Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
12. okt 2010

@sincerity a kde ste to vlastne boli?

adulik76
12. okt 2010

@nelia aj mne už včera došla mrcha 😝

minka051
12. okt 2010

Ahojte zdravím dnes trochu z práce ale pohodička o 13:30 končím. 🙂 😉 😉

všetkym ktoré mi držia palce veľmi ďakujem 🙂 🙂

noemarta
12. okt 2010

@adulik76 fiha, tiez ti nejak skoro dosli, sice ty uz nekojis ze??
ja som bola vcera u gynekologa a povedal, ze co nevidiet,dostanem aj ja mrchu 😒 a to som sa tesila, ze potiahnem este aspon tri mesiace, ale tak co uz...
@nelia ja by som na tvojom mieste este pockala, aspon do konca roka, ci sa to zadari prirodzene, ale to je moj nazor. 🙂
sincer, budem sa tesit, ked sa ozves a prides. 🙂

orsulka
autor
12. okt 2010

sincer.....mojko, tak zas trosku makačky po dovolenke....videla som fotky na Fb......krásne prostredie, len tie zemiaky ma trochu zmiatli 😀 😀 😀
@nelia zatial je fajn, že ťa mrcha nerozhádzala.......a kolko este čakať tak to asi ani srnky netušia.......ale ono asi začnes aj sama citiť, že je to možno dlho a budete riešiť dalej, alebo sa podarí....a už nebude treba riešiť nič 😉 😉

adulik76
12. okt 2010

@noemarta tak čo už, keď prišla, tak prišla. Nezvyk, chodiť zasa s vložkami..... zlaté tehu obdobie 😀

orsulka
autor
12. okt 2010

@adulik76 no maja, tak viem na to recept......ako zas nechodit s vložkami... 😀 😀 😀

adulik76
12. okt 2010

@orsulka .......že jaká vtipná????????????????? 😀 😀 😀 😀

bambibam
12. okt 2010

@orsulka ked som dnes behala po vonku,stretla som jednu mamičku ktorá mala dvojičky . Nič by na tom nebolo keby sa nevolali Janko a Marienka. 🙂 Prišlo mi to zábavné ,rozprávkové. 😀 😀 😀

orsulka
autor
13. okt 2010

@bambibam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak teda neviem, pride mi to fakt divne, ked da niekto takto mena.......
možem dat teda laurel a Hardy 😀 😀 😀 😀

adulik76
13. okt 2010

@orsulka laurel a hardy boli obaja CHLAPIIIIIIIIIII 😀 😀 😀 😀 ale môžeš BONY a CLYDE 😉

ivkaj
13. okt 2010

Čaute, jednou za čas mrknu a tady jsou jen dobré zprávy ;o)

Orsul, supeeeeer, páreček ;o) Gratuluju a tiše závidím 😉 Teď už se můžete vrhnout do výbavičky, když víte co a jak 😎
Joo a vždycky se zapomenu zeptat jak dopadl Vilko s basketem?

Minka, jsem zvědavá jak to dopadne u vás 🙂

Nelia, co budeš dělat s tolika botama? 😀

Sincer, jak jsi se nakonec rozhodla s tím zákrokem?

A co naše slečny, jak se mají?

nelia
13. okt 2010

Dobré ránko 🙂
Práve som sa vrátila od doktorky... mám zanesené priedušky, takže mi dala antibiotiká... tak dnes a zajtra plánujem trocha doma poležať a v piatok možno už pôjdem do práce.. uvidím, či sa ten kašeľ trocha zlepší.. A po antibiotikách mám ísť na komplet preventívku + k neurológovi, lebo sa mi často točí hlava a tak sa chvejem... neznášam síce chodiť po lekároch, ale vraj by som to mala vybaviť za 1 deň, tak 1 deň obetujem... čo už...

Adu, veru to je dosť skoro na mrchu... ale môžete sa zase snažilkovať, ako píše Orsulka 😀 😀 😀

@noemarta a ty ešte kojíš, nie? to by Ti predsa mrcha nemala prísť... či sa mýlim??

Ivi, no budem ich predsa nosiť... 2 som už aj mala na sebe 😀

adulik76
13. okt 2010

@nelia musíme si dať pauzu, kvôli maternici, aby mala čas dať sa dokopy, keďže som mala cisársky

laxity
13. okt 2010

Dobré ránko babulky 🙂

@orsulka Janko a Marienka by som jednoznačne dala 😀 😀 😀

@nelia aj ja kojím stále a mrcha bola už dva krát...a dnes idem ku gynekológovi na cytológiu 😕 ...nechce sa mi 😅

adulik76
13. okt 2010

fusak už máme domaaaa. Chcela som ho odfotiť aj s modelkou, ale tá práve spí 🙂

noemarta
13. okt 2010

@nelia ahooj, tak mrchu spominam a dnes je tu.... 😔 😔 😒
som ratala, ze este aspon dva mesiace budem mat od nej pokoj, aleeee dosla...
Kojim este stale. A tiez sa nemozeme este snazit, az tak za rok..... 🙂

noemarta
13. okt 2010

@adulik76 peknyyyy, aj my sme v sobotu kupili lodger, lebo iny sa nam nemesti do kociara. 🙂

adulik76
13. okt 2010

@noemarta tento je 3v1 a čo ťa stál váš?

noemarta
13. okt 2010

@adulik76 aj tento je 3v1 a je vlastne na kazde rocne obdobie do 3 rokov dietata. stal 89,-Eur.

noemarta
13. okt 2010

a ten vas, to nie je original ku kociku, cii???

nelia
13. okt 2010

@adulik76 krásny 😵 😵

orsulka
autor
13. okt 2010

cavko babiky.....

@adulik76 to je ten co si aj mne odporucala moja????? je krásny fakt🙂)))))

@laxity 😀 😀 😀 😀 😀 nestras s jankom a Marienkou 😀 😀 😀 😀
@ivkaj Vilko ostal hravat v Prievidzi ale zatial vsetko vsetkulinko prehravaju, Ferko už povedal, že na basket nepojde, lebo že to je hroza ako hraju!!!!!! tento týžden by hadam ladka mala dostať tiež mrchu a idu už do IUI...vyzerá to tak, že ju nastimuluje tu nas doky, a na samotne IUI ich posle do martina do iscare....... minuly mesiac to spoli, lebo doky siel na medzinárodnu konferenciu......

adulik76
13. okt 2010

@orsulka jasné, že je to ten, veď som povedala, že neponúkam nič, čo by nemala aj Lenuška
@noemarta to som teraz dokupovala

...naša lentilka má už naušničky, vyfotím ju asi až zajtra, lebo dnes sme ubolení ..... ☹

orsulka
autor
13. okt 2010

@adulik76 jeeeeeeeeeeeeej.§!!!!!!! tak ste to zvládli...už sa tesim na foto.......
už bud tyžden pojdeme asi objednat kociar, tak vyberieme farbu, a podla toho skusime tie fussaky......chcu ich kupovat svokrovci a tiež maju už tu v PD nejake objednane...(trosku ma napalili, lebo som im vravela nech este pockaju)...takže sa musim aj s nimi dohodnuť a ist pozriet ake maju objednane oni......a este som videla, že aj k tomu kociaru predavaju fusaky vo farbe kociara...takže rozhodovanie bude ťažšie 😀 😀 😉

adulik76
13. okt 2010

@orsulka rozhodnutie je len na vás

ivkaj
13. okt 2010

Orsul, jaký kočárek nakonec vyhrál? Ráno jsem viděla paní s kočárem, kde seděli prckové dva za sebou a docela s tím v pohodě jela.
Určitě Vilka s Vlařkou pozdravuj a ať se drží ;o)

Já si kočár pořád nemůžu nějak vybrat, tak snad se do porodu nějak rozhodnu ;o) Ale aspoň s něčím jsme se už pohli, máme objednou komplet postýlku ;o)

adulik76
13. okt 2010

@ivkaj a máš už nejakých favoritov alebo ešte žiadny ťa neoslovil

ivkaj
13. okt 2010

Byli jsme se dívat na Firkon, ale tam se nám moc nezdála rukojeť. Pak je ještě ve výběru Implast CANU a včera mi do oka padl Maxi Cosi 4 kolka. Tak uvidíme.

Dala jsem dohromady albíčko s tím, co už je pořízené, tak můžete mrknout ;o) Kopa hadříků se mi ale fotit nechce ;o)

adulik76
13. okt 2010

@ivkaj nad Concordom si neuvažovala? Má polohovateľnú rukoväť a vanička je celkom hlboká a priestranná. Ľahko sa s ním manipuluje a my sme s ním veľmi spokojní

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre