Potrebujem dobrého gynekológa v Košiciach

slnieckova
15. jan 2009

Kludne ma po ziskani odpovede na moju otazku zamknite, vymazte 😀

Potrebujem najst nejakeho dobreho gynekologa (lepsie babu) v Kosiciach. Poradite?

katy2
15. jan 2009

dr. muranska na masarykovej 🙂

slnieckova
autor
15. jan 2009

A myslis, ze by ma vzala? Ci nema nahodou vela pacientiek....

slnieckova
autor
15. jan 2009

nasla som nieco na nete...Stela Muranska pri Jubo centre?

berni
15. jan 2009

ja mam Dr. Staskovu, na Rastislavke 🙂

katy2
15. jan 2009

ano, je to ona.... ja sa k nej tiez chystam presunut, len som teraz na PN cele tehu, tak to urobim asi az po.... citala som, ze berie nove pacientky... skus sa tam spytat... je to pri zeleznicnej nemocnici, nad lekarnou na 2.p.

slnieckova
autor
15. jan 2009

ok, skusim... tel. cislo na nu nahodou nemas? Na nete sa k nemu nemozem dopracovat

edita33
15. jan 2009

moja dr:jelenekova na krivej,

katarinkad
15. jan 2009

Dr. Dankovcik

murcko
15. jan 2009

Ja nedam dopustit na Dr.Urdzika. Rodila som pri nom druhe dieta a keby nebolo jeho, tak asi este tlacim 🙂

katarinkad
15. jan 2009

murcko, suhlasim. Aj Urdzik je super.
Mna len vysetroval, no bol strasne zlaty a pocula som nan len same chvaly. 😵

murcko
15. jan 2009

Fakt som bola stastna, ze som sa k nemu dostala. Staral sa o mna v tehu, v porodnici ma stale navstevoval po cisarskom a aj na kontroly po porode k nemu chodim. Vzdy ma vezme ak ma sluzbu v nemocnici.

lencici
15. jan 2009

Baby ja vam NEODPORUČAM doktorku Trembeckú...od nej kade ľachšie

slnieckova
autor
15. jan 2009

😕 nemate niekto kontakt na tu Muransku?

norik1
15. jan 2009

Ja tiez chcem ist k Dr. Muranskej, neviete ci ma ambulanciu tam na Masarykovej kde je ten 3D ultrazvuk? Si tam zbehnem, lebo zdrham od Matisa prec prec prec!!!

zveron
20. jan 2009

pani doktorka staaaskovaaa, super, fakt odporucam
pavilon zdravia; rastislavova nemocnica
😅

smejkaa
20. jan 2009

Tak ja skusak Dr. Luptaka. 😉

silvia.t
23. jan 2009

no ja som spokojna s dr.kapciovou ,vojenska letecka nemocnica

simka9122008
23. jan 2009

Ja tiež chodím ku Dr. Kapciovej som s ňou fakt spokojná.

betka14
23. jan 2009

ja som chodila k šestinovej-tu nie
a teraz chodím do šace, ale na gynekologyčku enmám šťastie tak ked najdeš dobrú tak daj vedieť a pošli na IP, aj yb som prestúpila ak yb brali nové
dííííík 😒

zveron
23. jan 2009

betka14
to bud rada, ze si chodila len k Sestinovej, keby si chodila do dvier oproti /ja som odtial usla/,
😕

zveron
23. jan 2009

menovite - Primar Dr. Zborovian - rastislavka 😎 , vyborny odbornik, psycholog
😎

zajo510
23. jan 2009

ja som teraz prestúpila od dr. melicha z medicínskeho centra k dr. kapciovej. bola som u nej raz, tak neviem posúdiť hoci sa mi zdala dosť pedantná na prvýraz. ale jediné ma zaskočilo, že má dlhšie umelé nechty, čo ma teda dosť bolelo, ked ma vyšetrovala.

simka, silvia,
vás to nebolelo? či to len teraz v tehu? dajte mi please vedieť, či mi to nemôže napríklad vyvolať pôrod, alebo čo nechtiac. hoci mi to napíšte aj na IP. vďaka

zajo510
23. jan 2009

..zle som napísala (že dlhé nechty), nechcem odrádzať potencionálne pacientky, sa ospravedlňujem... tie nechty som mala na mysli, nie celkom krátke. inak som na túto pani dr., aj napriek tomu, počula tiež len dobré.

betka14
24. jan 2009

zveron tam mi na seba narážame všade

betka14
24. jan 2009

inak v saci sú dobrá tiež tam je ta doktorka Hajdu a doktor neviem meno

mravvcek
3. aug 2010

Baby potrebuje od vas pomoc 🙂,este stale som nenasla gynekologa.Chcem sa opytat na Dr.Urdzika,aky je ,je odbornik?Rozumie sa aj problemo s otehotnenim?Budem vdacna za kazdu infosku. 😀

kaamoska
6. dec 2010

@mravvcek
tak co uz si nasla?
porad aj andrejke21 co sa teraz pyta.
ja som super spokojna s dr. mickovou na zbrojnicnej. len sa treba objednat lebo v cakarni ma dost ludi, robi sice svizne ale vela za nou chodi. neviem ci este berie dalsie.

lenkald
21. nov 2012

ja som citala snad vsetky fora tu o odporucani gynekologa/gynekologicky v KE a dosla som na 3 mena: MuDr. Nevicka, Mičkova a Mikulova...teda ze najviac zien ich odporuca a su spokojne bez nejakej negativnej skusenosti? mate niektora zle skusenosti s nimi? planujem k niektorej z nich presunut kartu podla toho ako budu mat volne a ordinacne hodiny

anksunamonka
14. jan 2013

@zveron ahoj, ja som nejak nepochopila. zboroviana odporucas alebo nie? lebo chodim do procare a su tam 3 gynekologovia a on je medzi nimi. tak rozmyslam ktoreho si vybrat.....

tinusicka
16. okt 2013

doktorka Laura Kapciova, sukromna nemocnia Kosice - Saca 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre