Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
16. júl 2009

labu...ani menusíš....nikto nedojde!!!! 😀 😀 😀 😀 budes testovat???????? tak nejake tri dni???????

sincerity
16. júl 2009

orsul 😀
mna ani nenapadlo si davat nieco s menom ci s priezviskom 😀
labu super.... 😉
to je dobra sprava, ja mavam 28 dnovy cyklus, a po ET mi prisla potvora uz na 25DC, to znamena, ze ked neprisla tak uz neprideeeeeeeeeeeeeeee 😉

labutienka
16. júl 2009

no furt nemám testy... uvidím, či sa mi bude chcieť dnes ísť do lekvárne 😉

lilienka13
16. júl 2009

ahojte babulky, aj u nas na vychode je horuuuuuuuuuuuuuuuco 😝 ... a ja mam dnes pol dna dovolenky ... juchuuuuuuuu 😀 😀 .... a zajtra posledny den v rotote !!!! ... no komu je lepsie ako mne ... 😉 😵

labu: silno, silno drzim palceky, aby uz mrcha najblizsich 9 mesiacov nedorazila ... 😉 ... urcite to vyjde, uvidis ... a nemas nejake ine tehulkovske priznaky? 😕

ja som oficialne Lenka a nick mam odvodeny od svojho mena ... 😀 ... inak velmi ma tesi, ze sa takto spoznavame... 🙂

lilienka13
16. júl 2009

labu: do lekvarne? 😀 😀 😀

labutienka
16. júl 2009

lilien - sem tam pobolieva podbruško, tak mrchovsky, ale nie silno. včera celý deň nebolelo, predtým deň pod chvíľou a aj dnes ráno. tak to sa vždy trošku zľaknem 😅

lekváreň sa mi páči 😀 , lebo aj niektorí lekári sú ako lekvári 😀

orsulka
autor
16. júl 2009

labutienka....ale tak aj mierne bolesti su vraj dobrym priznakom🙂)))

ahoj Lenka...teši ma....lilienka 🙂)))) závidim, len jeden den...a fajront!!!!!!! dovca 🙂))) stretko!! 🙂))))

labutienka
16. júl 2009

áááááá ja sa mám lepšie, kiš, kiš 😀
ja som DNES v práci posledný deň 😀
a potom 2 týždne dofča 😀

labutienka
16. júl 2009

a dovoľte, aby som sa vám predstavila, moje meno je Andrejka 🙂

lilienka13
16. júl 2009

labutienka: no teda, tromfla si ma ... 😀 😀 😀

orsulka
autor
16. júl 2009

ja ja mám dnes posledný štvrtok v týždni!!!! ha!!!!!!! 😀 😀 😀 tesi ma Andrejka - meniny 5.1. Lenka 4.6.ovládam 😀 😀 😀

labutienka
16. júl 2009

orsul - si dobrááá 😉

lilienka13
16. júl 2009

vcera mi dosiel manzelik po 2-tyzdnoch domov, tak sme to poriadne "vyuzili" 😉 ... a smiali sme sa, ze do Bulharska uz pojdeme 3 ... 🙂 ... male bude cierny pasazier 😀 😀 😀

lilienka13
16. júl 2009

orsulka: klobuk dole, ale nahodou ja viem, ze Monika ma meniny 7.5. 🙂

labutienka
16. júl 2009

bodaj by si mala pravdu lilien 😉

lilienka13
16. júl 2009

labu: tiez tajne dufam ... ale ked nie, nevadi, v Bulharsku sa dam pekne do kopy, oddychnem si, zrelaxujem a do konca roka je to na 100% 😉 ... verim tomu 😵

labutienka
16. júl 2009

v pravo na koňovi je reklama a teraz tam skočilo že zárubňové hopsadlo 😀 mi je ten názov strašne smiešny 😀 😀 😀
http://www.familymarket.eu/index.php?main_page=...

lilienka13
16. júl 2009

labu: 😀 😀 😀 ... fakt dobry nazov ...

orsulka
autor
16. júl 2009

😀 😀 😀

marmite
16. júl 2009

Ahojte baby... 🙂

Jeeeej, moj nick je odvodeny od mena nasho psa, ktoremu sme dali meno podla jednej hnusnej a zaroven suprovej hnedej pomazanky na chlieb. Lebo aj nas labrador je taky isty hnedy ako ta pomazanka... 😅 😀 😀 😀

A inak moje meno je take iste ako nasa dcerka... Manzelik si na tom s mojou mamou neuveritelne nastojili... No co s nimi... 😉

A inak labutienka dakujem za dobry tip na zarubnove hopsadlo. Dokina nam ho odporucala kupit a ja som behala po hrackarstvach a pozerali po mne jak na sisnutu...

orsulka
autor
16. júl 2009

marmite.....tesi ma 🙂))))) a kedy ides na nejaku kontorlu, UTZ alebo tak??????? alebo to už mas vsetko oficiálne potvrdene????????
uuups....ale som zvedava,cooo??????????????? 😀

labutienka
16. júl 2009

ahoj marmite - aj mňa teší 😉

aj ja som zvedavá, napíííííš 😀

sincerity
16. júl 2009

ahojte babule
no vy ste toho zas popisali, clovek ma chvilu robotu a potom nestiha citat 😀
marmite... ja tu natierku poznam, mnam 😝

orsulka
autor
16. júl 2009

ja to nepoznám....ani názov mi nič nehovori.... ☹ odteraz ju buidem hladat v obchodoch.... 🙂 🙂

labutienka.....nejak som zabudla alebo co...idete niekam na tu dovolenku, či len domka????????

marmite
16. júl 2009

Aj mna tesi... 😉

Prvy augustovy tyzden bude mat muzicek dovolenku, tak sa pojdeme ukazat dokimu, ak vsteko dovtedy bude oki. To budeme na zaciatku 8tt. Tak som bola aj s Luckou a uuuuplne to stacilo. Zevraj nie je dobre, aby sa tam pri zaciatkoch doki moc stural... No a kedze nemam absolutne ziadne tehu priznaky, tak sa ani tehu necitim. Dufam, ale ze to bude v pohode... Aspon muzicek vravi, ze to urcite bude chlap... 😀 😀 😀 No uvidime tie nase predpovede... Ale ked ja mam tolko krasnych dievcenskych veciciek... 😅 Neviem, co by som radsej... 😉

Sincerity - tak Ty patris do skupiny, co tu natierku zboznuju... A ja zase do skupiny, ktori ju nenavidia... 😝 Stredna vrstva veru neexistuje...

marmite
16. júl 2009

Orsulka - neviem ci je aj tu v sloven.obchodoch... Ale mozno aj je... je to typicky anglicke... Either you love it or you hate it...!

sincerity
16. júl 2009

marmite presne!
ale v sk som ju urcite nevidela

labutienka
16. júl 2009

orsul - budeme len doma, trochu na kupko, trochu polabzujeme po okolí a tak. hlavne žiadny stres 😀 keby sme šli niekam na dofču, tak ten stres už je na letiskách, v preplnených hoteloch a plážach a potom cesta späť a prať špinavé prádlo............ tak tento rok radšej nie 😀

orsulka
autor
16. júl 2009

labu.....mas uplnu pravdu dievča 🙂))))) dovolenku si treba hlavne užiť v pohode, v klude.....je jedno kde 🙂))

tak tu natierku aspon nemusim hladat vv nasich obchodoch 🙂))))))))

labutienka
16. júl 2009

a ja som chcela už ísť domov a teraz som zistila, že sú len 2 a nie 3 hodiny. sakra práce, ešte hodinu tu trčať 😝 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre