Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
26. máj 2010

bubli, posielam aj ja lucinke božtek a nech sa čím skôr uzdraví

bublinkaa2
26. máj 2010

Neli, Adulik - dakujem za povzbudenie... Bostek odovzdany... 🙂 Ale zobudila sa s 39,5 ☹ , tak zajtra znovu cupitame pre atb. Lebo ak ich nedostane zajtra, tak by sa jej to podstatne zhorsilo. S tym uz mame skusenost... Ach jo...

noemarta
26. máj 2010

ahoj bubli, to ma velmi mrzi, ze mate zase lucinku choru ☹ ☹
prajem ryyychle uzdravenie.pa

adulik76
27. máj 2010

dobré ránko

orsul, dnes len samé dobré správičky čakám 🙂 🙂 🙂 🙂 .... a že to sú dvojky .... 😅 😅 😅

orsulka
autor
27. máj 2010

dobre ranko........

mam byt u dokyho o 7,45........ tak som zvedava kedy pride on do prace, a kedy nas vezme.....hned sa ohlasim, ked sa vratim...... 😉

bubli...dakujem pekne.......
len skoda ž malinka je zas chora......ale tiež verim, že tá liečba imunity zaberie, a potom už bude mať smejko nas pokoj.....tak pevne nerviky prajem.......aj tebe aj malej 🙂 😉 😉

nelia
27. máj 2010

Dobré ránko 🙂
Orsul, držím všetky prsty... tfuj, tfuj, tfuj 😉

adulik76
27. máj 2010

a ty, nelik, ako pokračuješ s učením???

adulik76
27. máj 2010

a ty, nelik, ako pokračuješ s učením???

nelia
27. máj 2010

Tak všelijako... aj včera som sa snažila rátať, ale je to fakt dosť ťažké 😒
Inak už máte naplánované nejaké letné dovolenky? My sa práve dohadujeme, kam ísť... asi by sme znova skočili do Chorvátska, len neviem kedy.. takmer všetky víkendy máme nejaký program 😕

noemarta
27. máj 2010

dobre ranko babule,
Orsul, tfuuuuj tfuuuuj, drzim palce !!!!
adu, nel, dobre ranko vam prajem. hm... my budeme mat dovolenku doma na terase s nasou krpanou.... ale vobec mi to nie je luto, ze nejdeme k moru.
baby, uz iba zajtraaaaaa, nel, ty si sa pytala ci robim aj nejaku rozlucku, nooo tak zajtra by som chcela, kupim nejake tie kolaciky a taaak.

nelia
27. máj 2010

Pýtala sa to Orsul, ale aj ja som na to bola zvedavá 😉 ... takže už len jeden deň... ty kokso.. to ale ubehlo, čo?... no vaša dovolenka mi bola jasná 😀 😀

adulik76
27. máj 2010

my takisto tento rok neriešime dovolenku....

noemarta
27. máj 2010

nel, ale vy len pekne chodte, musite si oddychnut, vypnut a uziiiiivat si a potoooom, budu // palicky !!!! 🙂
som zvedava na Orsul..... 🙂
inac ja od kedy nam povedala Orsul tu kraaasnu novinu, mam taku dobru naladu, vobec mi nevadi ze prsi, ze je zatiahnuteee, sa tesiiiiim.

adulik76
27. máj 2010

ja som tiež mala super náladičku, a ani všeobecná poisťovňa mi to dnes nepokazila, konečne som vybavila, čo som mala.

nelia
27. máj 2010

Adulik, ale víkend s nami to istí!!! 😉 Kedy vlastne nastupuješ na materskú? Už o nejaký mesiac, nie?
Noe, no my si chceme veru dovolenku užiť... možno pôjdeme aj so segrou a švagrom a budeme si užívať krcpa nezbedného 🙂

ivkaj
27. máj 2010

Čaute, konečně se mě mi podařilo vylézt z postele. Jsou dny , kdy jsem vzhůru v 7 a jindy spím skoro do 10 😅 Už vidím, jak budu fungovat až budu chodit do práce.

Baby, pobolívalo vás na začátku těhu bříško? Občas mě tak zabolí jak by měla dorazit mrcha. Dívala jsem se na net a prý to může být tím, jak se v děloze všechno roztahuje 😕

A co se dovolené týká, tak my jsme tak daleko ještě nepřemýšleli. Já bych docela k moři chtěla, ale uvidíme jak to všechno bude.

Orsul, tak co???????

minka051
27. máj 2010

Ahojte
Tak už som sp§ť doma od doktorky UTZ je super sliznica má 8,5 mm takže je dobrá. Hne som volala aj do Sanusunu takže 1.6 mám prísť na KET.

orsulka
autor
27. máj 2010

Ivik...aj to tak mám....Adulka mi povedala, že to je normalne
🙂
🙂 ale pod chvilou idem na EC kontrolovat 🙂))))

takže infošky......dr. nevidel vela, resp. skoro nic...povedal že hcg krasne, ale bol velmi opatrny vo vyjadreniach, pokukal vsetko čo bolo treba, a potom videl náznak, že tu by to mohlo a to na spravnom mieste....... ....dal mi vitamin E, klasika utroš a namiesto fraxiparinu clexanine...či tak nejak...takže pichat.....
kontrola dalsia o tyzden v piatok......

orsulka
autor
27. máj 2010

Minka....aj ja som tak mala !!! že 8,5 super.....!!!!!!!! na MDD ???? termin....no super...lepsi ani nemohol byt !!!!! 😵

ivkaj
27. máj 2010

Tak to je supééééééér ;o)

Minka, taky ti cinknu zvonečkem pro štěstí 😵

Baby, včera sem byla s bývalými kolegyněni posedět. A jedna (co potratila loni v létě) je už ve 4měsíci a má se naprosto báječně. Opravdu je letos kouzelný rok, že Neli a Sincer 😵

minka051
27. máj 2010

orsulka tak teraz si beriem virusíky od teba aby som sa poriadne nakazila. 🙂
No ja idem teraz variť a piecť lebo som mala narodeniny a ešte nebolo kedy oslavovať a zajtra teda budeme. Tak teraz idem robiť syn už lúpe zemiaky na majonézový šalát k tomu budú vyprážané kapre a rezne ale trochu inak. A potom sladké a slané koláče a musí byť toho vela lebo nás bude vela. 😀 😀 😀 😀 😀

minka051
27. máj 2010

Ivka ďakujem zvonček mi určite šťastie prinesie 🙂 😉 🙂 😉

orsulka
autor
27. máj 2010

Ivka...veru pocinkaj srdiečko.........Minke ..........a aj mne este cinkaj pekne prosim......prosim 🙂))))))

Minka...tak zároven aj vsetko naj naj naj naj...a urcite vieš, čo prajem uplne že najviac !!!!! 😵 😵 😵

adulik76
27. máj 2010

aj ja som mala sliznicu 8,5, keď som šla na KET 🙂 🙂 🙂 tak to je dobré čísielko

ivik, žiadne strachy, to pobolievanie bruška je OK,

orsulik, mám radosť z teba 🙂

neli, na materskú by som mala ísť nejak koncom júla, takže ešte si trocha počkám

minka051
27. máj 2010

orsulka ano a strááášne ďakujem. Budem Vás informovať. Inak aj Od 1.6 mám PN aby som nič nepokazila. tak ja už padám majte sa a všetkým držím palce aby sa im všetko podarilo. 🙂 🙂 🙂

noemarta
27. máj 2010

jooooj, tu sa to hemzi samymi dobrymi spraaavami, super.
Orsul, tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuuuuuuj, aj nadalej !!!
Minka, fakt, lepsi datum ti ani nemohli vymysliet, drzim moc moc palce, a tiez pre stastie plujem, ftuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj !!
Ivkaj, neboj, aj mna bolelo zo zaciatku asi mesiac brucho, tak jak na kramy, takze to tak ma byt. drz sa !!!
Fakt je tento rok plodny, som spokojnaaaa !!! o chvilu fakt budeme musiet zmenit nazov temicky !!

orsulka
autor
27. máj 2010

dakujem baby......aj ked stale neviem ako na tom som....tesim sa, hladkam brusko, davam na seba a na nas pozor .... 😉
a doma sa už montuju nove vstupne dvere.....prave volal Ferko, že ako som vysoka, lebo nevedia kam maju namontovat kukátko 🙂)))))

Inak F. bol so mnou......tak som sa dr. pytala, ci može byt v cakarnicke....že ano a že on ho potom zavola......
takže ked pokukal a už videl že tamto by to mohlo byt, tak ho zavolal a tak sa F. dival na ten monitor..... a ja som tak v duchu na nom zabavala, ako ostril tie oči !!!!

😀 😀 😀 😀 no na zožratie bol !!!!!! 🙂

nelia
27. máj 2010

Minka, to je skvelé... a aj ja Ti prajem všetko naj 😉 .. a nech to tentokrát vyjde...
Orsul, ver, že všetko bude v poriadku... na to, aby niečo videl, je ešte určite skoro... aj som sa čudovala, že tak skoro ideš na UZV... A pobolievanie bruška je uplne normálne. Ale chápem Ťa, že máš strach 😔 ... no len pozitívne myšlienky dievča, oki?! 😉 A načo si budeš pichať tie injekcie??? 😕
Ivka, ja verím tomu, že je zázračný rok a preto verím aj tomu, že o 2-3 mesiace sa u mňa zázrak zopakuje a budem vás nasledovať 😵 ... nejako ma to, že som prirodzene otehotnela, nakoplo a som o tom fakt presvedčená, že sa to znova podarí 😵

adulik76
27. máj 2010

nelik, určite sa to podarí, verím tomu 🙂

laxity
27. máj 2010

ahojte

orsul...len pokoj a ako píše nel...pozitívne myslenie a tiež ťa chápem, že máš strach je to normálne...držkajte sa

Feri bol určite šťastný, bol to pre ňho úžasný pocit 🙂

bubli...mali sme teplotu 38,5 tak som dala sirup, ale dnes je to už ok 😉 . A vy sa držte bo čítam, že ste stále choré, ak by si chcela pomocť, mm sa venuje čínskej medicíne, tak sa ozvi cez IP 😉

noe...krása, presne som videla vecičky z Nextu...super 😉

idem za sincer do roboty, dáme obed a potom musím ísť pre mm do Šamorína na stavbu 🙂

a neviem, či sa vám sincer pochválila urobila obidve skúšky, takže poslednú má v pondelok...tak držte jej všetky palce 😉

noemarta
27. máj 2010

aj ja verim Nel, verim ze budes dalsia nasledovnicka nas tehosiek !!!!!!! a samoska ze aj sincer !!!!
ozaj kde zas je, jaaaj, ta jej skola..... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre