Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
2. apr 2009

Dobré ránko, koukám, že všichni máme asi moc práce.

Orsul, myslím na tebe, ať s prťata pěkně zavrtávají.

Katus, bereš nějaké léky na udržení těhu?

sincerity
2. apr 2009

ahojte,

katus... snad bude vsetko v poriadku, hlavne oddychuj a netrap sa 😉

orsul... drzime palce a ozvi sa nam ...

nelia
2. apr 2009

Ahojte... Nestíham ☹
Orsulka, aj ja na Teba myslím 😅
Katuska, hlavne oddychuj a daj nám o sebe vedieť.. držím Ti palce 😅

mortiiss
2. apr 2009

Caute, krasky ... 😀 😀 😀 Ja sa len pripominam, aby som prachom nezapadla ... 🙂 Uz mam po danovom, tak mozem smelo zacat dohanat prvy 1/4 rok ...

Co nove ???
Orsuuuuuuuul - moja lubezna , co nove?????????

dracekmracek
2. apr 2009

orsulka asi pořád polehává a stráží svoje poklady 😵

ivkaj jo beru utrogestan,prednison a estrofem....dneska už je to dobré,opravdu to bylo jen slabé krvácení včera po obědě,od té doby nic...

lilienka13
2. apr 2009

ahooooj mortiiss, ty zijes? 😀 ... no konecne si sa nam ozvala... uz nam tu trebalo trosku srandy 😉

inak ja od vcera som uz oficialne tehotna 🙂 ... mam aj fotecku nasho pokladiku 😵

lilienka13
2. apr 2009

katuska: drz sa moja... myslim na teba silno ... hlavne oddychuj a s nicim sa nenervuj, nic teraz nie je dolezitejsie ako vas bojovnicek 😉

lilienka13
2. apr 2009

orsulka: silno, silno drzim palce a posielam pusinku 🤐

mortiiss
2. apr 2009

lili:
dockaj, to ako myslis tak, ze som smiesna, alebo co 😀 😀 😀 😀 😀

No, ale kukam - ze nam tu pribudli nejake maminy - seckym blahozelam ... 🙂 🙂

nelia
2. apr 2009

Mortiss, ahooooooooj... že si sa nám konečne ukázala 🙂 🙂 .. ako sa darí???

lilienka13
2. apr 2009

mortiiss: jasne, ze som to tak myslela 😀 ... ako inak 😉

mortiiss
2. apr 2009

Nelia: ahoj, kocka .. ale celkom dobre sa dari ... uz mam priznania poslane, s manzom sicko v poriadku ... ale inak nic nove .. precitavam temy, do ktorych som chodila, a predstav si, ze v kazdej su minimalne 3-4 nove tehotne .. 🙂 🙂 🙂 Fiiiii, toto bola plodna zima (aj v mojom okoli, vela vela tehotnych ... ) - sak neboli nejake brutalne vypadky TV signalu, alebo co ... 🙂 🙂
Ja som bola u mojho noveho lekara, spravil mi vsetky vysetrenia, povedal, ze som o.k. ... mlady berie vitaminy, ja beriem calibrum baby plan (z coho moja prdel uschovava uspesne kazdu nespalenu kaloriu ... 🙂), takze po zdravotnej stranke v poriadku, ale kedze som uz stara skebla, tak mi odporucil, nech si premyslim to umele. Ale v tomto som zatial este stale tam, kde som bola pred par mesiacami. Ale po psychickej stranke - pohoda, ako vzdy ... 🙂

A Ty ako? Posunuli ste sa dopredu s babom? (pozeram Ti do profilu, ze este mas nezmeneny stav ... )

nelia
2. apr 2009

Mortiss 😀 😀 ... to som rada, že je všetko ako má byť 🙂 ... To umelé uplne vylučuješ? Inak aj ja som uplne v poriadku, aj manžel.. už sa 5 rokov snažíme, cca. 2 roky (alebo už aj 3) nám robia všelijaké vyšetrenia a zatiaľ nič nezistili.. no predsa sa nedarí.. Takže ja som sa už rozhodla, že sa pustím do IVF. Nemám na čo čakať a ja nechcem ostať bezdetná 😒 .. takže keď tu máme už aj takúto možnosť, tak to vyskúšam.. nemám čo stratiť..
20-teho som objednaná do CAR-u a dohodneme čo a ako.
V tom máš pravdu, že bolo plodné obdobie... verím, že bude pokračovať a že sa tiež "nakazíme" 😀 😀

adulik76
2. apr 2009

no, trocha som sa odmlčala, bola som ráno u dr. dokončiť to predoperačné, takže to interné mám už hotovo a mám správu v ruke, už len anesteziologická ambulancia, ale to zmáknem budúci týždeň. Vyzerá to tak, že sa už mrcha spúšťa, ale psssssssst, aby som ju nevyplašila 😉

nelia
2. apr 2009

Adulik 🙂 🙂 🙂 ... ale len tíško 😉 😀

adulik76
2. apr 2009

už som volala do FC a sestrička mi povedala, že nech zavolám ešte zajtra a keď sa mi už dnes spustia úplne, tak zajtra si už môžem pichnúť prvú včeličku 🙂

lilienka13
2. apr 2009

paaaaanecku babule, prave som si zmenila nastavenie a tam mi vypocitalo, ze som uz v 9tt 😨 ... no toto, ja este stale zijem v tom, ze som asi 7tt 😀 😀 😀

lilienka13
2. apr 2009

adulik: aj ja sa potichucky tesim s tebou, ze mrcha sa predsa len umudrila... 😉

ivkaj
2. apr 2009

Ahoooj, mám na chvilku padla, tak koukám, jak to tu žije ;o)

Andulik, tak přeci jen na mě nepočkáš? 😎

nelia
2. apr 2009

Ivkaj, nevadí, budeme to mať na etapy... každý mesiac pribudne jedna tehuľka... hmmm??? 😀
Lilienka, no teeeeeeeeeeeeda 😅 😅 😅

adulik76
2. apr 2009

mrcha už je v plnom prúde 🙂

orsulka
autor
2. apr 2009

ahojte...ahojte...ahojte 😀 😀 vsetky vas moc pozdravujem a dakujem, že ste so mnou 😀 😀
ako pisala Katuska, nakonic mi vložili dve krasne embyjka..... vcera som vlastne cely den len ležkala, oddychovala, žaidne chodenie ani namaha.....dnes už aj bežne domace prace 😀 😀 😀 teda 1x som umyla riad 😀 😀 už asi 5x som jedla(aj somariny...) a spracovala nejake podklady do prace, aby ich drahy mohol zajtra zobrat.... 😀
dnes som volala opat do car-u..... a z ostatných maličkých sa jeden este ujal a zacal rast...dr. povedala, že sa zlepsilo, ale že znamka č. 2, a pri rozmrazeni sance 50/50......!!!!! no jasne, že som jej po prade s mojim drahym a hned sme mali rovnyký názor, dali dalsiemu maličkemu šancu.....ved to je super že 50/50, nie??? velmi sa mu tešim 🙂 🙂 🙂 a dr .som pvoedala, nech mu povie ,že mu posielame vela lásky...sa smiala, že odkáže!!!
ina sa mam fajn, trochu citim brusko, ako keby na mrchu, ale inak fajn......

orsulka
autor
2. apr 2009

vitam morttiiss...najvacsiu pracantku na svete!!!!!! 😀 😀 😀 😀 tak sledujem, že sa más OKI....

AKVY,LILI....moc vam blahoželam......maminy dalsie nase 🙂)))))
adu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak tfuj------ftuj--------ftuj--------od zajtra zacnes!!!!!!! uvidis, to bude pohoda 🙂))))
neli....je fajn, aže uaž je datum....je sa na co tesit !!! 😉

sincerity
2. apr 2009

ahojte kocky!

no ste sa porozpisovali. Ja dnes makam z ba takze menej casu na Vas....

Orsul... krasne, uz len sa tisko modlit aby sa im u maminy pacilo 😉

Adu... ty si budes pichat sama? Mne ved dr povedal, ze to musim chodit tam... 😅 A inac sa tesim s tebou, ze potvora dorazila... konecne!

Veru aj po etapach keby sme boli tehule je to super!
ivkaj vy kedy by ste chceli zacat?

orsulka
autor
2. apr 2009

sincer...injekcie si pichame sami.....to by sa tam teda nacestovala, každy den 🙂

nelia
2. apr 2009

Orsulka, som veľmi rada, že sa máš dobre... malým bojovníkom moc moc držím palce, aby sa im v domčeku páčilo.. a Tebe, nech Ti rýchlo ubehne to čakanie.. vlastne na to skús nemyslieť a správať sa ako keby nič 😉 😀

Adulik, supeeeeeeeer, konečne sa tešíme pani mrche, však??? Takže zajtra začínaš pichať? Wou!!! Tfuj, tfuj, tfuj aj odo mňa 😀 😀

Orsul, veru sa aj celkom teším na toho 20-teho... som akási bez nálady.. asi PMS, aj keď ovulka nebola 😕 😕

mortiiss
2. apr 2009

Eeeeeeeej, Orsul, tak som si precitala Tvoje ... no, teraz by sa hodilo zuzitkovat secky tie dristy, co sme si popisali o sile a viere a tak, vsak ? ...

Strasne moc drzim palce, ale velmi vela Ti prajem to - onô ... a myslim na Teba ! A tuto prisaham, ze do toho pojdem aj ja ... ked ....

adulik76
3. apr 2009

dobré ránko, babulky

ďakujem, ďakujem a ešte raz ďakuje. S vami sa mi všetko prekonáva ľahšie, keď viem, že vy viete..... a chápete 🙂

Orsul, tentoraz to vyjde, uvidíš 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sincerity
3. apr 2009

ahojte kocky!

adu... tak dnes zacinas! Drzime palce! A ty si tiez pichas tie injekcie sama?

orsul... a teraz beries ake lieky? Pekne oddychujes?

ivkaj
3. apr 2009

Orsul, tak super, že to budou nakonec třeba dvojčátka ;o) Kdy vlastně odlítáte?

Sincer, no my jsme chtěli začít už v lednu, ale našli mi cystu a při dalších kontrolách taky, takže teď dobírám HA a v podnělí jdu na kontrolu. Když bduou dobré výsledky, tak dosatnu prví injekci (nějakou zastavovací) a pak za dva týdny začnu se stimulkou.

Nelia, nebuď bez nálady, vždyť venku je krásně slunečno (teda aspoň u nás) a po mrše hurá na další snažení.

Andulik, takže dneska první píchanec?

Mortis, copak to máme za "ked" ????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre