Pozitívny ovulačný test

bobozoziliny
19. sep 2012

Uz 3 den po sebe mam pozitivny test. Vychadza mi to na 24-26 DC, co je dost neskoro na ovulaciu. Co si mam o tom mysliet? Dakujem za odpoved

evakva
19. sep 2012

@bobozoziliny Ovu test nie je ako tehotensky. Na ovulacnom su takmer vzdy //, ide o to, akej su intenzity. Treba pozriet navod k ovu testom. Inak tak dlho pozitivny ovu test byt nemoze, pripadne moze uz ukazovat na tehotenstvo.

bobozoziliny
autor
19. sep 2012

Praveze ta intenzita je rovnaka. Mam to ako tak nastudovane, takze som ocakavala ze na 2. den zoslabne. Len som skor prekvapena ze je to akosi neskoro - 26 DC.

katkasofi
19. sep 2012

@bobozoziliny a ta druha ciarka je rovnako silna ako kontrolna? robila si rano alebo poobede? lebo mne vykazoval ovu test tehotenstvo tiez. ale poobede bola este silnejsia ako rano...robila som ho cca dva dni pred mrchou🙂 tak ak si zelas tehu tak drzim palce 😉

bobozoziliny
autor
19. sep 2012

Robim si ho vzdy o 4 poobede. Snazim sa nepit pred tym aspon hodku. Tak som zvedava, Rada by som bola tehu.

soldi
19. sep 2012

@bobozoziliny
@rachel36a

ak mas pocit, ze ovulacny test ukazuje tehotenstvo, treba urobit aj tehotensky test- ovulacne nie su citlivejsie, takze aj tehotensky uz musi byt pozitivny.

inak pred ms stupa hladina LH, takze pozitivny ovulacny test kratko pred ms je pomerne bezny jav 🙂

bobozoziliny
autor
19. sep 2012

Akurat som si robila tehu test a bol negativny :(

willy_wonka
20. sep 2012

@bobozoziliny a ms ti uz meska? ak nie, tak nebud smutna,a testni po meskani 🙂 BT si merias?

bobozoziliny
autor
20. sep 2012

@willy_wonka Prave ocakavam v najblizsich dnoch.. Uz mam aj divne tlaky v podbrusku par dni. BT si nemeriam, na mna je to akosi moc komplikovane 😀 Jednoduchsie su tie testiky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre