Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
24. máj 2010

v sobotau ma uplne to brusko prestalo boliež....... a teraz som ho zas začala citiť...... takže naozaj uvidim.....
ja 1x teraz beirme utrios 3x2......predtym to bolo vždy len 2x2....... 😉

adulik76
24. máj 2010

ja som tiež brala utroš 3x2 až do 12tt. Niekedy to fakt otravovalo, ale teraz, keď cítim kopance nášho maličkého, tak to stojí zato. 🙂. Včera kopalo aj vtedy, keď si maťo dal ruku na moje bruško, doteraz pri priložení ruky vždy zmĺklo a keď sa ruka odtiahla, tak sa rozkopalo znova. Robí si z nás prču už teraz 😀

Orsul, mooooooc ti to prajem a strašne verím v to, že zajtra budú výsledky z krvičky ukážkové 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
24. máj 2010

adulik...dakujem miláčik .-)))))) akurát som zvedava ,že kedy budu tie vysledky......neviem ci zajtra alebo o par dni...predsa to len nie je centrum, ale obvoďák.....tak uvidim.......-))))))

a že robi si prču už teraz 😀 😀 😀 😀 ani nie asi...ale už si zvyklo aj na ocinka.....nie len na maminkui 😉 😉 😵

adulik76
24. máj 2010

no, neviem, aké myšlienkové pochody prebiehajú v tej malej hlavičke

orsulka
autor
24. máj 2010

Adu...ved pride ten čas, kedy Vam to aj sam povie.....len to este chvilku potrvá 😉 😀 😀

Dnes má me Ivku na kontrole v CAR......tak som uvedava to cislo HCG 😉 😉

Noe.........tak verim, že bude čas na tie tvoje fotečky, a že ich aj my čoskoro uvidime.......takže más posledný týžden v práci ??? cooooo????????

adulik76
24. máj 2010

tipujem niečo okolo 2000

orsulka
autor
24. máj 2010

to si vieš takto tipnut ?????????? tak ja by som mala mat na začiatok kolko ???????

nelia
24. máj 2010

Dobré ránko 🙂
Tak konečne som tu zase aj ja 🙂.... určite som vám tie 2 dni chýbala, však? 😉 😀
Školenia boli celkom užitočné... bola som aj v sobotu 😠 , ale nevadí, lebo doma sa ťažko prinútim k učeniu... Sincer, tá skúška bude až 10.6., no odteraz sa už musím fakt učiť... vlastne skôr rátať príklady..

Orsul, tá Tvoja depka je uplne pochopiteľná... tiež ten pocit dôverne poznám... ale uvidíš, dopadne to tentokrát dobre!!! No tá neistota je najhoršia.. každopádne moc moc držím všetky prsty, aby to bolo pozitívne. 😉
A koľkáty deň po transfere si? Možno by si fakt mohla skúsiť ráno aj test... hmmm??

Ivka, veľmi sa z vás teším... herečka, že si musela zájsť aj do laborky 😀 😀 ... inak gratulujem k včerajšiemu víťazstvu 😉

orsulka
autor
24. máj 2010

Nelinka...veru chýbala dievčatko....chýbala !!!!!!! takže na učenie si sa vyprdkala ako citam.... 😀 😀 😀 si si to radsej odsedela na školeni .-)))))))
dnes som den po ET......napisal doktor že na den mam ist na krv , tak pojdem .-))))))) inak v Repriku mi dali ako darcek tehu test....ale so slovami, že je velmi slaby a mam si ho urobit tak na 18 den 😀 😀 😀 😀

nelia
24. máj 2010

Orsul, to je jedno koľko, hlavne nech je to zvýšené... a to je tuším nad 5 (ale každý labák to má inak)... ja pevne verím, že to zvýšené bude!!!! A tie bolesti bruška nech Ťa netrápia... viem z vlastnej skúsenosti, že to vôbec nemusí znamenať negat.výsledok.

nelia
24. máj 2010

Orsul, jaksik si zabudla napísať číslo 😕 😕 ......... 😀 😀

adulik76
24. máj 2010

nelik, 10.6 máme s maťom 10-te výročie svadby - peknučký dátum 🙂

orsul, tiež začneš niečo cez 300 🙂

orsulka
autor
24. máj 2010

NELIK.....ake cislo???????? mi nedopina?????? 😀

noemarta
24. máj 2010

dobre rano holky,
Orsul tfuj tfuuuuj, straaaasne vam prajem nech vam to vyjde, nech mas dobre vysledky zajtra !!! a ja verim ze budu dobre.
Tak isto aj Ivkaj !!!!!
Nel, takze ty si sa skolila, a este aj v sobotu, hm... ty budes muuuuudra.... hi hi
Adu, my mame 5.6. vyrocie, 6ste, vy uz ste tiez riadne dlho spolu...
Babyyyyy, uz iba tento tyzdnen a konciiiim.
Vcera sme boli s manzelickom nakupit take ze plienky, obrusky, praci prasok,..... takze mozem uz zacat prat vecicky.

adulik76
24. máj 2010

orsul, nelik pravdepodobne myslela tým číslom, počet dní po transfere, nejak ti to tam vypadlo... 😀

orsulka
autor
24. máj 2010

ahaaaaaaaaa........vypadlo 11 den..... 🙂

mam strach...ale to je asi v normále...... 😀

orsulka
autor
24. máj 2010

dobre rano Noe 😉

nelia
24. máj 2010

Ahoj Noe 🙂... takže ty už len 5 dní... wou 😵 😵 ... mimochodom som rada, že máš aj doma net, takže nás budeš môcť "navštevovať" 😉
Ano, myslela som počet dní po ET... podľa mňa by si zajtra na teste už aj mohla niečo vidieť... ale to je individuálne u každej... krv je istejšia, to je fakt... Veď uvidíš, či sa budeš na test cítiť alebo nie.. A nenormálne by bolo, keby si strach nemala 😉

adulik76
24. máj 2010

aj u vás prší? 😠

orsulka
autor
24. máj 2010

adu...zatial neprsi.........neviem ako dlho to vydrži......od vcera mam pradlo na balkone...... ☹ ☹ zmokne, vyschne,zmokne,vyschne.....rano bolo vlhke, tak som ho nedava dnu.......tak uvidim....

inak my už máme konečne položenu podlahu v celom byte.....ale v sobotu večer sme zistili, že nám dodali zlé obvodove lišty, tak F. trosku nervacil, že to v nedelu nemohol dorobiť.... 😔 😔

nelia
24. máj 2010

Ani u nás zatiaľ neprší... nech to tak aj ostane, lebo je už všetko tak premočené, že až 😠
Inak ja som mala minulú stredu termín u liečiteľa... no šla som tam a tam čakalo asi 20 ľudí... tak som to vzdala... ale bola som z toho taká smutná, lebo ja mu fakt verím a chcela by som k nemu chodiť... ale fakt nemám čas a nervy tam hodiny vysedávať 😒 ... a on si ten čas asi nevie zorganizovať, či čo ... poobjednáva veľa ľudí a potom nestíha... alebo tí ľudia k nemu chodia asi aj bez objednania 😠 ... potrebovala som sa trocha vyžalovať 😝 😝

adulik76
24. máj 2010

tu už zasa neprší....

neli, ty vieš, že sa môžeš vyžalovať kedykoľvek.

adulik76
24. máj 2010

Maťo je práve na skúške zo štatistiky a čakám, kedy sa ozve, ešte síce len začal, ale som ako na ihlách

nelia
24. máj 2010

Tak mu držíme palce 😉 ... a čo to vlastne študuje, že má aj štatistiku? Nejaké ekonomické zameranie?

orsulka
autor
24. máj 2010

u nas už prsi......!!!!!!!!

Adu...on to určite urobi......daj mu čas!! ....hihihihihihihihihih

Nelik...a to aj ked sa objednáš, tak že nezoberie pomedzi tých čo tam cakaju??????

noemarta
24. máj 2010

akurat som sa vratila z rannej porady, som myslela ze tam zaspim, hi hi
u nas svieti kraaasne slniecko a je aj teplo, som zvedava do kedy.
nel, a a cim ta ma ten liecitel liecit, energiou, ci bylinkami, ci???
Nel, neskusala si cvicit pilates? aby si si posilnila panvove dno, chrbticu.... mne to velmi pomohlo. sice ty tusim chodis na brusne tanci, ci? a a vitaminky beries???

nelia
24. máj 2010

Orsul, veď práve, že nie... ono furt ma síce objednával na určitý čas, ale nikdy nekontroloval, či som bola objednaná alebo nie... takže podľa mňa tam ľudia chodia hociako, aj keď nie sú objednaní... má tam proste bordel a fakt ma to mrzí, lebo si myslím, že by mi pomohol 😒

orsulka
autor
24. máj 2010

Nelik......tak sa treba obrniť trpezlivosťou, resp. skusiť mu volat, nech objedná...a ked tam budeš, na surovo mu cinknuť, že si tam a že čakás, že si bola objednana........ked más ten pocit, že mu veriš, treba tam ist....... 😵

nelia
24. máj 2010

Ano, Noe, chodím na brušné tance... a beriem aj nejaké vitamíny... No ten liečiteľ vlastne len odblokuje nejaké bloky v organizme... vlastne naštartuje samoliečbu.. len sedím oproti nemu a on sa na mňa pozerá... normálne vidí vnútorné orgány a vidí, či sú poškodené a tak.. no nechápem..

nelia
24. máj 2010

Orsul, máš pravdu... no tak som si aspoň vypýtala nový termín, ale objednal ma až na 9.júl 😒 .. ale faktom je, že teraz máme aj tak zákaz snaženia sa, takže je to v podstate jedno 😵
U nás sa obloha už tiež akosi zaťahuje.. pred chvíľkou ešte svietilo slnko 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre