Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
10. máj 2011

dobré ránko, mám pocit, akoby bol pondelok 😝 😝 😝

nelia
10. máj 2011

Dobré ránko 🙂

@sincerity tak to nakoniec vyzerá celkom dobre s Tvojimi skúškami.. pamätám sa, že to minule vyzeralo, že ani nebudeš pokračovať, lebo nestíhaš... tak som rada, že to ide celkom dobre... tuším si vo 4.ročníku, či??

@ivkaj dík 😉 ... idem do Londýna

@adulik76 dúfam, že Lenuška sa má už lepšie...

adulik76
10. máj 2011

@nelia už nemá teploty, bačujú spolu s tatinom, tak hádam sa majú obaja dobre. Nech si teraz tatinko lenušku užije 😉

adulik76
11. máj 2011

dnes som zostala doma ja....mám teplotu 😝 😝 😝 😝

ivkaj
11. máj 2011

@adulik76 Vy se teda pěkně střídáte. Zítra je na řadě Maťo?

sincerity
11. máj 2011

@adulik76 no teda..... prajem skore uzdravenie obom... snad to nechyti aj Mato... nech vas pekne obskakuje teraz....

@nelia no minuly rok to bolo horsie preto, ze do konca maja som musela mat uzavrety aj letny semester kvoli statniciam... teraz budem letny semester - skusky natahovat cele leto....

adulik76
11. máj 2011

@ivkaj už leží aj maťo... 😖

ivkaj
11. máj 2011

@sincerity jenže ty jsi neskutečně šikovná a chytrá, takže zkoušky v pohodě zvládneš 😵

@adulik76 teda co vás tak skolilo?

sincerity
11. máj 2011

@adulik76 no co to? a boli ste aj vy u lekara? tiez mate antibiotika? 😅 😕

adulik76
11. máj 2011

@sincerity my sme neboli, mám pocit, že to je len taká jednodňovka...

nelia
11. máj 2011

@adulik76 no teeeeeeeda... asi nejaká črevná chrípka... tak prajem skoré uzdravenie celej rodine!!! 😉

Ja idem zajtra do tej BA na vyšetrenie... tak som zvedavá.

adulik76
12. máj 2011

no, a už sme PN všetci traja - dnes sme sa s maťom nechali vypísať....hotový lazaret 😝

orsulka
autor
12. máj 2011

no čaves.....
tak chvilu tu nie som a ahaaa!!!!!!
@adulik76 vy ste pekne skončili, vsetci traja....rýchle uzdravnie, predovšetkým lenuške prajem....ale aj maminka a tatino, nech su v poriadku 🙂)))
@nelia tak nejak vydrž moja tu mrchu, ved ona zas odíde 😉 😉 ten Londýn ti závidím...v dobrom..hned by som tam zas šla......ale asi tam nebudete mať vela času chodiť po pamiatkach popri školení...ci ano??? to by bolo fajn... 😉
@ivkaj ved niekedy je to ešte lepsie, ked sa mamina dostane medzi ludí 🙂))

my sme boli včera na kontrole na nožičky u ortopeda a všetko je v poriadku, takže sme hned vysadili klasické plienky, comu som teraz v týchto teplách aj rada.....
s kojením som nadobro už skončila, lebo už nie je čo ponukať a maličký presli už na mliečko č. 2...práve dnes ho skušame, tak som zvedava ako to vsetko bude.....lebo tá 1 už im bola málo...stále boli hladní....

práve mi tu zaspali vsetci...dvaja drobci, a dvaja starkí 😀 😀 😀 😀 😀 aký klud a pohodaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 som zvedava, kto sa skor zobudí...

v sobotu vyrážam na stretávku zo strednej do Terchovej...ja sa baby taaak tesim na zmenu...sice viem, že budem nervozko, že čo a ako doma, ale aj na tých spolužiakov sa velmi tesim...a idem len na jeden den(aj ked je to dvojdnová záležitosť) ale večer na kupanie už chcem byť domka..... 😉

ivkaj
12. máj 2011

@nelia tak co, jak jsi dopadla????

@adulik76 teda u vás je to hotový lazaret. Tak doufám, že se dáte brzo všichni dohromady.

@orsulka tak ale vydržela jsi kojit dlouho. Měla jsi se přidat ke spáčům, já bych to občas zalomila hned, ale už pár dnů se mi nedaří přemluvit mrňouse k poobědovému spánku, takže nic.
Stretko závidím. Ze střední bylo před pár lety, ale bylo ze dne na den a nemohla jsem dorazit. No a od té doby jaksi nic.

Baby, zítra je sice pátek 13., ale ten náš dáreček bude mít už čtyři měsíce. Je to hrozné jak ten čas letí😕

adulik76
13. máj 2011

Dnes presne o 9.05 to bude 9 mesiačikov, čo sa lenuška ohlásila svojím prvým plačom. 🙂

ivkaj
13. máj 2011

@adulik76 tak proto jste se všichni hodili marod, aby jste na tu slávu byli spolu doma ;o)

adulik76
13. máj 2011

@ivkaj tak toto ma fakt nenapadlo.....

ivkaj
13. máj 2011

@adulik76 no a jak vám je? Doufám, že už lépe.

nelia
13. máj 2011

@orsulka som rada, že je u vás všetko v poriadku a vládne tam pohodička 😉 ... no Londýn si moc asi neužijem, bude to hlavne o práci 😒 , ale bude to aspoň nejaká zmena, troška vypadnem zo stereotypu...

@ivkaj no včera ma len "vyčapovali" a cca. o 2 týždne budú výsledky.. doktorka bola veľmi milá.. výsledky mi pošlú domov, ale kľudne jej potom môžem aj zavolať - hlavne, keď to bude pozitívne..

@adulik76 tak všetko najlepšie Lenuške!!!!! A dúfam, že už sa cítite všetci dobre...

adulik76
13. máj 2011

@ivkaj tak teplotu už nemám, ale s maťom sa striedame na WC... 😝 , a to dosť často.......Skutočne, máme bujaré oslavy 😝 😝 😝 😝 😝

@nelia nech sú tie výsledky čo najskôr a najlepšie, aby si sa aj konečne zaguľatila, a to nemyslím od jedla 😉 😉 😉 😉

orsulka
autor
13. máj 2011

ahojte...drobčekovci práve zaspali a starkí odišli do obchodu.... 😉
@adulik76 ten čas fakt neskutočne leti...my máme presne dnes rok, čo sme si boli pre drobčekov v Brne 😉 😉 😉
@adulik76 tak to WC teda nezávidím...... ☹ ☹ ☹
@nelia aj som si teda dobre myslela, že si ten Londýn moc neužijes....no musíš nahovoriť draheho a chodte tam na par dni sami.....užijete si 🙂 🙂 🙂

zabka60
13. máj 2011

zdravim dievcata,tak aj ja by som sa rada pridala do vasej temicky bo aj ja patrim k tym snazilkam,neviem ci pokrocilim 😒 asi ani nie,ale tak casom uvidime a verime,ze raz sa zadarit musiiiiiiii 😵

adulik76
13. máj 2011

@zabka60 ahoj, tak nám prezraď niečo o sebe 😉

orsulka
autor
15. máj 2011

ahojte kuriatka....
tak stretávka dopadla na výbornú......presne ako som sa na všetkých tešila, tak to výborne dopadlo...akurát, že som teda okolo piatej vyrazila domkov k drobčekom, ale celkovo celý den som bola kludna a verila som, že to doma v pohodke zvládnu...a mala som pravdu....akurát svokrovci sa vyjadrili, že Šarlotka cítila, že nie som doma, že bola viac mrzutá.......no moj poklad malý, tak som ju hned vystískala, ked som dosla domov....akurát boli po kúpaní a sli buvkať....

dnes mám premieru a som s nimi sama doma, Ferko siel na basketový turnaj...najskor nechcel, ale povedala som, že to aspon mám dovod vyskušať ako to bude, ked sme sami domka.....teraz zaspinkali na manželských posteliach....len skoda, že začalo pršať, tak neviem ako s nimi pojdem von ☹ ☹ ☹

@zabka60 tak vitaj medzi nami.......a teda napis ako sa snažilkujete?????

zabka60
15. máj 2011

@orsulka ahojky,no s expriatelom sme snazilkovali 2roky,potom sme sa rozisli a cca po roku som si nsla terajsieho priatela a snazilkujeme rok a pol...no nedari sa bo mam stitnu zlazu ale bola som na vysetreni,uzivam skoro dva roky lieky na stitku a je v poriadku....ale asi mam psychicky problem,bo mi pred 4 rokmi umrel ocko,aj pri ex priatelovi som sa strasne trapila,niekedy aj pri terajsom mam kopec trapenia,bo som s nim prezivala cely rozvod,bo je rozvedeny a ma synceka 2a pol rocneho...narocne obdobie aj zivot...niekedy som na konci sil,ale koli rodine musim ist dalej

ivkaj
15. máj 2011

Víkend končí a já teda nějak nemám pocit, že bych si odpočinula 😝

@orsulka tak super, že sis to užila a že to i prckové zvládli. Jak dlouho ti budou vlastně prarodiče vypomáhat?
@adulik76 co vy rodinko, jak se máte?
@nelia tak tfuj tfuj tfuj ať to všechno dobře dopadne. Do Londýna letíš vlastně kdy?

@zabka60 z vlastní zkušenosti musím uznat, že pokud není psychika v pohodě, snažení je hodně těžké.

zabka60
16. máj 2011

@ivkaj no vsak ja to viem,ale necitim ten blok,ze by ma to blokovalo voci babatku,ale tak mozno je to tym ja neviem,ale citim sa byt v poriadku 😅

orsulka
autor
16. máj 2011

caves......
@zabka60 tak sledujem že po tej psychickej stránke más toho za sebou dosť.....tak sup dať sridiečko a hlávku do poriadku a pojde to myslím, že aj samo.... 😉 😉
@ivkaj ja presne neviem do kedy tu starí rodičia budu.....zatial to moc neriešim, aj ked už postupne budem skusať byvať s nimi sama.....ale pre mna je dosť velka pomoc ked mi ich zoberu na obednu ci poobednu prestávku a mám minimálne 2 hodiky čas na cokolvek...a hlavne teraz, ked pravdepodobne budem zas pracovať z domu...takže vsetko ukáže čas.....

Adulik...tak kočka, ako v tej práci???? a už ste zdravučkí vsetci??????

adulik76
16. máj 2011

@orsulka
už je to OK

zabka60
16. máj 2011

@orsulka mno a to este nevies vsetko 😉 ale tak zatial nepocitujem nejaku potrebu odbornika,ale keby som pocitila,ze ho silno potrebujem,tak by som nevahala a isla k odbronikovi,aby som bola v poriadku,sem tam mam stres,ako kazdy iny,ale je to v norme vdaka mojmu uzasnemu partnerovi,tak dufam,ze to bude len a len lepsie 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre