Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
2. mar 2010

adu...no ved uznaj....že až zajtra!!!!!!! 😠 😠 ani po zadku jej teraz nemožem dať!!!! 😀 😀

adulik76
2. mar 2010

tak dáme po zadku lacimu 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
2. mar 2010

adu...hihihihih..... 😀 😀 😀 suhlas.....ked može byť za nu nervozny, tak može dostať aj po zadku 😀 😀 😀

adulik76
2. mar 2010

tak som to aj myslela 😀

bublinkaa2
2. mar 2010

Pekne slnecne popoludnie zelam... 🙂

Nase horucky su uz nastastie za nami a tak sa uz len kurirujeme... 🙂 Boli sme na kontrole a hrdielko uz mame ciste... Tak uz len dopapat atb a bud.tyzden dufam vylezieme aj von na prechadzku... Lebo medzi styrmi stenami je to veru o nicom. Dakujem vsetkym za povzbudive slova. Mandle tipujem, ze raz von pojdu, ale najskor to moze byt v troch rokoch. Tak to mame este daleko.

Neli - no pekne nas natahujes... 😀 Ale o to bude zajtra vacsia radost.. 🙂

lilienka13
2. mar 2010

ahojte koceny ... 😉

co to tu citam? adulik a orsulka zacinaju byt agresivne a chcu niekoho mlatit? 😉 😀 😀 ... chodte sa trosku prevetrat, mozno vas to prejde 😉 😀 ... samozrejme to myslim zo srandy 🙂

tak ja som bola cely minuly tyzden marod a este v podstate stale som, ale uz je to ovela, ovela lepsie ... ale aby toho nebolo malo v priebehu toho tyzdna som sa dozvedela, ze sa sesterke aj jednemu mojemu kamosovi narodili chlapcekovia ... no priznam sa vam dobrovolne, vobec ma to netesilo 😔 ☹ ... som hnusna, co? 😅 ... ale zase na druhej strane, cim som zdravsia, tym mam z toho vacsiu radost - takze to bolo asi fakt tou chorobou 😕 😅

bublinkaa: som rada, ze vasej malickej uz ustupili horucky, nie je to nic moc pri takom malom babatku 😔 ... ale hlavne, ze uz to mate uspesne za sebou

ja mam zajtra skolu a hned aj niekolko pisomiek, takze si musim ist napisat par tahakov 😉 😀 😀 ... tak mi drzte palce, aby sa to vyslo
u nas na vychode posledne dni tiez svieti slniecko, ale vcera hrozne fukalo. ja som v podstate od minulej stredy nevytiahla paty z domu kvoli chorobe, takze mne je to aj tak jedno (len dufam, ze zajtra, ked idem rano do skoly bude bezvetrie, nerada by som sa vratila k svojej chorobe 😒 )

tak vam zatial vsetkym prajem krasny zvysok dna

a neli: velmi, velmi na teba myslim a drzim palceky 😉

bublinkaa2
2. mar 2010

Lilienka - dakujeme 😉 Zajtra drzime na pisomky palce... Tahaky som zboznovala... 😀

adulik76
2. mar 2010

lili, to jako, že ťaháááááky???????? učiť sa pekne a nie škúliť na kúsok papiera 😀 😀 😀 😀 , ale držím palce, aby boli samé výborné známky

bubli, tak je to super, že sa maličká už cíti lepšie.

neli??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

nelia
2. mar 2010

Čaute... tak som sa zľakla a píšem radšej už dnes 😝 😀 😀 .. nerada dostávam po zadku... síce tipujem, že to tu dnes už neprečítate, ale nevadí... No skôr som sa nevedela ozvať, lebo som bola u našich a až teraz sme dorazili domov.
Takže u Dr. všetko OK, videl už aj malilinkatú akciu srdiečka 😵 😵 😵 😵 ... ďaľšia kontrola o 3-4 týždne.. t.j. koncom marca 😅
Bubli, som veľmi rada, že Lucinka sa už zotavuje a nemocnici ste sa nakoniec vyhli 😅 😅
Lili, Tebe držím zajtra všetky palce, aby Ti učitelia tie ťaháky nenašli 😉 a hlavne, aby si sa dala uplne do poriadku 🙂

sincerity
2. mar 2010

neli !!!! super, tesime sa tebou! som straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne rada, ze je vsetko v poriadku. Drzte sa! 😉

orsulka
autor
2. mar 2010

Neli.....supeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 😵 ved sme vraveli, že to bude OK!!!!!! supiš pupiš!!! 😵 😵

Bubli.....tak aj vy sa dostávate do normálu, čo je velmi pozotívne.....a z malej bude zas šinter 🙂))))

Lilienka.....tak si len pekne popiš ťaháčiky, a hlavne sa poriadne vyzdrav......a vobec nie si hnusna, ked reaguješ aj týmto sposobom na oznamy ohladne narodenia dettičiek....ved každa sme si niečim podobnym presli, a máme podobne zážitky....

inak...ty sa stale sustredujes len na školu alebo aj hladas nejaku pracu??????

nelia
2. mar 2010

Baby, díky moc 😵 😵 ... a zabudla som napísať, že mi Dr. predpísal Duphaston (náhrada progesterónu)... vraj pre istotu... beriem to našťastie orálne, takže pohodička 🙂
Inak dnes sme to oznámili mojej segre a svokre.. obe si museli sadnúť, lebo to bol pre nich totálny šok... svokra si myslela, že si z nej robíme prču.. musela som jej ukázať fotku z ultrazvuku, až potom uverila 😀 .. no ale zatiaľ to vie len úzka rodina a ani to nechceme ešte roztrubovať.

ivkaj
2. mar 2010

Ahojte, nějak jsem se přes den nemohla dostat na net, tak nakukuju až teď 😅

Nelia, gratuluju k úspěšné kontrole. A jestli mi chceš udělat ještě větší radost, tak bys mohla porodit přesně na termín 20.10. to jsme se totiž a Pavlem brali 😎

Tak se mějte krásně, já to zase zítra zkusím ;o)

adulik76
3. mar 2010

dobré ránko, neli, super správička, vlastne inú som ani neočakávala 🙂

nelia
3. mar 2010

Dobré ránko 🙂
Ivka, tak sa posnažím vám urobiť radosť 😉 ... inak ten dátum je fakt dobrý, že 20.10.2010 😵 😵 ... ktovie, čo by na to povedal numerológ 😕

adulik76
3. mar 2010

no, to som si ani nevšimla, že 20 10 20 10 🙂 , ale pekné, nie?

nelia
3. mar 2010

Jaj, tak hrozne sa mi dnes nechce... ale musím sa premôcť... lebo ničnerobenie je tiež o ničom... potom sa ten čas tak pomaly vlečie... nech je už aspoň obed 😝
Adu, ty si včera už v robote čo-to porobila?

adulik76
3. mar 2010

no, robím jeden dokument už dva dni 😀 😀 a ešte nie je hotový 😀 😀 😀, ale inak sa dá. Nejak mám pocit zo seba, že ako som vysadila lieky a teraz aj sa viac hýbem, tak mi nejak spľaslo bruško. Opäť tu mám svoje obavy, či je všetko v poriadku. 😝

orsulka
autor
3. mar 2010

dobre ranko prajem.....
dnes sme sa teperili až na siedmu hodinu, tak že tak....

20.10.2010 ?????? moooooooooooože byť 😀 😀 😀

nelia
3. mar 2010

Adu, tak obavy zahoď za hlavu... hlavné je pozitívne myslenie!!!!! 😉 😀
Orsul, dobré ránko 😉

orsulka
autor
3. mar 2010

adu...no ttttáááááááááááááááááák !!!!! ed si si to presne definovala v predchádzajucom prispevku.....

bez liekov, viac pohybu.....tak sa necuduj 😉 😉 urcite jke vsetko OK......kamoska v inej teme, je pomaličky už v 4 mes.....a stale chudne .-)))))) namiesto abby priberala .-)))ň a vsetko je OK 😉

noemarta
3. mar 2010

dobre ranko vsetkym,
Nel, straaasne moc sa tesim, gratulujem este raz, super spravicky!!!!! 🙂
nooo my sme vcera tiez dobre dopadli, chvala bohu, vsetko je o.k. a mali sme vcera dost velky sok, ale v dobrom, povedali nam, ze to bude na 100% dievcatko, hi hi...... 😕
tak v rodine nam to nechcel nikto uverit, aj som sa pytala lekara, ze a jakto ze pred tym videl chlapca, no nechaaapem.... hlaaaavne ze je to babatko zdraveeeee.
ale som teraz taka na pochybach, ze ci kupovat ruzovu, alebo modru..... asi budem musiet zvolit neutralnu.
Sincer, Lax, vidiela som malu Natalku, je straaaaaaaasne moc zlatucka, drzim palceky, aby si to zvlaaadla a neskolabovala Lax.... vydrz !!! bude lepsie.
Orsul, som rada ze si sa dala na tie vitaminky, uvidis ze zaberu, verim tomu!!! ja idem zajtra so susedou k tej pani co bola aj Nel, znovu na premerania, len tak pre istotu...

noemarta
3. mar 2010

Adulik, neboooj, vsetko je v naprostom poriadku, zacala si sa hybat, to je vsetko. Ja som v 21tt a ja som zacala mat brucho az teraz a pribrala som 2 kg. V okoli si myslia ze som v tretom mesiaci a nie v piatom.... takze je to vsetko o.k. !!!
Nel, aj ja som brala duphaston, pre istotu, cele tri mesiace.

adulik76
3. mar 2010

tak to budete mať prekvapko na pôrodnom sále, takto sa s vami zahrávajú 🙂 . A dievčatko sa bude ako volať?

nelia
3. mar 2010

Noe, ahoj... a dík 🙂... som rada, že je aj u vás všetko ako má byť... až na malú zmenu pohlavia 😝 😀 .. ale ako píšeš, hlavne, nech je zdravé!!!
A čo sa vlastne deje s Lax????? 😕 😕 ☹

orsulka
autor
3. mar 2010

ahoj noe...... teiž pekne spravičky 😉
tak aj dievčatko je peknunké .-))))))))))) uvidiš na dalsiej kontrole co vam povedia 😀 😀 😀

a tak dufam, že lax nie je pred kolapsom, ked si to tak nejak "čudne napisala"......... 😕 😕 😕

adulik76
3. mar 2010

to s lax ma tiež zarazilo, čo sa deje?????? 😕

noemarta
3. mar 2010

dievcatko bude Nela.
budeme mat velke prekvapko ze co to bude..... hi hi
Lax pisala ze v noci nespi, ze nevie do kedy to vydrzi..... len tolko... Nel.

nelia
3. mar 2010

Tak pevne verím, že to Lax zvládne... prvé týždne sú určite tie najhoršie 😒

noemarta
3. mar 2010

Nel, a minuly tyzden si sa ma pytala na pohyby, noooo tak od vikendu ich citim intenzivne, a lekar aj potvrdil ze su to pohyby. tak sa vytesujem. !! 🙂 🙂 konecne sa ciiiitime....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre