Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
28. okt 2009

využívam systém a inak, čo mám z toho, keď tu drepím ako blblec a robím do zblbnutia?

orsulka
autor
28. okt 2009

adulik....súhlas....pokial to ide, dá sa.....a umožnuje sa........tak to využivam aj ja .-)))))))

adulik76
28. okt 2009

tak - tak, booože, určila som poradu na 8,45 tak dúfam, že na ňu nezabudnem ísť 😀

noemarta
28. okt 2009

dobre rano baby, hm... tusim chodim najneskorsie z vas do roboty. 4,30 som este velmi tvrdo spala, ale ta sprava je super.

orsulka
autor
28. okt 2009

adulik.......pripomenieme ti 😀 😀 más este 11 minut 😎

orsulka
autor
28. okt 2009

marti....no čaves 🙂

no tak si mi hned odpovedala na otazku, či si v praci, alebo domka 🙂 🙂

orsulka
autor
28. okt 2009

Adu..... 8 min.

nelia
28. okt 2009

Marti ahoj 😉
Baby, mne dnes asi niekto stojí na kábli... nejak mi nezapaluje 😒

vladusik
28. okt 2009

Ahojte kočky, predvčerom som Vám sem písala a pýtala si radu...Len chcem povedať, že sa nám to zase nepodarilo a musíme skúšať znova ☹ ☹ Dnes ráno mi totiž prišla.. 😢 😢 😢 😢 Ale ešte raz vám ďakujem všetkým 🙂

orsulka
autor
28. okt 2009

neli.....a čo ti nezapaluje??????????



Adu.......... 5 min. už by si si mala pripravit podklady na poradu 😀 😀 😀 😀

adulik76
28. okt 2009

už som stihla ísť aspoň na WC a teraz chrúmem jablko, stíííííhaaam, ak nezabudnem 😀

orsulka
autor
28. okt 2009

vladusik........ tak to je skoda....... ale treba ist dalej, ved ste v podstate este len v uplnych zaciatkoch...
vela stastia 🙂

adulik76
28. okt 2009

už idem, už idem, orsul

noemarta
28. okt 2009

veru v praci v praci, ale nejak sa neviem nastartovat, by som spala... este ze ja tu nemam, teda zatial fofry.. ahoj vladusik, je mi to luto, ale nezuuufaj, raz to urcite nedojde, aj my cakame na ten den, kedy to nedojde! no nie baby...

orsulka
autor
28. okt 2009

no ved. ..lebo ak toto prave teraz čitas........tak už si zmeslaka 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
28. okt 2009

noematra.....presne tak..........sme tu tak povediac "na jednej lodi" 😉

a si niekde v administrative???????? v praci?????

nelia
28. okt 2009

Vladusik, je mi to ľúto... ale ako vravia baby, treba ísť ďalej a nevzdávať sa... ver mi, my už o tom vieme svoje 😒
Orsul, tak všeobecne mi dnes nezapaľuje... ale myslela som na ten dátum 17.11. ... proste dnes akosi prehliadam súvislosti... asi tak aj píšem 😝 😀
Marti, z toho si nič nerob.. ani ja sa neviem naštartovať... po 4-týždňovej PN som 3. deň v robote a robím tak na 50% 😝

noemarta
28. okt 2009

anooo, mzdarske a personalne odd. a vyplat.termin mame k 15temu, takze teraz mam tak povediac pohodu. a ty?? orsul, a ty sa tusim tiez chystas tento mesiac, ci na buduci na KET? Jak si mi pisala vcera, zeby sme mali vyskusat IVF, hm.... ja sa na to vobec ale vobec necitim, a moj manzel uz vobec nie, furt dufame, ze to pride prirodzene. preto to nechcem silit a behat znovu po lekaroch, ked tak, tak az buduci rok. teraz momentalne skusam bylinkarku p. Kopacovu, velmi mila pani, 20.11. sa k nej znovu chystam, lebo mi dosli caje a beriem este teraz asi mesiac bio vitaminy. takze lekarov teraz nechcem ani vidiet..

orsulka
autor
28. okt 2009

nelia....nevadi milačik..... nemusi byt "každý den posvícení" ... 😀 😀 😀 my to tu pochopime a vp raci teda dnes pracuj len tak na 15 % nech sa veci "nepodžubu".... 😀 😀 😀

kam zas zmizla sincer???????????????????????????????????????????? to je iný workoholik!!!!!!!! 😀

noemarta
28. okt 2009

neli, my sme mali minuly tyzden firem.akciu - ochutnavka vin a a a odvtedy to neviem dospat.

noemarta
28. okt 2009

nooo sincer, to je teda workoholik, s tym plne suhlasim, furt len robi, ked nie v robote tak na dome a furt si nieco vymysli.... som zvedava, ci dnes este nakukne.

orsulka
autor
28. okt 2009

noematra......ja mám to iste oddelenie - pracovné 😀 😀 😀 takže okrem ineho si v tejto brandži dalsia do partie 🙂)))))))
ja idem na KET zajtra..... 😉 😉 😉

takže som sa celkom trafila vcera....no osobne si fakt myslim, že pokial doma nie su na to vhodne psycho podmienky, netreba to silit.....poznam to...po roku a pol behania po lekaroch som poevdala a dost!!!!! a bola pauza......dlhšia....

noemarta
28. okt 2009

nooo supis, a akemu odvetviu robis mzdy, ja autodoprava. cize pllllno vodicov.... tak ti moc drzim zajtra palce, uz by to konecne mohlo vyjst. nemas z toho taky strach, alebo si taky suveren, vies, ja ked som isla druhy raz na IUI, tak som tomu total neverila zeby to mohla vyjst, mozno preto to nevyslo... a moj manzel zas tomu total veril. proste som teraz v takom stave, ze nic. neriesim, nemyslim na to a ani v nic nedufam, ze sa podarilo. ak by sa podarilo, len by sme boli radi, ale prosto neriesim.

nelia
28. okt 2009

Orsul, no musím pracovať aspoň na 30%, lebo sa nám blíži závierka to budú potom iné fofry 😕
Marti, videla som tú tému o pani Kopáčovej. Takže ty si u nej bola? A čo všetko Ti "naordinovala"? Ja tiež rozmýšľam, či k nej ísť... ale keď ja nemám žiadne zdravotné problémy a alchemilku a iné ženské čaje pijem... tak neviem, či by to nebolo zbytočné...

nelia
28. okt 2009

Marti a ešte k tomu IVF... ja som si cca. pred 2 rokmi tiež nevedela predstaviť, že by som na to šla... ale človek sa s tým časom zmieri a teraz mi to príde už uplne normálne a prirodzené... Ale musíte sa s tým obaja v hlave zmieriť a keď ešte nie ste, tak asi ešte fakt treba počkať... veď čo sa Tvojho veku týka, ešte máte čas a možno sa medzitým zadarí prirodzene.. 😉

noemarta
28. okt 2009

neli, ja tiez nemam ziadne zdravotne problemy, ale ja uz sa chytam vsetkeho. dosla som k nej, povedla som jej svoje problemy, ze mam sice trochu problem s moc.mechurom, ze sa mi v posled.dobe vracaju zapaly, tak na to mi dala zmes byliniek, plus mi kazala robit si zabaly z lanov.semena +tvaroh a pit caje a potom mi dala caj zensky. nooo a to je vsetko, povedla, ze najhorsie je, ked sme bez diagnozy. ze to ona skusa vsetko.

noemarta
28. okt 2009

no ved to si aj ja myslim, preto sa do toho nehrnieme. ved hadam sa uz panbozko nad nami zmiluje. neli a ty mas kolko rokov, ak teda chces prezradit..

orsulka
autor
28. okt 2009

noemarta...tak neuveris, ale ja som v autodoprave....takže samy sofer a aj mechanici..... 😀 😀 ale okrem toho som este vdruhej spolocnosti sefovej...a to je predaj vozidiel Skoda a Wolksvagen.....a tam je to uplne o inom 😀

inak aj ja mam cajik, ktorá od zajtra zacinam pit.....

marti...a robis si tie zabaly?????

nelia
28. okt 2009

mala som v lete 30 😅 .. takže nie som najmladšia, ale uvedomujem si, že teoreticky ešte mám čas..
Orsul a aký to máš čajík? Taký, čo môžu aj tehotné?

adulik76
28. okt 2009

neli, ty naša starenka 😀
orsul, aj mňa zaujíma čajík

marti, ty nás musíš mať fakt zmáknuté, keď vieš o nás také infošky, to si našu tému musela dosť dopodrobna študovať 😀

...poradu som nezmeškala, prišla som 8,44 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre