Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
5. mar 2010

SINCER......no táááááááááááááák !!!! vidiš,že mám pravdu aj s pyžamom!!!!! DIK NELINKA!!!! 😀 😀 😀

tuzim.....tak aj ja držim palčeky....to IVF sa fakt dá zvládnuť, hlavne sa naučiť pichať injekcie a predovsetkým byt "v pohode" uplne od začiatku IVF.....múdre hlavu vravia, že to tak má byť...🙂)))))
ake injekcie picháš ??????

Adu....hádam tolko nepracuješ......de siiiii ????????? 😉 😉

tuzimpobabatku
5. mar 2010

prvé dni diphereline a potom fostimon

tuzimpobabatku
5. mar 2010

orsulka: tebe sa nezadalilo IVF?

orsulka
autor
5. mar 2010

tuzim.....nie nezadarilo....... ale snaaaad.....razzzzz..........
a možno až v buducom živote 😀 😀 😀 😀

tuzimpobabatku
5. mar 2010

orsulka:.. čo sa talo? mala si klasické IVF, alebo OCSI?

noemarta
5. mar 2010

dobre ranko vsetkym,
booze, od rana, a ste take vyrecne, do teraz som vas citala....
Sincer, jasne musime sa stretnut, aby si uverila ze som tehoska, hi hi, ze mam brusko, nie brucho !!! a sincer, laskavo sa posnaz a pekne sa meraj a skuuuusajte, uvidis, budes dalsia v poradiiii !!!!! 🙂
Orsul, a ty ziaden buduci zivot, beriete vitaminky, uvidis, tiez sa vam to podari !!!!!!! 🙂 🙂 ty ides dnes na lepsie, dobreeee.
Lax, ahoj, vcera uz som nestihala odpisovat, ale vsetko je v poriadku, ako si sa docitala, budeme mat dievcatko najnovsie, takze som zvedava a a a brusenko rastie, pribrala som 2 kg od zaciatku. drzim moc moc palce aby sa vam darilo s krmenim aby ste boli velky a silny. 🙂 ved sa hadam budeme aj vidiet 🙂
A ozaj vcera som bola na kontrole u tej pani co bola aj Nel, s tymi nasimi vitaminmy, tak som v poriadku, tak sa tesim, takze nadalej beriem vitaminky podla tvojho rozpisu. a aj som sa zaregistrovala, noooo.
Tuzim, vitaj medzi nami dievcatami, zapojila si sa do dobrej temicky, lebo baby z nasej temicky tu v poslednej dobe otehotnuju, takze thuj thuj, aby vam to vyslo.

tuzimpobabatku
5. mar 2010

si zlatá, díky, viem, že budeš mať pravdu 😀 😀

orsulka
autor
5. mar 2010

noe....ahojček babula......ty si normálne, že ukážková buduca maminka.....tak verim, že to aj u vas pojde tak pekne ako u Lax 🙂))))) a ked bude stretko, tak verim, že sa aj uvidime 🙂)))) vitamínky hádam dorazia každým dnom 🙂)))

tuzim.....nevedia preco sa nepodarilo ani jedno IVF...my máme klasicke, nie ICSI.....sme obaja zdravotne v poriadku

nelia
5. mar 2010

Tuzim, ja som síce po IVF otehotnela, ale dotiahla som to len do 8tt, lebo ani srdiečko nebilo a proste sa to prestalo vyvíjať, tak som musela ísť na kyret. To bolo v októbri 2009... potom som 3 mesiace brala antikoncepciu a po jej vysadení som prirodzene otehotnela 😅 😅 😅 ... ja som inak v Gynfive bola 2x na IUI, ale to ešte v roku 2007. Na IVF (ICSI) som bola vo Ferticente.
Ako píše Orsulka, treba byť hlavne v psychickej pohode, to spraví veľmi veľa!!!

Noe, to je super, že máš dobré výsledky... inak už som aj ja rozmýšľala, že sa zaregistrujem.. potom si môžeš tie vitamíny objednávať sama, však?

tuzimpobabatku
5. mar 2010

orsulka: lekár mi ppovedal, že pri IVF je iba 41% úspešnosť...čo je dosť malé % hmm

noemarta
5. mar 2010

Nel, ved ja som sa prave preto zaregistrovala, pre vlastnu potrebu, a aj nasich som do toho vtiahla a aj susedu, takze som hned aj obrat spravila, hi hi
Orsul, dakujem, ja tiez verim ze bude vsetko prebiehat tak ako ma a ze budem mat tak ryyychly a dobry porod ako Lax. 🙂
Tak rada by som sa s vami vsetkymi videla, noooooo...
Tuzim, my sme tiez chodili do Gyn-fivu, ja som napr. s nimi bola velmi spokojna, ja som tam absolvovala laparku a 3x IUI, neuspesne sice, ale boli tam velmi mily. Ako pisu baby, hlavne budte v psychickej pohode, velmi na tom zalezi. Nam sa to nakoniec podarilo prirodzene.

orsulka
autor
5. mar 2010

TUZIM......tak ja beriem 41 % ako obrovske cislo...... ved to už je skoro 50/50......a tomu sa už dá doverovat, ci nie??? 😉 😉 😉 ale ja to už beriem urcite inak ako ty......pre mna aj 15% sanca pri IUI je vela!!! hahahahahahahahaha......a chmatnem po nej..... 😀 😀
naozaj treba tomu veriť, že ideš do toho a bude to mat dobry koniec....to je super zaciatok a tak to ma byt....tak hlavu hore..... 😉

tuzimpobabatku
5. mar 2010

sama sebe sa čudujem, že sa nestresujem.....zatiaľ.....veď čo má prísť tak príde. To je osud, si myslím....a to nikto nezmení 😉

nelia
5. mar 2010

Súhlasím s Orsulkou, že 41% je veľmi veľa... a určite sa to podarí, treba tomu veriť!!! Orsulka nech Ti je príkladom... má za sebou toľko neúspechov, no stále verí... a to je len a len dobre. A ja tiež verím tomu, že sa tento rok každej v tejto téme zadarí 😉

orsulka
autor
5. mar 2010

TUžIM......tak ...presne tak.......aj tak držim place......

otazocka???, kolko mas rokov????

tuzimpobabatku
5. mar 2010

orsulka: 34 a partner 31

nelia
5. mar 2010

Kde je Adulik???? Suší výplatné pásky?? 😕 😀 😀

tuzimpobabatku
5. mar 2010

asi 😀 😀

orsulka
autor
5. mar 2010

Neli.... 😉

tuzim.....tak to mate taky absolutne dobry vek .-))) tak to vyjde urcite....!!!!!! a som rada, že si v 😉 pohode

hmmmmmmmmm...nedá mi to, tá Adulik......co je na porade zaseKKKKK ?????? alebo klábosí na žinenke ????? 😀

tuzimpobabatku
5. mar 2010

orsulka: no hej heh....ty máš koľko rokov, a partner?

orsulka
autor
5. mar 2010

JA 38 a drahy 34... 😉

susí pasky.......hahahaha......ale preco by ich mala susiť?????? ci myslíte, že su na nich také cisla, že vsetci nad nimi placu????? 😀 😀 😀

nelia
5. mar 2010

Orsul, lebo Adulik začala dnes deň tým, že obliala všetky výplatné pásky čajom 😀 ... ale ani tá Tvoja verzia nie je zlá 😉 😀
Baby, ja som stále taká hladná... už chcem obed 😝

orsulka
autor
5. mar 2010

neli....tak ja tu žujem od rana pod chvilou nejaky mierne nakyslastý 4-zrrný chlieb...... 😝 ale inak chuti, chuti.....len ked mas len samotny ten chleba......tak....nič moc......idem kuknut do hcladnicky, mala by som tam mat este jogurtik.... 😉

nelia
5. mar 2010

ja už som od rána spapala ryžový nákyp, jogurt, jablčko a kešu oriešky 🙂 ... ale už mám chuť na poriadne jedlo 😝 .. už len pol hodinka a idem ... mňam

orsulka
autor
5. mar 2010

ja som zas neregistrovala niektore prispevky.... ☹ ☹ pardon.....ani ten s rozliatym čajom....

NELI....určite by som nešla teraz tancovat.......aj cez to vsetko ako to odporucaju.....toto asi nemáš za potreby, vsak????????

a ak neskor, tak len po porade s lekarom....... a ked povedia, že nie....tak po prode možes pokracovat 😉
a ani ma nehnevaj s takymito otazkami..... 😉 😉 😉

ivkaj
5. mar 2010

Čaute, teda vy jste se po ránu rozkecaly ;o)

Já sem po ránu vyrazila na malý výlet do knihovny. Něco s tím volným čase dělat musím ;o) Ale jinak se mi nic moc dělat nehce 😝

nelia
5. mar 2010

Orsul, rozkaz!!! 😒 😀 😀
Ivka, nevadí... máš teraz nárok na oddych 😉
Ja som sa dosýta napapala... tak som teraz celkom spokojná 🙂... ale už by aj mohli byť 4 hodiny 😝

orsulka
autor
5. mar 2010

ahoj Ivik...🙂))

adulik76
5. mar 2010

tak som už tu. My sme mali dnes športový deň, tak som akože išla s našimi babami k nám na chatu - ofic turistický pochod, ale pobehali sme po meste, sadli sme si do cukrárne na zákusky (mne to teraz tak treba) a rozpustila som ich domov. Maťo tiež končil skôr, tak sme sa stretli a už teraz varí v kuchyni. Podarilo sa mi dnes kúpiť lístky na Partičku, budú u nás 22.3, tak sa pôjdeme kultúrne vyžívať. A ešte som v meste kúpila takú krááááááááásnu deku pre môjho chrobáčika.

Inak, pásky sú už suché, dopriala som im kvalitný čaj zn. Teekane - jahodovo - višňový 😀

nelia
5. mar 2010

Adulik, my sme si mysleli, že pracuješ pilne ako včelička... a ty takto 😎 ....
Partička bude určite super... sem-tam to kukáme a tí herci sú fakt skvelí... aj ja som už dávno nebola na žiadnom divadelnom predstavení... tak by sme už mali niekam vyraziť 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre