Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

lilienka13
2. júl 2009

a ti vojaci dojdu tiez? 😀 😀 😀

lilienka13
2. júl 2009

neli: to je mi luto, ze mrcha dosla, ale si skvela, ze to tak beries, ako to beries - to je uplne spravny pristup ku vsetkemu

... ozaj baby, dnes som dostala krasny mail, ale neviem ako by som vam ho mohla poslat, lebo je vo forme prezentacie a tu to asi nevlozim ... alebo ano? 😕

lilienka13
2. júl 2009

adu: ... 😀 ... to je reakcia na tvoju otazku orsulke 🙂

orsulka
autor
2. júl 2009

aduuuuu........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
2. júl 2009

lilienka......takže tiež to frape a mochito beriem ako istotu, že doraziš!!!!! .-)))))

prezentáciu sem nedas..... ☹

orsulka
autor
2. júl 2009

lili...vojaci nejaky dojdu, ale so svojimi generálkami ..... 😀 😀 😀 😀

adulik76
2. júl 2009

príde asi len jeden vojak so svojou nežnou, citlivou, jemnou, kultivovanou, inteligentnou, krásnou, príjemnou, úžasnou, skvelou polovičkou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lilienka13
2. júl 2009

zeby to bola adulik? 😀 😀 😀

orsulka
autor
2. júl 2009

adu....ano ...a jtakto sa dá opisat...generál(ka)...... 😀 😀 😀 😀

lilienka13
2. júl 2009

ok, tak vojakov sa vzdavam, ale to uuuuuuuuuuuuuzasneeeeeeeeeee frape si zobrat nenecham 😀

orsulka
autor
2. júl 2009

lili...... 😀 😀 😀 beriem ťa za slovo .... 😀 😀 este si budes moct vybrat kto ho urobi 😀 😀

nelia
2. júl 2009

😀 😀 😀 😀 Adu, už sa neviem dočkať, že Ťa osobne spoznám... ten popis nemal chybu 😀 😀
Lili, díky, si veľmi zlatá 🙂
Inak dnes som sa dozvedela, že kamoška, čo sa rok snaží o bábo je v 7tt... taaaaaaaaak som sa potešila.. no len tak na margo: vždy sa dozviem správy o novej tehulke 1.DC... neviete, prečo??? 😕 😒 ...

orsulka
autor
2. júl 2009

nelia...... 😀 😀 😀 😀 😀 sorry.......ale ked som si precitala tu poslednu vetu, tak ma to rozosmialo......
no jednoducho to asi natruc!!!!! 😀 😀

adulik...nehovorila si s Tijou????????? o chate..... budete ju brat Vy????? alebo dosoferuje sama????????

orsulka
autor
2. júl 2009

po spočitani ovečiek 😀 😀 😀 som dosla k cislu počtu učastnikov prvého zrazu "Nie bezradnych snažiliek, ktoré otehotneju rad radom na jeseň Chvojnica 2009 ".... na počet 14...... 😀 😀 no plus minus 1-2

adulik76
2. júl 2009

orsul, to budeme "tehotnieť" na chate??????

s tijou som nehovorila, nejak sa chcela odmlčať z koníka, po tom neúspechu nemala moc chuti si vypisovať

lilienka13
2. júl 2009

no a ako otehotnieme na chate, ked tam ta armada nedojde? 😕 😀 😀

orsulka
autor
2. júl 2009

no...Adulik...ani neriskuj!!!!!!!!! hahahahaha....lebo tých "pár chlapov" čo tam bude...by si muselo poriadne máknut!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vidim to na pomer 10/4 hahahahahahahahahahahah

tehotniet na chate by mohol lne niekto...a to by nebolo fer... 😀 😀 😀 takže po chate....a každa na vlastnom piesočku 😀 😀 či posteli????? 😀 😀 😀

tak tiji napisem IP.......ona mi to potvrdila že pride.....ale este jej dam trochu casu.... 😉

lilienka13
2. júl 2009

neli: ... raz mi jedna kamoska povedala, ze: vsimni si, ze ked mas urobit nejaku spravnu vec, tak sa ti do toho zapletie strasne vela veci, aby to nevyslo ... ale kedze je to spravne, tak sa to nakoniec podari ... 😉 ... takze asi tak nejako to ber aj s tymi spravami o tehotenstvach inych zien ... cim viac prekazok, tym spravnejsie je tvoje rozhodnutie a treba ist za nim ... 😉 😵

lilienka13
2. júl 2009

aj ked viem, ze je to niekedy sakrametsky tazke ... 😝 🙄

lilienka13
2. júl 2009

orsulka: mne je jedno, kto to frape spravi, hlavne, ze to nebudem ja ... 😀 😀 😀

orsulka
autor
2. júl 2009

lili........... 😀 😀 😀 😀

labutienka
2. júl 2009

ahojte babuľky 🙂

ja len tak na okraj... dnes večer pichám pregnyl a v sobotu mám odber vajíčok. tak som celá vytešená 🙂 🙂 🙂
to ja len tak vás informujem, aby ste vedeli ako sa mám 😉 😀
držte mi palce, aby mi to všetko vyšlo, tak ako chcem. ďakujem, ja viem, že budete 😉 😵

orsulka
autor
2. júl 2009

labutienka..........držííííííííííííííííííííííííím....zlatik držkaj sa ...a zas daj o sebe viediet..... 😉 😉 😉

adulik76
2. júl 2009

baby aj u vás leje jak z krhly??????????? Tu je strašná spúšť a rácha to tu ako na Silvestra 😝

.... bojim, bojim..... 😕

labutienka
2. júl 2009

tu v BA je úúúúplne jasnomodrá obloha a slniečko pečie o 106. v kancli máme 29 st. a čakám kým vypadnem 😝

nelia
2. júl 2009

Labutienka, myslíme na Teba 🙂 🙂 .. tentokrát to musí vyjsť!!!! 😅
Orsulka, to je fajn, že Ťa to rozosmialo.. ja som to aj preto písala, nech vás zabavím 😉 🙂 ja sa z toho len smejem, ako sa ten osud niekedy zahrá... Lili, dík za podporu, ale tentokrát som z toho ozaj neni smutná.. inak mám dnes výnimočne dobrú náladu (aj keď dorazila mrcha - nedala som sa 😝 🙂 )... asi mi niekto niečo namiešal do obeda, lebo mi je všetko smiešne ... hi hi hi hi
Adulik, tak nám sem tú spúšť neposielaj, tu zatiaľ svieti slniečko 😒

adulik76
2. júl 2009

ozaj, labu, aby som nezabudla, držím palčeky na sobotu, daj potom vedieť, koľko máte oplodnených

ivkaj
2. júl 2009

Tak v Praze je krásně slunečno a jasno. I když bouřky předpovídali. Zítra cečer jdeme na Shakespearovské slavnosti, tak doufám, že nebude lít 😝

lilienka13
2. júl 2009

labutienka: drzim palce, neboj bude to ok ... len treba pozitivne mysliet 😉

... v Kosiciach sa nam krasne zatiahlo, tak som zvedava, ci z toho bude dazd alebo to vydrzi a sprchne az v noci 😨

adulik76
3. júl 2009

dobré ránko, a opäť je tu piatoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre