Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
8. okt 2009

Baby, zase som tu... ja to proste bez vás nevydržím 😎

nelia
8. okt 2009

Orsul, ten vtip nemal chybu, aj keď si musela toľko slov "vypípať" 😀 😀 😀

adulik76
8. okt 2009

tak to je fajn, že sme také neodolateľné 😎

nelia
8. okt 2009

Adu, to teda ste 😉 😀

adulik76
8. okt 2009

dobre sa to číta 🙂

orsulka
autor
8. okt 2009

nelia......hihihiih...prinám sa dobrovolne
CTRL-C a potom CTRL-V

ja som to pracne nepisala ....hihihihihihihih 😀

nelia
8. okt 2009

Orsul, to mi bolo jasné... ale aj tak to bolo dobré 😉 😀

laxity
8. okt 2009

Ahojte babenky

moc vas vsetky zdravim.

nel...dufam, ze vsetko prebieha v uplnom poriadku a ze pekne oddychujes 😉

nestihla som vas pocitat, zajtra budem mat viac casu. Teraz som prisla, cely den som behala. A teraz idem sparovat kupelnu.

Ja len, ze sme boli na ultrazvuku, babatko je v uplnom poriadku, vsetky dolezite organy su v poriadku a budeme mat dievcatko 😀 😀 😀

Cauko utekam robit 🙂

orsulka
autor
9. okt 2009

dobre ranko........pekny piatok...este krajsi vikend.......prajem...a to hned takto z rana 🙂))))

dnes som vystartovala do prace na siestu...aj tak som dobre nespala...sak preco by aj, ked som bola v posteli sama 😀 😀 😀 3x za noc som bola hore......

lax.....dievcatkoooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takže k segram dalsia babenka...!!!!!!!! super....hoci si myslim, že ženy to maju v živote ťažšie ako chlapi, predsa len su to vyspelejšie osobky......🙂)))))
a co mena??? aj na tom sa už pracuje?????

a ako sincer???? dorazili dobre????? uživaju si???? lebo na Facebooku nam zakazala telefonovat jej 🙂)))))

adulik76
9. okt 2009

dobré ránko, lax, to je super, nech sa maličkej darí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
9. okt 2009

ahoj pokladik.......aky bude vik - end?????????

ivkaj
9. okt 2009

Dobré ránko;o)

mě se dneska spalo dobře. Manža se od pondělka konečně vrátil domů z cest.

A pak jsem byla včera u kartářky 😵
Docela zajímavý zážitek. Vykládala mi karty ze tří různých balíčků a pořád to vycházelo stejně. Říkala, že se jí to moc často nestává aby si karty pořád "mlely svou".
Takže mě přes úmrtí v rodině čeká štěstí (zajímavá kombinace) a dědictví. Pak tam viděla potíže s početím (ty jsou podle karet prý na mé straně i když podle doktorů ne) ale čekají nás dvojčata z IVF. No a pořád se jí do karet pletl i nějaký cizí chlap jako že milenec. Tak toho bych opravdu nebrala 😝
Ale je fakt, že mám od včerejška dobrou náladu, nevím jestli těmi zprávami nebo tou paní (říkala že předává i pozitivní energii) a najednou prostě vím, že tentokrát už to vyjde. I když tedy s dvojčaty to bude záhul 😀 😎 😀

nelia
9. okt 2009

Dobré ránko 🙂
Lax, gratulujem k dievčatku.. som veľmi rada, že je všetko ako má byť.. dúfam, že Ťa v tom budem nasledovať.. 😉
Orsul, noooooo... bez chlapa sa ťažko spí 😉
Ivka, tak to je super.. inak, čo sa tých dvojčiat týka, aj ja mám z toho také zmiešané pocity.. určite by sme to zvládli, ale bolo by to fakt o hubu.. ale na druhej strane by to zas bola dvojnásobná radosť, aj rodiť by si musela len raz, aj na materskej by si bola len raz a malí by sa mali s kým hrať... takže má to aj kopu výhod 😎 😀

laxity
9. okt 2009

dobré ránko prajem

ivkaj...no super, že si išla k veštkyni, ja som vždy chcela ísť, ale bála som sa 😕 . Ale počula som, že oni aj tak nepovedia smrť a niečo veľmi zlé...ale pekne ti to vyšlo, tak snáď mala bosorka pravdu 😀 . A ten milenec....ufff, to sa asi pomýlila 😀

sestra je v poriadku, už sa udomácnili, majú to tam krásne, brali so sebou aj Lilinku, tak tá si hneď našla svoje miesto na fotelke...úžasná, potvorka jedna, neposlušná. Mirkin manžel ladil TV na sobotu, kvôli futbalu 😀

Tak pekný dník, idem ja na kontrolu papa

ivkaj
9. okt 2009

Laxity, ona pak když se jí tam ukázaly problémy s početím,tak říkala, že za toho milence by se dalo považovat i to IVF;o)
Už máte pro holčičku jméno nebo ho bude vybírat "krstná" ?

Nelia, jak ty vlastně budeš chtít být doma dlouho?

A naše dvě ranní ptáčata na nás nemají čas ;o)

nelia
9. okt 2009

Lax, ahoooj 🙂.. tak ju od nás pozdravuj a nech len pekne oddychujú a v sobotu nech veru fandia, aby sme vyhrali!!! 😀

laxity
9. okt 2009

som zabudla....ďakujem za úprimné slová od vás

orsul...moje bude asi Natália...vyberal manžel 🙂 . No a s tým, že ženy to majú tažšie je pochopiteľne pravda...Tak ten môj mal triesku v prste a pišťal mi tu, tak som mu to hneď vysvetlila, že nech si ide vyskúšať nejaký ten pôrod 😀

nel...oddychujes? Či pri pc? Jasné, že by si zvládla aj dve a hlavne po tom všetkom trápeni by ste mali dve naraz a ako píšeš dve šťastia naraz 🙂

ja som šupla zatial dve fotky do albumu, musím dať prve byt do poriadku a potom popridávam 🙂

nelia
9. okt 2009

Ivka... chi chi.. mňa hneď napadlo, že ten milenec bude určite Dr. z CAR-u, len som to nechcela písať 😝 😀 😀
No ja by som už aj šla do roboty.. ale nechám to na doktora, čo povie.. určite ma min. do 12tt bude chcieť nechať doma... ale keď bude všetko OK, tak by som potom chcela ísť do roboty... veď ani my nežijeme zo vzduchu a ja zarábam momentálne bohužiaľ viac ako moja polovička, takže to nejak budeme musieť vyšpekulovať 😒
A ty čo teda povieš v robote, prečo ideš na PN?

nelia
9. okt 2009

Lax, krása... nádhera... 🙂 🙂 🙂
Ano, oddychujem... ležím koľko sa len dá.. sem tam si sadnem k PC, alebo si ho zoberem do postele 😝 😀 Ale nič nerobím.. moja polovička na mňa celý týždeň vyvára.. je to fakt zlatúšik 😀 Ale vyzerá to tak, že sa vyvíja len jedno bábätko, no budúci týždeň idem na ďaľšiu kontolu, to už by mu malo biť aj srdiečko.. už sa neviem dočkať 😝

ivkaj
9. okt 2009

Natálka je pěkné jméno ;o) To u nás manža chce aby děti měli iniciály KK 😅

S PN to zatím vypadá tak, že se vymluvím na zhoršený zánět močáku a je to. Kolegyně co sedí vedle mě, tak mě včera viděla s krabičkou antibiotik, tak ví, že se léčím. Lhát se sice nemá,ale tady pravdu jen tak říct prostě nejde.

nelia
9. okt 2009

Ivkaj, veď to, nebudeš predsa každému vešať na nos, čo podstupuješ... paradoxne Ti tie problémy s mechúrom prišli vhod... sranda... aspoň je na tom aj niečo pravdy 😀 😀

orsulka
autor
9. okt 2009

tak ja som bola v PD na nakupoch, kym este ekonomka povilila utratiť nejake peniaze 😀 😀
ale už som spat...

ivi.....tak zaujimavy vyklad......a velmi velmi pozitivny.....sa mi to pacilo 🙂)))))))

lax...natalia sa paci aj nam....obom......a prednedávnom mala dokonca meninky .-)))) fotecky super!!!!!!

babule...jedno, dve.....nejak by som toto momentálne neriesila...tada ja......hlavne.......
no ved viete.....-)))))

a neli...tak som zvedava ako doapdne dalsia kontrola.....ale už nekrvacas vobec, vsak??????

mne dnes už rano o 7,15 volal drahy....vraj už nemože spat, lebo si s jeho brachom vybrali zle postele, spia spolu v jednej izbe....a ked sa prehadzoval jeden, tak toho druheho kyvalo s nim 😀 😀 😀 a okrem toho je stale nachladnuty.....tak sa rozhodol, že im pripravi na ranajky vajickovu natierku 😀 😀 kym sa zobudia...škoda, že ho toto sem tam nenapadne aj doma, ked on je hore a ja este spim 😀 😀 😀

nelia
9. okt 2009

Orsul 😀 😀 ... to sú chlapi.. vidíš, že ani on nevie bez Teba spať, len to nechcel priznať 😉 😀
Už vôbec nekrvácam... od minulého víkendu už vôbec nič. Teraz sa každý večer modlím, aby tam to srdiečko bolo 😔

adulik76
9. okt 2009

ahojte, ak patrím medzi to "ranné ptáča", tak som sa na chvíľu musela odmlčať, lebo som šla s mamou k zubárovi. Teraz jej vytrhávajú všetky zuby a bude mať protézu 😝 . Nezávidím jej, ale inakšie riešenie nie je. Už má aj svoje roky, tak čo už.

lax, krááásne babatko. Aj ja také chcem 😵

A už som sa stihla objednať na sono k dr. - v pondelok o 14,00. Dúfam, že bude všetko OK a bez cýst, aby, keď príde mrcha, som sa na to mohla vrhnúť 😵 😵 😵 😵

ivkaj
9. okt 2009

Orsul, i mě se líbila ta pozitivita. Tak doufám, že mi ta dobrá nálada vydrží hoooooooooooodně dlouho;o)

Nelia, v práci to nikdo neví. Asi tuší, že bude nějaký problém (vždyť už mi je dost a navíc jme už dva roky manželé).

Baby, musím makat:-P

nelia
9. okt 2009

A ja sa rozlúčim, lebo zase idem k našim papať a hajať 😝 😀 ... prajem vám krásny víkend, aj keď slniečka bude už asi pomenej, ale nedajte si tým pokaziť náladu.
Mimochodom my sme mali v nedeľu 6.výročie svadby a oslávili sme ho v nemocnici 😎.. ale dostala som krásnu kvetinku 😅 😅
Pá 🙂)))

sisidani
9. okt 2009

Ahojky, já vím že zase otravuju, ale prosím pošlete nám i tento týden hlásek.

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/galle...

orsulka
autor
9. okt 2009

tak teda čavte........

🙂 🙂

orsulka
autor
9. okt 2009

Adulik............................tak opat same dve......ranne vtacence 😉 😉

inak ta kamoska zajtrajsiu navstevu zrusila.....rozhodla sa nakoniec inak.......

adulik76
9. okt 2009

no, ja už mám aj poupratované po obede a teraz oddychujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre