Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
11. jún 2013

@sincerity nuž, veľké, malé, dlhé, krátke, kadejaké čísla 😀 😀 a čo sa týka tých fešáčiskov, tak priznávam sa, je to pravda 😉 .... ale už sa môžem len pozerať 😀 😀 😀 vedľa mojej kancelárie je sprcha, takže po rannej rozcvičke tu mám premávku v uterákoch 😀 😀 😀

sincerity
11. jún 2013

@adulik76 sak pozerat sa nie je hriech 😀 😀 😀 ... ved jedneho fesaka si uz capla 😀 inac, aj ja by som brala take rozptylenie.... hlavne keby sa mi tam premaval fesak z fotky, co skolil Lenusku 😀 😀 😀 😀 😀 taaaaak by som mala otvorene dvere 😀 😀 😀 😀

adulik76
11. jún 2013

@sincerity noo, občas sa mi tu premávajú také zjavy, že teda by som dvere radšej ani neotvorila 😀 😀 😀
... a já len vo všetkej počestnosti .... 😎

sincerity
11. jún 2013

@adulik76 😀 😀 😀 😀 no sak zase nemoze byt kazdy princom 😀 😀 😀

adulik76
11. jún 2013

@sincerity to máš pravdu
.... do prdele, od rána prší

inness
11. jún 2013

ahojte, brali ste niektorá gynex, pomohol vám???

adulik76
11. jún 2013

@inness ja som nebrala, tak ti neviem dať odpoveď

sincerity
11. jún 2013

@adulik76 ani nevrav aj tu.... ale ma sa to zlepsit... sledujem ... v sobotu ideme na svadbu, tak snad bude pekne.

@inness ani ja som nebrala... neviem poradit

adulik76
11. jún 2013

@sincerity už mám toho po krk. Ďalšia oslava? Tento rok ste sa s tými oslavami rozbehli 🙂

lada_dee
11. jún 2013

@inness ...tiež som nebrala, nepoznám.

sincerity
11. jún 2013

@adulik76 ani nevrav..... clovek nema jedneho volneho vikendu 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
11. jún 2013

my ideme na svadbu v piatok, a vraj má byť tropický vikend, takže svadby dopadnu dobre.....

čo to ubytko na stretko???????? no nviem, ked by asi už, tak tá prvá chata či penzion....ci????

ivkaj
12. jún 2013

@sincerity takové víkendy závidím ;o)

nelia
13. jún 2013

Tak som dnes bola na hematológii...
@sincerity mala si pravdu, že to má fakt veľa ľudí... skoro každý, komu to vyšetrujú, je pozitívny... a na to vraj zaberá len ten anopyrín, vo fraxiparíne nie je tá istá účinná látka.. a že napríklad v MT predpisujú anopyrín každému, komu to vyšlo pozitívne, aj keď nemá žiadne problémy (teraz to nemyslím v súvislosti s tehu) a musia to brať furt.. no vraj je tá choroba ešte neprebádaná, nie je o tom ešte skoro žiadna štúdia, ktorá by vravela ako postupovať a tak..
Som sa jej ešte pýtala, či mi teoreticky teraz môžu vyjsť negatívne tie testy... povedala, že ano, aj to sa môže stať... tak som zvedavá... podľa výsledkov mi pošlú domov správu, ako postupovať keď pôjdem na IVF...

sumenkaaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sincerity
13. jún 2013

@nelia vidis.... aj mne vraveli, ze to ma vela ludi. Len nerozumiem tomu, ze brat to stale? Tak ty si ho teraz nasadis? Neviem, preco mi potom vraveli v Brne, ze fraxik.... som z toho jelen.

mne sa asi zase sniva!!!

@sumenkaaaa svoju minulost poznam, a co sa tyka buducnosti, necham sa prekvapit!

sincerity
13. jún 2013

@ivkaj no pravdupovediac, mne to niekedy lezie na nervy 😀 😀 😀 .... a to ani nehovorim, ze po svadbe ideme v nedelu na osemdesiatku!!!! ja neviem ako to prezijem.

@orsulka aj vy idete? Kedy vlastne mate tu svoju? Este stale sme nevideli pozvanky 😀 😀 😀

a co sa tycha stretka.... ja som stale za nejaku chatu.... kde budeme ze spolu.... ako jedna velka rodina 😀 😀 😀
ale samozrejme sa prisposobim.

laxity
13. jún 2013

@sumenkaaaa ja poznám ešte lepšiu sídli v Uherskom Hradišti keby si mala záujem 😀 😀 😀

Ahojte babulky aspoň Vás pozdravím, inak Vás čítam 🙂

U nás všetko po starom nič na chválenie 😀 s Naty som doma na OČRke ale zajtra už ideme na kontrolu aj keď neviem neviem kašel akosi neprechádza 😔

@orsulka príjemnú svadbu zajtra 🙂

nelia
13. jún 2013

@laxity 😀 😀 ... ty vieš o tom svoje, pravda??? tak nech sa Naty rýchlo dá do poriadku.

@sincerity no ona práve vravela, že tu v BA to odporúčajú brať iba pri tehu, inak netreba.. ale vraj v Martine kážu brať stále... ja si ho teraz nenasadím... uvidím, aké výsledky mi pošlú a aké odporúčanie mi tam napíšu... ona mi vravela, že v tehu by mi určite odporúčala radšej ten anopyrín ako fraxiparín... v tom Brne je aj nejaký hematológ? Alebo to vravel gynekológ? Aj to mi vravela, že sa o tom dosť haršeria gynekológovia s hematológmi... ale vraj v mojom prípade by to určite skúsila s anopyrínom, lebo 3 potraty to už je veľa... tu nie je čo experimentovať...
Tak neviem, či si z toho múdrejšia 😒
Tuším, že @orsulka má svadbu 5.7. ... inak ja idem v ten deň tiež na svadbu, tak na vás budem na diaľku myslieť 😉

laxity
13. jún 2013

@nelia tomu ver ja by som vedela o vedme vyprááávať 😀

ďakujem 😉

sincerity
13. jún 2013

@nelia no veru, ci som z toho mudrejsia neviem 😅 😅 😕 neviem preco potom gynekolog (to bol) hovoril v brne o injekciach..... strasne volaco, clovek normalny sa v tom nevyzna. Mne tiez prisli vysledky postou, a tam to bolo napisane, ze anopyrin.

inac taka vedma.... to je povolanie... sedi si doma za pc a e-mailom vypisuje zufalcom haluze.... len neviem ake prachy za to berie a ako to zdanuje 😀 😀 😀 danovy urad by si mal na tychto sarlatanov posvietit!!!

adulik76
13. jún 2013

@sincerity ale tak tí šarlatáni sa určite z toho vykrútia, keď vedia čítať budúcnosť, tak vedia, kedy prídu daňováci 😀 😀 😀

@laxity veru, na tú vedmu som aj zabudla 😀 😀

inak, orsul dala oznamko na FB, je krásne

sincerity
13. jún 2013

@adulik76 ozaj!!!! to mi nenapadlo! podvodniiiiici! 😀 😀 😀 😀

inak ..... ine vsetci su na FB.... ze @orsulka 😀 😀 😀

sincerity
13. jún 2013

boze... to malo byt ze "NIE" vsetci su na FB 😀 😀 😀 😅 😅 😅

laxity
13. jún 2013

@orsulka aj tu chceme oznamko...bo ja som vymazala všetkých spoločných priateľov čo som mala s Kubom

nelia
13. jún 2013

@orsulka no aj ja by som rada to oznámko sem... lebo ja síce som registrovaná na FB, ale chodím tam raz za 2 roky 😝

ivkaj
13. jún 2013

@nelia tak koukni na FB a je to ;o)

nelia
14. jún 2013

@ivkaj ja by som aj rada, ale v robote to máme zablokované a doma si nenájdem ani minutu na PC.. furt je čo robiť 😝 a to ešte ani deti nemám, že by som sa aj o tie musela starať 😝

adulik76
14. jún 2013

konečne piatok 🙂 🙂 🙂 . Zajtra ide tato do roboty, tak uvažujem o tom, že by som vyrazila s lenuškou na samozber jahôd, nech si užije 😀 😀

nelia
14. jún 2013

@adulik76 no tentokrát tie gumáky už potrebovať asi nebude 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre