Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
19. júl 2010

vidis orsul a adu idu dnes na kontroly! drzime palce babule§

nel.... tak to som rada, u nas to vyzeralo podobne... my sme si poobede schrupli 😅

dala som par fotiek na face... mozete pozriet.

nelia
19. júl 2010

@sincerity Na face môžem ísť až doma 😒 ... inak Noe sa neozvala??? 😕

laxity
19. júl 2010

ahojte

@orsulka @adulik76 držte sa dnes, slniečko svieti, takže správičky budú určite pozitívne 🙂

@noemarta fotky krásne prvé dve a posledné tri sú u mňa najkrajšie....ostatné sú tiež krásne ale si na nich vôbec ty? 😀

noemarta
19. júl 2010

ahojte dobre ranko,
dakujem za pochvalu, jo jo som to jaaaa.
vidim, ze vyletík - stretko sa vydarilo, tak to som rada, ze ste sa odreagovali trosku.
Orsul, adu, drzim palce na kontrole, aj ja idem dnes na jednu, tak som zvedava, ci je nieco nove, ci sa aspon trosku otvaram..
cez vikend som dost aj plavala, vcera som pretrhavala burinu v zahrade, dokonca som bola aj na nakupoch a a a niiiiic. tak uvidime.
baby drzte sa.

orsulka
autor
19. júl 2010

@noemarta tak tie fotky nemaju chybu....su krasne, a ty sinprekrasna maminka 😵 daj cediet ako kontrola 😉

my sme dopadli vyborne...obe bublinky su v poriadku, zive a zdrqve...máme po 6cm, videla som aj chrbticu už, pan doktor povedal, že vaetko absolutne ok...tak som stASTNa prestastna 😵 😵 😵

9.8. idem na tie triple testy a s vysledkami na genetiku do martina k nejakej pani doktorke, aby to vsetko zhodnotila,
pan doktor ale povedal, že potom ma ale zasiju trosku.....že jednoducho bude tomtak lepsie.....

laxity
19. júl 2010

@orsulka a ja s teboooooooooooooooooou cmuuuuuk 🙂

laxity
19. júl 2010

@noemarta Nelke sa teda ozaj nechce 😕 , sa jej páči v brušku...ale keby vedela, že koľko ľudí na ňu čaká...tak by si možno švihla 😉

orsulka
autor
19. júl 2010

@laxity dakujem moja.....

inak sme skonstatovali aj s ferkom, že Naty je super spokojne babetko...tak hned je vidiet, aka je spokojna a ako dobre sa o nu starate, a že sa jej hodne venujete.....a inak tvoj drahy, to je tiež taky smejo, ako aj mala 😉 😉 dufam, že aj on sa citil medzi nali ako tak prijemne 😉

laxity
19. júl 2010

@orsulka ďakujem, Natálka je fakt dobručkááááá...len mi už niekedy až na 😠 ide, keď mi jeho rodina stále vraví, ako je to celý Jakubko a najnovšie je to celá Zuzka (švagriná) a tú ja naozaj nemusím 😠

Kubko bol veľmi spokojný, cítil sa fakt super...sa ma pýtal, že či sa pravidelne všetci stretávate, bo ste si všetci dobre rozumeli 🙂

adulik76
19. júl 2010

čaute, už som došla domov, hlavná vec, že nechcem šoférovať na dlhé trate a dnes už mám za sebou : Trenčín - Nemšová - Nové Mesto n/V - Ilava - Trenčín, cca 140 km 😀
Na poradni v pohodičke, vypísal ma na materskú od 24.7 😀 , opuchy mám vraj len z tepla, lebo som nemala ani zvýšený tlak, tak sa nemám čoho obávať a na tie moje kolená sa spýtal: "to čo je?" Tak som povedala, že to je nehoda z tohoto víkendu 😀 😀 😀
My sme boli doma už o 13,00, ešte sme sa stavili na nákupe, potom maťo varil a ja som prala a maťo zalahol o 18,00 a ja o 18,30, lebo som čakala ešte na pračku. A podarilo sa mi vyprať aj jednu papierovú vreckovku, tak som čistila potom pračku, kúpeľňu a aj izbu, kde som dala veci sušiť, lebo som tie kúsky papierikov musela povytriasať 😝

... ale víkend bol super, a čo vy????? 😀

nelia
19. júl 2010

@orsulka parááááááááááádička 😵 😵 ... tak veľmi sa s vami teším, že je všetko v poriadku... bublinky nech pekne rastú... a keď doki hovorí, tak radšej fakt treba preventívne zašiť... nič netreba riskovať 🙂

@laxity aj my s L. sme skonštatovali to isté... malinká je totálna pohoďáčka, nech jej to vydrží... inak si to plne viem predstaviť s tou manželovou rodinou.. ja som na tom podobne (tieš svoju švagrinú moc nemusím), tak som veľmi zvedavá ako to celé dopadne, keď budeme rodičmi... lebo moja svokra rada diriguje (aj keď si to neuvedomuje) a ja mám teda diametrálne odlišný názor na výchovu detí ako ona 🙄

noemarta
19. júl 2010

@orsulka moooc sa tesiiiiim, ze ste vsetci traja v naprostom poriadku a zdraviiii!!!!! supeeeeer.
a a a a preco ta budu zasivat??? 😕 😕
Adu, aj vy ste chvala bohu o.k., sa tesim, a a a a to uz ides na materskuuu, ved ma este dobehnete..... hi hi
no ved som zvedava co dnes u lekarky a vobec co tento tyzden.
Lax, ved ja jej kazdy den dohovaram, ze kto vsetko sa na nu teskuje, ze uz ma vsetko nachystane, ci uz ozaj nechce dojst, nooooo, a zatim niiic... 😕

nelia
19. júl 2010

@adulik76 som rada, že aj Tvoja poradňa dopadla na výbornú... až na tie kolená.. hihihi.... vidím, že ste tiež poriadne skoro zaľahli... my sme domov dorazili okolo 2-hej... no šli sme ešte k našim a svokrovcom (tí sa v sobotu vrátili z dovolenky) a domov-domov sme dorazili až okolo tej 6-tej...

nelia
19. júl 2010

@noemarta no mohla by sa narodiť, kým nie je zasa tak strašne teplo... to by sa Ti asi nerodilo moc dobre... inak sme Ťa cez víkend často spomínali... a čakali na SMS, že Nelinka je na svete 😀
Inak pri dvojičkách je tuším normálne, že zvyknú ženu zašívať, aby sa predčasne neotvárala, lebo tlak na krčok je väčší..

noemarta
19. júl 2010

@nelia dakujem za vysvetlenie, to som nevedela...
joooj, asi tolko ludi ma spominalo, spomina a a a a a niiic, to by bolo najlepsie keby sa jej chcelo teraz, ked sa trosku ochladilo. no ved uvidime tento tyzden, veriiiim, ze sa to uz tento tyzden podari !!!!! 🙂
ja som tiez na vas dost myslela, ze ako sa zabavate, rozpravate..... jaaaj.

laxity
19. júl 2010

@nelia 🙂 aj bych to tu rozpísala ale pre istotu ee 😕

laxity
19. júl 2010

@noemarta ja som prišla za @sincerity na Chvojku a hneď som sa na teba pýtala či niečo nové....a potom zas ale po hodine a @sincerity si už robila srandu, že nejak často sa pýtam 😀 , tak som zvedavá kedy to príde 🙂

a chodíš aj častejšie na kontroly?

noemarta
19. júl 2010

@laxity v stredu ma pustili z nemocnice a dnes idem na kontrolu, tak som zvedava co povie, a ci pridem este vo stvrtok na kontrolu keby teda nic sa nedialo. ale v utorok mi povedala, ze mam rezervu tak dni. takze si myslim, ze ked to nepride do stvrtku same, tak ma hospitalizuju a vyvolaju to. nevieeeem, uvidim. boooze, keby sa tak sama zacala pytat.... 😔

noemarta
19. júl 2010

uz sa pomaly balim, naobedujem sa a idem k porodnicke, tak nam drzte palce, nech povie, ze som sa aspon troooosku otvorila...
zatim pa, dam hned vediet ked sa vratim. 🙂

laxity
19. júl 2010

@noemarta drž sa, všetko bude ok...tak ako má 😉

nelia
19. júl 2010

@noemarta držím, držím... 😉

orsulka
autor
19. júl 2010

dakujem dievčatka...ja som taká spokojna, že je vsetko OK.......aj som si vydýchla, verte mi.. 😉 😉
to zašívanie je presne ako pisala NELI...je to prevencia, a doky povedal, že oni maju statistiku za posledných 20 rokov, a je jednoznačne lepsie u dvojičiek, aby som ich udržala co najdlhsie a co najbližšie k 38 tt......že ono ani tak nezavisí na vahe dieťatka ako naozaj na dlžke donosenia....a s tym, že zašiju, tak maju velmi dobre skusenosti....lebo že ved v pohode možem vydržať aj do 34 tt.....ale ked to potom rupne, už mi nic nepomože...... ja mu dost doverujem, a tak ked povedal toto, vie čo vravi.....a pojdem si to dať urobit... 😉

NOE.....velmi prajem, aby sa Nelka už sama začala pytať von, aby ste to už obe mali cim skor za sebou 😉 😉

ADULIK...tak presne to asi vyslo ako sichcela s tou materskou....takže posl. týžden a potom total veget....až do porodu 😉 😉 😀

Lax....kasli na elu rodinu, ench si vravia co chcu....ale malinka je aj po tebe, napr. ocka, aj ked nie farbu, tak tvar až po nostek je podla mna uplne na teba.... 🙂

laxity
19. júl 2010

@orsulka ďakujem, aspoň niekto to povie, tak oni si budú vždy to svoje...aj keď viem, že je to celý tato....ale už ozaj švagrinú dotoho montovať nemusia 😀

aj ja som veľmi rada, že všetko je dobre a verím ti, že si si vydýchla...ale neboj všetko bude dobré, slniečko už krásne svieti 🙂

orsulka
autor
19. júl 2010

@laxity 😉 😉 😉

nelia
19. júl 2010

@orsulka plne súhlasím s Lax... slniečko už krásne svieti... a bude svietiť pre všetky z nás 😵

laxity
19. júl 2010

@nelia tak a to už vôbec nepochybujem...že pre všetky...rok 2011 to dlhé čakanie už ukončí 🙂 🙂 🙂

noemarta
19. júl 2010

ahojte,
nooo takze nic nove..... ☹ vobec sa neotvaram, ale povedala porodnicka, ze ked sa do konca tyzdna nic neudeje, tak v sobotu ma sluzbu a na 8mu tam mam byt a asi nas poriesia. jooooj, bodaj by to prislo same a skor. 😔
no ved uvidime, cakaaame a modlime sa.
a a a a ja tiez plne suhlasim, ze uz bude iba kraaasne svietit slniecko pre VSETKI !!!!!!!!

orsulka
autor
19. júl 2010

@noemarta jooooooooooooooooj moja, takže zas len čakať a čakať.....tak večer sa pekne pomodlim, aby sa Nelke viac chcelomprit medzi nas 😉 😉 😉 ale inak v sobotu je pekny datum 😉 😉 😉
a ty sa ako citis????????

noemarta
19. júl 2010

@orsulka a cooo.... mamina,ty mas narodky???
ja sa citim super, vobec mi nic nie je, ziadne tazkosti, uuuplna pohoda.....
takze cakaaaame a cakaaame, nam je suuudene cakat, aj pocatie bolo o cakani, tak aj porod - znovu zrodenie je o cakani... hi hi 🙂

orsulka
autor
19. júl 2010

@noemarta 😀 😀 😀 nie nie...nemám narodky.....len bratranec ma meninky.... 😀 ale tak 24.7. je skaredy datum????? 😀 😀
ale je fajn, že sa citiš dobre......ked ono to može prist aj z hodiny na hodinu......a cim menej sa budes trapit tym lepsie, nie???? 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre