Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
22. jan 2010

to majú veselo, teda. Mne po laparke nezistili vlastne nič, všetko bolo ok, len poprepaľovali vaječníky, aby sa vajká mohli ľahšie uvoľniť a aj tak to bolo na prd. Ale na druhej strane som bola rada, že po fyzickej stránke som OK, keď už tá hormonálna je nanič. A o chlapovi, ktorý je chorý mi nič nehovor, radšej 4 choré deti ako jedného chlapa 😅

nelia
22. jan 2010

No ani mne na laparke nezistili v podstate nič... Chúďa Ladka to má teda veselé.. ale hádam sa to nejako vylieči a zadarí sa im 😔
Orsulka sa veru určite stará o Ferka, že sa tu neukáže 😕

nelia
22. jan 2010

Pekný víkend všetkým... 🙂

adulik76
22. jan 2010

ďakujemeee, nápodobne 🙂

adulik76
23. jan 2010

dobré ránko, víkenďáčky 🙂

ivkaj
23. jan 2010

Adu, co nespíš ?!?

Já si do zítřka hraju na slaměnou vdovu. Aspoň může celou sobotu nic nedělat 😎

A vůbec, kde je celou dobu Orsulka?

adulik76
23. jan 2010

orsul asi opatruje ferka a asi dosť intenzívne, keď o sebe nedá ani slovkom vedieť 😉

adulik76
24. jan 2010

halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

nelia
24. jan 2010

Ahojte 🙂
Lyžovačka dopadla výýýýýýýýýýborne... bolo to fakt nádherné, svietilo nám slniečko... nohy ma bolia ako keby po nich prešiel parný valec, ale inak je všetko OK 😅 😅

adulik76
24. jan 2010

tak to je super, aspoň máte pekné zážitky 🙂

nelia
25. jan 2010

Dobré ránko...
zase je tu pondelok 😒

sincerity
25. jan 2010

Ahojte babulky 🙂

tak som zase tu 😀 ... len neviem ci budem mat cas sa vam venovat dnes, lebo ma tu cakala veeeeliiiikanska kopa roboty.... okrem toho som musela robit aj vcera, lebo piatok a v sobotu idem zase do skoly.... no hnus

tyzden som prezila ako tak v zdravi, jedna skuska za mnou, ako aj vsetky zapocty mam.... teraz nastava tvrda realita pre mna... musim sa vela ucit.... mam pred sebou styri tazke - ustne skusky....

vsetko som si pekne precitala a tesim sa ze je to tu vsetko ako ma byt....

adu, neboj, vsetko bude dnes v poriadku, daj nam vediet.

prajem krasny dnik 😉

nelia
25. jan 2010

ahoj Sincer 😉
Som rada, že si ten týždeň prežila bez ujmy na zdraví... držím palce na skúšky a hlavne pevné nervy!!!

ivkaj
25. jan 2010

Ahojte, nějak se mi do práce nechce, ale budu se muset přemoct 😝

Adu, ty jdeš dneska k Dr. na kontrolu?

Sincer, ty jsi ale pilná školačka. Takať ti to jde všechno pěkně do hlavy a dostáváš dobré známky ;o)

orsulka
autor
25. jan 2010

AHOJTE MOJE....

tak neviem ako Vam....ale mna taaaak nejak s...e tento konik, lbo mne to straaaaaaaaaaasne dlho natahuje.....a ja na to aspon teda tu v praci nemam nerv čakat kym to natiahne.....tak to bolo aj minuly štvrtok až som to vzdala.....
no a o 10-tej som sla domov, lebo som vybavila chirurga a sla som s Ferkom k nemu na kontrolu....takže dalsi rontgen a dalsia nova sadrova dlaha, akurat teraz Dr. zahlasil, že z dovodu fakt velkeho vyronu to vidi tak na 3 tyýdne s tou dlahou plus rehabilitacia a podobne....teraz vo stvrtok ideme na kontrolu po tyzdni a tak sa uvidi čo dalej...najpodstatnejsie je, že zlomene to nie, ale zrejme ma popretrhane slachy v tom členku, ako aj chrupavky....ale to na rontgene nie je vidno....noha ho v podstate stale boli vo dne v noci, takže stale je na bruffene, ked už to nejde vydržať.....
a tak doma fungujem o 100 6, lebo jednoducho nechodi, aa to treba vsetko priniest aj odniest, aj postel upravit aj vsetko....
do toho v piatok dosiel bracho natiahnut sietky do tej nasej vypratanej detskej izby....a tak sme chodili po stavebninách, potom som mu pomahala natahovat sietky, aby mu to lepsie slo......sobota nedela taktiež dost pracovna...a poviem, že som fakt unavena.....ale nejako zvladnem.....najviac ma fakt štve, že ho to boli a neviem mu pomoct.....
a este zaujimavost, už aj on vie, ako to je pichat injekcie do bruska....hihihihihihih.....berie fraxiparin ako prevenciu pred trombozou a picham mu ich ja....vraj ja mám skusenosti, tak nech mu ich picham 🙂)))) som mu vravela, že sa pobavite, ked Vam to napisem....

kedže som mala v piatok dovolenku, tak dnes pracujem s kopcom papierov.....a konik ide pomaly, takže ja to asi radsej skusim poobede z domu, ak bude čas....

Adulik....som rada, že stitna je OK....aj že ťa babule tak krasne podržali...a pridem si precitat tie super vysledky z dnesnej kontroly 🙂))))))ň podla mna je tiež vsetko OK....nemusi byt každej zle....a okrem toho, už ti zas zle bolo...takže........pohodaaaaaaaaaaa 🙂)))

Nelinka......museli ste mat nádherne pocasko aj tu bobo v sobotu krasne.....tak na prechádzku, čo nám nehrozi 🙂))))))))))

Sincer...milacik......si sikulka s tymi zápočtami...a teraz len držať palce na dalsie skusky...!!!!!! ale verim, že zvladnes!!!!!! čo si ty kedy nezvladla...vsak???????

Vcera nas boli Lada s Vilkom pozriet...no tehotali sme - obaja o barliach, a my ja take oneeeee.....vsade im dvere otvorit, potom za nimi zatvorit, podat telefon 🙂)))))) Takže Ladke teraz nevzhli zastavenie menzes tak na 4-6 mesiacov, aby sa jej preliečila ta endometrioza...a potom sa uvidi čo dalej.....Vilkovi už dnes daju sadru dole a bude rehabilitovat.....
pisem vela a naraz....lebo neviek m kedy mi to zas natiahne!!!! 😠 😠 😠 😠

IVIK, LILI,LAX......aj Vas vsetky pozdravujem posielam boštek na nostek 😵 😵 😵 😵

nelia
25. jan 2010

Orsul, vidím, že je toho na Teba viac než dosť... tak skús toto obdobie nejako zvládnuť a potom už bude len lepšie a lepšie... no je to celé na niečo aj dobré.. aspoň Ferko zistí, aké to je každý deň si pichať do bruška.. a ty buď šikovná sestrička!!!.. nech ho to moc nebolí 😉 😅

orsulka
autor
25. jan 2010

nelinka....dkaujem poklad...ved ja sa snažim.....aj tu na koniku pisat, lebo mi to ide HORSIE ako v lte na saniach!!!!!!!!!!

a vravi, vraj ho to neboli.....včera Ladka vraj...ako si mu to tam vrazila??????? a ja,že ked nedas spravny švih, tak neprerazis cez tu kožu......
a že kde som sa to naučila.....tak som jej povedala, že je to sučastou IVF a že jej ale prajem aby do takeho štadia ani nedosla.....ale ked bude musiet tak si bude musiet pichat a to aj dve za den......chuuuda...obledla, len čo to pocula ... 😀 😀 😀 vraj ona si to nebude.....tak jej vravim, že ked bude treba, že jej pridem pichnut......hiuhihihihih...len neviem co by som u nej "riasila" .-))))))))) hihihihihi

tak cakam ADULKU...z tej kontroly, co napise......... 😉 aby sa konečne viac ukludnila 😵

nelia
25. jan 2010

Adu šla asi hneď ráno, keďže sa nám dnes ešte neozvala... dúfam, že bude všetko v najväčšom poriadku.
Ja som si tie injekcie nepichala sama... pichala mi ich známa sestrička u nej doma... aj keď sa injekcií nebojím, neviem, či by som si ju dokázala sama pichnúť.. asi e e 😝
Mňam, papkala som dobrý štipľavý kórejský obed... 😎

orsulka
autor
25. jan 2010

neli...šak už by mohla byt aj spat.......... 😕 😉 😉 alebo už s Matkom isli zapit dalsie srdiečkoooo 🙂 😵 😵

nelia
25. jan 2010

To by bola paráda 😵 😵 😵

adulik76
25. jan 2010

čaute, fuuuuuha, orsul, to bol ale dlhý príspevok.

ja som už doma od 11,30, ale to som sa stihla akurát trocha najesť a šla som spať 😀 ako ináč. Dr. mi kázal prísť o dva týždne na prvú poradňu a potom mi spraví aj sono, dnes to nerobil. Asi to v tých začiatkoch moc nechcú robiť často, keď si prečítal v papieroch, že je tam plod a srdiečko prítomné. Minule, keď čítal, že je tam len gestačný vak, tak ma veru odšikoval hneď na sono. Každopádne, uvidíme o dva týždne

minka051
25. jan 2010

Ahojte No ide maporaziť lebo som začala špiniť a mám strach že sa všetko zas pokazí. Môžu to robiť tie náplaste a lieky čo beriem. Som len 16DC. To mávam ovulku, ale teraz ju asi nemám lebo nič necítim tak neviem čo sa to deje. Už si dávam aj Utrogestan tak neviem.

adulik76
25. jan 2010

možno to je reakcia na hormóny, človek nikdy nevie, ako mu telo zareaguje, ale skús zavolať dr., aby si bola kľudnejšia

minka051
25. jan 2010

Ešte počkám ked to do zajtra neprejde tak volám. Zajtra mi volajú aj oni tak počkám. Ved nebudem robiť hned paniku za mini škvrnku.

adulik76
25. jan 2010

to ťa obdivujem, ja som minulý týždeň predviedla riadnu paniku 😅 to si moc neber zo mňa príklad

minka051
25. jan 2010

no panika tak tá ma už obchádza ale snažím sa byť kludná. A ty si prečo robila paniku?

adulik76
25. jan 2010

lebo som sa minulý štvrtok ráno zobudila a nemala som žiadne príznaky, nič mi zrazu nebolo, tak som si myslela, že bábo odišlo, a tak som začala panikáriť. No totálne. Ale už je to Ok.

minka051
25. jan 2010

No ani sa ti nečudujem,ale hlavne že už je všetko v poriadku. Verím že budem aj ja. Už budem len polihovať. Možno sa to umúdri.

adulik76
25. jan 2010

tak, tak, správny prístup

bambibam
25. jan 2010

adu tak dúfam že tieto 2týždne sa nezblázniš od čakania. 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre