Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
31. máj 2010

čaute, ja už by som bola doma aj skôr, ale vytiahla som svoju mamu do obchodu, aby si kúpila rifle - aj som to oľutovala, lebo som jej ich doniesla asi 20 a nakoniec si kúpila ........................pánske 😀 . Ešte jej ich musím skrátiť a bude hotovo. Na poradni všetko OK, len ma kontroloval a nejakým lievikom ma počúval, pobavili sme sa aj o pôrode, ale len trošku, lebo povedal, že o tom sa budeme baviť neskôr, ale už vie, že chcem, aby bol pri pôrode. A potom som mu dala fľašku - no, pre mňa je to hrozné, lebo ja vôbec neviem dávať úplatky. 😀 😀 😀 . Hodnoty cukru budem vedieť až o mesiac, sestrička vravela, že keby neboli dobré, tak mi určite zavolá, ale tentoraz sa toho nebojím, som si istá, že to bude OK. No, a o ten mesiac pôjdem aj na posledný ultrazvuk, tak dúfam, že ten náš drobček sa koooonečne ukáže - tajnostkár malý. To je o mne asi všetko.

orsulka
autor
31. máj 2010

Adulik......tak fajn, že si sa ozvala......ale naozaj z Tvojich pismenok ide klud a pohoda, tak to je neklamný zank toho, že naozaj bude vsetko OK 🙂)))))))))
teda to je iný tajnostkár...toto vaše malô !!!!! hihihihihihihih...a nielen z Vas, ale z tetušiek tu na koniku si robi asi "dobrý den" 😀 😀 😀 😀

adulik76
31. máj 2010

no, aj ja hovorím, že to naše malé si robí z nás prdel už teraz, čo bude potom, až sa narodí???? 😕

orsulka
autor
31. máj 2010

adu.... 😀 😀 😀 😀
možno potom to už tak nebude.....vyberie si vsetku dávku tajnosti a srandiciek už teraz...🙂)))) potom to bude dobre bábo .-)))))))))
alebo...... sa máááte naozaj na čo tešit !!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
v každom prípade si ja osobne myslím, že to bude velký pohodák - pohodáčka ..... !! 😵 😵 😵 😵

deina79
31. máj 2010

baby mam na predaj monitor plodnosti clearblue fertility monitor s 27ks testovacich tycieniek len za 80 eu, kto ma zaujem nech pise IP, PC len monitora bola 120libier, nam sa podarilo po roku snazenia sa s tymto monitorom otehotniet za 3 mesiace 🙂 , je vhodny pre tie, kt.maju posunutu ovulaciu, al.pt 🙂roblemy s ovulaciou, prikladam link:
http://www.clearblueeasy.com/clearblue-easy-fer...

stoji to zato 😉

minka051
31. máj 2010

Tak som tu už som volala tak máme pekné 2 embryjká a zajtra tam máme byť 12:45. Tak to ani nemusíme tak skoro vstávať stačí ked vyrazíme 7.30 a v pohode by sme mali prísť. 🙂

noemarta
31. máj 2010

ahojte babule,
nooo veru ja som na materskej a a a a nemam cas, hi hi
dnes mam este taky veget, ale od zajtra mam od rana behacky po lekaroch, krv, posledna poradna u gynekologa, potom si chceme ist s babami z temy julovky kuknut nemocnicu ruzinov a taaak, takze tento tyzden mam taky rozbehany.
zas mam trochu chytene dutiny, boli ma od piatka hlava, tak sa nahrievam, soluxujem.... 😒
akurat som sa pustila do prania veciciek pre malu, takze fachcim.
Adu, som rada ze je vsetko v poriadku, aka bola cukrova voda, hi hi, dalo sa to zvladnut ze??
Orsul, IVkaj, drzte sa, opatrujte sa !
Nel, pekny den ti prajem.

nelia
31. máj 2010

Adulik, to je super, že je všetko v poriadku 😉 .. ako píše Orsul, fakt z Teba sála pohodička... čo je fakt super 😵 😵 😵

Zajtra už má prísť kolegynka.. .takže už budem robiť len svoju robotu... no pravdu povediac, trocha sa aj obávam jej príchodu (kvôli tehu)... viete, mne potom furt behá po rozume, že aj ja som už mohla mať také bruško a proste také blbé myšlienky.. jasné, že viem, že tým si nepomôžem a nič tým nezmením, takže sa ich snažím zahnať... no nie vždy úspešne 😠 😠 .. a len tak na margo, na 90% je aj ďaľšia kolegyňa tehu 😔 ... zas nie že to budete brať tak, že mám niečo proti tehulkám... váš prípad je uplne iný, vám sa fakt úprimne z celého srdca radujem.. len to je veľmi ťažké, keď tu okolo mňa každý deň tie baby vytŕčajú brušká... hádam ma chápete... No ale aj ja som blbá, že sa na tie brušká furt dívam... veď sa môžem kukať aj iným smerom 😠
Ale inak som fakt v pohode, takže si nerobte starosti 😉 😅

nelia
31. máj 2010

Noe, ahoj moja 🙂... tak si pekne užívaj tú rozbehanú materskú dovolenku 😉 😀 😀

noemarta
31. máj 2010

Neeel, plne ta chapem, ale neboj, tvoje telo sa da do kopy, hlavne sa musis aj psychicky dat do maxim.pohody a uvidis, ze aj ty budes svoje brusko za chvilu pretrrrrrcat!!!! 🙂 🙂 (urcite to bude tento rok !!)
Velmi vam to prajem.

adulik76
31. máj 2010

no, ja som fakt pohoďáčka, len čím sa nejak blíži termín, tak nejak sa mi dušička scvrkáva 😀 😀 😀 😀

adulik76
31. máj 2010

už maťo pomaly plní obchod tovarom, celkom sa teším, budem asi prvá zákazníčka 😀 😀 😀 😀 😀

noemarta
31. máj 2010

adulik ako jaky termin porodu ciii????
ja som bola do teraz tiez kludna, pohodacka, ale akosi mi zacina lepit, ci to vsetko zvladneme...... myslim ten porod....
furt rozmyslam nad epiduralkou, ci ano ci nie, nie som moc za nu.... nevieeeem....

noemarta
31. máj 2010

adu,ale vy budete mat iba internetovsky obchod, ci ??? a kde to budete skladovat doma??
potom zadaj stranku, mozno ja budem hned druhy zakaznik.

adulik76
31. máj 2010

presne ten termín som myslela, ja som sa dnes bavila so sestričkou v ambulancii, ona predtým robila tie predpôrodné kurzy, tak mi dnes spravila taký jeden súkromný kurz. Neviem, neviem, aká budem hrdinka 😀 😀 😀

adulik76
31. máj 2010

len e-shop, zatiaľ si môžeš kuknúť, čo maťo vytvoril:
http://www.eshop-rychlo.sk/avapro/eshop/1-1-Koj...

adulik76
1. jún 2010

dobré ránko, ako sme sa vyspinkali????? 🙂

sincerity
1. jún 2010

ahojte babule 😉

tak sa po dlhsej dobe hlasim 😀 ... vcera som konecne spravila poslednu skusku a odovzdala index, co znamena, ze mozem ist k statniciam.... co znamena zase vela ucenia 😅

dufam, ze tu je vsetko v poriadku 😉

adu... pekna stranka 😉

orsulka
autor
1. jún 2010

dobre ranko......
ja som celkom dobre vyspata... ešte večer začalo prsať a prsí stále...vonku je 10 stupnov!!! bŕŕŕŕŕŕŕ.......
a včera som očurkala ten reprofitácky test....hihihih....boli //.....huráááááááá.......už aj ja mám konečne // 🙂))))))))))))))

Adulik...pekne stranocka...tie obrazočky su sice take malinke, takže treba rozkliknut 🙂))))) tak ale dufam, že Vam to pojde 😉 😉 😉 😉

Sincer...tak gratulujem dievčatko......teraz už len tie "štátnice" 😀 😀 😀 že "len" ...ono sa mo to povie, co ????? a potom dalsie dva roky 😝 😝 ale zvladneš....ty ked si zaumieniš !!! 😉 😉

nelia
1. jún 2010

Dobré ránko 🙂
Sincer, to je supeeeeeeeer, gratulujem moja.... si fakt šikulka... zvládneš aj tie štátnice, uvidíš 😉 .. a kedy to máš?
U mňa je všetko v poriadku... až na to, že dnes budem mať veľmi náročný deň (psychicky), ale hádam to nejako zvládnem.. hlavne bez sĺz 😔 ..

nelia
1. jún 2010

Orsulka, tak gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 ... hneď si mi zlepšila náladu 😉

orsulka
autor
1. jún 2010

Nelik.....tak dnes dofrči kolegyna.......tak sa drž moja.......a ked slzička pojde von, tak si myslim,že ju kludne aj nechaj....... 😉
a možno budete mat tolko prace, že nestihnes nic okrem roboty 🙂 😀

orsulka
autor
1. jún 2010

Nelik...a ste s Ivkou dve...aj ona ma dnes ťažsi den...lebo prvý v práci .-)))))))) tak dufam, že sa nám prihlasi ako sa ma 🙂)))

sincerity
1. jún 2010

orsul... gratulujeeeeeem, tesim sa moc... pekne si ho odloz 😉

nelik... budem na teba dnes mysliet.... snas sa pripadne prekusnut... a ked to nepojde, tak spusti slzy, mozno sa ti ulavi.... ono chudera ta kolegyna za to nemoze.... tak snad to dnes zvladnete....

na ivik tiez myslim, ono je to vzdy loteria ked ide clovek do novej prace.... osobne to neznasam! ale pozitivne je to, ze tam nebude moc dlho, a ak sa jej bude pacit ... tak po materskej moze nastupit znovu 😉

orsulka
autor
1. jún 2010

Sincer...jasne,že odložim 🙂))))))))))
a ty zas mysli viac aj na seba...oki ???????? 😉 😉 😉

ja som zatial nikdy nesla do novej prace....ja kde som nastupila, tak tu som.............. už 20 rokov!!!....bože to je hrozne cislo !!!! to je fakt až neskutočne....najlepšie je na tom to, že pokial nepoviem to cislo, tak mi to ani tak nepride, že už som tu tak dlho..... 😒

sincerity
1. jún 2010

tiez na take veci nemyslim, nepocitam..... ale ked mame napr. stretko... ze po 10-tich rokoch.... a tak... tak vtedy mi napadne, ze jak strasne ten cas letiiii.....

orsulka
autor
1. jún 2010

sINCER....no ved presne......ale ja sa tak vobec ani necitim......určite ani ty nie.....ti preto nám to nedochádza 😀 😀 😀 😉

sincerity
1. jún 2010

orsul nevadiiii, hlavne ze sme mlade a pekne 😀 😀 😀

adulik76
1. jún 2010

vy ste toho ale popísali, najprv nič a potom, že aká aktivita 😀

orsul, gratulujem k // 🙂 , super pocit, čo?

nelik, zvládneš to a keby nie, tak sme tu a hotovo. Ale myslím, že ti to pôjde 🙂

sincer, ty večná školáčka, gratulujem a tie štátnice tiež zvládneš ľavou zadnou 🙂

ivik, tfuj-tfuj-tfuj - prajem ti lepší kolektív a šéfa ako naposledy, ale hlavne prajem pohodové tehu. To pohodové tehu platí aj pre teba, orsul

orsulka
autor
1. jún 2010

Adu...ano...super...cely večer som si ho obzerala.... 😀 😀 😀

no ja idem do PD na USVaR...!!!!!!!! len skoda, že leje..... 😝 nejako sa pretmolim pomezi kvapky 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre