Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
21. apr 2010

myslite, že nam Nelinka kupi tiež nejaké darčeky ??????? 😀 😀 😀

orsulka
autor
21. apr 2010

ale inak SINCER aj LAX...to s neúčastou v tejto diskusii už fakt PREHANAJU!!!!!!!! 😠 😠

😉

minka051
21. apr 2010

Ahojte
tak dnes som vola do toho Sanusu objednali ma na 30.4. Tak tam frčíme a uvidíme čím nás prekvapia. Embrya majú za
10 000Kč to je fajn.

adulik76
21. apr 2010

no, treba im dať zopár na prdel 😀

díky, orsul, za slniečko, už to ani nevyzerá, že by tu dnes pršaloooo.
veru, taký maličký darček by potešil ... 😉

orsulka
autor
21. apr 2010

minka........ako to takto pises tak to vyzera fakt super........a bud, týžden budete hned vediet presnejsie....to idete do tej Jihlavy????????

Adulik...cmuky 🙂 🙂

adulik76
21. apr 2010

a koľko stoja embryjka inde? o tejto oblasti vôbec nič neviem

minka051
21. apr 2010

orslka ano do Jihlavy... už sme pozerali aj cestu tak je to nejakých 310 km tam. Tak to nieje až také hrozné a máme tam byť o 13:00 tak ani netreba velmi skoro ráno ísť.. 🙂 A hlavne už je aj počasie umúdrené tak dúfam vydrží.

ivkaj
21. apr 2010

Čaute ženy,

je fajn, že se máme všechny dobře 😎

Minka, budu ti na Jihlavu držet palce. Navíc je to takové magické datum 😵

Orsul, co ty, už jsi sehnala všechny potřebné injekce?

Nelia, mě P. vždycky říká "přej a bude ti přáno" Je těžké se tím řídit, ale věřím že v tobě ta síla je😉

A kdepak se nám toulají ségry?

minka051
21. apr 2010

ivka Ahoj 🙂 tak ked magické tak hádam mi prinesie len samé dobré správy. 🙂

nelia
21. apr 2010

Ahojte 🙂
My sme dnes celý deň preflákali 😝 ... takže nákupy celkom v pohode... L. si síce nakúpil viac ako ja, ale ja som si kúpila 2 tričká, ľanové nohavice a konečne jedny adidas botasky... už ich zháňam hádam vyše roka... ja mám takú malú nožičku, že 36 (aj tie sú mi občas veľké), tak sa ťažko zháňalo také číslo a ešte aby mi aj strih pasoval... tak sa vytešujem 😅 😅... dobrovoľne sa priznávam, že vám som nič nekúpila, ale hádam sa na mňa za to nebudete hnevať 😉 😀
Inak na sestry ja už myslím celý týždeň, že sa neozývajú... dúfam, že je všetko v poriadku a len sa pripravujú na krštiny a nemajú na nás čas... dúfam, že svoju absenciu poriadne odôvodnia, lebo inak bude poriadny výprask 😀

Minka, vidím, že ste sa zase celkom naštartovali... držím silno palce 😉

Ivka, vo mne si myslím, že tá sila je... ale určite to bude veľmi ťažké, keď sa jej bude guľatiť bruško priamo vedľa mňa (a to nie preto, že by som jej to nepriala... naopak, veľmi jej to prajem)... no asi ma chápete, však? No čo, ja si moje tehu budem užívať o pár mesiacov neskôr, lebo verím, že to príde!!!! 😵 😵 😵
Zase som sa rozpísala, ale aspoň ráno budete mať čo čítať pri kávičke a taaaaaak 😉

adulik76
22. apr 2010

dobré ránko, dnes vypadnem z roboty ešte doobeda, musím ísť k dr. a pravdepodobne ma vypíše na PN - celú noc som nespala, lebo som mala neskutočnú migrénu a začala som kašlať. Skrátka som niekde nachcípala. 😝

nelik, aspoň ste si ten výletík užili 🙂

orsulka
autor
22. apr 2010

dobre ranko prajem.....

tak ja som dnes uťahana jak hovado...mam presilene cele predlaktia, vcera sa makalo do večera a ja este upratovat , ťahala sa nova podlaha v obyvacke, a chvala bohu sa to stihlo za jedno poobedie.....ale poviem to je robota!!!!!!

Nelinka...šak nevadi, že si nic nekupila pre nas, hlavne, že ty si si urobila radosť...my to s Adulkou nejak prežijeme... 😀 😀 😀

Ivik....stale nemám tie dve injekcie, už mi pomaha aj jedna kočka, taká zlata, čo tiež chodi do toho Brna......

ale zajtra ideme poobede pozriet na jednu tanecnu sutať do Topolčian, tak sa velmi tesim, že sa trosku odreagujeme...a konečne budeme aj s deckami z tanečneho chvilku spolu...teraz vobec nestihame treningy ☹ a keby ste vedeli ako mi to chyba.....

adulik76
22. apr 2010

len sa nezoder pri tej prerábke, nejak ste sa do toho riadne pustili, my budeme dávať plávačku do spálne v máji, postupne kupujeme matroš a tak... načo sa ponáhľať

adulik76
22. apr 2010

ozaj, zabudla som, včera som sa objednávala na 3D/4D, tak čakám, že mi zavolajú, kedy máme presný termín. Už sa teším 🙂

orsulka
autor
22. apr 2010

adu...je toho naozaj vela.....ale už to nejako musime a chcem dobojovat.......

takže už konečne budu fotecky ????? a hádam už aj budeme vediet kto to bude....!?!?!? 😵 😵 😵 😵 či Lenka...alebo....??????

orsulka
autor
22. apr 2010

Adulik.....a už konečne budeš mocť ostať domka????? aby si si oddýchla a vyliečila sa ????????? davaj na seba pozor..... 😵

adulik76
22. apr 2010

no, to "alebo" ............... ale ešte stále by sme mali niekoľko týždňov k dobru, aby sme vymysleli meno pre chlapca, resp. uzhodli sa na nejakom 😀

adulik76
22. apr 2010

zostanem už oddnes doma, nechcem pre to malé nič riskovať. Zaleziem do postele a bude.

orsulka
autor
22. apr 2010

adu.....robis velmi dobre 🙂 🙂

tak času na meno este je...... som zvedava na akom sa zhodnete 😉 😉

nelia
22. apr 2010

Dobré ránko 🙂
Adulik, Tvoje rozhodnutie schvaľujem... malinké a Tvoje zdravie je teraz prvoradé!!! 😉

orsulka
autor
22. apr 2010

ahoj Nelinkaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂

inak baby...davno ste nereferovali co "skola a Vase polovičky" !!!!! 😕 😕 😕 😉

adulik76
22. apr 2010

ledva držím oči, čo som takmer celú noc nespala kvôli tej mojej hlave 😝

orsulka
autor
22. apr 2010

adu...tak lekar ti urcite nieco poradi, co by si mohla užiť........a domka dospis.... 😉

nelia
22. apr 2010

Orsul, moja polovička už dokončila bakalárku a teraz už len čaká na schválenie profesora... potom to dá zviazať... skúšky má všetky, už len v júni bude mať štátnice a potom bude pokračovať ešte ďalej - 2 roky 🙂

orsulka
autor
22. apr 2010

nelik.....no tak super...dik za info 🙂 že ho pozdravujem, a len pekne takto dalej.....a aj štátnice budu pre neho malina.....aj ked tych nervov sa asi clovek pri takychto skuškach nevie zbavit 😉

nelia
22. apr 2010

No nervy síce sú, ale neboj, on to v tomto smere vôbec nepreháňa... je to taký salámista 😀 ... pozdrav odovzdám 😉
Ja sa už fakt začínam o naše sestry báť... čo s nimi môže byť, že sa tak dlho neozývajú 😕 😕 😕 ... na FC ste ich náhodou nevideli?

orsulka
autor
22. apr 2010

nelik...lax som videla...napisala, že piškotka ma cez 5 kg a 58 cm....... 😵 😵 😵

ale inak ani chýru....tak snád naozaj len sincer finišuje v tej škole a Lax chysta krstiny !!!!!!! naozaj by sa mohli ozvat....... 😠

nelia
22. apr 2010

hmmmmm... no hádam sa nám ozvú 😨
Jaj, dnes mám taký trasľavý deň... občas sa mi stáva, že sa mi ruky totálne trasú... a tak sa vlastne celá chvejem.. nechápem, z čoho to je... žeby nábeh na Parkinsona 😕 (ja hypochonder 😝 )

adulik76
22. apr 2010

už som domka, dr. ma vypísal, kontrolu mám v utorok, bola to začínajúca viróza, tak bolo dobre, že som hneď dobehla.

orsulka
autor
22. apr 2010

Neli...tak to neskrývaj a daj si za jeden !!!!!!! no čo...ked potrebuješ,tak potrebuješ !! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre