Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

maahuliena
19. jún 2007

laurit: no verím, že zapomoci vitamínkov a sarapisu, budem mať ovu... si začnem merať BT a som zvedavá 😉 verím, že to dobre dopadne... dávam si čas do septembra a potom skúsim ISCARE 😉 ale to nebude treba 😀

albertova
19. jún 2007

maahu:tak to máš super, ale asi aj tak to máš na dve veci???!!!!!

no ja tiež beriem od 13 dňa po 26 a nič, teraz beriem od minulého týždňa (od 13. 06) a pekne cez víkend mi to prišlo znova 😠

lauritka
19. jún 2007

maahul skus. 😉 drzim ti palceky. ja uz idem do centra buduci mesiac. dufam ze nebudu nejake vacsie problemy a podari sa na prvykrat 😉 ved telicko uz musim mat preliecene 😝 idem k tv pa pa 😵

maahuliena
19. jún 2007

alber: to ano, ale pravidelná mrcha, potom ovu a nakoniec mimi 😉 tak snáď to len tak neberiem...

je to divné... radšej navštív čo najskôr doktora, aj keď tvoj má dovolenku. možno iný lekár Ti pomôže viac! A nerobili Ti nejaké vyšetrenia?

albertova
19. jún 2007

no len krvné, a ultrazvuk, priamo keď som krvácala, ale už tam nebolo nič vidieť, všetko vraj vizeralo v poriadku ☹ tak ja neviem, je mi z toho všetkého do plaču 😝 😝 😝

maahuliena
19. jún 2007

držím palce, nech sa to dá čím skôr doporiadku 😉 idem si oddýchnuť, náročný deŇ dnešok 😒

albertova
19. jún 2007

babulky, dobrú nocku, idem spinkať 😉 pá pá a ďakujem

smiledra
20. jún 2007

Ahoj Maahuliena, len pripominam, ze Lauritka tiez pise o kasicke s 250 mg kasicky. V sarapise je len 24 mg. Obrovsky rozdiel, len aby si necakala od sarapisu az take zazraky. 😉

eki
6. júl 2007

ahojte babulky,
nemáte nejaké nové dobré správy? Od minulého utorku som nová aloe-vera snažilka, tak či nemáte nejaké povzbudivé správy (dve paličky a tak... 🙂

smiledra
10. júl 2007

Ahoj Eki 😉
Ako sa prejavila detoxikacia u Teba? Vsetko v pohode, ci si mala aj male prehanky, popr. bolesti hlavy? Nemusi to byt, ale stava sa na zaciatku uzivania Aloe, ze sa rozboli nejaka cast tela, ako keby to aloe diagnostikovalo. Ako sa citis vseobecne? Badas nejake zmeny? Napis prosim Ta, lebo na kazdy organizmus to posobi inac.

mouse
10. júl 2007

Ahojte, ja mam ze sebou kuru Aloe Vera Esi stavami (goodnature- www.goodnature.sk). Najskor som uzivala Colon Clean - na precistenie criev, potom Digestive - na upravu travenia a nakoniec ciste Aloe. Ani som nevedela, ze to ma vplyv na plodnost. Upravilo sa mi travenie a funcnost criev, celkovo sa citim lepsie. Detoxikaciu som nejako extra negativne nepocitila - len prve dva tyzdne som sa vyhadzala ako pubertacka, potom sa to dostalo do normalu. To preto, lebo som nezvysila prijem tekutin. Pri detoxikacii treba zvysit prijem tekutin, inak sa to moze odrazit na kozi 😒

smiledra
10. júl 2007

Suhlasim Mouse 😵, skoda, ze predajcovia neupozornia na pitny rezim, velakrat ani nevedia o tom. Ano, aloe ma vplyv na plodnost u zien, aj u muzov, zvlast aloe s brusnicami. Dokonca je dokazane, ze aloe je aj ochranca gravidity ( ak to tehulka brala uz aj pred otehotnenim, inac sa nedoporucuje), no nie tie podomacky vyrobene, ktore obsahuju aj supku listu, na to pozor! Tie v predaji by uz antrachinony nemali zdaleka obsahovat v mnozstve, ktore by mohlo zle skodit pri gravidite. 😉

eki
10. júl 2007

ahoj Smiledra 🙂
zatiaľ všetko v pohode. Akurát dnes so mnou mával nízky tlak - ale pijem poctivo 🙂. Zdá sa mi že sa mi troška upravuje ksicht (od puberty mávam akné a to už mám 30r.).Ináč v pohodičke. Už sme vypili 1 fľašu, berieme druhú.

cicuska
12. júl 2007

ahojte Aloe odbornicky, mozete prosim poradit? chcela by som si trocha precistit organizmus, zlepsit travenie.Ktore Aloe odporucite a kde sa da kupit? moc sa v tom nevyznam tak nech zbytocne nestracam cas .napiste mi kludne aj na IP Vopred vdaka

kote100
13. júl 2007

ahoj cicuska 🙂
najlepsie na precistenie je sanogel ten precisti pecen,zlcnik,creva proste vsetko a potom az zacat pit aloe lebo to obsahuje vitaminy a najlepsie sa vstrebaju ked je telo precistene.posielam ti adresu odkial si mozes objednat www.peo.sk

taffy
14. júl 2007

Ja ju doma síce mám, len neviem ju používať? (odšťaviť 😀 )

taffy
14. júl 2007

Zasa som zareagovala o pár mesiacov neskôr! 😒

cicuska
15. júl 2007

taffy to asi nie. baby maju na mysli aloe vera gel z lekarne specialne upraveny, ale moc sa nevyznam ako presne

smiledra
31. júl 2007

Ahoj kocky, dlho som sa neozvala, dovolenka, chalupa...
Eki, gratulujeeem k // 😉 a budem rada, ak nadalej ostaneme v kontakte, este mam v talone zopar dobrych rad aj pre tehulky, aj pre mamicky 🙂Inac asi rovnako som dostala tu dobru spravu aj od Stankapk, ona tiez pije aloe nadalej.

Cicuska, neviem, ci si uz kupila nejake Aloe, ozaj je toho vela v ponuke a roznej kvality. Radim Ti pozhanat Aloe vera gel od FLP a viac nebudes musiet skusat, aj cenovo je vyhodne a da sa objednat aj za velkoobchodnu cenu, ale min. 3 litre naraz.

Taffy, mozem Ti poslat recept na vyrobu aloe tinktury, ale mas urcite tu rastlinu? Aloe barbadensis miller, alebo moze byt aj Aloe Arborescens, ale min 3-5 rocne listy. Tesim sa na dalsie dobre spravy od Vas 😉 🙂

eki
31. júl 2007

ahojte,
smiledra, skoro sme tu naraz - konečne som sem zavítala, trochu nestíham.. Vyzerá to tak, že mi to aloe s materskou kašičkou fakt pomohlo (+ cviky Mojžiš. metody, alchemilka,liečiteľ,modlitby). Naozaj neviem čo z toho najviac zabralo. Aloe vera a materskú kašičku som brala mesiac a zostala som tehu (ešte to beriem dalej).Tak vám všetkým držím tiež palce,aby ste našli // a bolo všetko ok.
Smiledra - ďakujem

taffy
3. aug 2007

Mám aloe, ale ktoré toje? To neviem. Má to dlhé, dužinaté listy po bokoch sú také výstupky. Farba je taká zelená, akoby zaprášená (alebo žeby to bolo naozaj zaprášené 😉 ?) Vek by to spĺňalo. Len kde zistím, či to jedno alebo druhé (pdľa názvu)?

smiledra
4. aug 2007

Taffy, je to take stromcekovite, alebo skor sa podoba na kaktus? Mozes ofotit a poslat na smiledra@gmail.com, s velkou pravdepodobnostou poviem, aky to je druh.
Na tej fotke vlavo je Aloe Vera a napravo Aloe Arborescens: http://www.gardastore.biz/vedit/15/Images/Produ...
To su velmi pekne rastliny, urcite boli pestovane v dobrych podmienkach, Tvoja nemusi mat az take huste a stojace listy.

mimusiacik
12. sep 2007

🙂 ahoj smiledra - prosim nedojdes zajtra k nam na stretko Bocianociek? Mozno by ich tvoje cenne info velmi zaujalo a zaroven by som si vzala ten super antiperspirant,z kt.nehrozi carcinom prs...
Vrucna vdaka!
Uspesny den!
Tesim sa na teba a info a... 😀 😉

smiledra
14. sep 2007

Mimusiacik, zial uz nebudem doma ☹, ale nabuduce mi daj prosim Ta skor vediet, urcite pridem.
Kosicanky a Presovcanky pozor!
Mate moznost sa zucastnit na gynekologickej prednaske 18.9.utorok o 17:00 v Presove v Jedalni Mirka na Masarykovej 14/B a 19.9. v stredu tiez o 17:00 v Dome techniky v Kosiciach.
Prednasa gynekolog, ktory ma 10 rocne prakticke skusenosti s Aloe Vera v gyn. praxi. Pomohol uz skoro stovke snazilkam s problemami otehotniet, vyuzivajuc aj Aloe Vera, matersku kasicku a pod. Prejde snad vsetky gyn. temy, preto zavolajte aj mamky, bude rec aj o menopause, ako sa vyvarovat neprijemnostiam v obdobi klimakteria. Bude priestor aj na otazky.
Hladajte ma, budem aj v PO aj v KE. 😉

mimusiacik
19. sep 2007

🙂 smili - takze dnes v KE?

smiledra
19. sep 2007

Ano, vcera sme boli aj v PO, kazda generacia bola spokojna s prednaskou, vela sme sa nasmiali a ziskali cenne rady a informacie. Uz nech je 17:00 🙂, tesim sa aj na Teba, aj na kazdu snazilku, kto pride 😉

lauritka
19. sep 2007

☹ ja by som rada..ale nebudem moct. tak myslite na mna... 😵

smiledra
19. sep 2007

Neva, mozeme sa stretnut a pri kave Ta poinformujeme, co odznelo 😉

lauritka
19. sep 2007

🙂 dobre mohli by sme v piatok? ved sa ozvi. poobede okolo piatej by som aj mohla. zavolaj mi vo stvrtok smili dik 😵 mozno vezmem aj to lythium 🙂 uz ma unavuje furt vstavat v noci na zachod. vobec sa nevyspim 🙄

mimusiacik
20. sep 2007

🙂 Smili - vrucna vdaka za dezodorant -
prekvapil ma dvojnasobny obsah naplne oproti beznym antiperspirantom - vydrzi mi rok 😀 😀 😀 😉 - vyhodna akcna cena je velmi priazniva - potesila,
a najma nepritomnost horecnanovych soli,
jemna prijemna vona...dakujem na 100x...
Uspesny den! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre