Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

nane
20. apr 2007

vajicko sa uhniezduje do steny maternice do 10 dni po ovu...takze?

lauritka
20. apr 2007

😀 to nevadi...deatatko sa spaja s matkinym krvnym obehom az od troch tyzdnov..dovtedy uz budeme vediet ci sme tehu alebo nie 🙂 este si aj otvorit sampanske mozme 😅

nane
20. apr 2007

hm, ale co ak sa mi cyklus skratil...a ja budem cakat 50 dni a mozno uz budem tehu toto obdobie

lauritka
20. apr 2007

tak preto je dobre si merat BT 😉

smiledra
21. apr 2007

Kocky, inac Aloe je aj ochranca gravidity, nezabudnite! Lauritka, je to na tej nahravke, pocula si. Ak ste to pili aspon mesiac pred otehotnenim, tak v tom kludne pokracujte. Kasicku samozrejme uz nebudete papat. 😉

tucniacik
21. apr 2007

ja teda aloe budem pit aj ked budem tehu... jedna dievcina tu pisala ze ho brala, ked zistila ze je teho ho vysadila a aj tak chuda potratila...je ho rozhodne brat budem..
lauri, to ze babo sa napaja az od toch tydznov -to sa mi nezda... napaja sa predsa ked sa uhniezdi...

lauritka
21. apr 2007

🙂 no to som citala niekde na stranke..bol dotaz ze ked pila kocka alkohol a este nevedela ci je tehu ci by to mohlo poskodit plod.
a tam pisali ze az v 3. tyzdni sa nejak plod zacina spajat napevno s matkou.
neviem presne tie odborne nazvy 🙂

elty
21. apr 2007

Prve dva tyzdne je dieta zivene z plodoveho vaku a az potom zacne cerpat ziviny od matky🙂. Inak aj ja beriem aloe a tiez ho nemienim vysadit, akurat matersku kasicku a pel, ktory beriem. Je to cisto na prirodnej baze, takze si myslim, ze pokial je uz telo na to zvyknute, tak nebude ziaden problem...zvyklo si uz aj vajicko, ktore sa tvorilo🙂)))))

lauritka
21. apr 2007

🙂 ahoj elty a akso zi zacinala s pelom ...treba opatrne nie.?

elty
21. apr 2007

Ahoj Lauri🙂, tak isto ako s kasickou🙂, supla som si hned jednu talbetku, respektive rozkusala,zapila a bolo.Smiledra mi ho odporucila brat vzdy pred jedlom, takze to dodrziavam🙂. Rano a vecer si davam este matersku kasicku a samozrejme aloe. Okrem toho beriem este aj Natur Min na vlasy😨 Som si pozerala fotky z vasho stretka🙂 ste vsetky zlate🙂, skoda, ze som vsak od Vas tak daleko☹((

lauritka
21. apr 2007

☹ elty ah ty si tiez z blavy.skoda... no ja pijem berry nectar plus dvakrat materska kasicka. raz kyslenina listova a A-beta care. dvakrat🙂 no a ten pel dufam ze mi zabere na moju sennu nadchu ktora dofrci buduci mesiac 🙄

lauritka
21. apr 2007

🤐 takze dufam ze prirodna lekaren nam pomoze ..idem k TV. majte sa pekny vikend

elty
21. apr 2007

No bohuzial☹, sice mam draheho s vychodu zo Sabinova, aj sa tam na buduci weekend chystame, ale do Kosic je to aj tak viac ako 60 km☹...Ale ak nahodou budes mat cestu do blavy🙂, tak sa kludne ozvi, stretneme a pokecame. Smiledra ma prist 19/05🙂)))). Ja beriem pel na pecen, lebo mi zistili zvyseny bilirubin... a nectar ten pijem tiez kvoli upraveniu cyklu a mocovemu mechuru. Verim v to, ze nam to vsetkym pomoze🙂))))) Akurat zajtra zacinam brat treti liter. Ty ho uz dlho pijes?

tucniacik
21. apr 2007

lauri, to ze plod sa napaja na matku v 3tyzdni asi bolo myslela ze v 3tt - co je vlasne uhniezdovanie vajicko... ja mylsim ze ked akcia srciecka zacina na kocni 6tt tak vtedy uz babo je urcite napojene na matkin krvny obeh...
elty, aj ja som mala preventivke zvyseny bilirubin ale iba tesne - su dva ruhy, jedne volny,a druhy v sere a limity su do 20 a do 5 a ja som mala 21 a 6...smidlera poveda ze aj berry nectar moze na ten bilirubim pomoct...
ja teraz pijem stvrty liter aloe...kasicku beriem iba 1 denne...

elty
21. apr 2007

no ja som mala naposledy 35 a 11☹, takze preto som zacala brat aj ten pel. Pozeram, ze ty uz mam naskok jeden liter predomnou🙂 a citis zmeny? Ja som pisala smiledtre, ze sa mi zacina upravovat cyklus na normal🙂, tak ako som mala pred antikoncepciou🙂)))), na buduci rok budeme urcite kocikovat, teba mysliet pozitivne🙂

tucniacik
21. apr 2007

no ja som 2xpotratila minuly rok, tak to pozitinvy myslenie,neviem, teraz sa mi zatial dari,ale ked budem zase teho, budem mat priserny strach ze znova potratim, to bude nervy, musim dovtedy prist nato ako sa nestresovat...teraz to beriem v pohode, ak to aj nevide teraz, tak inokedy a kazdy mesiac beriem tak ze apson si este mozem uzivat bezstarostny pohodlny zivot, mame uz plany na cely rok, splavy, chaty,lyzovacky v alpach, takze to beriem takto...
zmeny - citim sa lepsie,mam lepsie plet, lepsie mi travi,a cyklus - ja ho mam viacmenej pravidleny/31-36dni/ ale uricte mam lepsiu mrchu/takmer bezbolestnu,predtym som sa dopovala kazdy styri hodky liekmi a aj tak sa mi od bolesti podlamovali miestami kolena/ a prvy krat som mala plodny hlien...zatial taketo zmeny... rozmyslam ze by som mohla ist na kontrolny odber kvri kvoli tomu bilirubinu/mala som ho zvyseny este pred aloe/ci to zabralo 🙂

tucniacik
21. apr 2007

boze, tie moje preklepy,otras... 😝

elty
21. apr 2007

ja som bola tiez na odbere pred tym, nez som zacala brat aloe, takze zaciatkom maja urcite pojdem🙂. To mi je luto s tymi dvoma potratmi☹, ale zjavne to tak priroda chcela☹.Nebolo asi v tele vsetko tak ako by malo byt. Ale teraz beries aloe, kasicku tak podla mna sa to urcite niekedy tento rok podari🙂. A co sa tyka stresu, tak toho mam ja v robote habadej.... sme mali v septembri svadbu..doteraz sme neboli na svadobnej kvoli praci☹, takze beriem ten pel aj kvoli ukludneniu a tomu stresu co mam☹((. Ideme teraz na malu dovolenku ,tak som zvedava, co bude po dovolenke🙂)).... tie preklepy v pohode....mame rychle prsty🙂

tucniacik
21. apr 2007

tie potraty - su aj horsie veci - narodenie choreho/mrtve babatka alebo tak..fuj,to su ale cierne myslienky, tymto smerom sa neuberajme... kam idete na dovolenku? my sme sa este nezobrali, nechcem skor kym nebudem uspesne tehu... 😀

lauritka
22. apr 2007

elty ja pijem treti liter 🙂
tucniacik ja nepadam na korculiach 😉 osem rokov som robila profesionalne krasokorculovanie ked som bola mala. takze som profik 😉
dnes BT 37,2..zaujimave..dala som si porovnat grafy na FF s podobnymi udajmi..jeden podobny bol tehotensky a pat skoncilo mrchou. tak uvidime. 🙂

elty
22. apr 2007

Dobre ranko🙂 ideme do Liptovskeho Jana🙂 do hotela s kopcom procedur a mozno skocime aj na svah,kedze je vonku tak pekne a sneh este vo Vysokych Tatrach je🙂.... S tou BT to Lauritka vyzera velmi nadejne🙂))))!!!!! Drzim peste. Mne by mala ovulka akurat vyjst na dovci, tak som zvedava ci nas bude viac, ked sa vratime🙂

lauritka
22. apr 2007

😵 elty..ale aj tak je to este skoro- ona moze zase klesnut raz dva ;)
ja som vcera bola na celotelovej masazi v jednom relax centre..tak dobre mi to urobilo 😉

elty
22. apr 2007

Masaze mozu iba pomoct🙂 samozrejme ale musi byt dobry maser🙂... NO pozerala som si vyvoj tvojho grafiku a musim potvrdit moje konstatovanie, ze to vyzera velmi nadejne....Odpoved je jednoducha...po zahniezdovani vajicka je dalsie zvysenie teploty a ty to tam rozhodne mas🙂)))). Rozhodne na 8 den je to tam jasne vidiet, takze myslela by som velmi pozitivne🙂)))POkial by nedoslo k oplodneniu, tak teplota sa tak rapidne nezvysi☹

lauritka
22. apr 2007

😒 hmm ale ja necitim ziadne zmeny..tak neviem mozno to pride neskor 😅

lauritka
22. apr 2007

ale keby to vyslo tak mame dalsie aloe baby 😀

elty
22. apr 2007

Pokial mas lutalnu fazu dlhsiu ako 12 dni ,tak to moze prist na teba aj zajtra🙂. A ved tehotenske priznaky nemusia byt u vsetkych.Treba hlavne pockat na den d, kedy by sa ti mala ukoncit LF a ak v ten den alebo den predtym teplota nepoklesne, tak aloe zabralo🙂 Oki musim uz ist, lebo drahy sa uz napapal a ideme balit veci do auta. Tak pekne korculovanie a drzim pestiky. Som zvedava na ysledky, ked sa vratim, ci budes patrit do januaroviek🙂pa

lauritka
22. apr 2007

pa pa a dakujem za povzbudive slova ..uzi si to ;)

tucniacik
22. apr 2007

ahojte, vy vsetky tak skoro vstavate? 😉
lauri,pekne teplotak dnes...mne klesla o 0,1stupne nez vcera...ale nevadi, ak to porovanam s grafom v ktorom som otehotnela tak tento den bol tiez pokles..ale aj tak najako citim ze to teraz nevide... nevadi...

lauritka
22. apr 2007

🙂 tucniacik ja som zvyknuta vstavat skoro a vcera som bola na masazi a bola som s toho unavena isla som spat uz o pol deviatej 🙂

tucniacik
22. apr 2007

ja naopak, isla som spat rano o 1,00 a az teraz som vstala... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre