Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

lauritka
24. apr 2007

nane..: neviem co to moze byt asi sa vajicko skusa uhniezdit a nepodari sa 😖 a potom dojde mrcha.
aurra > napis IP smiledre.

smiledra
24. apr 2007

Aurra, aj Aloe ma imunomodulacny ucinok, slabu imunitu zosilnuje, ale prehnanu utlmuje celkom na inom principe 😉 , preto to doporucuju aj pri autoimunitnych ochoreniach. Neviem, naco uzivas prednison? Jedine pri transplantaciach nedoporucuju aloe, inac kludne, ale pre istotu napis, co Ta trapi.

lorry
24. apr 2007

ahoj smiledra zatial mi to Aloe vera este neprislo ako sa mas? 🙂

smiledra
24. apr 2007

Ahoj Lorry, vyborne sa mam, vcera sa to podalo, tak snad zajtra... 😉
Bola u mna Marlenka56 na cajik, tak sme sa nevedeli rozlucit, o 13 tej som mala ist za kamoskou, ale sme prelozili na 14, tak som len tak nakukla, co noveho 🙂 Zajtra Ti to urcite pride, ak nie este dnes, zalezi od posty.

marlenka56
24. apr 2007

Smiledra mala si ma VYHNAT!!!!!! tak sa teraz blbo citim, ze som ta obtazovala tak dlho joooooooooooj 😖 😠

aurra
24. apr 2007

smiledra, mala som 3x missed, a zistili mi zvysenu bunecnu imunitu a na to beriem prednison. preto chcem vediet ci mozem uzivat aj aloe,

smiledra
25. apr 2007

Aurra, mas RH- krvnu skupinu a manzel RH+?

smiledra
25. apr 2007

Marlenka, nic sme nezameskali, kamoska aj tak bola na masazi 🙂 Velmi budem rada, ak prides aj nabuduce. 😉

aurra
25. apr 2007

smiledra, mame obaja A1 RH neg.

a2303
26. apr 2007

Ahoj Smiledra,
mohla by si mi prosím Ťa poradiť?
Ja sama pijem "aloe berry" tretí týždeň a som spokojná.
Moja známa by tiež chcela piť aloe gél alebo aloe berry. Nevieš náhodou, ktoré pomáha lepšie na nepravidelnú stolicu? (ona má totiž problém hlavne so stolicou, niekedy aj 3-4 dni nemože ísť na veľkú potrebu).
Čo by si radila?
Ďakujem!!!

marlenka56
26. apr 2007

Smiledra si tu? tak ako dnes ides do mesta nech ti donesiem peniazky???? 😲

marlenka56
26. apr 2007

tak uz mas peniazky, uf ja by som to neprezila keby som ti co najskor nedorucila peniazky,nerada som niekomu nieco dlznaaa 😵

lenuliatko
26. apr 2007

Ahojte, som tu v tejto téme prvýkrát ale našla som na nete niečo, čo by vás snáď mohlo zaujímať. Neviem či poznáte stránku www.onetwosold.sk Tam je možné vydražiť si rôzne veci (mám aj osobnú skúsenosť a je to seriózne). No a práve som tam narazila na aloe vera gel za 790,-Sk /1l. Viem, že inak sa cena pohybuje okolo 1000,-Sk. A tam je tá cena fixná, takže netreba nič dražiť, len sa nakontaktovať na toho pána, čo to tam ponúka.
Skúsim sem priamo hodiť link, ale keby to nešlo tak cesta je:
www.onetwosold.sk - Život, luxus, pôžitky - Zdravie, alebo kontakt na toho pána: Viktor Madarasz,
link:http://www.onetwosold.sk/default1.asp?f=13&HTTPRedirec...

Ak ste tu už o tomto vedeli, tak prepáčte, ale fakt som vašu diskusiu nečítala spätne. Ak je možné nakúpiť aloe lacnejšie, tak prečo to nevyužiť? Držím place, nech vám pomáha.

smiledra
27. apr 2007

Ahojte bambulky 🙂 Konecne som sa dostala k PC, bola som trochu pracovne zaneprazdnena, ale uz som Vasa 😉
Aurra, nechcela som skor odpovedat, kym to neprekonzultujem s lekarom. Vysledok je taky, ako som si myslela, aloe mozes v pohode, ale namiesto kasicky doporucuje vceli pel. Ak treba, cez IP mozem aj viacej k tomu.
a0323 , tej kamoske doporucujem cistu aloe stavu ale aj cajik s kvetmi aloe. Este je tam jeden vyrobok s obsahom klickov lucerky a jacmena, ktory vyborne zabera na peristaltiku, takze tuto trojkombinaciu.
Lenuliatko, trh je plny roznych vyrobkov z Aloe, za rozne ceny, kazdy si vyberie to, co si uzna za vhodne. Precitaj si 3. stranu, tam som pisala, zhruba ako sa delia Aloe stavy podla akosti. Nie stale cena rozhoduje, ale vyrobna technologia, zdroj polotovarov, certifikaty, mimochodom 790 Sk nie je ani najlepsia cena 😉.Tazko je sa vyznat, co je najlepsie, preto som o tom pisala, aby ste mali aspon par orientacnych bodov, podla coho sa riadit pri vybere. Vyskusaj to a potom nam povies vysledok.

nane
28. apr 2007

lauritka ako???
mna uz dnes rano prepadli....37DC...bolesti ...BT 36.4...jedno ma tesi, ze to je menej nez 50DC

lenuliatko
28. apr 2007

Smiledra, ja Aloe nepijem, ani nemôžem lebo obsahuje aj med /aspoň to aloe, o ktorom som ja čítala/ a ja som naň alergická. Nechcem ani experimentovať, lebo zažiť alergickú reakciu už nikdy nechcem. Je pravda, že nemám prehľad, aké produkty aloe sú na trhu, ale ešte predtým než vznikla táto téma, sa baby na iných témach bavili o aloe a dosť ich odrádzala cena, ktorá bola cez 1.000,-Sk. No a náhodou som narazila na stránku, ktorú som tu spomenula, tak s dobrým pocitom, že niekomu možno pomôžem, som sem napísala. Je jasné, že každý sa rozhodne sám, ktorý druh a za akú cenu si kúpi. Ja sama ak by som chcela brať Aloe, by som si najskôr pozháňala informácie, čím sa jednotlivé produkty líšia, cenové relácie a pod. Tak keď už nič iné, aspoň som sem pridala ďalšiu možnosť. Nechcem sa nikomu vnucovať, ak sú aj lepšie alternatívy ako to "moje" aloe, každý si môže vybrať podľa svojho presvedčenia. Hlavne, aby pomohlo.

lauritka
29. apr 2007

ahoj nane- no mne mrcha dorazila na 26 DC-vcera..takze ideme nanovo;)
ale som rada na druhej strane ze sa mi predlzila lutelna faza na 13 dni 😅
takze zrejme vdaka tej kasicke. 😉
a mam pocit ze aj pel mi zabera uz lietaju tie biele pupavy vo vzduchu a mna zatial nic nechyta ..musim poklopat trikrat na drevo ;)klop klop klop
takze hurra na dalsi mesiac..som rada ze aj tebe sa to upravuje ;) len tak dalej 😀 ...
.mimochodom uz tretia MS bez tabletky a bolesti 😉 akurat dnes zacinam 4-tu flasu aloe 😝

lauritka
29. apr 2007

lenuliatko to aloe co pijeme my med neobsahuje..ze nie smiledra ? 😝

smiledra
29. apr 2007

Neobsahuje med, ale kanadske brusnice, co dobre vplyva na sliznicu mocovych ciest a zenske orgány. Prave tuto kombinaciu doporucuju snazilkam 😉. V piatok som bola na jednej prednaske, kde jeden cesky lekar rozpraval o aloe, vraj najlepsia metoda vyroby Aloe je vyroba filetovanim a konecne spracovanie do 12 hodin. Vela firiem Aloe nakupi ani nevieme kde, zamrazia to, prevezu do Europy a potom to rozmixuju filtruju a pod., napisu, ze je to 100%-ne a kvalita sa neda ani porovnat. Ako ked cerstve jahody vieme krasne nakrajat a odmrazene su uz take, ako lekvar 😝

lauritka
29. apr 2007

smiledra mrkni na IP;)

a2303
30. apr 2007

Smiledra, ďakujem pekne za odpoveď!!!
Ale prosím Ťa, mohla by si mi napísať, či ten výrobok "čistá aloe šťava" je aloe gél??? Ak nie, ako sa volá presne ten výrobok?
A ako sa volá výrobok z jačmeňa a lucerky???

Ďakujem pekne!!!

smiledra
30. apr 2007

Ano, je to Aloe Gel a druhy vyrobok sa vola Fields of greens. 😉

lauritka
1. máj 2007

smiledra moze nahradit ten "fields of green" kyselinu listovu???? 😝

smiledra
1. máj 2007

Fields of green je dobry zdroj mineralnych latok a stopovych prvkov, roznych vitaminov, enzymov, aminokyelin vláknin a chlorofylu. Je to vyborny prirodny multivitaminovy a multimineralny pripravok, ktory ma zaroven dobry vplyv aj na traviaci trakt. Kyselinu listovu asi neobsahuje v takom mnozstve, ake potrebujes pri snazilkovani a tehotenstve, preto Ti doporucujem uzivat ju este aj zvlast. 😉

lauritka
1. máj 2007

😀 dik

tucniacik
4. máj 2007

ahojte dievcence, chcem vam oznamit dobru spravu 😕 moja kolegynka zacala nedavno uzivat aloe berry nectar+ omega 3 mastne kyseliny a dnes jej vysli na teho teste //!!! tak jej drzim moc palce a dufam ze ju budeme coskoro nasledovat 🙂

zulka29
4. máj 2007

Ahoj tučniačik 😀 super správička!!! dlho si tu nebola, si zaneprázdnená?

tucniacik
4. máj 2007

ahoj zulka...nova fotka 🙂
nie som zaneprazdnena, v robotke moc nestiham prispievat, vacsinou iba citam, a doma okupuje PC moj milacik... 🙂
inak ako? su nejako pokroky? ma este niekto dobre spravy?

zulka29
4. máj 2007

nova fotka, ale ešte stále som nenašla odvahu, že dám dáku kde ma poznať. Ostávam tu v utajení pre náhodnými známymi 😎 . Ja mám nové to, že mám naplánovanú LSK na 17.5, tak sa už pomaly začínam báť 😝 ...ešte som nikdy nebola v nemocnici...A ty sa máš ako? Kedy najbližšie testuješ? 😀 . Nemáš cestu pre dáke vecičky z FLP? Vzala by som si do zásoby ešte 2 l. aloe - teda ak to nemá dáky blízky dátum spotreby... 😀

smiledra
4. máj 2007

Ahojte kocky 😉 Tucniacik, velmi sa tesim tej spravicke, uz onedlho nasledujete vy, nic sa neboj 🙂
Zulka to Aloe vacsinou expiruje o 3-4 roky, takze kludne aj do zasoby 😉
Pekny vikend, ja pridem az v pondelok, Papa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre