Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
16. okt 2012

@sincerity ach jo, ty si fakt musíš všechno vyžrat 🙄 Tak se drž a dej se brzo do kupy.

sincerity
17. okt 2012

babulky dakujem. To je fakt, ze u nas to ide vsetko nejak komplikovanejsie.... uz sme si na to zvykli, ci je to dom, skola, dieta a vsetko okolo..... keby som toto vedela, uz mam minuly stvrtok po kyrete a hotovo.... nieee sak ze sa s tym telo vysporiada samo.... no to som videla..... hnali ma po tej chodbe jak zdutu kozu, ze rychlo rychlo, este take odbery a este ekg a rychlo sa vratte, lebo bude zle.... kym som tam dobehla a prezliekla sa uz na mna cakala cela operacka jak na damu..... no des....

sincerity
17. okt 2012

ale co tam uz po mne, uzatvaram dalsiu kapitolu a pripisujem si dalsi neuspech + kyret... to som este nemala....

@ivkaj k tym vasim starostiam s rodinou, verim, ze sa to da vsetko tak nejak na poriadok....

@adulik to mate teda za par.... ani snad nebudem pisat ako vam budeme drzat palce aby ste takto o rok boli uz styria (piati 😀 )

@orsulka dakujem moja, ty si taky nejaky ten top z ludi, ktori fakt vedia cloveka podrzat a dodat mu sily ako dalej ... cmuk

@nelia gratulujem k prestahovaniu.... snad bude vsetko fungovat co sa tyka spoluzitia s rodinou (u nas to nefungovalo) .... a verim, ze do noveho pride aj babatko 😵

@lada_dee dakujem a verim, ze vam to tentokrat tie vyjde.... to uz co by bolo... hlavne ked viete v com je problem ... prajem to iste co adu

orsulka
autor
17. okt 2012

@sincerity no jak na dámu!!! hahahahahahahah...mňa z teba šibne.....pobavila si ma, a celkom ma teší, že ten tvoj svojský humor ťa neprestal baviť...lebo mňa baví stále... 😀 😀 😀
no my sme konečne zaspali, teda moja "dámička", lebo malý spí už dobrú pol hodinu......tak idem pokukať čo nového tu na nete a tak...poobede este von...
cez vik sa chystáme na Chvojku, bude "tekvicová párty" a zber a odšťavovanie jabĺčok.....počasko hlásili krásne, tak snáď si ho ešte užijeme...

lada_dee
17. okt 2012

Ahojte koceny,
tak nez pojdeme teda do dalsieho kola, sa mi podarilo objenat sa na kontrolu do MT ... 2.11. a uz tam mam aj vsetky ostatne vysledky .. uvidime co ma tam este caka.

@nelia ...tak teda krasne byvanie vo vasom... a ako pise @sincerity, do noveho urcite pride aj babo ... 🙂 ..drzakujeme palce 🙂

@adulik ... stimulka za par... myslime na vas.. silno drzime tie palce...
a inak... ako budem robit, ked tie palce budem drzat... haaaa 😀

@sincerity ...kocka moja, nebojaj, nabuduce to uz bude ako ma, tiez si hovorim, nemusim zazit a mat vsetko, ale ... niekedy nas tak zivot skusa... netreba cakat dlho a sup sup do toho... 🙂

@orsulka ..tesakujeme na vas.. 🙂 pocko nam zatial praje... tak si uzijeme pekny slnecny vikendik... 🙂

@laxity ..mamca,... krasne fotecky obcas na FB, tak vime, ze si... 🙂 pusa tebe i malej Naty 😉

ivkaj
17. okt 2012

@sincerity je fajn, že te humor neopouští 😵 Vždycky když Emči říkám "mladá dámo" tak si na vás vzpomenu, teda hlavně na Lili 😵 Tak ji za mě podrbej za ouškem a M. můžeš taky a ten pak zase tebe 😉

@nelia pěkný dárek k výročí jste si nadělili, že nové bydlení. Tak ať to klape.

Emči dneska dorazil Křestní list. Tak nějak jsem ráda, že to máme všechno za sebou. Jen mě děsí blížící se vánoce, spíš teda to objíždění všech příbuzných 😝

orsulka
autor
18. okt 2012

nový recept na sypanú štrúdlu s makom je v rúre!!!! hurááááááááááááá......uvidíme ako bude chutiť 😀 😀 dobrý recept na rýchly koláčik na dalsie stretko....cmuuuuuuuuuuuuuk

kiki6
18. okt 2012

Ahojte snažilky, asi sa pridávam dosť neskoro, vy už tu máte veľa tém rozobratých. Len sa chcem spýtať či máte taký pocit, resp. či sa vám to stáva, že si už myslíte , že ste tehotné ( napr. 2 týždne) a potom keď to napr. robíte tak vás to dosť bolí a máte pocit ako keby vám tam niečo prepichol a ráno dostanem krámy. Toto sa mi stáva dosť často, že akonáhle to robíme napri. tak pred 24. dňom ako keby mi ten pohlav. styk vybolal krámy a na druhý deň ich hneď dostanem. Neviem ma napadlo, že či by to napr. nemohlo byť narušenie toho uhniezdenia a tým, že do vás ide tak to niako naruší a vajíčko sa rozdrví ( alebo ako to napísať). My už sa snažíme 3 roky o ďalšie a stále nič, ale hlavne, že podľa lekárov je všetko OK. Takže teraz skúšam hneď fytosoju, lebo už ma to nebaví. Neviem, ale mi to pripadá, že sa mi tam to vajíčko nezahniezdi, resp. neudrží a ten pohlav. styk to naruší, alebo je to len môj niaky blbý pocit, resp. vsugerovanie si ?

ivkaj
19. okt 2012

@orsulka no ty jsi hospodyňka ;o)což mi připomíná, že by @nelia mohla dát recept na ten výborný štrudl co dovezla na stretko 🙂

@kiki6 nemyslím si,že by pohl.styk zabránil uhnízdění nebo vyvolat potrat.

kiki6
19. okt 2012

ivkaj tak potom nechápem, prečo vždy po tom 20. dni keď to robíme na druhý deň po pohlav. styku dostanem krámy. Už sa mi to dosť opakuje a prestáva ma to baviť. Tak som len chcela vedieť, či niekto nemáte podobné skúsenosti.

orsulka
autor
19. okt 2012

@kiki6 teiž si nemyslím, že by toto mal byť problém....ale na pocity niekedy treba dať a možno to vyskúšať bez sexu po tom 20 dni a uvidíš.
@ivkaj t šak som nejaká hospod&ňka, či???? 😀 😀 😀 inak koláč je super, dnes máme v tomto čase posledných 7 kuskov 😀 😀 😀

tú štrúdlu od Neli......ja by som teda recept nechcela, pretože ono to je velmi náročné, a sama by som ju asi ťažko tak pekne "vytiahla".....to ja si radšej na nej pochutnám, ked ju niekto takto vie spraviť 🙂))))

nelia
22. okt 2012

@ivkaj no veru pravdu povediac ten recept ani neviem, ja som len asistovala mamine - ona bola hlavná kuchtička 😀 - ja už som došla, keď bolo cesto hotové, takže od toho momentu by som Ti vedela povedať postup 😝 @orsulka má pravdu, že je to dosť kopmlikované a je s tým veľa roboty... ale keď chceš, môžem sa maminy spýtať, určite mi ho rada nadiktuje ..

orsulka
autor
22. okt 2012

čavte...tak sa vám idem posťažovať....musela som neskutočne niekde prechladnúť, lebo mne ide urvať chrbát....predovšetkým kríže...keď večer kúpem malých, tak mi až slzy tečú od bolesti 😢 😢 😢 trošku cítim aj podbruško, ale hlavne tie kríže.....aj vrch chrbta, F. mi to skúsil rozmasírovať, ale tých blokov tam je neskutočne beľa a on nemá tú zručnosť......takže mi ostáva sa objednať niekde ku kamoške fyzioterapeutke, nech mi to odborne napraví...
tak...a som sa vysťažovala 🙂 🙂 🙂 no a je mi lepšie.....hihihihihih

inak všetko v pohodke, na chvojke bolo super, plán práce sa spolnil na 110 % 😀 😀 😀

adulik76
23. okt 2012

@orsulka teraz je také počasie, že môžeš prechladnúť raz-dva. Síce je teplo, ale len čo zájde slniečko, tak je dosť chladno.

...babule, nejak nestíham komunikovať, len Vás čítam a v duchu podporujem 🙂 🙂. Zasa dnes som musela riešiť veci, skoro sa mi rozpadol rozpočet, moja podriadená neurobila to, čo mala a tak iná zamestnankyňa dostala viac peňazí na výplate ako mala...no des. Čo si sama neurobím a neustrážim, tak to asi nemám.... 😝 😝. Ale nebudem nariekať, doma čaká lenuška a maťo a tí si nezaslúžia, aby som domov prišla nasr..á

ivkaj
23. okt 2012

@orsulka cha chá, tak já se můžu pochlubit rýmou jako trám. Už jsem vyzkoušela i odsávačku na nosánky co je pro prcky a už se jim nedivím že u toho tak řvou 😝

@adulik76 skvělě ro zvládáš ;o)

nelia
23. okt 2012

@ivkaj to si akože na sebe vykúšala? 😀 😀 to čo Ťa napadlo? tak skoré uzdravenie prajem, rovnako aj pre @orsulka ... mali by ste si baby na seba dávať väčší pozor 😉
@adulik76 a ty veru ostaň kľudná, nestojí to za to... ale vidím, že si to plne uvedomuješ 😝

orsulka
autor
23. okt 2012

@adulik76 no čav moja...a to je stále tá podriadená, čo ti robila problémy??? ešte stále je na Tvojom oddelení??????
@nelia ja sa snažím dávať si pozor, aj sa dobre obliekať, viem, že si nemôžem dovoliť nejak byť chorá, lebo len sebe tým ublížim...ja ani neviem kde som mohla nachladnúť...podla mňa je najreálnejšie že na našom balkóne pri cigaretke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@ivkaj tiež prajem skoré uzdravenie, teraz je to najhoršie, že si ani nič nemôžeš dať kvoli mliečku a treba to prekonať čo naviac vlastnou silou.....a to odskúšanie odsávačky...dobrá vec:🙂)))) ja som takto teda vyskúšala len paličky do nosa, ale stálo to zato 😀 😀 tiež sa nečudujem, že sa to detom nepáči 😀 😀 😀

sincer miláčik.....ako ??????????? už zas v pracovnom nasadení???????

orsulka
autor
23. okt 2012

ja som bola dnes na terapke, trošku pohladať aj samu seba, a dať do poriadku masážou ten moj chrbát a kolená....tie ma tiež dosť bolia, ale viem, že je to aj nadváhou a tak bojujem na všetkých frontoch 😀 😀 dnes sa cítim lepšie a uvidím čo zajtra 🙂)) o týžden idem znovu na masážny stôl, zopakovať uvolnenie.....dnes to bolo aj dosť bolestivé

adulik76
23. okt 2012

@orsulka prosím ťa, akú ty máš nadváhu???? ... sa pozri na mňa

lada_dee
23. okt 2012

ahojky. koceny... 🙂
dnes rano v autobuse mile prekvapenie... @orsulka .... sla si zacvicit a ja do prace... 😀
@orsulka dakujeme velmi velmi pekne za pomoc, stavy mame aj ja jaaaaaaj... 🙂 bude do zasoby, keby bolo najhorsie.. 😀 ........pocasie bolo superovske... Adamko a Sarlotka boli tiez super... 🙂 ... lubenkam ich drobcov... jazycky sa im zacinaju rozvazovat, to bude doma @orsulka veselooooo 😀

@adulik76 .... no mila kolegyna... potesi, ked sa nemas na koho spolahnut... ☹ mna zas tie moje serkaju, ze obcas mam pocit, ze tam ani nepracujem, lebo nejak nemaju potrebu mi povedat, ze idu na obed a ja sa potom dostanem az o tretej, lebo mam objednanych klientov, a ked nejdem dovtedy tak mam smolu ... ☹ 😖 😒 ... a celkovo u nas to nefunguje... som tam od rana do vecera a .... ☹ .... snad pojde vsetko ako ma a oddychnem si od toho vsetkeho...
... a tiez som si ulavila na dusi... 🙂

@sincerity ...kocka moja, dufam, este oddychujes... 🙂

@ivkaj --- skore uzdravenicko... toto pocasie to je tak na chorobu, clovek ani nevie co na seba.. 🙂

adulik76
23. okt 2012

@lada_dee však fešanda by mala odísť k 1.1.2013 preč...už teraz sa neviem dočkať.

ivkaj
23. okt 2012

@adulik76 @orsulka ha ha, tak já mám navíc ještě cca 7kg. Ale co, bude zima, pod bundou se to ztratí 😎

@adulik76 tak už jen dva měsíce a budeš mít od ní klid. Teda jestli si tou dobou už nebudeš doma spokojeně těhulit 😉

Holky, tak si představ te,že ten náš malý rarach začal chodit čůrat na záchod. Je to teda teprve pár dní, takže plínky poříd jsou. Ale sranda je, když se ho zeptám, jestli chce na záchod, tak mi řekne "jako táta". Takže pěkně na stojáka a i prkýnko mu musím dávat nahoru 😎
Zato se mu teď hrozně pokazilo spaní. Dřív jsme ho dali do postýlky, řekli pár básniček a on už usínal sám. Teď tam s ním někdo musí sedět dokud skoro neusne, jinak strašně pláče. A v noci se vzbudí a chce k nám do velké postele. Tak doufám, že je to jen dočasné, je to celke náročné.

nelia
24. okt 2012

@ivkaj nebude to tým, že začína troška žiarliť na malú a takto si pýta pozornosť?? Dúfam, že sa to zase znormalizuje, veď je to múdry chlapček 😵 😵

@orsulka no a ešte pri cigaretke 😠 😝 .. vidíš, stálo Ti to za to?? 😀 😀 inak tú masáž Ti závidím.. ja som minule bola, keď ma tak strašne bolela krčná chrbtica, ale odvtedy nie a nie sa tam dokopať 😒 - ešte furt musím ukladať veci v bytíku, ale už sa to hádam aj blíži ku koncu.. na reflexnú masáž síce chodím viac-menej pravidelne - tak raz za 3 týždne - a už to ani nebolí ako na začiatku, už si to začínam sem-tam aj užívať 😵

@adulik76 @lada_dee ako vidím, máte v robote veselo... akože aké "milé" kolegyne 😖 .. skúste to ešte nejako vytrímať a potom hor sa na oddych 😉

sincerity
24. okt 2012

ahojte babule.
veru ja uz zase zarezavam v praci. Je toho mrte, snad sa z toho rychlo vyhrabem. Ale zas clovek nema casu mysliet na sprostosti.

chorym prajem skore uzdravenie. tym, ktore sa trapia v praci s nemoznymi ludmi, prajem pevne nervy

😀 vidite, ja mam tiez v sufliku poukazku na masaz, uz od leta, mala by som to vybrat, nech neprepadne... nejak sa k tomu tiez musim dokopat.

@adulik uz pichas?
@ivkaj to je super, ako tata 😀 a ta odsavacka, no som sa zasmiala... prepac, ale fakt ma to pobavilo, ked som si ta predstavila..... a s tym spanim, snad sa to upravi, moze byt ze naozaj ziarli

@nelia ako ste sa zabyvali? uz sa citite ako doma? a co vas byt, ten ste predali vlastne? nejak som nepostrehla

@lada_dee moja oddychovala som pokial som mohla, uz to nebolo potrebne a hlavne mi to slo na nervy...

som sa rozhodla, ze buduci cyklus ziadne oracie s PN, bude ako bude, chvilu polezim po vklade a kaslem na to....

prajem pekny den... aj ked teda, ked pozriem von oknom, isla by som najradsej spat.... a este ked si predstavim tu zimu co ma prist.... idem vytahovat zimny kabat..... 🙄

adulik76
24. okt 2012

@sincerity ešte nie, čakám na mrchu a tá hnusoba zas mešká

@nelia vytrímeme, už budem strihať meter, ako sa na vojne patrí. Ale som fakt "dobrá", tú kolegyňu iba ja viem dohnať k slzám, na ostatných je hnusná. Nuž, za šéfku by ste ma nechceli 😀 😀 😀

včera som lenuške kúpila zimnú bundu, už má aj snehule a oteplené topánky, takže zima môže prísť 😀 😀 my sme pripravení. Začali sa jej páčiť barbiny na tričkách, tak som jej včera jedno kúpila, to bude mať pod stromček. Už má nachystaných zopár darčekov, aj maťo, neter mám vybavenú aj sestru, zostáva už len mama a bratove deti, z toho Linduška už má dva darčeky kúpené, takže aj Vianoce by už mohli prísť 😀 😀

nelia
24. okt 2012

@adulik76 no teeeeeeeeda, ty si na všetko pripravená... vlastne ako vždy 😀 😀 😀 ... to by si mohla začať zháňať darčeky aj za nás... nám to teraz akosi ani z rozpočtu nevychádza, ale niečo vymyslíme 😎

@sincerity ano, už sa cítime ako doma 🙂.. byt sme zatiaľ nepredali, nejako nebol čas sa aj tomu venovať... ale máme pár záujemcov, tak uvidíme, čo sa z toho vykľuje..

orsulka
autor
24. okt 2012

@adulik76 no nadváha je u mna takých 18 kg......vieš ono keby som nič nerobila, tak by mi to asi nevadilo (aj ked ma mrzí, že do vela vecí sa neoblečiem a necítim sa potom psychicky dobre)......ale pri tom tanci mi to fakt vadí a to zdravotných dôvodov...prpedovšetkým mi trpia tie kolená a už mám aj problem do schodov...pichá to tam ako ďas.....a potom sa pri tanci necítim dobre a sexy...takže hlavne kvoli zdraviu to chcem nejak posunúť smerom dole....preto aj tie utorňajšie dvičenia na chudnutie....
@ivkaj detičky si tie svoje návyky aj upravujú ako potrebujú, tak verím, že malý si zvykne časom zase zaspávať pekne sám...hlavne aby sa nenaučil na tú postel...
mne malý v noci mrnká, viacmenej ho učičíkam vždy v postielke, hladkám ho a tak, ale niekedy ked som unavená, tak ho beriem k sebe do postele.....tam v podstate zaspí do dvoch munút....toto sa snažím robiť fakt len vo výninmočných prípadoch, tiež nechcem aby si zvykol.....a pokial už mám pocit, že tvrdo zaspal, šup s ním späť do postielky, aby sa tam ráno pekne krásne zobudil a mal pocit, že tam spal stále....

@sincerity osobne si myslím, však to je len moj názor, že bolo fajn, že si bola doma a to nielen po vklade...toto bolo skor do plusu ako do mínusu, ten problem vznikol určite niekde inde a ten treba prísť...ale aj tak ty sama najlepšie vieš precítiť samu seba a rozhodnúť sa
@adulik76 nikdy ma neprestane udivovať tvoje perfektné zaobstáravanie darčekov a to nielen na Vianoce!!!!!! v tomto si fakt neskutočná a máš môj obdiv.....
ja som v štádiu akurát si tak rozmýšlavať čo asi komu kupiť....tak práve rozmýšlam detičkám kúpiť tie bicyklové odrážadla, nech to už na jar pekne skúšajú....a to je asi vsetko čo som vymyslela 😀 😀

pracujuce babule, to že máte v práci toho nad hlavu tiež nie je dobre a o kolektíve ani nehovorím, ale u mna zas na druhej strane tento stereotyp....niekedy bleeeeeeeee bleeeeee...že by som hned šla do práce 😉 😉 😉

ivkaj
24. okt 2012

@sincerity ta to sem ráda, že jsi se zasmála ;o)

A navrhuju @adulik76 jmenovat dárkovou manažerkou 😎 Já bych potřebovala nějaké tipy . . .

adulik76
24. okt 2012

@ivkaj to je moja celoročná práca - darčeky

@orsulka nuž, o tej nadváhe viem tiež svoje, len nech robím, čo robím, nič.... a to vzhľadom na fakt, že musím robiť preskúšanie z telesnej, je to makačka. Ale tento rok som to naozaj zvládla bravúrne, za 2, bola som fakt na seba pyšná.

naša malá tiež má tendencie vliezať nám do postele, ale my ju vždy odnesieme naspäť do jej postele. Je to ťažké, lebo by som si ju najradšej nechala pri sebe, ale musím sa prekonať.

@sincerity tiež si myslím, že PN po vklade bola OK, možno máš ten syndróm ako neli a laďka a ani o tom nevieš. Ja budem určite PN, šéf to už vie, len tá mrcha nie a nie dôjsť....to mi robí naschvál

ivkaj
25. okt 2012

@orsulka nemáš už nějaké to odrážecí kolo vybrané?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre