Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
13. dec 2011

@adulik76 že uuuplne super kontrola.......!!!!! dobre správičky...takže sa v pohodke možte vrhnuť na ďaľšie báááábo...hmmmm??????? 😉 😉

adulik76
13. dec 2011

@orsulka no, druhé bábo, veru....uvidíme
my to so štedrovečernou večerou urobíme tak ako aj minulý rok, lenuške nachystám zvlášť a večerať budeme cca o 17,00 možno aj skôr, aby som ju o 18,45 mohla okupkať a uložiť spať. Naši chápu, že má režim, tak to nebudem nejak riešiť.

orsulka
autor
13. dec 2011

@adulik76 tak si nám pomohla...práve sme sa s Ferkom dohodli, že aj my to takto urobíme a nebudeme im meniť režim..... 😉

nelia
14. dec 2011

My budeme tento rok večerať u svokrovcov a oni normálne na štedrý večer večerajú o 16,00 , aj keď žiadne malé deti nemajú 😀 😀 ... no sú hladní 😀 a zvedaví na darčeky...

@orsulka boli sme v Piešťanoch, L. vlastne vyhral ten pobyt cez svoju poisťovňu 😵

laxity
14. dec 2011

Ahojte

aj ja poslušné hlásim, že žijem 😀

Všetko je v poriadku, len je toho nejak veľa 😀 . Chodím aj do roboty niektoré dni, keď nemôže robiť švagriná, bo má skúškové...ale tak je to zase pre mňa také vypnutie 🙂

A na Štedrý deň sme doma, budem robiť lososa, stromček vyzdobíme určite o pár dní skôr, aby si ho Naty užila a na Štedrý deň chceme mať už len pohodu 🙂 a ak by nasnežilo, tak možno stihnúť aj nejakú sánkovačku 🙂

nelia
14. dec 2011

@laxity že aká optimistka... ak by nasnežilo.....

ivkaj
14. dec 2011

Čaute,

tak jsme si s P. udělali radsot a necháme Kryštofovi navrhnout pokojíček. Paní je dělá krásně barevné a přitom jednoduché a pro nás je i fajn, že s nábytkem z Ikei. Nemusíme dávat hrozný částky za nábytek😝
Kryštof tak dostane k 1.narozkám pokojíček, i když teda hotový bude asi až na jaře, ale co už.
S paní byl chlapeček, takové éro, že se ho normálně Kryštof bál a radši byl u mě v náručí. No toho mít doma, tak asi skončím v blázici 😅

@nelia vyhrát pobyt v lázních od pojišťovny, to je teda něco;o)
Já vyhrála tak maximálně v nějaké tombole a to ještě kilo nepomletého máku 😎

@adulik76 @orsulka u nás bude taky den jak je Kryštof zvyklý - v 18h bude véča, i když teda vyjímečně né kaše, ale nějaká rybička;o) Už se těším co bude říkat na světýlka na stromku 😵 Budu se muset držet, abych to neobrečela 😎
@laxity hmm, tak užv práci jo?!? Docela závidím 😉

laxity
14. dec 2011

@ivkaj krásný darček bude mať Krištúfek, aj keď on si to asi uvedomovať veľmi nebude 🙂 , Naty má izbu urobenú cca mesiac neviem presne a málo sa v nej hrá 😕 a ani nespinká ešte sama 🙂

jojo som, ale pssssst 😀

orsulka
autor
14. dec 2011

@nelia fakt super, že výhra....tiež by som brala .-))))))

tak ja tak v kutiku duše tichučko planujem, že by som niekedy na jar sla na nejaky predlžený vikend na welnes niekam. asi vezmem moju naj kamošku Henku.....alebo by ste sa niektorá pridali???? čo vy na to? neviem sama ako to zvládnem bez deti tak dve tri noci, ale mám pocit, že to už nesmierne potrebujem. moja polovička chodí na "pánske zlety tak 2-3x do roka, plus lyžovačka....tak ja by som asi tiež vypadla....no....ved porozmyšlajte, či by sme niečo spoločne nespáchali...hmmmm?????

@ivkaj tak naozaj krásny darček.......ja nemám šajn, co im kupiť na narodky.......stale si vravim, že je ešte čas, ved teda najskor Vianoce🙂
@laxity určite je fajn, že máš zmenu s tým zamestnaním.....
my sme boli v pondelok pozrieť u nás vo firme aj s detičkami....tešili sme sa všetci.....aj kolegovia v práci 😀 😀
nas malý drobec urobil ku mne tri krôčky úplne sáááááááááám!!!!!! 🙂 😵 🙂 😵
po očkovaní ma teplotky len Ady, ale to len večer...cez den je to OK.....

vsetkým prajem krásny večer a zajtra krásny den.-)))))

orsulka
autor
16. dec 2011

a čo????? všetky pečiete a bojíte sa, aby sa vám to nepripieklo?????? 😀 😀 😀 😀 😀 ta de ste?????????????? 😕 😕 😀 😀 😀

ivkaj
16. dec 2011

@orsulka No jo, taky koukám, že se tu nikdo neukazuje 😕
U nás se bude péct až v neděli, ale už jen dva druhy, nic se nemá přehánět.

Dneska jsem s malým frčela k doktorce. Náš dobrodruh to totiž vzal z postele rovnou na hlavu a udělala se mu hrozná boule, takže sem ta celá vyděšená volala. Ale je v pořádku, paní Dr. ho prohlídla, proklepala a dala mi instrukce co a jak. No třepala sem se jak ratlík 😝

laxity
17. dec 2011

Ahojte

@nelia všetko najlepšie prajem k meninkám 🙂 🙂 🙂

adulik76
17. dec 2011

nelik má dnes meninky? tak všetko naj, moja.

..ja som opäť v službe, tento mesiac mi vyšli dve, takže toto je tá posledná 😵 . Aspoň som si kompletne porobila účtovníctvo, lebo pri lenuške to nejak nejde 😀 😀 😀 aj ona by najradšej písala na počítači, určite by vytlačila zopár dokumentov a ja jej to furt nie a nie dovoliť.. 😀 😀 😀

@ivkaj pády ešte prídu. Maťo naučil lenušku zliezať z postele a už nám nepadá, ale tak zo tri razy tiež mala letecké dni,

noemarta
17. dec 2011

@nelia vsetko naj naj k meninkam, hlavne vela zdravicka a a a a nech sa vam splni velky sen 🙂 🙂 🙂

lada_dee
18. dec 2011

@nelia Krasne meniny... 🙂
citam, ze krasny vikendik za vami ... no super... 🙂

@orsulka dakujeme za super spolocnost vcera... 🙂
a s tym relaxacnym vikendikom.. popremyslam... uvidim ako financ 🙂 ...ale sla by som... 🙂

Inak akoze ahojte koceny,... dlho som tu nebola, no nastupila som do prace a... sice som pat mesiacov oddychovala, ale za dva tyzdne som bola psychicky tam, kde pred nimi... fakt des hruza...
Neviem ci je to vianocnymi sviatkami ci cim, ludia su nervozny, "otravuju" s hlupostami, uvery chcu aj ked ich maju uz niekolko... a doba je pritom tak zla a mozno bude aj horsie, neviem, nejak niektorych nechapem.. 🙂

A co sa tyka mna.. tak Monika vie, ja si musim akoze vselico vyskusat a prekonat... clovek by neveril, co vselico ase telo s nami vie ... konecne sa po tom vsetkom dostavila mrska a... ale musela som na zakrok, aby sa "pustila"... doki povedal, ze aj tym ze som nerodila, mam uzsi krcok maternice a asi sa odlupil vacsi kusok .. tak sa mi to upchalo a mala som bolesti ako svina, ale nekrvacala som, tak musel "trosku posparkat", aby vytiekla krv co sa mi zacala hromadit v maternici... no akoze fakt des... ☹ ... ja som bola prelaknuta, ze zapal vajecnikov, ale nakoniec len takato "prkotina", ale zle mi bolo teda statocne...
17.januara nas cakaju testiky v BA... genetika a hematologia... tak uvidime... a mozno marec ide sa pre mrazacika.

Tak vsetkym prajem krasnu nedelu... posledny predvianocny tyzden 🙂
My ako tradice Vianocujeme na chalupe... v piatok vecer pobalime a ide sa... 🙂 tohto roku bude len Vily, ja, svokruska a svagrinka Betka... doteraz byvali aj rodicia a aj brasko s manzelkou, ale kedze od 10.11. mam druheho synovca Matyáša, tak moji rodicia idu tam... my sa k nim pridame na skok 25. prvy synovec Štefan bude mat narodky a aj meniny... 🙂
A Silvac... tak uz sa teskam a verim, ze Monika s Ferkom sa k nam pridaju, a ze to Adamko a Šarly zvladnu s nami... 🙂
Packo babenky

adulik76
18. dec 2011

@lada_dee keď sa darí, tak sa darí. A prečo si sa dala vypísať do práce? už to bolo nutné? Xi, xi, 10.11 má aj moja maličkosť narodeninky, to je super dátum 🙂

Ešte je možno skoro, ale babulky, naša vaškovská trojka vám všetkým želá príjemné a ničím nerušené sviatky, veľa radosti, zdravia, kooopec darčekov pod stromčekom 🙂 a aby nás na budúcoročnom stretku bolo zasa o pár človiečikov viac 🙂

...moja princeznička na ceste ku krsnej, má so sebou všetko potrebné vybavenie: hračku, čajík, brumíka, plienku a mastičku..... a ide saaaaaa

ivkaj
18. dec 2011

@lada_dee hmm, ty si teda taky umíš vybrat samé lahůdky 😝 V práci to teda zatím nějak přežij!

@orsulka tak doma říkám "monča na jaro plánuje nějaký relax pobyt, já bych tak jela. P. mi na to říká, a kdo se bude starat o Kryštofa? Tak mám asi smůlu a přitom bych tááááák někam běz těch chlapů jela 😵

@adulik76 pěkně má sbaleno;o) Když pojede na dýl, tak si bude brát kufřík na kolečkách 😎 Chtěla sem napsat krosnu, ale to s k dámě moc nehodí 🙂

nelia
19. dec 2011

Baby, ďakujem za gratulácie 🙂

@lada_dee je mi fakt ľúto, že si musela prežívať také škaredé obdobie ☹ ... ale už bude len pekne, uvidíš!!! A nechceš zmeniť tú robotu? Síce v dnešnej dobe sa veľmi ťažko hľadá dobrá robota 😒

adulik76
19. dec 2011

dobalila som darčeky....je ich 30.... a ešte som nejaké založila a neviem, že kde..... 😀

nelia
19. dec 2011

@adulik76 to kupuješ darčeky pre celú armádu??? 😀 😀

adulik76
19. dec 2011

@nelia to som neporátala darčeky, ktoré sme už dali Maťovej sestre a otcovi 😀 😀 😀 😀 😀 . Nuž, ja kupujem darčeky po celý rok a potom to takto vypadá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
19. dec 2011

no tak konečne ste sa nejak rozpísali 😀 😀 😀 😀
@ivkaj viem si predsatviť v akom stave si asi bola po tom páde.....ale fajn, že si bola u Dr. jeden nikdy nevie.....mne už z postele padla aj Šarlotka aj Adam....našťastie nie na hlavu, ale kriku bolo aj tak.. 😉 😉
@nelia dodatočne všetko naj..naj..naj k meninkám....viem, že to bolo v sobotu, ale.........ale nechcem sa vyhovárať 😉 😉 😉
@adulik76 pocitam, že darčeky budem baliť v piatok večer... 😀 😀 😀 😀 ako nás poznám 😀
@adulik76 malá cestovateľka.....chutnáááááááááááá 😵 😵

tak ja momentálne čakám na kamoša, ktorý mi už asi 4 mesiace vyrába fotky malých na stenu......také väčšie už som aj zabudla aký to bol rozmer 😀 😀 😀 ale keďže je to až teraz, takže to budu mať tiež pod stromček 😀 😉 😀 😉

anzelik
19. dec 2011

ahoj mamulky snazilky mozno mi poradite snazime sa o babetko polroka nie je to vela a aj mam uz deticky takze nie je to az take psychicke ,ale predsa len sa chcem spytat moja posledna MS bola 11.12 cize teraz mala som ju 3dni ,ale hnedu kus odlupky nie velke ,ale uplne hneda 2dni tosku viac a treti nic cely den a stvrty kus hnedocervene nemavala som nikdy takto a nie hnedu a dnes mi je cely den nejak cudne bolia ma prsia a dost spodok bruska take bolesti akokeby som mala dostat mrchu a bradavky mam biele ako keby som si ich mocila v mlieku robila som si test pred MS 8.12 a mala som dve ciarky jedna ako dusok potom mi prisla taka ,,zvlastna MS´´ ztial som si test nerobila nemam odvahu ,aby som nebola sklamana a moja doktorka uz ma volno chcem este podoknut ,ze zijem v Rakusku tak neviem ci sa niektora s tymto stretla a nevedela mi poradit mam 3tehotenstva za sebou a uspesne ,ale taketo som nemala a co tykate chuti su zvlastne najskor kysla kapusta za misku a za tycm tablicka cokolady no toto som vobec nejedla v mojich tehotenstvach ,alebo som prilisna ,,snazilka´´ dakujem za radu 😉

ivkaj
19. dec 2011

@anzelik tak nejjistější asi bude udělat si těhu test a hend budeš mít jasno.

anzelik
19. dec 2011

dakujm pockam este ci mi pride MS v januari pockam dakujemmmmocc 😉

nelia
20. dec 2011

😖 😒 😲 ... nemám slov........... 🤐

leanax
20. dec 2011

Ahojte. Náhodou som sem nakukla a čítam príspevky, vyzerá to tak , že patrím medzi vás. Tiež sa snažíme o druhé bábo ale nedarí sa. Z mesiaca na mesiac kupujem tehotenské testy a nič, och ako by som chcela vidieť opeť tie dve čiaročky :-b Už som to vzdala tak uvidíme, lebo vtedy to príde, keď to najmenej čakáme. Držím všetkým palce 😎

nelia
20. dec 2011

@leanax my sa snažíme 8 rokov!! o prvé bábo, no ešte som to nevzdala 😉

leanax
20. dec 2011

@nelia Ani nevzdávaj, držím palce. Ja som nevzdala snaženie, ale to kupovanie testov a čakanie na mrchu. Môj muž druhé nechcel, že stačí aj jedno aby malo všetko, ale v poslednej dobe uznal, že by bolo dobre, keby malá mala aj súrodenca, takže teraz to u nás vyzerá skôr tak, že on sa snaží viac ako ja 😀 😀 😀

nelia
20. dec 2011

@sincerity @adulik76 kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeee???? 😕 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre