Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

zlatanka30
25. máj 2010

ano sme u jedneho doktora.rok tam chodim ,ze chceme babo a vysledok nulovy.uz ma to nebavi

orsulka
autor
25. máj 2010

zlatanka...chodila som k Hudecovi cez dva roky...dost sme toho vyskusali, a potom ked to neslo tak nas poslal do centra......
ale hlaven treba vydržať....... 😉

nelia
25. máj 2010

Zlatanka, musíš byť trpezlivá... ver mi, viem, o čom hovorím... my sa snažíme už skoro 7 rokov... ako aj niektoré ďaľšie kočky z tejto témičky (medzi nimi aj Orsulka 🙂 )... a vidíš, dočkali sa 🙂
Hlavné je ozaj nestrácať nádej a veriť, že raz sa to podarí!!!!! Nič iné nám neostáva... a to je to najlepšie, čo môžeme urobiť. 😉

orsulka
autor
25. máj 2010

nelia.....máš pravdu dievčatko 🙂))) 😉 je to presne tak ako pišeš......

adulik76
25. máj 2010

zlatka, len treba vydržať, žiadna sme to tu dosiaľ nemali ľahké a hneď.

Joooooj, orsul, ešte teraz mi chodia zimomriavky z tej tvojej správičky, tak je to supeeeer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

noemarta
25. máj 2010

zlatanka, fakt to chce len a len trpezlivost a hlavne VERIT ze to vyjde a nepochybovat o sebe a partnerovi, ziadne co ked.... neexistuje !!!!
Neeeeel, pacis sa mi, veeeeelmi pekne si to napisala, tak optimisticky, vidiiiis, ako vie potesit a zdvihnut sebavedomie ked sa niekomu ako je Orsul zadari zeeee ???!!! hned clovek viac v to veri, ze sa zadari.

orsulka
autor
25. máj 2010

baby...vy ste také zlateeeeeeeee !!!!!!!! ja vas tak luuubim !!!!!!!!! akože naozaj, pravdivo, skutočne...... 😵 😵 moje spraznené dušičky.....a F. sa mi cudoval, ked som mu povedala, že Vy to viete už...... 😀 😀 😀

nelia
25. máj 2010

Noe, presne tak... a ja si akosi nechcem pripúšťať tú možnosť, že sa to nepodarí... proste verím tomu, že do konca roka budem znova tehu!!!! Musím byť!!! 😅 😅 ... Nemôžem predsa vytŕčať z našej témičky... že Sincer? Musí sa nám to podariť do konca roka.. platí???? 😉 Inak vyzerá to tak, že na stretku budeme piť iba my dve (teda okrem našich polovičiek) 😀 .. no kto bude vládať vypiť toľko hrušky, povedz??

nelia
25. máj 2010

Orsul, už to teda vie aj on???? Reakcie??? 😕

orsulka
autor
25. máj 2010

nelik.....je uplne mimo....pytal sa stale dookola, že: " a čo mám teraz robit??? "...... 😀 😀 tak som ho ukludnovala, že vsetko bude jasnejšie až vo stvrtok po kontrole.......
tak tam chce ist so mnou 😀 😀 tak ja že v pohode, ved hádam doktor nebude mat namietky....uvidim ci ho pusti dnu ....
😉

noemarta
25. máj 2010

orsul, a a ja som teraz asi trosku mimo, ty si teraz prvykrat otehotnela hej, ci sa mylim??? 😕 boooze, to musite mat radosti, jak my, ked sme videli tie dve palicky, ja som tomu ti pravdu poviem neverila asi tyzden!!!!!!!!!!!!
Neeeel, mozno pokial pojdete na chatu, tak aj vy dve uz budete na nealko, vieees, ze to bude take total cerstve, alebo ze im to poviete na chate, jeeeej, to by bolo supeeeer !!!
Baby, ja mam dnes taku dobru naladicku, juuuuuj.... Adu, dobre sme pluli coooooooo !!!! 🙂

laxity
25. máj 2010

ahojte

orsul........... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 skvelé gratuľujem sa hrozne teším s vami

ivkaj..... 🙂 🙂 🙂 🙂 tiež sa veľmi teším a veľmi vám gratuľujem

nečítala som vás do konca, ale dúfam, že sa máte dobre, ale verím, že dnes tu určite vládne skvelá nálada

noe, adu...ako tehotenstvo? Noe tebe sa to už teda blíži....tak si to užívaj, lebo je to úžasné obdobie, fakt si ho vychutnávaj....ja bych hneď brala tehu 🙂 ....adu aj ty 😉

nelinka...ty ako sa mi máš?

sincer...ty už drb na tú školu a opadne z teba konečne všetok stres a verím, že všetko príde ja to viem...ľúbim ťa moja 🙂

My sa máme super, dnes sme boli na poradni máme 6170g a 60cm, aj nás dva krát očkovali do nožičiek hrozne piškótka plakala 😢 a ja skoro s ňou, ale tak zvládli sme to, potom dostala ďalší sirupček proti Rotavírusom a ešte sme boli aj na kontrole kĺbikov...všetko je v poriadku 🙂

tak sa držte, ja zase niekedy prídem

orsulka
autor
25. máj 2010

lax...piškotka naša 🙂 🙂 🙂 dakujem zlatusik 🙂))))
ved som pozerala malej fotecky......je nádherne dieťatko......vidiet na nej aka je spokojnučká 🙂))))
aj vy sa držte...a vybozkávaj ju od nás...🙂))))) pa

orsulka
autor
25. máj 2010

noe.......takto 1x........ ja som mal pred tym 1x mimomaternicove....ale to prebiehalo tak, že som mala normalne menzes a sla som na krvny test a ten sa ukazal pozitivny...takže nasledne ma v centre kontrolovali, až nasli, že male bolo vo vajcovode....
inak som nikdy tehu nebola...... až teraaaaaaaaaaaaaaaaaaz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
25. máj 2010

tak ja balim a idem domkov......

krasny den dievcatka......🙂))

pa pa pa

noemarta
25. máj 2010

boooooooooooze tak Orsul, to si viem predstavit tvoju vnutornu radost, asi nieco ako ja, aj sa tesis, aj tomu sama neveris, ze sa to podarilo, ale je to kraaaaaasny pocit. teda aspon mne to nedocvakavalo, az neskor, skor na druhy den som si to zacala uvedomovat, ze som tehu !!!
lax ahoooojky, mala je straaasne zlatunka, ja chcem dnes vecer hodit nejake to foto do fotobloku, aby ste videli nas kociar, vecicky, a taaaak. bola som sa aj ja fotit v ateliery, ale tie fotky netusim kedy budu, ale ak budu, hned vam ich ukazem.
Lax, snazim sa uzivam si tehu ako sa len da, je mi zatial super, nic ma neboli, sem tam sa nam horsie spi, ale vobeeeec si nestazujem, je to kraaasny pocit, ze orsul, adu, ivkaj a a a hlavne ked to male uz aj citite. 🙂
ved lax, ja uz som posledny tyzden v praaaaci, leti to jak hovado....

laxity
25. máj 2010

orsul...hlavne oddychuj prosím ťa 😉

noe...tak užívaj 🙂 a čakám na foto, som zvedavá čo ste povyberali...ja som dnes minula 100 evri na piškótku 😒 , ale nevadí...musela dostať bolestné 🙂

nelia
25. máj 2010

Orsul, no F. musel byť zlatýýýýýýý 🙂 🙂 .... tfuj, tfuj, tfuj, nech je odteraz všetko len a len v tom najväčšom poriadku... a ako baby píšu, veľa oddychuj 😉
Lax, ahoj 🙂 ... chúďatko piškótka, takto si to musela odtrpieť... ale hlavne že bude zdravučká a utešila si ju ( v hodnote 100 evri), takže je to určite v pohode 😉 ...... 😅 ... inak ja sa mám už oveľa oveľa lepšie 🙂
Noe, ja na chate ešte určite tehu nebudem.. veď máme ešte zákaz... ale potom na to šupneme a budem!!! 🙂
Dnes som sa ani na chvíľku nezastavila 😒... tak už padááááááám a idem oddychovať... pá zajtra.

noemarta
25. máj 2010

aj ja uz letim domov, tak sa drzte a odpocivajte tie ktore mozete a musite !!!
vecer pridam foto.
paaa

ivkaj
25. máj 2010

Čaute, mě ráno vzbudil P. když vstával do práce, ale pak jsem vytuhla až do oběda u telky 😅

Orsul, ty mi děláš obrovskou radost! Ráno jsme cinkala zvonečkem pro štěstí, tak si na tebe vzpoměnu i ve čtvrtek😉 Jsem strašně zvědavá kolik jich tam bude 😵 Hlavně na sebe dávej pozor a z p o m a l !!!! 😉

Neli, Sincer, teď s budete muset dohodnout na kom je řada teď. Nebo do toho taky praštíte společně? ;o)

nelia
25. máj 2010

Noe, krásna výbavička... 😉
Ivka, no ja by som do toho so Sincer šla najradšej spoločne, ale to na mňa 2-3 mesiace musí počkať 😅

noemarta
25. máj 2010

neeel, si sa pozerala, dnes som to tam dala,lebo vsetky baby z temy julovky tam maju vybavicky, fotecky a jaaaa nic.
dakujem, to som len nieco vytiahla, este mam plny roldor.
neboj nel, pride to, dva tri mesiace prejdu ani sa nenazdas. pozri, mne to tehotenstvo ubehlo ako voda,strasne to leti. Ale este Nelinka musi vydrzat mesiac aj nieco v brusku.
prajem peknu noc, zajtra sa ozyvame.

adulik76
26. máj 2010

dobré ránko, od včera mám takú dobrú náladičku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , že orsul???? 🙂

orsulka
autor
26. máj 2010

Dobre ranko 🙂))

orsulka
autor
26. máj 2010

som napisla prispevok a vhodilo ma zo stranky...tak asi budem radsej pisať po jednej vete ... 😀 😀 😀

Adu...náladička výborná .-)))))

orsulka
autor
26. máj 2010

noe...krasna vybavicka.....a okrem toho budeš mať este aj cas podokupovať, ak by niečo chýbalo .-))))))))

NELI,SINCER.....aj ja za spolocne tehu 🙂))) a neli ved ona pockaj neboj...teraz ma hlavu aj tak hlavne v skole 😉 😉 😉 po státniciach sa uvolni a bude to.....
ako ty pokracujes so studiom?????? nejak nespominas 😀 😉

LAX.....tak take bolestne je fakt bomba!!!! 🙂)))ň ale piskotka si zasluži 🙂))))) boštej jej posielam....velikááánsky 🙂 😵

nelia
26. máj 2010

Dobré ránko 🙂
No s mojim učením je to tak, že sa každý deň snažím aspoň čo-to prerátať... inak som v celkom fajn pozícii, lebo ak nespravím, nič sa nedeje, ak ano, budem mať jedno veľké plus v životopise 😵 .. takže sa z toho extra nestresujem 😝
Orsul, L. odkazuje Ferkovi, nech hlavne nepodlieha panike 😉 😀 😀

adulik76
26. máj 2010

hádam feri nebude teraz panikáriť???? 😀

orsulka
autor
26. máj 2010

hihihi......včera to ale tak naozja vyzeralo 🙂))))))))) 😀 😀 😀 zajtra ide jednoznačne so mnou!!!!!!!!!! 😉

Neli...odkážem mu 🙂)))

adulik76
26. máj 2010

orsul, môj maťo zas tebe odkazuje, aby si si teraz na seba (vás) dávala veeeeľký pozor 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre