Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
4. dec 2009

neliiiiiiiiiiiiiiii.....no náááááááááááááááááááááádherne !!!!!! 😀 😀 😀

hahhahahahahahahhahahahahahahahahahahahaha

😀

orsulka
autor
4. dec 2009

neli...ono je to ťažko, pokial si chora....lebo sa zadychas a to organizmus nemože, hned sa blokuje a sam nechce pokracovat...

adulik76
4. dec 2009

a ktože sa to tu chce stále potiť na mužskom tele???? orsul, na to ty ani len nemysli 😉

orsulka
autor
4. dec 2009

adu?????? ja ???? prečo ???????

adulik76
4. dec 2009

tak vy si musíte šetriť materiál na zajtra, nie?

nelia
4. dec 2009

Veru, Orsulka, pekne šetrite matroš, aby bol kvalitný... a čo povedal Ferko, že nemôže dnes piť? Na tej stretávke, či čo si to spomínala.. Tešil sa, však? 😉 😀

adulik76
4. dec 2009

určite je celý happy

orsulka
autor
4. dec 2009

hahaha....no povedal, že práve možno toto nám pomože......akože, ked sa napite spermie pohybom zo strany na stranu budu snažiť najst vajicko!!!! 🙂))))))))))

adu...ta šak setrime material setrime 🙂))

nelia
4. dec 2009

ale v podstate to nemá podľa mňa žiadny vplyv... keďže spermie sa tvoria cca. 70 dní... ale to mu nehovor 😝 😉

ivkaj
4. dec 2009

Čaute baby;o)

já se o víkendu na net nedostanu, jedeme totiž k našim. Takže Orsul, tobě vinšuju štědrého Mikuláše 😵

Jinak jsem byla po ránu na krvy. Jsem 3DC, takže se dělal hormonální profil. Krev mi brala moje ne zrovna moc oblibena sestra a taky to podle toho dopadlo 😢 Z jedne ruky se jí to nepodařilo vůbec nabrat. Prostě nic neteklo, tak se tam chvilku jehlou šťourala a když už sem sikala, jako že by to fakt mohlo stačit, tak se zeptala "ono to bolí" 😝 Naštěstí upustila od toho, že by to na té stejné ruce zkusila ještě jendu a tam se už povedlo;o)

Nelia, co ty, už ji ti lépe?

Adu, a ty se v pondělí dozvíš kdy bude KET?

orsulka
autor
4. dec 2009

ivkaj...dakujem pekne 🙂)))))

tak ty poklad moj, ked nemas niečo 😝 v práci, tak más 😝 v CAR 😀 😀 😀 no každy den niečo... 😀 😀 a kedy budu vysledky toho profilu?????????

ja som už nakupila Ferkovi sladkosti a mandarinky na Mikulasky balicek....aj Mikulasa mam....čerta som chcela sice kupit, ale nemali takeho peknehop ako by som si predstavovala......a tak mu tam priblaim len varechu!! 😀 😀

ivkaj
4. dec 2009

Když mě ty přípravy nějak neberou. A navíc budeme na mikuláše u našich, tak třeba něco dostaneme tam.

A o výsledku ani nemluv. Po telefonu mi ho neřeknou, protože není elektronicky, jen se zahládá do karty a ta je v kartotéce a ne u nich. Ale v lednu tam jdu na imunologii, tak se potom zeptám.

Včera byl Pavel s jedním "taky snažícím se kámošem" na pivku. Docela by mě zajílo, jak jejich rozhovor probíhal 😎 Co mě ale zarazilo je, že dítě chtějí, ale po doktorech chodit nechějí (resp. jen ona) a prý jsou oba v pořádku. Tak nevím kde vzali tu jistotu. Každopádně když zjistil, co všechno už máme za sebou, tak se prý docela vyděsil.

orsulka
autor
4. dec 2009

ivi.....tak ho skus popytať.....lebo naouaj taketo rozhovory medzi chlapmi nie su bežne ....
no pokial su obaja v poriadku, tak nech skusaju....samozrejme ak to vedia na 100%...... aj my sme obaja v poriadku......a......čo???? no nič......

ivkaj
4. dec 2009

Orsul, ale vy jste už pár doktorů oběhali 😉 A snažíte se 😵 Jen si prostě myslím, že tělo, který maká 12h denně by prostě potřebovalo zpomalit, ale to je jejich věc.
No podle toho co mi P. včera zvládl po pivkách říct, tak to od něj byla skoro přednáška ;o) A to tomu rozumí jako koza petrželi 😀

orsulka
autor
4. dec 2009

IVI...HIHIHIHIHIHIH........... no tiež už ma svoje za sebou, takže može kludne o tom otvorene hovorit 🙂)))))

adulik76
4. dec 2009

ivi, fakt si ma teraz pobavila, aj maťo má v robote kolegyňu, ktorá má po 30-ke a tiež by chceli dieťa, ale po doktoroch chodiť nechcú. Tak, ja neviem, asi čakajú na nejaký výpredaj..... No maťo jej nevykladal, čo všetko máme my za sebou, len pokrútil nad ňou hlavou.

teraz mám práve nový PC, dostala som ho kvôli tej inštalácii bezpečnostného certifikátu Všzp, tak som sa tu chvíľu s ním nervačila. Samozrejme, certifikát mi nejde nainštalovať, lebo žiadosť sme vytvárali na inom PC, ako ho chceme inštalovať. No, úplne úžasné, že celý deň sa zasieram len so Všeobecnou ZP. Zrušiť by ich mali!!!! 😠

orsulka
autor
4. dec 2009

adu...tak teraz zas viem o com vravis!!!!!!!!!! je to o hubu, a ked zavolas ich adminovi, tak bude neprijemny ako pondelok!!!!!!!!
mne poradili jediné.....certifikat co mas naistalovany na PC skopirovat na kluc, a potom len skopirovat do noveho PC.....inak to nepojde.....

ale ved aj Mortiss.....oni boli na tom podobne.....tiež sa im nedarilo, ale rozhodli sa obaja, že to budu normalne skusať a žiadny lekari.....pamatate?????

takže ako sa každy r ozhodne, je to len na nich......

adulik76
4. dec 2009

moja, ja by som to skopčila na kľúč, ale žiaľ, naše počítače nám nezoberú kľúče - v lete došlo k nejakým únikom informácií, tak to odtiaľ vyhodili, dokonca do PC nedám ani disketu ani CD, či DVD. Skrátka nič.

no, čo sa týka toho snaženia bez chodenia k dr., tak mám na to asi taký názor, že v mojom veku po niekoľkoročnom snažení by som si mala uvedomiť, že asi "niečo" nie je v poriadku a žiaľ iní, ako lekári mi asi nepomôžu. A zbytočne lamentovať, že sa nedarí a nič preto nerobiť, tak neviem. Potom sa pýtam, či tí ľudia naozaj chcú dieťa, alebo to len tak rozprávajú. Možno som nevyjadrila všetko, čo by som chcela povedať, ale vám nemusím rozpisovať, že je dôležité spraviť si vyšetrenia a zistiť skutočný stav. A nie len taký, že si myslia, že sú zdraví, keď ona každý mesiac dostane mrchu a z neho polezú nejaké tie spermie, keď treba.

adulik76
4. dec 2009

vyjadrila som sa dosť naturalisticky, len som tým chcela povedať, že nestačí, keď tie procesy prebiehajú, ale treba zistiť, či je aj kvalita prebiehajúcej činnosti na požadovanej úrovni.... 😀 😀 😀

nelia
4. dec 2009

Adu, dobre si sa vyjadrila... aspoň ja som to pochopila... a plne s Tebou súhlasím...
Ivka, tak to mi je ľúto, že si si takto musela odtrpieť ten odber... ja som vám tuším nespomínala, keď mi išli pichnúť infúziu pred kyretom, pokúšali sa o to 2 sestričky a dokopy mali asi 5 pokusov (t.z. 5 vpichov na rôznych miestach)... nakoniec to vzdali.. a anesteziologička mi to vpichla na prvý šup... proste je fakt obrovský rozdiel medzi sestričkami.

orsulka
autor
4. dec 2009

ADULIK... ja s tebou tak isto suhlasim......co mne je platne, že sme OK, ked sa viac ako dva roky nezadarilo......a to sme sli naplno vždy, až doteraz!!!!!

adulik76
4. dec 2009

Tak ja o pár minút padám domov, mám toho tu už dnes plné zuby

orsulka
autor
4. dec 2009

ja tak o 55 minut........

hooodne citim ten lavy vaječník.........!!!!!!!!

orsulka
autor
4. dec 2009

babule.prajem krasny vikendik......... 😵 😵 😵
zrelaxujte.....vyoddcychujte sa........
😵 😵 😵

ivkaj
4. dec 2009

Jéé, jsem ráda, že jste mě pochopily;o) Adu, přesně jsi vystihal moje myšlenkové pochody 😉

Koukám, že tady už se všichni víkendují a jen já makám 😝

adulik76
5. dec 2009

dobré ránko, prajem pekný víkend

ORSUL, však ty vieš, čo ti všetky prajeme 😉

bambibam
5. dec 2009

Ahoj dievčatá ,viete-neviete mi poradiť?

včera 4.12 som si robila test tt // 🙂 potešili ale dnes ráno 5.12 na teste horko tažko sa tá druhá ukázala,viac by som povedala že tam nieje ako je. Som s tých testov ešte zmätenejšia ako som bola doteraz.A zajtra 6.12 mám dostať menzes ale už tak slabo špiním. Mám si dávať utrogestan alebo bežať na pohotovosť alebo počkať pár dní?

Celý čas som si hovorila nestresuj ale po tolkých rokoch som ako na ihlách. Stále mi behá hlavou ako mi mohli povedať ,že môj muž nieje schopný bez pomoci počať potomka ale teraz mám dojem že sa všetci mýlia a problém bude nakoniec vo mne. Asi mi s toho šibe.

adulik76
6. dec 2009

gabika, počkaj, či sa mrcha nerozbehne naplno a keď budeš len špiniť, tak až v pondelok choď za Hlaváčikom. Ja tam idem tiež v pondelok.

nelia
6. dec 2009

Ahojte 🙂
Orsul, dúfam, že v brušku sa už deje to, čo sa má diať 😉 😅
Bambibam, dúfam, že už špinenie prešlo a bude z toho nakoniec tehu.. tá slabšia čiarka by bola normálna, keby to bol iný druh testu... testovala si rovnakými testami? No dnes už asi vieš na čom si... každopádne Ti moc držím palce, nech tam tie // ostanú 🙂
Ja som včera celý deň preležala... doobeda som sa cítila ešte na figu, ale už je mi lepšie.. zajtra som ešte doma, takže do utorka sa dúfam vyliečim na 100% 😔 .. čajík pijem na litre a papám vitaminky, tak to hádam zaberie.
Pekný zvyšok víkendu prajem 😉

adulik76
7. dec 2009

dobré ránko, hlásim, že medovníky sú hotové, dokonca sme vyrobili perníkovú chalúpku 🙂 . Všetko by bolo na nej super, len keby ju maťo nenechal na nás, aby sme ju postavili. S veronikou sme fakt "technické" typy 😀 😀 😀 - domy radšej stavať nebudem.... 😀 😀 😀 . Linda, ako každý rok, skončila pofarbená všetkými farbami, dokonca mala aj zuby zelené - fotky neskôr priložím 😀 😀 😀 , ale inak, super zábava

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre