Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

lada_dee
26. júl 2012

Upratané a umyté dokná.... a vonku akože hrmí... ☹ zmráka sa... :-O zákon schválnosti. 🙂 hádám nebude pršať.
Teraz pobaliť a smer Chvojnica... kosiť... na huby.... v sobotu asi stretko a grilovačka... 🙂

Krásny víkend všetkým prajem...

sincerity
26. júl 2012

ahojte babulky!

lax s naty su uz stastne doma, ved snad sa ozve. Malinkej nic nenasli, musi este na tu gastro tusim.... ale najskor svojej dr a potom sa uvidi.... asi ta psychika to bola. Este to neni uplne ona, pochudla, ale stastlivo su uz doma a snad to bude kazdym dnom lepsie.
@ivkaj a co si robila? volala zamocnika? si ta tam predstavujem s tym bruchom.... a kde bol Stofik 😨 😕 😀

@lada_dee aha.... to bude asi len odber krvi a vypytovat sa ta budu..... verim, ze vsetko bude v poriadku 😉

no my ideme dalsi cyklus.... cca 20. augusta zacina, ak pojde vsetko ako ma a zmrzliny sa rozmrazia pekne tak vklad zaciatkom septembra

ivkaj
26. júl 2012

@sincerity jo jo, volala sem speciálního zámečníka, měl přijem za 45min, dorazil za 1,5h (prý kvůli dopravě)😝 Jestli mu to trvalo 10min. max a přišlo nás to na 1400Kč (cca 55Eur).
Zabavili jsme se kde čím, ale na Kryštofovi bylo vidět jak už je moc unavený, ale pořád chuďátko ťapal kam jsem ho vedla, občas sme si na chvilku sedli v aute. Byl ale neskutečně hodný.

A ty laskavě začni myslet na sebe (celý svět stejně bohužel nespasíš) a pořádně odpočívej, ať má tělo co nejvíc sil. Bylo by to super, kdyby se vám mimčo/mimča narodila 9měsíců po tom našem 😵

@lada_dee jestli chceš umývat okna, tak přijeďte na návštevu ;o) Naposledy je myl P., ale výsledek raději komentovat nebudu. Ale klidně můžete přijet o bez práce.

adulik76
29. júl 2012

výlet s lenuškou v štúrove

sincerity
30. júl 2012

@ivkaj neuveritelne, co stoja tie sluzby.... ze jaka sadzba! asi do toho zaratal, tu hodinu a pol co najazdil.... ale obdivujem, ze ste to zvladli, mna by slak trafil a bola by som uplne nervna...

@adulik76 lenuska tusim robi pripravu na bahenny kupel 😀 a M. aky sustredeny pri tych zabkach 😀

adulik76
30. júl 2012

@sincerity však sme ju len tak umyli a na privat sme išli len v plienke.... a tam šup, do vane.

lada_dee
30. júl 2012

@sincerity ..šak to je už tu... 🙂

sincerity
31. júl 2012

@adulik76 teda.... hlavne ze sa Lenuska zabavila, nie? Netreba paradnych hraciek 😀

@lada_dee ani nevrav..... ked si to predstavim, az mi je zle.... ja som asi nejaka divna.... co tu citam, normalne sa baby tesia na to.... a ja mam z toho akurat tak nerv.... uz nech to je za mnou...!

sincerity
31. júl 2012

@adulik76 aduuuuuuuuuuuu tak co, dame tu zimnu chatu? mam hladat???????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
31. júl 2012

@sincerity šak hladaj 😉

sincerity
31. júl 2012

@adulik76 ja nemam problem, len aby sme potom na nu aj isli vsetci 😀

adulik76
31. júl 2012

@sincerity 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
31. júl 2012

@adulik76 ja neviem co sa rehnis 😀 😀 😀 nahodou uz mam par tipov 😀

adulik76
31. júl 2012

@sincerity tak ich sem hoď

sincerity
1. aug 2012

http://www.chataluna.info/index.php
tato mi pride najlepsia co sa tyka polohy.

Ostatne co som nasla su dalej, vsetky tieto velke chaty su kdesi na Orave, Kysuciach..... bolo by dobre vyzistit, ako daleko mam hladat 😀

to viete, teraz som sama v praci, roboty malo.... tak nemam co robit 😀

ivkaj
1. aug 2012

@adulik76 @sincerity zimní chata? Asi i na stretku něco uniklo ? 😕

sincerity
1. aug 2012

@ivkaj no moja to vies, ked niekto nepije.... 😀 😀 😀 😀
este cela?

nelia
2. aug 2012

@sincerity ja by som šla aj na tú Oravu, teraz sme tam boli a bolo tam fakt super... Keď sa tak nudíš, nechceš opraviť mojej polovičke DP?? 😝
@ivkaj no moja nejako to letí, však už fakt budeš o chvíľku rodiť...

sincerity
2. aug 2012

@nelia na aku Oravu? Mas nejaku chatu? Na orave a kysuciach je toho viac... ale snazila som sa aby to nebolo daleko pre cechov...

no nudim... este chvilu a potom mi pridu doklady na robotu.... okrem toho idem dnes pre dvoch psov, ktore budem mat v docaske.... a co tam chces opravovat, ved snad to napisal sam a dobre.... uz nech to ma za sebou.....

lada_dee
2. aug 2012

@sincerity ... neboj vše bude ako ma... 🙂 ja cakam na mrsku, nech uz dojde... nech co najskor ten cas ujde a ideme.. .🙂
v utorok mi vycedili 8 ci 9 ampuliek krvi... prvy vysledok syndrom lepivych dosticiek, co ma @nelia, ten bude buduci utorok a dalsie.. o dva-tri mesiace.. ☹ ..hadam teda do dalsieho IVF to bude.. 🙂
... ta chata sa mi paci... 🙂 .. nejaky ten januar... 🙂 .. ak by to vyslo, tak to by som mohla byt po prvom trimestri... 🙂 ...len to ma u nas taky vacsi hacik... peniazky... ☹ Vily zatial bez zmluvy, bez prace... no... bojova situacia u nas... ☹ ....sak sa to snad nejako vyjasni ... 🙂 .... i ked u nas v tomto smere zdochol pes... ☹ 😖 😢

nelia
2. aug 2012

@lada_dee to mi je ľúto, dúfam, že sa to u vás nejako vykryštalizuje 😒 ... som zvedavá na tie Tvoje výsledky... asi by bolo najlepšie, keby niečo našli, aby sa to dalo liečiť... veď uvidíš.. a mrška by už mala dojsť? Ešte je dosť skoro, či nie?

@sincerity no my sme boli v takom penzióne... neviem, či by bol záujem aj o to.. chata by bola asi lepšia..

sincerity
2. aug 2012

@lada_dee sak to ze vsetko bude tak ako ma..... a ked nema tak nebude.... ani nechcem o tom rozmyslat.... ladi kto ma dnes peniazky.... ? my tiez nie a ani dlho mat nebudeme, dom nedorobeny, dvor ako keby tam bomba padla, des a hruza a do toho sa ja - dama chystam na matersku 😀 😀 😀 Nejak bolo nejak bude, tak si hovorime my..... samo, lepsie by bol, keby Vilko tu zmluvu mal podpisanu, istota je istota.... mozno si mohol privyrabat fotenim.... ved tak krasne foti! aspon kym sa daco poriesi....
som zvedava co vam teda povedia a ci potvrdia tie dosticky

@nelia aha, tak to penzion asi nie..... myslim, ze by bola lepsia chata..... len sa musia vyjadrit vsetci... ja osobne som ZA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lada_dee
2. aug 2012

@nelia ..no cakam tak do dvoch-troch tyzdnov pride mrska, ...ale mohla by cim skor... 😀
@sincerity ..nemat rodicov, tak neviem ci by sme to tieto posledne roky zvladali... najskor pol roka nevyplatene vyplaty, potom zranenia, ..stale volaco... zial sicko sa toci len okolo tych penazi.. ☹ ... k...a

orsulka
autor
2. aug 2012

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!!n aj ja som za tu chatu!!!!!!!! no a teda neviem ci by dosli aj Pražáci...Ivik????? to by mala malinká tak 5 mesaicov....dosli by ste ci ako ???????
idem pozrieť tu chatu...

inak vas všetulinky pozdravujem, nejak som nestihala na kona, až dnes...no ved nevadi......

ja dufam babule, že ak sa stretneme v tom Januári, tak bufete tehu skoro vsetky 🙂)))

orsulka
autor
2. aug 2012

ta chata je super...pači sa mi!!!!!!!!!!

adulik76
2. aug 2012

dnes mi volali z FC, že im prišla schválená žiadosť.... 🙂 🙂 🙂 hurááá, ideme na to.... Lucinka teš sa na nás, my sa už tešíme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

laxity
2. aug 2012

Ahojte

čítam Vás 🙂 a všetky babulky pozdravujem 🙂 a teším sa na chatu, verím, že príde aj @lada_dee a peniaze sú neni ani u mňa a dlho ani nebudú 😅 ale musím pomaly začať odkladať, aby som potom toho nemala naraz veľa

U nás nič extra nové, Naty je zdravá a to je pre mňa najdôležitejšie, boli sme v nemocke ako vám @sincerity spomínala, nič nezistili ale dr. mi povedala, že si určite prešla vírusom len kým sme prišli na pohotovosť už bolo po ňom ale tak dobre aj tak a psychika to byť nevyzerá, bo Naty vyzerá byť úplne že OK 🙂 a Jakubko si to začína akosi všetko uvedomovať o čo všetko prišiel v máji 😕

@adulik76 super správa nech ide všetko ako má 🙂 podľa vaších predstáv

nelia
3. aug 2012

@adulik76 super správa!! a kedy teda začínate???

@laxity som veľmi rada, že Naty sa má už dobre... a čo že si to už uvedomuje, čo pobláznenie tak skoro skončilo?? 😕

adulik76
3. aug 2012

@nelia ak to dobre pôjde, tak v októbri

@laxity to ako sa chce vrátiť, či čo????

baby, ema je na svete 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sincerity
3. aug 2012

EMAAAAAAAAAAAAAAAAAAa ja odpadnem! Troska sa poponahlala. Dufam, ze je vsetko v poriadku!!! Snad sa nam stastny otec ozve!!! Z celeho srdca gratulujem!!!!

@lada_dee no nevedela som, ze je to az take. Ale verim, ze to bude s peniazkami lepsie.... ono treba fakt si hovorit, nejak bolo nejak bude.... my to tak praktizujeme ked dojde na nas kriza.

@adulik76 tesim tesim! to budeme dufam, vsetky styri bruchate ..... v tom januari.... orsulka asi nie, a ani lax nepredpokladam... no a ivkaj... tak to uz by mala velky naskok!!!! Takze ostavame nel, adu, ladka a moja malickost 😀
inac my uz mame schvalenu ziadost tristvrte roka na tretie ivf a este sme sa nedostali ku KET, ktore tomu predchadza..... no sak pomaly dalej zajdes 😀

@laxity to iste co ladke o peniazoch boli niesu a tazko povedat ci budu 😀 ale to sa nejak zariadi 😀

@orsulka som rada, ze sa paci chata, ono to treba este premysliet, opytat sa na to.... ale ten januar, pripadne februar (najneskor) by bol ok. Aj snehu by mohlo tam byt.... ooooooooooooooo uz to vidim, sankovacka s detiskami, caj s rumom, krbik ..... no my tehotne damy asi len ten krbik, ale nevadi 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre