Posilovanie a vplyv na plodnosť u muža. Má to vplyv?

petra2505
28. máj 2009

Baby nemate skusenost s tym, ci aktivne posilovanie a vsetok volny cas v posilnovni ma u muza vplyv na plodnost? Bez uzivania praskov na svaly a podobnych doplnkov.

dahra
28. máj 2009

Petra,
to by som veru aj rada vedela. Moj ma velmi zly spermiogram. Robili mu ho vo februari. Vtedy to bolo asi 2 mesiace po tom, co zacal sem-tam chodit do posilky (raz do tyzdna). Posledne dva mesiace pcha do seba dake susene bielka na rozvoj svalovej hmoty (ledva prezivam, co jeho crva potom produkuju 😀 😀 😀 ). Tento tyzden bol na kontrolny spg, uvidime...Okrem toho berie aj vitaminy, co nam v centre asistovanej reprodukcie odporucili.

petra2505
autor
28. máj 2009

Dahra o tom, ze veci, ktore sa uzivaju pri cviceni viem, ze skodia, o tom by som mohla pisat roman, tym sme uz presli a presne sme vedeli kvoli comu sme mali prvy sper.katastrofalny, ale mna by zaujimalo ci fyzicka namaha vydana pocas cvicenia skodi.

jancos
28. máj 2009

ahoj, ja si nemyslim, ze skodi. neviem to sice urcite, ale moj muz beha polmaratony, casto trenuje a spermiogram ma ukazkovy. pre neho je fyzicka namaha urcite plus. neviem, ci to iste plati pre cinky, ale myslim, ze hej.

dahra
28. máj 2009

Petra,
skodia vsetky - urcite viem, ze steroidy ano, ale vajecny bielok...hladala som na nete okolo toho veci a nic som nenasla...

petra2505
autor
28. máj 2009

vajecny bielok je aj u nas momentalne in - zje aj 15 vajec denne, my by sme si mohli klidne kupit sliepky 😀

dahra
28. máj 2009

Petra,
moj ma daky prasok - suseny vajecny bielok, tvoj je bielka z vajec? Snad to nepije take hnusne...brr

misik1
28. máj 2009

moj chodi do posilovne 3krat v tyzdni a spermiogram vysiel dobry.

petra2505
autor
29. máj 2009

dahra praveze pije, vykydne si 6 vajec a mlieko to rozmixuje a vypije 😀 ja sa na ten jeho recept nemozem ani len pozerat a nie to vypit 😀

petra2505
autor
29. máj 2009

moj chodi cvicit denne na tri hodiny a dufam, ze spermos vyjde dobry 😒 lebo inak netusim preco sa nedari ked sme uz vsetkym presli