Pokec, rady a povzbudenie pre nové snažilky

perla200
23. jún 2009

skúsim založiť novú tému, ale neviem či sa mi to podarilo, alebo nie? tak šup sem kočandy moje

juliett99
24. jún 2009

nie dnes nie,, to vcera som vyuzila ze som bola v nemocnici .. dnes lezkam , papam, pisem, a uz zas skoro spinkam,, 😀

lucul
24. jún 2009

tak spinkaj a skus aj za mna 😀

pikino
24. jún 2009

cafte micky.

a mam dnes doma manzela. vcera bol na party,zrali a chlastali a dnes ma taku srajdu ze sa nevie dostat do prace. 😀

som svina skodoradostnaaaaa

lucul
24. jún 2009

ahoj piki, ja som taka ista, ale ja ho este aj poslem nieco robit a na, ked si vedel chlastat tak musis vediet aj makat 😀 😀 😀

juliett99
24. jún 2009

ale preco pikusik ved na kazdeho raz pride no nie?? 😀 😀

lucul zlatko aj by som spinkala aj za teba ale boli ma hlavicka,, tak neviem ci sa mi podari.. 😒

pikino
24. jún 2009

som rada ze som neni jedina hnusoba. 😀 😀 😀

juliett99
24. jún 2009

nie nie si hnusoba,,, si cozmoska 😀 😀

vierka
24. jún 2009

Juli - no bohuzial s vami sa skolit nemozem, potrebujem nejake spravcovske infosky a tyto skolitelia su zjavne neschopny prist na cas a ani mi to neoznamia...
a ty by si sa mala zoznamit s nakupovanim cez internet 😉

pikuska - vooooooobec nejsi hnusna 😀

lucul
24. jún 2009

to nejsi hnusoba to je kruta realita (ja tomu hovorim) 😀

perla200
autor
24. jún 2009

piki ja to tak robím, že ked sa zobudí s opicou už ho čakám presne s tým nápojom aký pil predtým a raz som ho donútila ho vypiť, hned sa vygrcal.... tak odvtedy sidáva sakra pozor

juliett99
24. jún 2009

vierocka viem,, 😒 ale ked to nemozem omakat ☹ ☹ ☹

vierka
24. jún 2009

juli - treba objednavat uz s odskusanych stranok, co baby objednavali... ja som tak objednala tie dupajdy co mam v albumiku a su super 😉

lucul
24. jún 2009

juli ty rada omakavas? 😀
ved snad v septembri uz budes moct normalne behat po obchodoch, alebo uz aj skor, ved uvidis, verime 😉

babule idem von, tu dnes neni so mnou zadna sranda a musiiiiiiim, bleeee 😒

lucul
24. jún 2009

tak sa majte krasne, papa 🙂

vierka
24. jún 2009

lucul - pa pa pa....

no mne uz konecne prisli ti pani a povedali, ze si nechali to najlepie na koniec, lebo ze tu este nieco riesili... tak tym komplimentom si ma ziskali, tak sa idem skolit 😀

juliett99
24. jún 2009

vierocka ja viem ,, vzdy som sa tesila ze ked budem tehu tak si vsetko vyberiem sama a omakam,, 😀 😀 😝 ano lucul rada omakavam detske habicky ,,, co narobim ked su take zlatucke 😀

pikino
24. jún 2009

tak jaaa rozhodne nedam dopustit na internetovy komfort.

inak vierocka mame tie iste dupajdy. 😀 😀 😀 akurat ze moja ich ma kapanecek vacsie az 68 tipujem ze ty mas asi tu najmensiu velkost 😀

lucul
24. jún 2009

cafte sunky, tak som uz doma, bola som postiskat synovceka, taky je sladky a tesil sa ked ma videl, aspon dakto sa na mna tesiiiiiiiiiiiiiii 😀

juli ja verim, ze po lete budes uz lietat po obchodoch, sice jemne ale budes, verim tomu 😉

vierka a nevybrala si si na tej mamimo.sk tricko pre tatu? jedno je tam paradne - "som otrok svojej tehotnej manzelky .... z lasky" 😀

pikino
24. jún 2009

lucul to mam, ja som ho kupila svojmu muzovy aj ho nosil dokonca. 😀

lucul
24. jún 2009

aj ja ho mam v plane kupit, ked ho dovtedy budu mat, nech je sranda 😀

vierka
24. jún 2009

pikuska - neeeeee, ja som objednala tiez az 68 - takze mame rovnake... ale aj tak je to malusnave 😀

lucul - no take tricko by som ja nemohla kupit, lebo nerada klamem ludi a ten napis by nebola pravda 😀

juli - no to je sice pekne, ze to rada omakavas, ale ked sa nebude dat inak, tak to podla mna vsetko v pohode vybavis aj cez net... vdaka nasej zlatej technike 😀

perla200
autor
24. jún 2009

no tak to je skoda, že som to tričko neobjavila skôr, prinútila by som manžela aby ho nosil vkuse.... ale sranda je, že aj by to bola pravda🙂)))

vierka
24. jún 2009

tak to aby si ich kupila aspon 7 - aby mal na vymenu....

perla200
autor
24. jún 2009

no veru vierka....ale teraz to aj tak cítim že je chuda moje.... tie moje niektoré výlevy hormonov....amen gloria....a to ho upozornujem, že po pôrode to bude ešte horšie... baby v piatok vstupujem do 9 mesiaca...letí to že?

lucul
24. jún 2009

perluska strasne to leti, normalne cumim a ani sa nenazdame a simonka je tu a o chvilu rodi leri, strasne ten cas leti, ved aj ja som uz polroka od MA pomaly 😨

vierka
25. jún 2009

dobre ranko kocky 😀

perluska - a ja som si myslela, ze vylevy hormonov maju len zacinajuce tehulky 😀

lucul - leti, leti, vsetko leti... co ma kridla vsetko leti 😀 😀 😀

perla200
autor
25. jún 2009

dobré ránko šunky.....nie vierka - výlevy hormonov majú aj staré tehulky....a neboj dočkáš sa...... 😀

perla200
autor
25. jún 2009

BABY MOJE zobrali, zobrali....môjho muža na vysokú....ja som taká stastná.....ježiš..... 😀

vivien22
25. jún 2009

Ahojte kočky,
som tu 100 rokov nebola tak Vás všetky pozdravujem. 😀

Vierka pozerám, že si tehuľka, tak to ti gratulujem a veľmi sa teším. Dozvedela som sa to od Tete, tak som sem hneď bežala pozrieť. Veľmi ti držím palce. 😉

perla200
autor
25. jún 2009

jej vivien......ty žiješ???? akos a máte s malinkým? to on už ma 3 mesiace? ako to letí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre