Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
27. aug 2010

@laxity balím, akurát na nej ležala a už som s ňou nechcela mixovať, tak som ju len prikryla dekou, nech jej nie je zima.

laxity
27. aug 2010

@adulik76 ahaaa som ostala čumieť 😕 ...my sme balili aj vyše mesiaca tuším predsa cíti sa tam bezpečnejšie 🙂

adulik76
27. aug 2010

@laxity však je ešte maličká, určite s ňou nemienim robiť nejaké kúsky, pekne bude zabalená a hotovo

laxity
27. aug 2010

@adulik76 😉

nelia
27. aug 2010

Musím sa "pochváliť", že som dnes tú očistu vzdala 😝 ... nejako ma už 2 dni bolí hlava (možno ani nie z hladu, ale z počasia 😕 ) a dnes som ani na záchode nebola 😠 😠 ... tak teraz večer som si už dala acidko a maces... budem sa musieť "očistiť" iným spôsobom 😀 😀 .. nejako mi tá ryža nechutí (bodaj by, keď som ju jedla bez soli - tak to bolo napísané 😕)

Prajem krásny víkend, aj keď bude upršaný... nedajte si pokaziť náladu!!! 😉 😵

orsulka
autor
28. aug 2010

cafko..🙂)))

Ivik...v podstate to budu robit preventivne, hlavne preto, že som mala operovaný krčok, moj doky o tom vie, a preto to hned navrhol, a aj kvoli dvojičkám......mrňata sa zatial neukázali, ale ja určite chcem vedeiť co to bude.....
dnes sme vybahli do trencina, lebo som zistila že detska vystava tam je.....tak sme sli.......no hruuuuza!!! bol to jeden pavilon, aj to len spodne poschodie a same hračky a obehli sme to za 10 min!!!!!!! tak sme sa potom zastavili v Laugariciu, pozriet v obchode kociariky, oblečenia, sedačka atd......dostali sme ako darček 4x tie nádobky , ked si odsajete mliečko, a ujo slubil, že sa popozera po dvojičkovskom solo hlbokom kociari.....a ozve sa, tak uvidime.....mali super cenu na vajicko ako autosedačku do auta, len za 99 evri....taku z tych lepsich 😉 😉 😉

Ivkaj...tak som teda zvedava co vasi na ten prirastok...tak ja neviem ci by som to takto dlho dokázala mame nepovedat, ja by som to asi nedokázala.... 😉 😉
@nelia ak ti má byt z tej dietky takto blbo, tak sa treba na to vykaslat......a vymysliet si niečo ine, uplne ťa chápem a kvitujem ti to .-))))))

adulik76
28. aug 2010

@orsulka haloooooo, to ste sa nevedeli ozvať, že ste v trenčíne????????????? 😕

orsulka
autor
29. aug 2010

@adulik76 vedela som, že to napišeš, ale ja som ani moc nechcela.......momentálne k Vam určite na navstevu nie, a celkom som potom bola aj z maxu aj z tej kocikovej predajne uchodená......

nelia
30. aug 2010

Dobré ránko 🙂
Aký ste mali víkend??? Ja celkom príjemný... sme oslavovali dedkovu 80-ku a bol to celkovo taký kľudný víkend 😅

orsulka
autor
30. aug 2010

dobre ranečko...vikendik bol super, hlavne, že sa v nedelu dokoncila skrinkova chodba 😉 😉 potom sme boli na tenise, chalani si zahrali a baby kecaliiiii a kecali 😀 😀 😀
ja dnes chcem ist do obchodov si pozriet nejake veci s dlhym rukavom a nejaky hruby sveter na seba, lebo tie moje bundičky už nezapnem ☹ ☹

nelia
30. aug 2010

Orsul, celkom príjemný program... aj ja by som si mala kúpiť nejaké dlhorukávové veci... síce mám plnú skriňu, ale aj tak mám pocit, že nemám čo na seba 😝 ..... 😀

sincerity
30. aug 2010

ahojte babulky 😀
tak sa po dlhsom case ozyvam.

adulik76
30. aug 2010

@sincerity kedy si nahodíš nejaké foto? Alebo ťa odradilo, že ťa admini zmazávajú ????? 😀

sincerity
30. aug 2010

@adulik76 no pravdupovediac som to neriesila... pride mi to ako nezmyselne pravidlo, kde je fotka nejakeho kresleneho dievcata lepsia ako moja skutocna, aj ked je fotena z dialky....

nelia
30. aug 2010

@sincerity ako sa darí? veeeľmi dlho si nám nič nenapísala... dúfam, že je všetko v poriadku 😕

sincerity
30. aug 2010

@nelia a ostatne dievcatka moje.... ospravelnujem sa, ze som dlhsie nepisala... nemala som nejak dobre obdobie a pri tych temach o babatkach a tehotenstve som vam nechcela kazit naladu... tak dufam, ze to pochopite a odpustite mi.

citala som vsetko co ste napisali, tesim sa zo vsetkych, ze je vsetko v poriadku.

my sme s Marekom mali tazke obdobie... mozno viete, ze sme mali ist na kontrolny spg... ten sme absolvovali, bohuzial sa potvrdil vysledok z predchadzajuceho... a to azoospermia, co znamena, ze bude musiet ist s najvacsou - takmer 100% pravdepodobnostou na operaciu ... ci sa tam najdu nejake spermie je otazne... vsetko bude zalezat od dalsich vysetreni. Co nas doviedlo k tomu, ze sme minuly tyzden navstivili car - tentokrat gyn-fiv a podali ziadost o ivf. Nasleduje kolobeh vysetreni, kontrol a inych veci, ktore vsetky poznate. Tak tolko na vysvetlenie.

nelia
30. aug 2010

@sincerity mooooooooja 😔 😔 😔 ... na jednej strane som veľmi rada, že ste sa do toho opäť pustili, ale na druhej strane je mi moc moc ľúto toho výsledku... 😒 ... veľmi vám budem držať palce, aby aspoň operácia priniesla svoje ovocie... a nechcete predsa vyskúšať toho liečiteľa, čo som Ti spomínala? 😕

noemarta
30. aug 2010

ahojte babule,
@sincerity je mi velmi luto situaciu, ktoru prave prezivate.... 😔 😔 😔 😔 😔
ale verim, ked uz ste nazbierali sily a idete znovu do toho, ze sa to vyplati, strasne vam to prajem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂
ja viem, ze si mozno myslis, vsak sa vam hovori, ale kazda jedna z nas ma svoje negativne skusenosti, vysetrenia za sebou, jedna viac, druha menej, ale ver mi moja, myslime to len a len v dobrom, hlavne hlavu hore a treba pozitivne mysliet a nezvdavat sa, pozri na taku nasu Orsul, kolko kade coho maju oni za sebou a oplatilo sa !!! neboj, kto si pocka, ten sa docka, fakt.
Moc na vas myslim a a a aj sa modlim, aj na Nel, velmi vam to obom prajem!!!!! 🙂 🙂
Drzte sa.

adulik76
30. aug 2010

@sincerity moja, neboj, aj na Vás sa usmeje šťastie. Inak, nechápem, čo mohlo spôsobiť taký zvrat, keď Marek bol na tom ešte tuším pred rokom dobre, nie? Ale myslíme na Vás a určite vám pomôžu, veď dnes je medicína tak vpredu, len treba veriť.
A prečo ste zmenili centrum? Ste boli vo Ferticente, nie?

ivkaj
30. aug 2010

Sincer, jsem si jistá, že to zvládnete😉 A nezapomeň, že jsme tu od toho aby sis tu mohla vylít dušičku, když na ni máš splín!
Možná to bude hodně citlivá otázka, ale neuvažovali jste někdy o dárcovských spermiích? U nás to narvhoval P., před tím třetím pokusem, že kdyby se to nepovedlo, zkusili by sme i tuhle možnost.

Jinak u nás víkend v pohodě. Máma byla z nového přírůstku nadšená, ale ještě větší radost mi svojí reakcí udělal brácha, který byl pěkně dojatý ;o) JInak jsme byli omrknout kočárky a zjistila jsem, že takový aby přesně odpovídal tomu co chci asi neexistuje. Navíc mi přijde, že jsou korbičky hodně nízko a tak se budu muset dost ohýbat. No necháme to uležet a až bude nálada, tak vyrazíme na další kolo obhlídek.

nelia
31. aug 2010

Dobré ránko 🙂
No to máme zase vonku počasie 😠 😠 ... dnes sa nám akosi nechcelo vstávať, takže len teraz som dorazila do roboty 😝 .. ešteže je zajtra ten sviatok.. pôvodne som mala pracovať, ale v celej firme nebude elektrika, lebo budú niečo prerábať... takže pán Božko ma vyslyšal, môžem byť doma 😵 😵

orsulka
autor
31. aug 2010

ahojte...ja sa hlasim z prace,dnes pekne od ranecka, ale odsypa to celkom fajn .-))))

@nelia to je super, že mas taku pohyblivu pracovnu dobu 😉 😉
@sincerity tak aj dobra aj zla spravicka.....dufam, že drahy tuto informaciu už celkom dobre zvlada a velmi nie je z toho smutny.....ved nie je prvy ani posledny, s takymito problemami......tak verim, že v centre vam pomožu a urobia co sa len dá, a budete uspesny a pri operacii sa najde aj viac ako jedna dobra spermijka.....
inak nam keby nevisiel tento pokus, tak sme tak isto uvažovali a sli by sme do darcovských.....v nasom pripade by sme brali vajicka aako darcovske, lebo F. mal spg velmi dobry.... len tieto darcovske veci su tiež tak trochu o inych peniazoch.......mám pocit, že tu je to lacnejsie ale dlhsie sa caka, v Cechách je to skoro, ale daju si pekne zaplatit... 😒

sincerity
31. aug 2010

ahojte babulky, prajem krasny den.... aj ked je uprsany.

dakujem vsetkym za podporu 😉 ... snazime sa brat to optimisticky, uvidime ako to cele dopadne.

@ivkaj co sa tyka darcovskych spermii... pravdupovediac nas to napadlo... ale nie sme s tym stotozneni... marek vobec... tak tuto myslienku odhaname co najdalej od nas a verime, ze proste doktori nieco u mareka najdu. Zatial tomu verime, uvidime, co bude.

sincerity
31. aug 2010

@orsulka ... dakujem moja... zatial verime, ze sa nieco najde.... ale co sa tyka cien .... tak darcovske spermie su urcite lacnejsie ako operacia meta/tese... to je teda palka... ako je to s vajickami vobec neviem. Ale pravdupovediac velmi o tom uvazovat nechceme zatial.... musime sa vzdy zamerat na krok pred nami a ten riesit, necakat ze to bude take zle...

nelia
31. aug 2010

@sincerity inak tu na koníkovi je jedna baba, čo mali rovnaký problém a manžel šiel na operáciu... a keď bol v nemocnici po operácii, kočka zistila, že je tehu... otehotnela prirodzene!!!! Nechcem bagatelizovať váš problém, len Ti chcem dodať optimizmu, že sa ozaj aj také zázraky stávajú 😅 😅

Ja mám dnes brutálne bolestivú ovuláciu 😒 .. neviem ani sedieť ani stáť 😠 ... ale na druhej strane aspoň viem, kedy mám (ne)čakať mrchu 😝

orsulka
autor
31. aug 2010

@sincerity a to tu operaciu musiete platiť vy??????

@nelia joooooooooooj moja...ty si mala radsej dnes ostat v poteli tak sa mi zda......

sincerity
31. aug 2010

@nelia ... tak to bol urcite nejaky zazrak, lebo na tu operaciu sa chodi fakt pri azoo a vtedy ziadne spermie nie su... tak neviem ako sa tak da otehotniet 😀

to je dobre s tou ovulkou, viete naplanovat 😉

nelia
31. aug 2010

No s plánovaním sme problém nikdy nemali... len nám tie plány akosi nevychádzajú 😝 😀 😀

@sincerity vidíš, že aj pri azoo sa zatúlala jedna spermia... proste tá príroda je niekedy fakt silnejšia a ten zázrak sa stane... a ja pevne verím, že sa bude konať aj u vás, fakt by ste si to zaslúžili!!! 😉

sincerity
31. aug 2010

@orsulka veru veru my... myslim, ze to spada do toho co poistovna nepreplaca... 😒

orsulka
autor
31. aug 2010

@sincerity takžae to budu robit tu pperaciu v tom centre???????

mne volala pani doktorka z genetiky, že opakovane testy dopadli vyborne, skrining bol opat negativny, pomer na downa 1:700.....tak sa vytešujeme 😉 😉 vraj ak sa aj cez to vsetko rozhodneme pre odber plodovej vody mame dat vediet najneskor do utorka, aby nas vedeli objednat.....ale nepojdeme na to 😉

adulik76
31. aug 2010

čaute, my sme sa práve vrátili z prvého očkovania, malá sa držala statočne, bola na tom asi lepšie, ako my dvaja 😀

@nelia tak a hups na to, zajtra je voľný deň, tak aspoň máte čo robiť 😉 , hlavne nech sa zadarí

@sincerity sme s vami a dúfame, že vám tá operácia vyjde, ale najlepšie by bolo, keby sa stalo to, čo spomínala nelik. Až keď si spomenula tieto výsledky, som pochopila, prečo si vtedy tú snehurku odpálila, čo sa chcela k nám pridať. Ale plne ťa chápem, ja by som nebola inakšia.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre