Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
27. júl 2009

ja s tým súhlasím, ale, zasa sa na auto pozeral nejaký mužov kolega a už bol múdry, že musíme kúpiť všetky 4 brzdové kotúče, pritom sme ich menili minulý rok. Zbožňujem takých mudrlantov. Ale už som zohnala olej, kupujeme iba CASTROL. Peľový filter si meníme sami a uvidím už len ten výsledok na faktúre. Ale pred dovolenkou chcem mať určite auto v poriadku.

orsulka
autor
27. júl 2009

adu...no presne tak to byva, tieto garančky si daju pekne draho zaplatiť!!!!!! brzdove kotuče sa zarok nemožu opotrebovať...to je dobrá chujovina...
este sa to dá odkontrolovat tak, že nech vam v servise daju resp. ukážu vsetky zle a vymene časti.....to znamená aj pelovy filter, ktorý vymenili musia mat ten opotrebovaný z vasho auta.....treba im to povedať vopred, že by ste potom chceli vidieť vsetky vymenené časti a hotovo....
zas nemať garančku, ked je auto v zaruke....keby sa cokolvek stalo, nejaka porucha alebo čo, tak by smohli ohradzovať tym, že ste neboli na garančke......to je zamotaný kruh
☹ ☹ ☹

adulik76
27. júl 2009

Vždycky chodíme na garančku - aspoň kvôli našej osobnej bezpečnosti - na niektorých veciach sa skrátka neoplatí šetriť

orsulka
autor
27. júl 2009

ved práve......to je dobre si to dať urobiť, len keby to nebolo take "predražene"......

adulik76
27. júl 2009

a už som domka, chcem si zacvičiť, len si musím najprv doinštalovať PC - dávali sme nový systém a ja som bola taká lenivá na dokončenie, urobila som len kroky potrebné na to, aby fachčil internet 😀 😀 😀

orsulka
autor
27. júl 2009

adulik...no PC je doooležitéééé...to určite treba.....
ja dnes nejdem cvicit, musim prat a varit, co som nerobila celý vik 😀 😀 ale zajtra idem na to, už som sa aj objednala 😉

nelia
27. júl 2009

Orsulka, nechceš zmeniť profesiu? Také písanie zmlúv by Ti aj šlo 😉 😀 😀
Adulik, ani nehovor, dnes bolo aj naše autíčko na prehliadke a stálo nás to 240 EUR... čo už, je to drahá "zábavka" 😒

adulik76
28. júl 2009

dobré ránko,

...včera som sršala energiou, velice som cvičila, žehlila, o mužíčka sa starala a dnes sa cítim ako zbitý pes... 😝 😝 ledva chodím 😝

nelia
28. júl 2009

Dobré ránko 🙂
Adu, to bude už asi tým pokročilým vekom 😉 😀 😀 Ja idem dnes tancovať.. už sa teším 🙂.. len keby bruško nebolelo 😔

orsulka
autor
28. júl 2009

dobré..... dievčatá.........

adulik....hihihihihihih........ale si si dala zabrať 🙂)))ň ja sa tak budem citiť zajtra.... 😀 ☹

nelia.....a už došla????????

adulik76
28. júl 2009

Díky, kolegyne, za podporu....

nelia
28. júl 2009

Orsul, ešte nedošla.. ale šéf došiel a to tu ešte dnes nemal byť 😠 A ty sa dnes chystáš cvičiť, žehliť a o mužíčka starať? Alebo?

orsulka
autor
28. júl 2009

nelia...tak to ten moj tiež neskaj dosiel tak o hodinku skor....vraj cestuje na jednanie 🙂)))))) ved dobre.....

ja sa dnes chystam len cvičit, žehlit......mužiček má tenisový zápas, pride neviem kedy večer až......
a trochu ma cez vik nasr..... nebudem mu lietať kol rite - akože nie firt 😉 😀 😀 😀

adulik.....ale nasu podporu máš....!!!!!!! aspon vieš, že si pre seba včera niečo urobila......nech ťa hreje tento blažený pocit.....kašli na nejaku svalovicu a podobne 😉

nelia
28. júl 2009

Adu, veď preto sme tu 😉 😀 😀 ... ale teraz vážne.. ja s Tebou naozaj súcítim 😔 a nabudúce to nepreháňaj!!! 😅

nelia
28. júl 2009

Orsul a čo také Ti vyparatil??? Oni vedia niekedy poriadne vytočiť, však?? 😠

orsulka
autor
28. júl 2009

nooo...vedia........aaaaaaaaaaaaale...kamaratovi sa minuly týžden narodil syn....a oni žiju v KE, takže ked sme tam boli, bola samozrejme navsteva aj ked len tak medzi dverami nám ho ukázali bobáááka malinkeho...no nááádherny je!!!!!!!! to este nebolo na navstevu, lebo ved mal tyýden a pol......no a hrdy otec isiel s nami na "pifčo".....no a tak trosku...sa popilo......no potom som ho nevedela dostať do auta, kedže už zvyšok rodiny chcel ist domov....tak traja sme sedeli v aute a čakali na neho, kym si dopije pivo!!!!!! to nemám rada, ked si takto dáva na čas...... ale inak v pohodeee 😀 😀 😀

orsulka
autor
28. júl 2009

prvý pol liter minerálky mám v sebe 😉 😉

adulik76
28. júl 2009

no, len keby to cvičenie bolo na mne vidno 😀 , síce, po jednom raze čo by som zasa chcela, že? 😀 😀 😀

nelia
28. júl 2009

Orsul, takže klasika... chlapi... 😠
Začala si si sledovať pitný režim? Ja som dnes už tiež vypila pol litra vody.. ráno hneď 2 poháre nalačno 😉

nelia
28. júl 2009

Adulik, veru, to musíš cvičiť pravidelne.. a čo takého cvičíš? Aerobic? Alebo len tak doma?

adulik76
28. júl 2009

ááále, otravovala som muža, aby mi stiahol dance aerobic - už od včera to ľutujem. Precvičuje to taký buzík, ktorý je asi z gumy a ja sa nestíham za ním vlniť, ale dnes idem do toho znova 😅

ivkaj
28. júl 2009

Dobré ránko;o)

teda po ránu a hned tak pěkně plníte pitný režim 🙂 Já tu popíjím čaj, protože u nás prší 😝

orsulka
autor
28. júl 2009

adulik......ale to je super.....prosim ta mas to na nejakom dc??, alebo DVD??????

že precvičuje to buzík 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale odhodlanosť ti nechýba, to je fajn 😉 😉

tak ja sa snažim piť akože furt, nie len dnes alebo tak.....najhorsie to mám cez vik....to nejak doma zabudam 😒

ivkaj...že prsí......tu slnečno, cca 25 stupnov vonku.... 😉

sincerity
28. júl 2009

ahojte dievcence 😉

tak ja som sa prave zobudila, tento tyzden mame poobednu.... vcera som bola v praci do pol jedenastej!

adu.... som si spomenula, my sme chodili s lax na taeboo, normalne medzi ludi.... to si mala vidiet! my sme vobec nestihali, my sme sa tam chodili smiat! Bolo to paradne! Tak dobre sme sa vzdy nasmiali 😀

ivkaj... a kedy ides tomu ciselnikovi? Ja tymto veciam vcelku verim, preto by som tam asi nesla.... ja by som sa bala!

orsul.... no celi chlapi! To ten moj tiez ked zasadne, neviem kedy sa odlepit! 😅

nel... dufam ze depka uz presla.... ja to mavam tiez v obdobi par dni pred mrchou ... hnus

orsulka
autor
28. júl 2009

no vitaj sincer......nemala som páru, že robiš aj na poobedne 😕 😕 😕
na tae-bo som bola minuly tyžden...2x hihihihihihih......ked som odtial prisla, tak som mala problem zavesiť prádlo na snury 😀 😀 😀 a to bolo dodinku po cvičení 😀 😀 😀 to ja som sa zabava sama na sebe 😀 😀
na vsetkom co som bola tu u nas vyskusať, sa mi zatial celkom paci....su tu sikulky baby a dobre sa aj maká 😉
ja som vám baby, este aj hodinu a pol kompletne červená v tvári...!!!!!! a to si dám aj taku studenšiu sprchu 😀 😀 😀 😀

sincerity
28. júl 2009

orsul.... ved aj my s lax sme sa smiali na sebe 😀

adulik76
28. júl 2009

orsul, mám to zatiaľ len v PC, ale keď budem mať viac stiahnutých cvičení, tak si to napálim na DVD

nelia
28. júl 2009

Adu, veru, nevzdávaj to... o pár týždňov sa budeš vlniť aj ty (ako ten buzík 😀 )..
Ivkaj, len ten dážď prosím Ťa neposielaj k nám, ok? 😉 U nás tiež svieti slniečko a poobede by som chcela ísť trocha do bazéna..
Sincer, už je lepšie, ale už nech príde mrcha.. to mi lezie na nervy, že ma furt týždeň pred mrchou pobolieva podbruško.. Ako keby nestačilo, že bolí počas mrchy 😠 😒

orsulka
autor
28. júl 2009

neliaa...to je na figu, že ťa boli stale.....mna najviac pred....den dva, potom ked sa to pusti, tak už pohoda...citim bruško, ale tak normalne......

adu.....tak potom nič, som myslela, že by si mi to napalila a doniesla....ale nič sa nedeje 🙂

sincerity
28. júl 2009

ludia ja inac nesportujem ale vobec.... katastrofa.....
kedysi sme chodili s tym mojim muzom na bicykle, turistiku... teraz ako stavame tak nic, on je len na stavbe ..... uplne som zlenivela 😅

veru aj tu svieti slniecko, vyzera to na krasny den zase.... len aby nam vyslo pocasie na tu chatu 😀

ozaj.... lax uz ma knizku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre