Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
20. máj 2009

ahojte dievcata,

tak vobec nemam dobre spravy ☹ na lavej strane su len dva foliky a na pravej len jeden maly .... 😔

adulik76
20. máj 2009

sincer, a nezvýšil ti po tomto sone dávky merionalu? Kedy máš ísť znova?

orsulka
autor
20. máj 2009

sincer......ale ved si predsa na tačiatku moja...neboj sa oni dorastu a dalsie narastu...!!!!!! len žiadny smutok, prosim...pri stimulke je to fakt doležite, ver mi......bud v klude...prosim.....

sincerity
20. máj 2009

dakujem kocky, som z toho uplne hotova 😔
nezvysili mi davku, zajtra picham prvy krat cetrodite, ci tak nejak sa to vola. Dalsie sono je v sobotu....
Dr nebol moc optimisticky.... pytal sa dokonca, kto mi to picha, ked je tam toho tak malo ☹

orsulka
autor
20. máj 2009

takže ty este len zajtra zacinas pichať dalsie lieky??????

dracekmracek
20. máj 2009

sincer neboj v sobotu budou další,pamatuješ i já to tak měla.Nejdřív tři a pak pět,jiné holky měly i 20 vajíček a k ničemu.čím míň tím jsou kvalitnější věř mi.
Nejdůležitější je neztrácet naději a věřit.i když je to těžké to vím moc dobře.

odpoledne se na vás přijdu podívat jen jsem chtěla v rychlosti podpořit sin 🤐

sincerity
20. máj 2009

no dnes som 6 den stimulacie, doteraz som brala merional 3 davky, a zajtra pribudne cetrodite do brucha....

sincerity
20. máj 2009

dracek, dakujem.... dakujem moc

ivkaj
20. máj 2009

Sincer, drahoušku. Vzpomeň si na tu cystu. Taky to vypadalo, že z toho nic nebude a teď jsi o další krok dál. Naber optimismus, do soboty je daleho a podávej se na Katusku jak to zvládla.

Adu, z genetikou je to tak, že zavoláš a když tam výsledky nejsou tak ti řeknou "zkuste to zase příští týden a nezlobte se na nás" A nezmůžeš nic.

Orsul, co ty, pořád spíš? ;o)

Nelia, a ty jsi taky asi pořád v jednom kole,co?

adulik76
20. máj 2009

sincer, ešte nevešaj hlavu. Ja som čítala o jednej kočke, ktorá chodí do témy Ferticent II, že jej odobrali 31 vajok, 17 sa oplodnilo a do transferu jej zostali len dve a nič na mrazenie. Takže niekedy menej je viac. Uvidíš, bude to dobré.

sincerity
20. máj 2009

dakujem kocky za podporu.... ja viem, ze to este nie je stratene, ale preco tam ja proste nemozem dojst a na prvy krat a ze ide vsetko ako ma po poriadku.... 😖

no uz to necham tak, ved som trapna, stale tu pisem o sebe, tak ma to zobralo.... 😒

ivkaj... to chce sa fakt obrnit trpezlivostou, ked s tym nic nenarobis... aj ked ta chapem velmi

orsulka len nech pekne oddychuje a uziva si slniecka 😀 slniecko nam dava optimizmus a je to aj zdrave 😉

adulik76
20. máj 2009

sincer, a komu inému sa chceš vyžalovať, ak nie nám?????????

dracekmracek
20. máj 2009

tak jsem tu.

sincer ale jdi od toho jsme tu,teda já už moc ne 😒 ale tady si můžeš postěžovat aniž by ti to někdo vyčítal že se lituješ jako v jiných témách...tady chápeme proč tě to trápí protože jsme to taky zažily....

orsulka
autor
20. máj 2009

tak ja teda už nespim....dnes som požehlila kopu na celu obyvačku 😀 😀 potom som trochu vegetila, este som stihla mesto, ale len tak na otoč.....
sincer...ja si tiež myslim, že radšej menj, ale kvalitnéé......!!!!! a cetrodite tomu ešte pomože..... 😉

sincerity
20. máj 2009

ahojte babule, skor som sa sem nedostala....
este raz dakujem za povzbudive slova, uz je to troska lepsie.... no clovek tam ide, caka lepsie ma horsie.... ale uz mi je lepsie ako som si vas precitala 🙂

bola som na tom internom predoperacnom, a to dopadlo dobre, tak som rada. 🙂

orsul, si ty ale sikovna.... ja vyslovene neznasam zehlenie.... mna zachranuje babka pri tomto... 😀 ale na druhej strane by som radsej zehlila ako sa ucila 😀

orsulka
autor
21. máj 2009

dobre rano dievčatka..... 🙂 prajem krásny den všetkym.....

sincer, super že predoperačne v pohode, tym sa už nemusiš trápiť.....len mysli na tie svoje foliky ako pekne rastu, a uvidiš, že v sobotu bude prekvapeny Dr. aj ty sama...ako sa im dari .-))))))

ivkaj
21. máj 2009

Dobré ránko;o)

Orsul, co ty tak brzo vzhůru? A kdyby jsi chtěla pokračovat v žehlení, nabízím jeden koš prádla co mám doma😉

Sincer, nálada už je lepší?

Adu, co ty naše šípková růženko, jak je?

Nelia, kdepak se nám touláš? Že by zavalena prací? 😅

Katus a co ty a pupík, roste?

sincerity
21. máj 2009

ahojte kocky,

ano, uz je lepsie, aspon, ze to predoperacne dopadlo dobre, to uz by ma asi slak trafil keby nie 😀
ved uvidime na kontrole v sobotu....

vidim, ze dnes nas vitala orsulka, adu asi vyspava..... no nech si pospi, ved to je nekrestansky cas, kedy ona obycajne vstava....

orsulka
autor
21. máj 2009

no tak som už od 05,00 hore....podobne ako Adulik chystám polovičku do prace....a ja už potom neviem spat.....takže ako odide, dam si utrogestan a este tak hodinku ležim, aby sa tam dole pekne rozložil...a potom už fungujem...dnes som už upratala, umyla čo sa dalo, a o 10,00 idem na kozmetiku...( 🙂 🙂 🙂

sincerity
21. máj 2009

no komu je lepsie orsul 😀

ja dnes robim z domu, popri tom mam brigadu, este sa ucim a treba aj varich chlapom na stavbu 😀

orsulka
autor
21. máj 2009

sincer....................no máš toho požehnane.....ale určite sa nejak nenadrapuj s nejakymi ťažkymi vecami, nosenim, tlačením a podobne......aj ked je len stimulka, tak nech je podbruško v klude...dobre??????
nie, že im navariš 20l segeďáku a potom ho tam pojdeš prevlákať!!! 😀 😀 😀

lilienka13
21. máj 2009

orsulka: waaaaaaaw, tak tomu sa hovori zenska 😉 😀 ... ty si ale sikulka ... a tu kozmetiku ti tisko zavidim 😉, ale samozrejme aj prajem. pekne si to uzi a rozmaznavaj sa
... ja som doteraz stale brala ohlady na ostatnych ludi a vidis ako som dopadla 😔 , ale uz som si povedala dost... nic nie je teraz dolezitejsie ako mat zdrave babatko, a ked ho chcem, tak sa musim najprv ja dat dokopy, aby chcelo so mnou zostat 😅 ... aj preto davam vypoved a konecne si idem uzit po 9 rokoch v cestovke volne leto ... huraaaaaaaaaaaa 😵

sincerity: neboj, bude to dobre, len treba verit ... ja viem, ze je to tazke, ale prave o to ide ... veci, ktore idu lahko, potom si ani tak nevazime, ale ked si nieco doslova vymodlime, tak to uz potom stoji za to 😉 ... a ja verim, ze nakoniec sa k svojim vytuzenym a vymodlenym detickam urcite kazda jedna dopracujeme 😵

lilienka13
21. máj 2009

ivkaj: ako sa dari tebe? ... citala som, ze sa chystate na predlzeny vikend do Beskyd... to je super, tak si to tam pekne uzijte a mozno sa prave tam zadari ... 😉 😀

neli: a ty ako zlatko? stale pracujes?

adulik: a co ty? ako sa citis? uz ti vidno brusko? 🙂

ivkaj
21. máj 2009

Lili, ty jsi ale vtipálek;o) Zadařit se určitě nezadaří (to by se mi musela o týden posunout ovulka) ale co se určitě zadaří, tak to bude pohoda klídek a pár nachozených kiláčků 😎
A co tvoej plány na léto? Budeš si něco hledat nebo to budou opravdu prázdniny?

Osrul, pěkěn si ten relax na kosmetice užij😉 Mě se jednou povedlo dokonce usnout strašně sem se divila, že to bylo nějaké krátké;o)

Sincer, ty jsi ale vytížená ženská. A jak ti jde učení v tak hezkém počasí😉

lilienka13
21. máj 2009

ivkaj: ... no bola by si prekvapena, ze v kolkych pripadoch sa zadarilo prave v "neplodne dni" 😉
... aj minule mi svagrina hovorila, ze prave tie zeny, ktore pocnu mimo plodnych dni maju este prve mesiace menzes a preto nevedia, ze su tehotne. aj ona mala este prvy mesiac menzes - sice kratsi ako obycajne, ale mala - a uz bola tehotna 🙂
... tak silno drzim palce... mozno prave vam to vyjde 😉
ako hovori moja mama - treba robit pravu vec v pravy cas ... akurat niekedy je dost tazke ten pravy cas odhadnut 😅 😀

sincerity
21. máj 2009

lil... musime verit, ze sa k nim dopracujeme inac by sme sa zblaznili vsetky a stretli sa niekde na Cajle v Pezinku,...... to by jeden nevydrzal... 😅

ivkaj... pekne pocasie ani nevnimam... lebo sa ucim a popritom mam brigadu od manzela, co mi priniesol a to treba robit vo vnutri....

orsul.... neboj, navarila som len 10 litrov a neni to segedak ale gulas.... to vies segedak... mame predsa len jednu latrinu 😀

ivkaj
21. máj 2009

Tak mám za sebou další telefonát na genetiku a výsledky opět nejsou. Za to jsem se dozvěděla, že laboratoř má na zpracování až 100dnů a mám být trpělivá 😝

sincerity
21. máj 2009

no to je fakt neuveritelne..... prajem vela trpezlivosti, inac to proste nejde.... 😒

orsulka
autor
21. máj 2009

ivkaj...no tak ako sledujem v Čechách je gentika presne tak isto ako na Slovensku...aj tu maju kooopec času....niekedy až na pocudovanie.....pchhhhhh....

kozmentika v pohode...masaž užasná.....len potom mať maskou 15 min na tvari.....a ja sa tam tak strááášne nudííííím....... 😀 ale vydržala som....

adu.....ved sa dofot...brusko...a potom zas neskor...nech vidime ako rastiete...dobre??????
sincer...gulaš či segedín...hlavne sa s tym hrncom nenadrapuj.....!!!!! 😉

lili...tak napis ozaj, budeš vegetiť domka??????? inak ti to prajem...ten oddych...aspon chvilku 😉

sincerity
21. máj 2009

ja mam pocit ze im to vsade trva, nielen u lekarov... boze ved my uz mame zaklady, pomaly ideme tahat mury a nemame stavebne povolenie! a ked si spomeniem na kataster alebo vybavovanie uveru... 🙄 boze to bolo cakania..... hnus

vidis orsul, ved teraz ma napadlo... ved ja som od sestry na meniny dostala poukazku na dve masaze 😅 by som si to mohla aj vybrat po dvoch mesiacoch 😀

veru adu, treba fotit, zachytit tie krasne okamziky, a nech vidime aj my ostatne ako ti to svedci 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre