Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
22. feb 2012

ako sa u nás jedia špagety... 🙂

ivkaj
22. feb 2012

@orsulka no jo moooře, tam se dostanu nejdřív příští rok, když bude druhé mrně šikovné a já přijdu o zbytek rozumu. Teď mi to totiž přijde jako šílenost jet k moři s dvouma malýma dětma.
Hela a víš že sme se s P. bavili, že by sme se mohli někdy doluvit a vyrazit k moři společně s váma.

@nelia ne vážně, když už budete v čechách, tak by byla škoda, kdyby ste se nestavili. Fakt vás rádi uvidíme, když budete mít odvahu se u nás zastavit.

@adulik76 pěkná gurmánka ;o)

nelia
22. feb 2012

@ivkaj my odvahu na detičky máme vždy 🙂... aj na lyžovačke sme mali teraz 2 deti - 3 a 4 ročné a užívali sme si ich do sýtosti 😵 😵

@adulik76 krááááása 😵 😵 nezaprela by, že jej to chutí 😀

adulik76
22. feb 2012

@nelia tato varil, tak chutilo maminke aj lenuške 🙂

lada_dee
22. feb 2012

Natalka... tak všeeetko len to naaaj naaaj.. 🙂

Dnes prišli výsledky.... záver je, že je všetko O.k. ... u mňa síce zistili nejakú odchýlku v nejakom géne, ale vraj to nemá vplyv na reprodukciu 🙂 ..odporúčajú pri tehotenstve viac sledovať vývoj bába... tak pôjdem k svojmu dokimu so správou, ešte by som tam mala mať nejaké výsledky z infektológie... a potom volám Brno a dohadujem čo a ako ďalej smerom k tomu máju.

ivkaj
22. feb 2012

@lada_dee tak super;o) Hele, domluv se s Dr. ať ti předepíše Acidum folicum, je to kyselina listová a podporuje zdravý vývoj plodu. Měla by se brát aspoň 3měsíce předem, ale nikdy není pozdě začít😉

lada_dee
22. feb 2012

@ivkaj tu papam stale... 😀
sice pravda nepravidelne.. ale papam.... 🙂

nelia
23. feb 2012

Jaj, ja som včera úplne zabudla... tak dodatočne prajem Natálke hlavne veľa veľa zdravíčka a veeeeľa radosti do života 🙂

orsulka
autor
23. feb 2012

@adulik76 😀 😀 😀 krásne papá........tak neviem čo máš za problémy s tým jedením...hihihihihih......🙂)))))

@ivkaj tak ja ťa beriem za slovo.....🙂))) a s tým morom a dvomi deťmi viem presne o čom hovoríš...ja som tiež nechcela isť k moru minule leto, lebo to by pri našich nebola ani dovolenka, hlavne keby sme boli s nimi naozaj len sami dvaja...tak sme radšej boli ešte doma.....teraz keď už budu chodiť tak to bude myslím ine..... 😵 😵 😵
@lada_dee tak teda.......dobre vysledky, ono chvala bohu, že je všetko OK.......aj ked na druhej strane.....ved vieš o čom sme sa bavili v aute po ceste na cirkus 😉 😉

adulik76
23. feb 2012

čafte babule, dnes som strávila "úžasných 13 hodín v práci... mali sme strelby na Tureckom Vrchu na Záhorí, dosť sme si aj pocestovali, čo-to postrieľali. Hlavne, že som splnila limit 😀 ... ale nastrieľala som až na druhý krát. Bola som šťastná, keď som sa konečne dotrepala domov a Lenuška ma utekala privítať a vybozkávali sme sa 😵

ivkaj
23. feb 2012

@adulik76 tak to můžem někdy vyrazit na kolotoče ke střelnici a pěkně jim to tam zrujnovat 😎

adulik76
23. feb 2012

@ivkaj až tak dobre by som to nevidela ...... 😀 😀 😀 😀 😀 ak si dáme mojito, tak netrafím ani "ň" 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
26. feb 2012

@adulik76
@ivkaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jáááj babule, jaký humor vy máte.... 😀 😀 😀

Adu, to neva že na 2x, hlavne že ten limit je splnený 😉 😉 😉

my sme strávili taký pohodový víkendík, z jednou návštevou u kamošky, pobehali sme po nákupoch v tescu a hypernove, a detušky majú nový autobus, lebo ked sme na prechádzke, tak imidú očká vypadnúť pri pohlade na autobus 😀 😀 😀

adulik76
27. feb 2012

dnes sme si vyrazili s lenuškou do cukrárne 😀 😀 😀 😀 😀 .... a ako dopadol chudáčik punčáčik??? kuknite

nelia
28. feb 2012

@adulik76 tak tie špagety jej asi chutili viac 😀 😀

adulik76
28. feb 2012

@nelia ale spapala aj ten punčák, len do cukrárne sme išli s rožkom a tak sme aj vyšli, zasa žula rožok 😀

nelia
28. feb 2012

@adulik76 tak to je super, keď ľúbi papať a netreba ju do toho nútiť 😵

adulik76
28. feb 2012

@nelia občas máme stavy, že sa jej k jedlu moc nechce

sincerity
29. feb 2012

ahojte babulky!!!

@adulik76 no je to jedacka! vie si pochutit babizna.... uz oskusala vynikajuce parene buchty ocinove?

@orsulka malinki boli krasni!!! fakt ako babiky! pockaj ked sa budu chcet vozit autobusom ako Naty.... s lax chodia normalne na vylety autobusom..... a ty mas dvoch.... no moja 😀 a inac moja, sak si mi neposlala stale tu adresu domov do IP... ako ti poslem tie fotky?

@ivkaj.... ako? Citis sa fajn? Ranne nevolnosti uz predpokladam nemas... ako to zvladas so Stofikom?

ostatne babulky pozdravujem!!!!

sincerity
29. feb 2012

@lada_dee no ved to je super, ze vysledky su ok... ci ne? ja tusim tiez nabehnem znova na tu kyselinu... a tusim tam mam este ten caj.... jak sa vola .... alchemilkovy.... pravdupovediac, sak mi vobec nevieme kedy pojdeme....

sincerity
29. feb 2012

a este... v juli je to v podstate fajn, zatial tam nic nemame.... tazko teraz povedat.... snad sa nevyskytne nejaka svadba alebo nieco take 😅

uz ste rozmyslali nad tym ubytovanim?

orsulka
autor
29. feb 2012

@sincerity poslala som adresu na IP.....

@adulik76 malá je sama na spapanie...nie len ten punčák 😀 😀 😀

@sincerity malí sa už teraz radi vozia autobusom...ale mám výhodu, lebo starkí ich občas vezmu autobusom na výlet do mesta, kedže sme na sídlisku...takaže zážitky majú 😉 😉

to ubytko....musím už konečne skontaktovať tú znamu, že kde to boli oni.....idem jej hned napisať...

ivkaj
29. feb 2012

@sincerity nevolnosti mě naštěstí nějak minuly, jen občas únava, ale jinak pohoda. Mrňous je prostě opatrný chlap, chodí jen ta, kde se může držet (stůl, sedačka, linka a tak).
Ale naučil se "donést" si použitou plínku do koše, celou cestu brblá "ble". Je hrozně srandovní, někdy ho zkusím natošit na kameru ;o)

@orsulka jsem zvědavá jestli si známá vzpomene.

Snad stretko klapne, tak ráda bych vás zase viděla ;o)

orsulka
autor
1. mar 2012

@ivkaj tak jaký je šikovný Kryštof........to moji sa vôbec neunúúúvajú odnášať si plienky do koša 😀 😀 😀 dokonca sú niekedy nervózny, že ich im mením za čisté... 😀 😀

orsulka
autor
1. mar 2012

tak zatial som zistila len, že boli v Buchloviciach.....ale presný názov mi ešte zistuje......ak by si mala Ivik čas, tak to skus pozrieť na nete prosím......

ivkaj
1. mar 2012

Baby, jen se chci zeptat jestli trváte na tom okolí Zlína nebo to může být i něco jiného s rozumnou dostupnustí ze Slovenska (cca 2hodky od Prievidze)?

adulik76
1. mar 2012

@ivkaj dve hoďky od prievidze znamená čo???? máš nejaký tip?

sincerity
2. mar 2012

ahojte koceny 😉

@ivkaj tak to som rada, a Stofik to je pohodak, dba na seba aby nahodou nepadol 😀 Aj Naty odnasala plienky a tvarila sa pri tom velmi dolezito

ivi zalezi na aky smer od Prievidze, nam je to jedno, len aby sa Vam ta cesta este o tie dve hodiny nepredlzila.... mas nieco?

adulik76
2. mar 2012

naša lenuška tiež odnáša plienky, už dlho, momentálne nám pomáha s vykladaním umývačky a pomáha mi aj vešať prádlo 🙂

ivkaj
2. mar 2012

@adulik76 @sincerity Tip žádný zatím nemám. Spíš jde o to, že najít něco co by nám vyhovovalo je složitější. Když se vejdeme kapacitně, tak jsou tam třeba ložnice po 4 a více lidech. Když najdu chatky, tak tam zase nejsou kuchyňky. Nebo někde jsou kuřácké pokoje (a tam spát s dětma se mi moc nechce). Nebo to ubytko nemá žádné vybavení pro děti (aspoň to venkovní)
Tak proto se ptám i na jinou lokalitu jako např. okolí Baťova kanálu, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou nebo třeba Luhačovice)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre