Poradíte pôrodníka na Antolskej v Bratislave?

ssslavka
15. mar 2011

Pekný deň, prajem, všetkým. Prepáčte, že kladiem otázku, ktorú ste tu už iste riešili, no neviem sa na internete dopátrať aktuálnych recenzií na pôrodníkov na Antolskej v BA. Mám rozmanité skúsenosti s lekármi a veľmi rada by som sa zverila do rúk skutočnému odborníkovi. Som prvorodička a termín pôrodu mám stanovený na 31. máj. Prosím, napíšte mi aspoň v krátkosti, ktorý pôrodník/pôrodníčka sa Vám na Antolskej osvedčili a prečo. Chcem si jedného z nich zazmluvniť. A ešte by ma zaujímalo, v ktorom týždni by som mala vopred kontaktovať pôrodnicu, v ktorej budem posledný mesiac absolvovať poradne. Ďakujem a všetkým prajem príjemnú slnečnú jar. Slávka.

meggie255
15. mar 2011

Ahoj, skus MUDr. Paldiu, ja mam termin za tyzden a som zatial velmi spokojna. Mam ho tiez doporuceneho od 2 kamosiek, co uz maju deticky. Ma aj sukromnu prax v Dubravke....pre buducnost. Inac ambulanciu mava utorok, stvrtok na Ant.

maggie2
15. mar 2011

MUDr. Róbert P.? Mne ublížil. Pokazil čo mohol. A vôbec nepomohol.

kakona
15. mar 2011

Ahoj ja som mala p. doktorku Marekovú...je super a fakt v mojej kritickej chvíli ma podržala...takže jednoznačne ona...bola dobrá aj pred pôrodom chodila som k nej a pri porode, bola skusená a milá...a po porode sa tiež starala...

dadka212
15. mar 2011

no ja keby som zazmluvňovala tak Mudr. Janáča, možno má osobitý humor, ktorý nesadne každému ale ako odborník je skvelý...a to je prvoradé...

gabi.ta
17. mar 2011

ahoj ja som mala Dr. Malovu, ja som bola maximalne spokojna, mala som ju zazmluvnenu a bola za mnou aj po porode zoparkrat,

christie
17. mar 2011

MUDr. Pavol Janáč - super, k inému by som nešla rodiť 🙂 a po skúsenosti, keď som ležala na rizikovom skoro mesiac - môžem odporučit aj MUDr. Malovu, Rozenberga. Aj MUDr. Lambrechtova je skvela, ale ona sa myslim neda este zazmluvnit.

ja som chodila do poradne uz od 12 teho tyzdna, takze s tym ti neviem poradit, to by ta mal upozornit tvoj obvodak, kedy sa mas uz hlasit v nemocnici na poradne.

trinity525
17. mar 2011

Dr. Havalda 🙂 fantasticky clovek a lekar, pozri si aj tuto temu https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/mudr-havalda-z-bratislavy-je-dobry-odbornik/

raduz06
17. mar 2011

Ahojky, lezela jsem na Antolske na rizikovem dva mesice a z vlastni zkusenosti mohu doporucit jiz zde jmenovane:Janac, Bertoldova, Rozemberg-ten me i rodil a byl super. Jinak nemocnici kontaktovat nemusis, proste prijdes ten mesic pred planovanym porodem do ambulance k doktorovi, ktereho sis vybrala.Teda aspon tak nejak to bylo.Drzim palce.

danaa
17. mar 2011

ahoj, ja mam skusenosti z mudr rozembergom - je skvely!!!! prvy porod som mala katastrofalny. nemala som dohodnuteho porodnika. porod iba na sale bol 18hod. prstami ma nekontrolovala hadam iba upratovacka. mala som pocit, ze som stratila veskeru dostojnost. 3x ma informovali ze idem na sekciu a vzdy to zmenili a nakoniec prisla vakuova pumpa... na zaver porodu nastupil do sluzby rozemberg. veeeeelmi mi pomohol a hlavne aj psychicky !!!! vtedy som si povedala, ze pri druhom si ho vyberiem ako svojho lekara. a potvrdili sa iba dobre skusenosti. tohto mudr mozem iba vrelo odporucat !!! a bude s tebou aj komunikovat ako s clovekom a nie ako s cislom rodiacim na boxe 2. ak by sme chceli tretie tak opat by to bol on 🙂

t1nulka
18. mar 2011

ako tak citam, tak vacsina porodnikov na antolskej je super 😀 to je skvele, lebo aj my sa tam chystame 😉 inak, uz viacero bab mi odporucalo Dr. Havaldu, ze je super, ludsky pristup a prijemny a vtipny aj pri porode, takze ja si asi jeho vyberiem

kralicica
18. mar 2011

ja som mala mladú doktorku hamerovú a bola som spokojná

singlee
17. máj 2011

ja som mala pri porode dr.Dlhopolceka a bol super.. taky pohodak..dobre sa s nim rozpravalo.. darilo sa mu aj odputavat pozornost ked ma zasival.. Oporucat mozem aj dr.Hammerovu alebo Niznansku a aj Janaca a Dlhopolceka.

majloo
17. máj 2011

Dlhopolcek je taky mily, ale taky mily, ze som mala nutkanie ho az pohladkat po lici. 😀 On je super, mne robil sekciu a potom za nou bola kazdy den, ja som nemala nikoho zazmluvneneho 🙂

penn
17. máj 2011

Ja mozem tiez potvrdit Dr. Havaldu aj Dr. Niznansku, Dr. Dlhopolceka (velmi mily)

katarinka26
17. máj 2011

ja chodim k Havaldovi 12 rokov, odrodil mi 2 deti, 3 x ma operoval, vyborny odobrnik, skvely clovek, uzasny pristup. doporucujem vsetkym Dr. Dlhopolcek bol moj izbovy lekar min v sep. na oddeleni sestonedelia , velmi prijemny . ale ako dr. ho inak neviem hodnotit.

dai
20. máj 2011

ahoj,
ja uz 10 rokov chodim k doc. Stenclovi - odrodil mi dceru a idem zase k nemu - zatial som velmi spokojna...

lujzalota
22. máj 2011

ja mam svojho lekara Kostolneho - je tiez trochu svojsky, ale chodim k nemu 15 rokov, inac vynikajúci lekari su aj Havalda, Bertoldová, Rozemberg a Zelinová - ked sa ich nieco pytas neodpovedaju po latinsky ale vsetko pekne vysvetlia po slovensky, ale vsetko je o nasom subjektivnom pocite, mne sa moze pacit niekto a tebe absolutne nesadne, ale dufam ze si vyberies dobre a budes spokojna ...

andrejka1974
26. máj 2011

ja som rodila u doktora Korbela je skvely postaral sa pred porom pocas porodu aj potom ak sa vyskytol problem velmi dobre poradil

blavacka
28. máj 2011

ja som v marci rodila u Dr.Havaldu a porod bol super 2,5 hodinky ako prvorodicka + epiduralka.
Ked budeme o tri roky znovu rodit, tak urcite len u neho 😅

aninka30
29. máj 2011

ja odporucam z osobnej skusenosti dr. malovu 🙂

zubrienka1
29. máj 2011

Ja odporucam dr. Bertoldovu - vyborna doktorka a ludsky pristup

tonicka
29. máj 2011

Mudr.Rozemberg,uplne uzasny, rodila som u neho 2x a uzasneee

iva302
31. máj 2011

tak ja som šiesty deň po pôrode, všetci lekári sú tam super, odporúčam Dr. Maľovú, naozaj sa starala, aj po pôrode bola viackrát na izbe🙂

njonja
31. máj 2011

Absolutne odporucam Dr.Paldiu. Skvely odbornik, vdaka nemu sa mi narodilo zdrave babatko, keby jeho nebolo, neviem, ako by to cele dopadlo. Ten tazky porod zvladol na jednotku. Je ludsky a prijemny a profesionalny...

ninulienka81
30. jún 2011

ahojte,
ake mate referencie a skusenosti s Dr. Bertoldovou?

dakujem.

veve39
30. jún 2011

Dr. Bertoldova bola po porode moja izbova lekarka, je to skvela odbornicka, ludska, empaticka, prijemna, proste PANI DOKTORKA.
Kiezby boli taki vsetci lekari....

terezicka812
4. júl 2011

Ja mám veľmi dobrú skúsenosť s Dr. Féderovou. milá, ľudská a príjemná. určite odporúčam a okrem toho ešte Doc, Korbeľ, alebo Dr. Nižňanská

feb13
4. júl 2011

Ja som chodila do poradne k Dr. Havaldovi - super
pri porode som mala Dr. Dlhopolceka, rodila som v sluzbe - super
a tiez som tam mala Doc. Redechu a on ma o 5 mesiacov neskor operoval, ako akutny pripad - super *****

lauricka
15. sep 2011

a co Petrenko? ten sa casto neobjavuje v diskusiach, toho nepoznate?

moonlightka
25. nov 2012

Urcite mudr. Malova-je super.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre