Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
4. nov 2009

Ja to poznám takto: když seš blbej, tak si piš... já už mám dva notesy plné... Takže sa pridávam k Orsulke 😉 😀

adulik76
4. nov 2009

nejak sme tu všetky múdre 😀 😀 😀

orsulka
autor
4. nov 2009

a ja si do toho druheho pisem, kam som si odložila ten prvy!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

že karisblok!!!!!!!! to som nepocula roooooooooooooooky !!!! dakujem Aduska...ty mi vždy tak vieš oživit spomienky ........ 😉 😉

adulik76
4. nov 2009

teraz si pripadám ako stará chrápa.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
4. nov 2009

netrep !!!! 😉 😉 😉

orsulka
autor
4. nov 2009

http://www.topsedacky.sk/nasa-ponuka?cat=7&proj...

baby.....tot postel co sme vcera objavili.......dlžka postele je 240 cm....a izby 280.....takže na prechod okolo kraja len 40 cm.....ale myslim, že by to mohlo stacit....nie???????
inak je fakt dost velka , ja len aby ...... ale sak v spalni ma byt hlavna postel, nie??????

vas názor????

adulik76
4. nov 2009

no a nie????

surviver
4. nov 2009

orsulka prepač,že sa vam tu miešam,ale nahodou som šla okolo 😎 No tak ta postel...to je ine kafe 😉 no tu vidim,že pod pojmom velka si každy može predstavit niečo ine 😀 /moja velka je 190cm na 210cm/ ale je pekna,len by ma zaujimalo,či ta koža na rame bude tmava,tak ako na obrazku?? lebo bielu by som neodporučala...ale to je len moj nazor 😉

janicca
4. nov 2009

orsuuuul aj ja si dovolím ísť okolo a kuk .... 😕peknáááááá ja by som brala bledú...

adulik76
4. nov 2009

my máme postel v spálni 2140x2400cm - vzhľadom na to, že máme tam vstavané skrine, tak posteľ zaberá zvyšok izby

janicca
4. nov 2009

a pošlem aj ostatné .... 😀

orsulka
autor
4. nov 2009

adulik...... sak aj ja si myslim..... ale Ferko tak fuuurt to svoje...ta či tam nebude velka do tej izby.....

survi....tak toto je velka postal ako som vravela...matrac je 180x200....ale kvoli tomu ramu a celu ma rozmery 212x240 cm....hihihihihihih

a chceli by sme presne tuto kombinaciu.....máme tmavo hnedu podlahu a biele steny.....

orsulka
autor
4. nov 2009

adulik....... to tak presne aj my.....už len satnik - rohovy a spalna je plna...viac tam nedam....dokonca aj nejaky ten nocny stoli by asi prisiel pripravnit na stenu k posteli...asi.....a nad nu polica
a izba je aka velka?????
lebo nasa je 2800x4500......

adulik76
4. nov 2009

veď je to pekné, tak sa snaž prehovoriť ferka, že sa vám tam určite bude dobre SPAŤ ..... 😉 😀

orsulka
autor
4. nov 2009

janicaa.........nononono !!!!!! ved ja im to dam aj na helisácku stranecku 😉 😉

surviver
4. nov 2009

orsulka tak to ten ram postele tak nahnal miery 😀 Ale ak sa Ti pači ,tak si ju kup a mate pekny darček pod stromček 😵 a myslim ,že aj manžel si isto zvykne 😉 A ešte jeden dotaz...nevadi Ti ,že nema uložne priestory?

orsulka
autor
4. nov 2009

adulik...robim čo viem 😀 😀 😀 včera som sa mu promenádovala po obyvacke v priestore uzkom 40 cm...a názorne ukazovala, že s prechodom nie je žiadny problem 😀 😀 😀 😀

nelia
4. nov 2009

Orsul, krásna posteľ... no tých 40cm... neviem, neviem... no prejsť by sa tam asi dalo.. ale ako píšeš, spálňa je predsa na spanie, takže sa tam nemusíte prechádzať ...

adulik76
4. nov 2009

orsul, mala si sa promenádovať v spodnom prádle a nejaký rozmer 40 cm by ho určite nezaujímal 😀 😀 😀

orsulka
autor
4. nov 2009

adu.....no šak......ale tusim aj to som si mala dat dole!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
4. nov 2009

to už nechám na teba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja predsa nemôžem vedieť, čo na ferka platí 😀 😀 😀

orsulka
autor
4. nov 2009

to co na každeho chlapa......hádam 😀 😀

adulik76
4. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 buď si istá... 😀 😀 😀

orsulka
autor
4. nov 2009

adu....tak si ma ukludnila.......skoro som si nebola ista .-)))))))

adulik76
4. nov 2009

kde máme ostatné?? neli, sincer, lax, ...........a všetky 🙂

orsulka
autor
4. nov 2009

tak ťažko povedat....... sincer tu už nebola dva dni.......pchchchchhhhhhh....baba jedna!!!!! 😉

nelia
4. nov 2009

Ja mám akosi veľa roboty 😒

adulik76
4. nov 2009

sincer absentuje.....

..inak, tak poctivo sem prispievam, že až mám pocit, či si vôbec zaslúžim tento mesiac výplatu?????




........................................a veru ZASLÚŽIM

😀

minka051
4. nov 2009

No ja si hádam tiež zaslúžim lebo od rána bucham do PC a je už chudák žeravý musím mu dať pauzu lebo sa pokazí 😀 😀 😀

Inak všetky zdravím a mrcha stále nikde 😠 😠

orsulka
autor
4. nov 2009

správne zhodnotenie...aj Adu...aj minka......aj neli.......a inak aj ja si zaslužim.....hoci tiež firt prispievam sem ..... ved kto je sikovny a vie si to zariadit????? a zas niekedy to ide, inokedy nie......nááááááááá čo!!!!

minka....vravela som ti, že to bude tentokrat trochen neskor...... 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre