Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

cora73
2. jún 2009

ahojte,2 roky sme sa snazili s muzom o mimi,sice mam uz 13-ho syna,ale dalsie sa nam nedarilo,zacala som pit Aloe vera,upravila som si byt podla feng-shui,spalnu vymalovala na zlto,kvety a obrazy som dala do paru,postel hlavou na sever a mame nadherneho 5-mesacneho bucloska...Ci to bolo tym,neviem,ale nam sa to zrazu podarilo...

mimina321
5. jún 2009

rozhodla som sa,že to vyskúšam aj ja 😵

eagle
12. jún 2009

Ja pijem od apríla to aloe s brúsnicami, čo Smiledra doporučuje 🙂 a prvý krát som nemala bolestivú MS 😝 . Mám dobré teploty v LF a dúfam, že čoskoro sa zadarí // 😉 Smiledra, môžem aj manželovi naliať to aloe?

vanesska
12. jún 2009

eagle... my sme si tiez kupili to aloe s brusnicami. a pijeme ho obidvaja s manzelom... v rovnakej davke... kvoli akejsi harmonii ale samozrejme ani jemu to urcite nezaskodi precistit a posilnit si organizmus...
kazdopadne mne velmi pomohlo aloe s traviacimi problemami...mala som podozrenie na helikobaktera, palenie zahy, tazky zaludok po par hltoch jedla a tak... a fakt viditelne uz po takych 2 tyzdnoch mi problemy ustupili... som mohla zacat normalne jest...a ani helikobakter sa nastastie nepotvrdil... tak uz len keby to mimi sa podarilo... bolo by to uzasne 😵

katy7
15. jún 2009

smiledra mas IP

poleva
15. jún 2009

ahojte dievcata ja mam na predaj jedno balenie aloe vera s medom , popisem cez IP

smiledra
16. jún 2009

Ahoj kocky, dlho som sem nenakukla, vidim, ze sa zbieraju skusenosti s aloe 😉
v.slniecko - namiesto tabletiek s aloe vyskusaj Aloe Vera Gel a budes spokojna. Gel je ta duzina v listoch, ma to hustejsiu konzistenciu, je to s duzinami, nie ako voda. V tabletkach je to aloe uz vo vysusenej forme, stratia sa tak niektore dolezite zlozky a vlastnosti, v Juice zas je to aloe nariedene a pod...
Cora, to co robi feng-shui v byte, to robi aloe v organizme - harmonizuje. To vsetko spolu posobi na uvolnenost organizmu a potom vsetko ide lepsie 🙂
Eagle, som rada, ze som Ti dobre poradila, samozrejme nalej to aloe aj muzikovi, zlepsi sa mu urcite spermiogram a ani taka detoxikacia mu nezaskodi pred planovanim rodinky, tak, ako Vanesska pisala.
Katy7 - odpisala som Ti, poslala infosky v 2 mailoch 😉

andriss23
9. júl 2009

smiledra,ahoj
tak ja pijem 4 fľašu aloe berry,len tak odpíjam. prvú som stiahla za týždeň
koľko by sa malo piť? aká je denná dávka?
neviem či je to tým,ale mám lepšiu pleť,a aj menzes som mala bezbolestný a slabší
mám aj čaj,ale na môj vkus ja tam príliš škorice
písala si,že ak prebehne detox pred otehotnením,môže sa piť počas tehotnosti,môžem s tým bez
obáv pokračovať?

luucusik
10. júl 2009

ahojte..
andriss to koľko by sa malo piť,záleží od stavu danej osoby ( od zdrav.problémov,atď.),niekto to pije 2x 20 ml,niekto viac...je to individuálne!
určite je to týmto,že máš lepšiu pleť!sama som to užívala,momentálne to neužívam,ale neskôr budem...
dozvedela som sa o tom od kamošky,kt.s tým robí...tiež som toho názoru,že nie je jedno,odkiaľ je
gél kupovaný....ja ho tiež kupujem 1l - 20,26€....nie je to lacné,ale isto sa to oplatí! 🙂
mám kamoška,čo tiež vďaka aloe otehotneli a zasa ďalšie,čo pekne pochudli...
takže ak by ste náhodou mali záujem,viem poslať kontakt na tú osobu.... 🙂stačí iba napísať IP...

bubina1
10. júl 2009

andris23...gel by sa pocas tehotenstva piť nemal....tym, že detoxikuje, embryo može považovat za "nepriatela tela"

mamartinka
10. júl 2009

luucusik pozeram ze sa vam tiez pekne zadarilo.10 mesacne babo a v oktobri dalsie.no pekne vam to vyslo.budes mat robotu aspon. 😉

luucusik
10. júl 2009

mamartinka : no to ano,zo začiatku som to brala ináč,ale teraz som šťastná...lebo my sme už jedno bábo potratili,takže sme šťastní! 🙂

mamartinka
10. júl 2009

tak to ma mrzi.a to ste este pred dcerkou ci po prvom uz porode.muselo to byt hrozne co?aspon teraz budete mat radosti az az.ako to vnimas ze si tak skoro zasa otehu.

luucusik
10. júl 2009

mamartinka : tak ešte pred dcérkou som potratila...
myslím,že aj aloe mi pomohlo...a teraz máme zdravú dcérku a onedlho budeme väčšia rodinka... 😀
bolo to predtým ťažké,alečlovek sa snaží nato nejako nemyslieť!

andriss23
11. júl 2009

Ahojte
bolo mi povedané,že ak detox prebehne pred otehotnením,aspoň mesiac užívania,
môže sa užívať aj v tehotenstve. vraj pomáha udržať tehotenstvo
preto som to aj skúsila,mám za sebou dva potraty po IVF,chystám sa na ďalší transfer
bola som presvedčená,že to budem piť stále,ale ako sa blíži termín otehotnenia už nemám takú istotu... 😅

nunacek
11. júl 2009

Ahojky 🙂
Patřím taktéž mezi zastánce aloe 😉
Chci se zeptat, kdo pravidelně pijete aloe vera gel life essence, pijete s příchutí nebo bez příchutě a pokud s příchutí, tak jakou? Pocítili jste nějaký rozdíl v účinku mezi aloe s příchutí a bez příchutě? Já mám teď s tou broskovou, vyzkoušela jsem i medovou.

smiledra
14. júl 2009

andriss23 - ja by som to pila dalej na Tvojom mieste, nesuhlasim s nazorom Bubliny1. Bezne davky su rozdelne, preventivne staci aj 2x20ml denne s tym, ze rano nalacno a vecer pasi pol hodinku pred spanim. Idealnejsie je rozdelit dennu davku na viackrat. U Teba uz nehrozi problem z detoxikacie, ked si uz 4 litre vypila, kludne pokracuj.

daguska
12. aug 2009

čaute baby, rada by som sa spýtala či naozaj nejako ovplivňuje plodmosť Aloe vera? Kámoška ma na to nahovára ale neviem čo by bolo pre mňa najlepšie aby si brala. Videla som že 6O tab. nejakej kašičky stojí okolo 22 éček. A váham či si to mám objednať. Pomohlo to prosím Vás niekomu z Vás k otehotneniu? My sa snažíme už š roky, pokúšali sme sa aj cez umelé ale nikam sme sa nedostali. Bola som v 3 centrách a všade mi odporučili Brno, ale ešte pred tým než by som mala vysoliť 150 000 tisím za darovanie vajíčka by som vyskúšala niečo prírodné. preto by som rada vedela či to aspoň niekomu pomohlo.Alebo mám na to kašlať a začať šetriť na Brno.

lucifuk321
7. sep 2009

Ahojte.

Ja, ako zastupca chlapskeho pohlavia, chcel by som sa opytat, ci ste pomocou tychto aloe vera produktov liecili aj svojich muzov, ak bol problem u nich? Ja mam dg. astenoteratozoospemia... Myslite ze aj mne by to pomohlo? Ak mate nieko s niecim takym skusenost, pls, dajte vediet.

Dik!!

L.

lucifuk321
8. sep 2009

...zatial ziadna skusenost na muzovi? :(

somov
9. sep 2009

Ahojte, chcela by som sa opýtať či má niekto skúsenosti s Aloe pri neplodnosti mužov, zlý spermiogram. A ak áno, kde si mám a z ktorej stránky objednať Aloe a aké je najlepšie. Má me za sebou 3 IVF a 1 v 6tt potrat.Ďakujem

smiledra
18. sep 2009

Ahojte
Lucifuk, na maly pocet a nizku motilitu dobre zaberaju prirodne preparaty, mame s tym skusenosti, napr to aloe s brusnicami v kombinacii s materskou kasickou a peruanskou maccou.
Somov, ja mam 7 rocne skusenosti s aloe od f. Forever, nesklames sa urcite 😉

somov
18. sep 2009

smiledra, a to už 7 rokov piješ s mužom aloe s brusnicami v kombinácii s materskou kašičkou a per.macou?
Máte deti?

tadea
18. sep 2009

ja som nedávno pila na doporučenie smiledry to aloe vera s brusnicami / detoxikačná kúra v trvaní 3 mesiace/ ,ale minulo sa to účinku,pre ktorý som to podnikala 😠 😠 ani 2.IVF mi nevyšlo 😒 😒 ...čo sa týka jeho účinkov,nepocítila som absolútne žiadnu zmenu ani s trávením ani s pleťou alebo čímkoľvek iným 😕 😕

zrejme nie som reprezentatívny typ,ktorý by mohol prezentovať pozitívne účinky takýchto preparátov 😀 😀

ale asi pred rokom som mala 100% aloe vera z lekárne a to na mňa vtedy účinkovalo...cítila som to na trávení,bolo veľmi koncentrované a musela som ho piť s jedlom... 😎 😎 a cenovo ma vyšlo ako to čo som kúpila od smiledry 😅

ale aj toto s brusnicami bolo dobré,ako džús,ak nepomohlo tak určite nepoškodilo. 😎 .Ahojte.

lucifuk321
19. sep 2009

smiledra... a tebe alebo tvojmu muzovi to aloe pomohlo? ale poznas nejakych inych chlapov, ktorym to pomohlo?

andriss23
30. sep 2009

tak dúfam,že mi aloe pomohlo,kuk na pas 😵 😵 😵

smiledra
1. okt 2009

Ahojte 😉 Dlhsie som nebola na nete sorry. Adriss23 - gratulujeeeeem 🙂 🙂 😵
Tadea, je mi luto, ze Ti nevyslo ani 2. IVF.. Ak mas pocit, ze Ti to aloe nijako nepomohlo, napis mi do IP svoje tel. cislo a vysvetlim Ti, ako sa to da zreklamovat, ta firma dava 100% zaruku spokojnosti zakaznikov, co znamena, ze dostanes naspat peniazky. Inac je to velmi zriedkave, ze tak nic nezbadaju, ziaden ucinok, ale vsetko je mozne a naopak, nic nie je nemozne. Inac 100%-ny Aloe pripravok neexistuje, len ked spapate cerstvy list 🤐
Lucifuk, idem Ti napisat IP.

tadea
1. okt 2009

smiledra veď mi napíš do IP ako to reklamovať..aj keď si myslím,že to nebude také jednoduché,veď to by mohol každý potom reklamovať 😒 ...

to 100% aloe bolo z lekárne a keď to tam bolo napísané,tak to tak musí byť,prečo by nemohlo byť 100%-né,veď aj juice sú 100% a "nepijeme" čerstvé ovocie ,aby sme mali záruku,že je 100%,no nie? 😉

adrikanatasa
1. okt 2009

no ja som tých fliaš aloe vypila presne 10, teraz som nasadila materskú kašičku + kys.listovú a som zvedavá či a za ako dlho sa nám bábo podarí...

somov
1. okt 2009

smiledra, ktoré presne Aloe si mám kúpiť? Dik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre