Posúvajú sa plodné dni?

liluu
28. máj 2009

ahoj dievčatá pred dvoma mesiacmi som prežila MA. Otehotnela som 3 dni pred mrchou a chcem sa opýtať či niektorá neviete či sa plodné dni posuvajú alebo ich budem mať stále v rovnakom čase čiže tesne pred mrchou alebo aj niekedy inokedy. Viete aby sa nám lahšie podarilo otehotnieť lebo predtým sme sa snažilkovali skoro rok. 🙂 Ďakujem

barbarka
30. máj 2009

vendy, bazalna teplota sa zvysuje v den ovulacie, alebo den po, pozri si to to na lpp.sk, myslim ze to funguje, aj ked kazdy je iny a musis vyskusat🙂

vendy6909
3. jún 2009

teraz si to presne zaznamenavam do grafu a potom sa mi nato pozrie aj doktorka a spolu to preberieme kedy je ten najlepsi cas otehotniet.tak uvidim ci meranie BT funguje.

vendy6909
3. jún 2009

baby nemoze mi niekto poslat ten graf BT aby som si to tam mohla zapisovat.alebo nevie niekto kde by som si ho stiahla s akej stranky?dakujem

gudulo
3. jún 2009

vendy,
stiahni si to zo stranky www.lpp.sk
je tam tabulka na stiahnutie a tiez je tam niekolko vysvetlujucich clankov
ked by si mala zaujem, tak su tam aj kontakty na lektorov metody
my sme tiez merali BT a funguje to 🙂

vendy6909
10. jún 2009

no tak baby podla hlienu sa ja orientovat nemozem,lebo podla BT mam plodne dni ale hlien ziadny.vobec.

angi1707
11. jún 2009

Caute baby,neviem ako vy,ale ja si myslim,ze plodne dni sa neposuvaju.my sa snazime 7rokov,pred dvomi rokmi som mala mimomat.pred tym rok 2krat IVF,1krat IUI.uz som bola zufala,tak ma jedna znama nahovarala na jonasa.2roky ma to netrapilo,ale min.rok som tam zavolala,poslali mi maly vypocet od decembra.tak som sa toho drzala a 8.2.bol posledny menzes. Som si ista,ze to zabralo,len bola velka chyba,ze mi nespravili specialny vypocet,to je na zivotaschopnost plodu.v 13tt nestasne MA.tak som tam zas volala a poslali mi specialny.hned po kyretazi 3.5. mi vysla zivotaschopnost.zatial mrchu nemam,ale nevzdam sa este mam tento rok 3krat sancu.ja tomu verim.lenze kazda zena ma iny organizmus...vela stastia

vendy6909
12. jún 2009

ahoj a co je to ten jonas?vies u mna je problem ze mam ovulaciu az na 20 den a nie na 14 ako vacsina zien.

vendy6909
17. jún 2009

ahojte baby.tak tento mesiac sa zase nebudeme tesit s dobrej spravy.dnes prisla ta mrcha mrchava. ☹

katarina104
6. okt 2010

ahoj baby ak by ste sa chceli naučiť teplotnú, alebo bilingsovú metódu môžem poradiť,najlepšie je ísť podľa obidvoch,pre toho, kto nemá výrazný hlien, je dobré poznať aj teplotnú metódu.Rada pomôžem, ak budem vedieť.používam to už 8 rok, z toho dve plánované deti. 🙂

laura234
24. nov 2018

Ahojte zienky stalo sa už niekorej že malá plodné dní pocas MZ a otehotniela?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre