Potrebujem dobrého gynekológa v Košiciach

slnieckova
15. jan 2009

Kludne ma po ziskani odpovede na moju otazku zamknite, vymazte 😀

Potrebujem najst nejakeho dobreho gynekologa (lepsie babu) v Kosiciach. Poradite?

anickakissova
15. apr 2014

ahoj prosim vie mi niekto poradit dobreho gynekologa alebo gynekologicku v Košiciach?obvolala som uz vela doktorov a nikto neberie nove pacientky...neviete o tom kto by bral novych pacientov? 🙂

karmela
15. apr 2014

@anickakissova ahoj Dr Dana De furia výborná a hlavne ľudská a zlata gynekologička.Ordinnaciu ma na mesiarskej v meste stara poliklinika 😉 vrelo odporúčam

maria1989
30. apr 2014

@anickakissova na Furči ordinuje po-ut dr.Homzová, str-pia dr.Nevická. nové pacientky berie, osobne som bola pri tom. ak chceš osobnú skúsenosť, radšej ip

kacicqa
30. apr 2014

Dr. Murin na poliklinike Tahanovce. Presla som ich dost, pre mna je jednoznacne top.

luciasolcova
30. apr 2014

Dr. Lupták,Hroncova 5

anickakissova
30. apr 2014

@karmela dakujem pekne tak dufam,ze berie nove pacientky

karmela
1. máj 2014

@anickakissova ano berie nové pacientky a je to velmi zlatunka ľudská Dr.A svoju prácu si robi na 1 ja som maximálne spokojná a to som u nej uz cez 5r, 🙂

anickakissova
2. máj 2014

@karmela este raz dakujem 🙂

1talizmanik1
2. máj 2014

Luptak, murin

dredy
2. máj 2014

@kacicqa Skutocne Ho odporucujes. Pri kojeni som mala zapálené prsniky a som sa l menu nedostala. Prišla som nieco po ôsmej , neboli papietiky tak som zaklopala a sestrička mi povedala že buď si Zaplatim alebo si mam prist na dalsi deň po číslo na čakanie pred ordinacnymi . A vtedy som od neho odišla.. pokiaľ hovoríme o tom na thc a je jediný.
ja odporúčam dr adam terasa. Krásne tá objednana na cas, nemusíš platiť prednostne, má aj ultrazvuk . Ja som velmi spokojna. V pripade problémov môžeš prist hocikedy. Akurát prvy krát som platila kedze nepatrím pod neho

dredy
2. máj 2014

kocka beriem spat nedalo mi to. Skúsenosť bola s doktorom Pacutom na ťahanovciach. Tak je tam asi novy gynekológ ;)
@kacicqa

kacicqa
3. máj 2014

@dredy Jaj, citala som tvoj prispevok a nexapala ako sa to mohlo stat;) Murin tam ordinuje cca od zaciatku minuleho roka..asi..ja som k nemu xodila predtym do novej nemocky. Zlaty clovek, priviedol nam na svet nasho smudlu. S tym druhym doktorom osob. skusenost nemam...ale maju spilocbu cakaren s Murinom ,( ten je tam namiesto nejakej doktorky na dochodku) a casto pocut uz rano hundrat, ze nie su cisla, baby si taq platia prednostne..a sem tam sa aj tak doktora nedockaju..niekedy si kraca o desiatej do ordinacie..no neviem, mne dva krat sympaticky nie je..

dredy
3. máj 2014

@kacicqa teraz ked rozmtslam odkiaľ potom poznám meno . Nevieš mi opísať murina. To neni ten čo robí normálne v novej porody a neuprednostnuje prirodzený porod

kacicqa
3. máj 2014

@dredy Jej robi sj v novej nemocke. Joj, opisy mi velmi nejdu..cierne vlasy, vyssi, stale vysmiaty...to ci uprednostnuje prirodzeny resp. sekciu to neviem.U mna sme boli to posledneho dna presvedceni na prirodzeny,ale nskoniec to bola sekcia kedze viac lekarov zhodnotilo, ze maly je pre moju panvu prilis velky;)

adakoky
29. máj 2015

@anksunamonka zboroviana určite nie, bože diagnostika odvecia prístup tiež

nikus3b
6. mar 2016

Kočky , ktoré poznáte Dr.Kapciovú, neviete, kde teraz pracuje? Našla som že aj v poliklinike Centrum, aj na Kvp v Procare... to robi aj tu aj tu?? Ďakujem Dominika

adakoky
7. mar 2016

Neviem či Kacpiová robí ešte v pro carwe ale v poliklinike centrum robí určite. Prečo chceš ísť ku nej poznáš ju? aká je? Ja tam chodím, ale len preto že moj gynekolog išiel do dôchodku tak som tam zatial ostala.

zuzandela
28. mar 2016

baby viete poradit ako je to s prenosom karty ked moj byvaly gnekolog isiel do dochodku a robi tam teraz iny namiesto neho a kedze ho nepoznam tak chcem kartu preniest k inej doktorke...aky je postup? vdaka =)

elah
4. nov 2016

Ahojte baby. Chodí nejaká k MUDr. Kapciovej do medicínskeho centra? Uvažujem, že by som k nej prešla, ak by to šlo. Sú vybavení sonom?
Ďakujem

zuzkabk
29. dec 2017

@adakoky presne tak, zborovjan podla mna cista katastrofa, akurat chcem od neho odist, kedze som v pro care, su tam este Kapciova a Kraus, tak neviem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre