Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

ajena
29. jan 2007

lyzenka ďakujem veľmi pekne, a tebe želám tiež to isté 🙂 . K snažilkám sa hlásim len krátko, ale v oblasti aloe som už starý mazák, hoci aj tu sú stále nové výrobky. Ešte ti odporúčam výrobok Multi Maca ku gélu, ktorý piješ k prečisteniu. Ahoj

lubecka
29. jan 2007

micula, prosim ta, tebe fakt pomohol Aloe k uprave cyklu? Ja mam hrozne nepravidelny 40 DC, 45 Dc a teraz neviem kedy mi vobec dojde, ale pijem 100%tny Aloe uz 2 tyzdne, tak dufam ze mi to pomoze..

marianne
29. jan 2007

Ahojte,pred otehotnenim som pila aloe gel, ale nenapadlo ma ze by mi mohol ku gravidite pomoct.Urcite mi vsak neuskodil, prave naopak.
Ja mam vyborne skusenosti s aloe koncentratom,doposial mi vyliecil vsetky kozne ochorenia.Najlepsie sa mi osvedcil na herpes, ktory som mala kazdy mesiac a nepomohla ani lekarka,ani antibiotika,ani ziadne masticky,nic.Ako som nadabila na tento vyrobok, neviem co je to herpes 😉

lucinkaaa
29. jan 2007

Ja som na stranke vyrobcu Aloe Vera Forte citala, ze sa nesmie uzivat, ked je zena tehotna, lebo cisti organizmus a telo pomylene moze aj ten maly plod povazovat za votrelca, ktory tam nema co robit... Takze opatrne s tym. Mimochodom, mne to Aloe nepomohlo a to som ho uzivala 4 ci 5 mesiacov neprestajne.

lubecka
31. jan 2007

dievcata, este by ste mi vedeli povedat, pijem Aloe Vera a mam teraz ovulaciu, kedy mam prestat pit, kedze sa nesmie uzivat ked je zena tehotna.. az kym nezistim na 100% ze som v tom, alebo ako.. mohlo by Aloe zabranit uhniezdeniu?

ikke
31. jan 2007

aloe vera, sukulent v prestrojeni za nesympaticky kaktus, maju v ikea a urcite aj vselikde inde, keby si niekto chcel doma zmykat 😕

inak je to velmi nenarocna burinka, neznici ju ani dvojmesacne nepolievanie.

lyzenka
autor
11. feb 2007

Ahojte babulky, 😀

tak, zacala som tuto temu s ALOE VERA........a tak by som chcela napiiisat aj nieco o tom, ci mi to zabralo:
Baby, snazilkovali sme sa s manzelikom rok aj pol a stale nic......jeden pan mi poradil aby som si precistila organizmus.....skusila som ALOE VERA (len jednu flasku - asi na desat dni), mali by sa asi tri flase vypit na celkove precistenie..........a predstavte si........uz mi dva dni meskaaaaaaa, aj testiky vysli // .... 😀 neviem, ci to mam pripisovat tomu......ale po rok aj pol rocnom snazeniii sa......davam urcite tomu vela vela % .... 😀

Mam doma dalsiu flasu........ale, asi ju prenecham manzeliiikovi.... 😀

emjee
11. feb 2007

lyzenka ci uz s aloe alebo bez, kazdopadne gratulujem, ze sa podarilo 😉

lyzenka
autor
11. feb 2007

dakujem emjee 🙂

lubecka
19. feb 2007

Ahojte, pridavam svoju skusenost, maal som velmi rozhadzany cyklus, nepravidleny.. a po ani nie mesiaci uzivania Aloe som dostala MS na 31vy den.. tak to je u mna velky uspech... neuzivlaa som gel od dilerov ale priamo v lekrani som si kupila Activ Aloe..

deniseee
19. feb 2007

s aloe vera je to na dlhe rozpravanie... ja poznam aloe vera od FLP, je to sice drahe ale fajn. Pila som to aj pred tehu, aj pocas neho, je to fajn, a pokial ste to pili aj pred tehu, tak aj bezpecne. Moja babka ho tiez pije, a odkedy ho pije, velmi si chvali, aka je ciperka a pod. Moja kamoska s tymito produktami tiez pracuje, a tiez ich uzivala cele tehu. Pokial si vyberiete vyrobok, ktory obsahuje 100% stavu z aloe, tak je to v pohode. Zle mozu byt vyrobky pre mimi, pri ktorych sa spracovava cely list, nielen stava, tam treba dat pozor, lebo tam hrozi, ze o babo naozaj mozte aj prist. Teda aloe by som rozhodne nekupovala len tak nejake, aspon nie v dobe tehulkovania. Pocula som o vela babach, ktorym aloe a produkty z neho pomohli, a teraz maju mimi. Samozrejme, pokial vy sami mate problem typu, ze mate vyvojove chyby na maternici, ktore vam znemoznuju otehotniet, tak aloe nedokaze zazraky... no ak je vas problem v roznom zaneseni organizmu, aloe moze byt velmi napomocne.

deniseee
19. feb 2007

a este malickost, ak stretnete aloe profika, ktory sa vam aj dost povenuje, a mate nejake zdrav. problemiky, tak vam vie poradit aj v tom zmysle, ze ma telefon na lekarov, s ktorymi moze ten=ci onen problem konzultovat, a doporucit to=ci ono, pripadne vam povie, co by uz mal mat v kompetencii naozaj lekar, ale zaroven poradi, co robit, kym ho navstivite... zalezi naozaj s kym sa stretnete. Ja som napriklad tieto FLP produkty videla aj v lekarni, no vacsinou sa predavaju cez dealerov, ktori vam spravia prezentaciu, vsetko vysvetlia, popisu, a ak najdete naozaj dobreho dealera, vyhrali ste 😅

vilkakatka
19. feb 2007

Babulky, tak aj ja mam skusenost s aloe...
Cela moja rodinka ho pila, a myslim, ze kazdy si ho chvalil 😉 ... ked uz nic, tak aspon vraveli, ze maju viac energie... 😉
Ja som pouzivala a pouzivam ten sprej prvej pomoci...a kedma tam dole stipka 😅 a pod...tak len nastriekam a do rana je dobre 😀

Pred tyzdnom sme prisli o babatko, a moja maminka hned zahlasila, ze mi to aloe kupuje, takze si ho asi tiez nasadim a potom zreferujem 😵

emjee
19. feb 2007

aloeveristky a ako to vlastne chuti? ja mam fajnovy jazyk 😝 😀 😀 😀

kila
20. feb 2007

Ahojte! Chcela by som sa vás spýtať, že kde sa to dá kúpiť a ako vlastne pijete ten gél, treba ho zriediť s vodou? Ja som o týchto produktoch ešte nepočula, ale zaujímalo by ma to. Inak taký kaktusík mám aj doma, vedela som že je liečivý ale netuším ako ho použiť... 😅

ajena
20. feb 2007

Ten aloe gel sa dá kúpiť ako si čítala aj v lekárni, ale ja osobne verím firme FLP, ktorá tento gel a výrobky z aloe distribuuje. Pije sa neriedený a chuť? Neviem ako by som sa k chuti vyjadrila, ale môj osobný názor je ten, že ak mi to má pomôcť, tak prekonám všetky nechute. A v tomto prípade som sa naozaj nemýlila, nedám naň dopustiť, veľmi mi pomohol a verím, že mi pomôže aj v snažilkovaní 🙂

kila
20. feb 2007

Ten gél má byť 100%-ný? A koľko sa toho má piť denne?

ajena
20. feb 2007

áno mal by byť 100%-ný....a ja ho zvyknem piť ráno - 1 frťan a večer 1 frťan 😵

kila
20. feb 2007

Ďakujem, idem pohľadať nejaké info na nete... 😉

madeleine
21. feb 2007

tak ja osm kolegynke kupila teraz k narodkam aloe kvetinku... je krasna... taka sumerna a ma prijemne farby. Lenze na stitku je napisane ze nie je urcena na konzumaciu, lae iba ako dekoracia, takze asi ich existuje viac... pokukam este ostatne obchody, podla mna su najlepsie veci priamo z prirody... 🙂

emjee
21. feb 2007

a ako to chuti? ako voda, sirup proti kaslu, mlieko, kava, caj???

madeleine
21. feb 2007

emjee, no ja neviem, nepapam to, lebo pisu ze nemozem.. a okrem toho je to dar... 😀 ale pokial viem, tak to nie je az take hnusne... dajte si ciste kvapky echinacey, alebo kvapku cistej eucalyptovej esencie... som myslela ze zahyniem... 😀 toto nemoze byt take zle... inak, ktory ten gel je najlepsi? lebo mi to bolo odporucene na imunitu a kedze nemozem najst ten papaci kaktus, asi skusim gel... 😒

vilkakatka
21. feb 2007

Emjee, ja som to este nechutnala, ale je to take hustejsie a pripada mi to tiez take kremove...a ak si dobre pamatam, tak mi to trosku vonalo po mede 😉
O dva tyzdne ochutnam a podam spravu mojich chutovych buniek 😵

ivankaalenka
21. feb 2007

Je to trosku medove, akoby trosku stiplave, to je len taky pocit, kedze je to koncentrovane, ten co pijem ja sa dava 3x denne, 1dcl. No a je to ako hustejsia voda a ano ma byt koncentrovany, nieco okolo 100%, ale nie presne . A sam clovek si nesmie kupit kaktus a spapat, Madeleine, lebo je to takto jed, takze pozor. A ako som uz pisala, tehotne to naozaj nesmu. Inak my sme asi vdaka tomu otehotneli...
No a dala som sa aj na distribuciu, kedze Aloe je fakt zazracna rastlinka. Ale nie to FLP, ale LR, oni maju aj hodnotenie s institutu FRESENIUS, teda to naj hodnotenie. Keby niekto chcel, tak mi moze napisat do IP.

lauritka
22. feb 2007

kde sa da zohnat ten gel..v lekarni maju len u vodu z aloe..ale nie tam na tej stranke za 1155 SK.. da sa zohnat lacnejsie 😒

smiledra
22. feb 2007

Ahojte baby
Vidim, ze je tu zaujem o aloe, ale chyba Vam par informacii. Velmi rada Vam odpoviem na otazky, ja uz mam 5 rocne skusenosti s touto rastlinkou. Vdake nej som sa zbavila svojich dlhotrvajucich problemov s mocovymi cestami. Potom som ju skusala vo svojej rodine, takisto s uspechom. Potom som to doporucila hore-dole, az som prisla na to, ze pracujem 🙂 . Tak som sa ani nevratila po materskej do prace, uz len tomu sa venujem. Mam za tych 5 rokov velmi vela skusenosti, dokonca aj 11 "aloe deticiek" , kde pomohli vyrobky s obsahom Aloe vera.
S Aloe v tehotenstve je tak, ze ak pila dotycna pred tehotenstvom cca mesiac, tak nech poktacuje dalej, len prospeje, ale nedoporucuju zacat ju pit v tehotenstve, lebo zacne detoxikovat a vieme, ze toxiny v krvi neposobia najlepsie na plod. Ale ked je uz po detoxikacii, tak v pohode. Este Vam napisem viacej, len teraz sa velmi ponahlam. Pa-pa.

emjee
22. feb 2007

mile aloeveristky 🙂 ja som si dnes kupila liter 100% stavy aloe vera v lekarni v poluse za neuveritelnych 619,- sk 😉 na zdravie! 😀

madeleine
22. feb 2007

emjee, no a ako to chuti? 😕

emjee
22. feb 2007

neviem, nacnem az zajtra 😀

kafulienka
22. feb 2007

emjee,
ahoj, napis mi, prosim ta, zajtra, aku to malo farbu a priblizne hustotu...dik
k. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre