Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
16. nov 2009

neli.....nie je to teda dobre, ked on tomu neveri....a ty ano........to aj ja mavam taketo nalady, ked si poviem, že tomu verim a zas na druhej strane to iste ako on....preco by sa malo, ked sa za tolke roky nepodarilo????? potom sa nejak ukldunim a zas verim.....v podstate mi zatial ine neostava......možn vysvetlit mu, povedať, že zas robis ine veci preto, aby sa zadarilo...už len to meranie energie, nejake tie bilinkove caje...jednoducho veci ine, ako pred tym......a zas na druhej strane...Neli......dalsie IVF je tutovka !!!!!! keby nie aj prirodzene, no nie??????

nelia
16. nov 2009

Orsul, ale ano... ale vieš, tie veci, čo sa tu minule riešili v téme Ferticent, mi tak trocha vsadili chrobáka do hlavy... ale musím to teraz celé vyhodiť z hlavy.. aspoň na chvíľku... len neviem ako 😒

orsulka
autor
16. nov 2009

neli....no ved podla v tom vchnom prispevku si si to dobre napisala....netlač na pilu....... 😉 a nemusis podla mna drahemu ani vraviet, že veris na prirodzene otehu....jednoducho si doprajte cas, ver tomu aj nadalej, lebo to je podla mna velmi dobre pre tvoju psychiku, a zakladom je, aby si ty bola OK a v pohode.....
tak si skus povedat, že po tom vsetko, ci si si presla, bude aj tak dobra pauzička, aby si sa uplne vyzdravela pred dalsim snaženim, aby to bolo už na milion precent uspesne......

nelia
16. nov 2009

Orsul, dík za ukľudňujúce slová.... ty si naše zlatíčko 😉 😅 😅
Inak k tomu všetkému na mňa ešte niečo aj lezie (a nie je to môj mangel 😀 ) 😒
Ivkaj naposledy spomínala, že sú nejakí chorí... a odvtedy sa nám akosi neozýva... dúfam, že je v poriadku 😕 😕
Adu a ty si sa nám už vyliečila? A čo mrcha? Ešte nedorazila? A tabletky (či injekcie) máš už doma?

adulik76
16. nov 2009

dá sa povedať, že ja som už zdravotne na tom celkom dobre a tabletočky mám doma už od augusta 😀

ivkaj
16. nov 2009

Babulky moje, jak se všechny máte?

Já zrovna koukám na jeden pořad o bydlení. Předělávají byteček pro slečnu 23 a jejího brášku 10, bohužel jsou úplní sirotci. Tak si říkám, že na tom nejsme zase tak zle 😨

Jinak v práci toho mám až po hlavu. Ale rozhodla jsem se tam do jara vydržet, tedy pokud mě šéfová dřív nevyrazí 🙄

Ve Čt jdeme do CARu a po pravdě nevím, co Dr. vymyslí. Psala jsem do dvou internetových poraden a ani rady od kapacit z oboru nejsou nic moc (jedna rad změnit stimulaci a druhá že v podstatě neví).
No a v prosinci jdeme k Dr. co se zabívá čínskou medicínou, tak snad i tam nám něco poradí.

Dneska sme si užívali dovču (vyrazili jsme do lázní do solné jeskyně. A hádejte co, Pavel tam usnul 😎 ) a zítra držete palce, budemem malovat 😀

adulik76
17. nov 2009

ahojte, mrcha ešte neprišla 😠 😠 😠 😠 😠 😠

nelia
17. nov 2009

Ahojte 🙂
Adu, ja Ti rada pošlem tú moju... aspoň si myslím, že už je to mrcha, lebo dnes už krvácam oveľa intenzívnejšie a už sa odlupuje aj sliznica... Pozajtra začínam brať ďaľšiu dávku antikoncepcie, tak som zvedavá, či o pár dní prestanem krvácať.
Adu, nech teda mrcha príde hneď alebo nech vôbec nechodí aspoň 9 mesiacov 😉
Dnes sme boli na nákupoch v Maďarsku, tak som si trocha urobila radosť 😅 😅

adulik76
18. nov 2009

dobré ránko, mrcha zatiaľ nikde 😠 😠 😠

orsulka
autor
18. nov 2009

dobre ranko...prajem.....

Adulik.......to je ale MRCHA!!!!!!!!!! dáva si zaležať nejak...pockaj aj ja sa na nu škaredo kukunem....a ona sa zlakne a pride:
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

vybavene....aspon myslim...... 😉

orsulka
autor
18. nov 2009

my sme vcera uplne, že len vegetili doma........a viete co??? cely den som sa nevyzliekla z pyžama!!!! hahahahahahahaha.....ved vyzera skoro aj ako domace oblecenie!! 😀 😀 aj som myslela, že by sme skocili do Bojnic do kupelov, ale nakoniec sa nam nejak nechcelo......

a Adulik....nakoniec mesaka mrcha este len jeden den nie?????? to nie je až tak zle........ 😉

adulik76
18. nov 2009

ale ja už chcem začaaaať, hoci prílišné ponáhľanie sa moc nemusí vyplatiť, všakže? A to sa nemusia potom nanučiky rozmraziť 😒 . Radšej na také škaredé veci ani nebudem myslieť.

orsulka
autor
18. nov 2009

adulik...presne tak.......to sa mi k tebe ani nehodi....ake nerozmrazenie????? nič take moja, nič take......pekne pozitivne, tak ako ťa poznam..... 🙂 🙂 🙂 vsetko bude v poriadku a ty budes tehotna.....ver mi !!!!!!! ja to viem..... 😵 😵 😵

adulik76
18. nov 2009

dúfam, že budeš mať pravdu, behám teraz furt na wc a pozorujem sa 😝

orsulka
autor
18. nov 2009

adulik..............dont stres...please!!!!!! vieš ak sme si vraveli????, že prírodu neo....š ?????? takže ona dojde neboj sa.....len sa zbytočne stressujes.....najdi si pracu, zamestnaj sa..... nech na to vela nemyslis......oki?

adulik76
18. nov 2009

no, práce mám tiež vyše hlavy, musím spraviť decembrové výplatyyyyy 😝

nelia
18. nov 2009

Dobré ránko 🙂
Adu, decembrové???? Čo si si zaobstarala stroj času? 😕 😕 😕
Ja mám zase roboty vyše hlavy... zastupujem aj kolegynku 😒

orsulka
autor
18. nov 2009

a ja mám tak akurat...akurát zas kopec faktur!!!!!!!§ a tak mi aspon ubehne rychlejsie cas......
a decembrove vyplaty?????? tak bude rada, ked po spracovani udajov a dochádzky a premii....sa k vypracovanie vyplat dostanem okolo 11.12.2009!!!!!!!!!!

orsulka
autor
18. nov 2009

neli...aj ja dnes zastupujem kolegynu co je naskoleni.....ale nastasite mam len jej pokladne, a o uctovnictvo sa starat nemusim !!!! 😉

adulik76
18. nov 2009

my sme opäť špecifickí, každý rok v novembri spracovávame naraz novembrové aj decembrové výplaty. Ale tie decembrové sú až v januári na účtoch a potom v januári robím opravy za december - hlavne PN-ky

ivkaj
18. nov 2009

Tak sem po volnu v práci a vůbec se mi nehce. Aspoň že ta chodba je pěkně vymalovaná, i kdyý tedy odstín je o něco tmavší, ale i tak je to pěkné;o)

Adu, mě mrchu přivolal negativní těhutest😉 A nestresuj se. Dobrá rada, co?!?

Nelia, co pěkného sis koupila?

Orsul, co ta tvoje nožka?

A vůbec, kde jsou ostatní?

orsulka
autor
18. nov 2009

oooooooooooooo Adulik.....tak to ti vobec nezávidím...tie opravy....bŕŕŕŕŕŕŕ 😝 😝 jo joooo...armáda je zas špecificka.....a Vám lne pribuden prace naviac.....

Ivkaj.....a co konkretne ste malovali???????? aku izbicku??????? tak ja sledujem, že sa v tom Vasom domečku vobec nenudíte ani v zimných mesiacoch!!!!!
a som teda zvedava, čo vam zajtra povedia na v tom centre a co navrhnu dalej.....vy ste neuvažovali o nejakej zmene, trebars na to Brno????????

moja nožka sa lepsi každym dnom....od pondeloku som mala tep na nohe,ale už ma hooodne otravoval a vcera vecer som ho dala dole.....dnes idem opat na elektroliečbu a bude aj masaž toho lytka a možno dalsi tep.....ale už viem chodit aj v papuciach, nie len na opatkoch! 😀 😀 😀
a este idem aj v piatok....

adulik76
18. nov 2009

😀 no, ivkaj, tehotenský test funguje aj u mňa rovnako, takže som si ráno tiež spravila 😀

ivkaj
18. nov 2009

Zatím jsem překecala Pavla jen na malování horní chodby. Ještě mám spadeno na ložnici a časem i obývák. Všude jsou zatím jen bílé stěny, ale mě nějak schází inspirace. Tak jsem si dala závazek, že aspoň do vánoc chci do obýváku záclony ;o)

O změně CARu jsem přemýšlela, ale zkoušela jsem psát vedoucímu centra u Apolináře (ten je braný jako velká kapacita a vydal i pár knih pro laiky) a jeho odpověď na prázdná vajíčka byla "To je docela potíž - popravdě řečeno se neví, proč jsou některé oocyty "prázdné" - a tedy není racionální způsob, jak to vylepšit." Zkoušela jsem i Pronatal (ten je snad jeden z nejstarších) a tam mi poradili změnit stimulaci a za jakou. Tak uvidím co mi poradí tam kde chodím a když tak bych holt musela přejít jinam.

Jen si dej pěkně nožku do pořádku, ať můžeš zase běhat jako laňka 😉

orsulka
autor
18. nov 2009

IVKAJ.......tak toto fakt milujem, ked sa dosneneš do stadia....tak toto neviem provedat, že preco... 😠 😠 😠 lebo co potom akože dalej??????? tak tí druhy aspon spomenuli zmenu stimulky, ved a jto je riesenie.....men zas v tomto mojom sanatoriu jedine odporucili vraj robit ICSI...a nie klasiku...vraj ako zmenu......ale teda neviem, ci to nie su len peniaze naviac....fakt neviem....

tak co sa malovania tyka, my sme mali doteraz a este mame na farebne.....a práve s tymito prerabkami davame vsetko na bielo 😀 😀 😀 😀 ale to hlavne kvoli tomu, že mame tmave podlahy.... 😀

Adu......a ani sa nepriznáš s tym testom??????? 😀 😀 😀

ivkaj
18. nov 2009

Adu, a jaký byl výsledek testu ????????????????????????????????????????????????,,,

adulik76
18. nov 2009

bielunký jak padlý sneh, no aký iný by asi mal byť??????????? 😀 😀 😀 😀 😀

ivkaj
18. nov 2009

No Adu, přiznám se, že ten tvůj 😀 😀 😀 😀 mě přivedl na myšlenku že by výsledek mohl být i jiný než přivolávací na mchu 😉

adulik76
18. nov 2009

tak ja som tú myšlienku nemala ani zďaleka, také šťastie uuuuurčite ja nemám 😀

orsulka
autor
18. nov 2009

Adu.....to fakt??????????????????????????? nooo---ale--------aj to šťastie sa vie unaviť......aj ked teraz v tomto konkretnom pripade, asi také unavene nebolo!! 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre