Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
17. júl 2013

@adulik76 tak chyba v matrixu, já se jak si přepočítala, ono nás je 6 párů :-/

adulik76
18. júl 2013

@ivkaj 7 😀

lada_dee
21. júl 2013

@sincerity ...moje, zatiaľ som pn, oddychujem na Chvojnici 🙂
...dala som som si vyšetriť krv ...štítnu.. Výsledky sú o.k.
Čakám či príde niečo z genetiky z MT, Vily po kyrete tam niesol vzorku.
...o dva týždne pôjdem asi ku psychologičke, pokecat ...ako sa nebáť a nebyť tak v strese ...
Ocino ma posiela do kúpeľov 🙂 ...Lúčky ....tak niekedy pred našou akciou by som chcela.
Čo ďalej ....zostávam doma, aj keď psychologička mi odkázala, že radšej ísť do práce .... Veď uvidíme ....ale nemám chuť tam ísť 🙂 furt sa čosi mení v kolektíve a ....neviem.
A kedy zas.... ☹ No doktori vravia 6 mesiacov ...ale mne čas beží ...39 o rok a trištvrte ☹ ...uvidíme možno to skúsime po 3. mrske ...október ...do konca roka určite 🙂

A vy?Ako ste sa vy rozhodli?

adulik76
21. júl 2013

@lada_dee lenže tvoja psychologička asi nevie, aká je situácia v tvojej robote, takže myslím, že je to správne rozhodnutie tam skôr neísť ako ísť.

lada_dee
21. júl 2013

@adulik76 ...ešte nevie ...zatiaľ hovorila s ocinom, keďže je z fachu ... 🙂
..skôr chcem pomoc počas toho, keď budem tehu ... Ako sa nepozorovat, neriešiť každé pichnutie,.... Nájsť ten pokoj a prekonať strach, že neprekonam ten 7-8 týždeň :'(

orsulka
autor
21. júl 2013

@mortiiss malá je nááádherná...ja Vás sledujem aj na Fb....je suoer ako sa držíte, aj s tým kojením, no proste na jedničku...len tak ďalej 🙂

orsulka
autor
21. júl 2013

@lada_dee ty más v pláne Lúčky????????? no na relax je to tam super, pokial trafíš dobrý kolektív....ale na tehu neviem neviem či to pomože, ale to je na každom ako sa rozhodne 😉

sincerity
22. júl 2013

ahojte dievcence 😉

@lada_dee tazke rozhodovanie ..... v kazdom pripade kupele schvalujem 😉 neviem na co presne su Lucky, ale kupele mozu vzdy pomoct, minimalne po psychickej stranke.... takisto psychologicka... neviem, presne, ci to prezivas nejak viac ako ostatne, mozno sa ti to zda.... ver mi, ze aj ja sledujem kazde pichnutie, kazdy priznak, chodim sto krat na wecko.... lahko sa hovori, nesledujte sa... ale ono to nejde... a cim viac neuspechov sa kopi, tak tym viac sa clovek pozoruje... je to taky zacarovany kruh.... verim, ze ti kupele a pokec s psychologickou pomozu a nasledujuci pokus bude uz uspesny.... a s tou pracou.... nevieme ake to tam naozaj mas... osobne by som doma nebola ani minutu.... ale je to fakt o tom ako sa citis.... co sa tyka nas... no chceme ist na to, uvidime kedy presne, tiez sa odporuca nejaka pauza po ivf... tak neviem, vobec sa mi do toho nechce pravdupovediac....

@mortiss veru tak malinka je kraaaasna! krasne sa jej to hoji a verim, ze vam robi len radost!

sincerity
22. júl 2013

babule ako s nasou chatou? oslovili sa niektora z tych dvoch? ci sme neni stale rozhodnute?

lada_dee
22. júl 2013

@sincerity ....ja som psychologičku len tak spomenula pred ocinom a ten sa hneď chytil a vybavoval 🙂 zlatý ... Až tak veľmi som nestresovala 😀 ale hlava furt premýšľala a kontrolovala .... Nebola som tak v pohode ako som si myslela, nahovárala 😉 ...skúsim a uvidíme 🙂
@orsulka ...Lúčky sú špeciál na ženské veci 🙂 ...uvidíme ak pôjdem či pomôžu 🙂 ...je tam program Venuša 😉

sincerity
22. júl 2013

@lada_dee no vidis, tak ocino by ti nechcel zle 😀 😀 😀 uskodit to urcite nemoze.

sincerity
22. júl 2013

@lada_dee teraz ma napadlo, ked si chodila do rf - chodila si na kontroly tam, alebo k svojmu gynekologovi? A tvoj gyn ti robil aj vysetrenia krvi? alebo len folikulometriu? Sak vobec neviem co budu v tom brne vyzadovat!? 😅

lada_dee
22. júl 2013

@sincerity folikulometriu mi robila moja gynekologicka .... Potom som hneď výsledok telefonicky prekonzultovala 🙂 .... Tesne pred odberom som však vždy bola aj na folikulometrii v Brne ...predsa to vedia lepšie 🙂
Krv....tam nič s krvou nerobia.
Pri softe som brala Clostyl a potom pripichavala Gonal 75j ...

orsulka
autor
23. júl 2013

ja už som z tých chát nejaká domýlená....veď vždy napíšem, ked je nejaká volná, že podme tam a potom sa objaví zas nejaká nová ponuka a Šarlotka) minulý týžden sme teda mali po 1x dosť perný čo sa chorob týka, neboli sme doteraz nejak vážne chorí......ale tentokrát, cipky, sirupy, zábaly pre malú......prvé antibiotiká moc nezabrali, pretože jej to prerástlo do toho zápalu pluc, našťastie ostatné výsledky krvi ako na chlamýdie a plucne ivfekcie + výter z krku boli negatívne......do toho nám Adamko tiež zapasil so zvýšenou teplotou, ale našťastie len jedno poobedie.....snažím sa teraz ich držať viac od seba, dokonca 1x v živote som im aj flašky označila, aby nepili z rovnakých 😀 😀 😀 a tak okrem kašlíka je Adamko v pohodke...už od sobotného rána sme bez teplot a pomaličky už chodíme aj von.....za ten týžden som ani netušila, že je vonku až takého teplo 😀 😀 😀 😀

Ladka s Vilim sa vybrali do CHorvátska....dnes.....tak verím, že už ssú niekde na mieste a idú užívať dovcu 🙂)))

adulik76
24. júl 2013

@orsulka tak si mala veselo. Niekedy mám pocit, že človek skôr ochorie v lete ako v zime. Hlavne, že sa už dávajú dokopy. ...... a tuším im pomáha aj Sudocrém 😀 😀 😀 😀 😀 aspoň Šarlotka to tak poňala 😀 😀

orsulka
autor
24. júl 2013

@adulik76 😀 😀 😀 máš pravdu, a Ady sa na mňa včera nahneval, lebo sý pýtal kléééémik a ja som mu honodmietla dať do ruky 😀 😀 😀

ivkaj
24. júl 2013

@orsulka když ono je na každé chatě něco - mimo civilizaci, nebo malá.
Takže v podstatě zatím nemáme kam jet.

adulik76
24. júl 2013

@orsulka, @ivkaj, @nelia, @sincerity, @laxity a @lada_dee ak teda všetkým vyhovuje tá chata na samote, v pohode, ale my tam teda neprídeme. Ja to riskovať nebudem, to je môj názor.

orsulka
autor
24. júl 2013

myslím, že by sme sa mali dohodnúť ak sa chceme stretnúť tak aby to vyhovovalo vsetkým...to je zas môj názor

orsulka
autor
24. júl 2013

http://www.limba.com/sk/ubytovanie_cesko/chata/...

toto je cislo 13...vyzerá to tam dobre, aj vonku je nejake to posedko...mohli by sme sa pomestit
1x3+1 Mirka s Katkou
1x4 Neli + Ladka spolu
3x2, Monika, Adka, Ivka

podla fotiek vyueraju izby velke, takže by sme sa tam mohli zmestit aj s dvomi postielkami....

hmmmmmmm?????

ivkaj
24. júl 2013

@orsulka pro vás je to hodně z ruky. Cesta bez zastávek je přes 4h . . .

@adulik76 já tě plně chápu, taky jsem se loni dívala, jak je to případně daleko do nejbližší porodnice. Tak doufám, že sis to nebrala osobně.

Nějak si nejsem jistá, jestli @laxity jede. Kdysi psala, že se letos nezúčastní

adulik76
25. júl 2013

Ja som si dopisovala včera na jednu chatu v tých Jedovniciach, termín je voľný, keď prídem do roboty, napíšem viac info. Ale tá chata by aj celkom vyhovovala.

adulik76
25. júl 2013

tu je ten penzión: http://www.penziony.cz/jedovnice/privat-olsovec/#

Dobrý den tento termín je volný, cena za osobu noc 250 Kč, měla by jste 4 apartmán tedy 8 pokojů v sestavě 2x 2+2,1x 2+3,1x 5+3, v každém apartmánu je kuchynký kout, soc. zařízení, sprcha, vana, venku posezení s grilem, pokud budete mít zájem ozvěte se kvůli rezervaci, pěkný den, Pernica.

- cena za dieťa je 120

sincerity
25. júl 2013

ahojte babule

@orsulka som rada, ze drobcom je uz lepsie, museli ste mat perno...

ohladom stretka - nam je to jedno
http://www.ubytovani-jedovnice.wz.cz/2.htm - @adulik76 to je vlastne tato chata, nie?
nepisala tam @ivkaj ze je to vzdy jedna prechodna? ja sa v tom uz tiez stracam!

lax zatial nevie na 100 percent, prehovaram ju nech ide, ze cestu hradime 😀 .... tak uvidim co nakoniec povie

adulik76
25. júl 2013

@sincerity neviem to posúdiť, lebo ten link sa mi nedal otvoriť. Toto som našla inou cestou

sincerity
25. júl 2013

@adulik76 neviem, mne to ide bez problemov... kliknem a zobrazi sa.... ale myslim, ze je to ono....

orsulka
autor
25. júl 2013

tie jedlovice su tak, že v jednej z izieb je vždy kuchyna.....je to tam pekne, ale asi dosť nepraktické, ale......
to by sa dalo urobiť jedine tak, že vždy v jednom apartmáne by v spálni bola rodinka s detičkami aby boli samostatne a v kuchyni pár bez detičiek....tak by sa to dalo zvládnuť....že Vilovci bby boli s nami, Nelinka trebars s adulkou....atd...
co vy na to????? ved aj tak by sme mohli variť spoločne len v jednom apartmáne...hmmm?
Adu...tá cena je aj za dieťatko do 3 rokov?????????

ale nám by nevadila tá cesta, že je 4 hodky, myslím, že by sme to zvládli s detičkami, takže pokial je to volne v pohodke......ale pokial by to slo tak radsej tie Jedlovice....

orsulka
autor
25. júl 2013

@sincerity
@adulik76 to máte dva rozne penziony, nie sú rovnake..... ja som písala o tom linku od sincer.....

adulik76
25. júl 2013

@orsulka neviem, či je to cena pre všetky deti, ale spýtam sa na tie tri roky

adulik76
25. júl 2013

@orsulka pokiaľ by si pre dieťa nevyžadovala lôžko, tak by si ani nemusela, inak je to tých 120

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre