Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

labutienka
5. aug 2009

tak, tak, sincer, moja reč 😀

nelia
5. aug 2009

Orsul.. I am sorry 😔 😔.. idem sa hanbiť do kúta, že som to prehliadla... a my sme boli tiež na Krku 😅 😅
Ivkaj, ja si spomínam, že si písala, že kolegynka je tehu, ale nie je z toho moc happy... tak sa to vyriešilo... hmm
A Adulik predsa spoznáme podľa toho, že bude mať auto plné masla 😀 😀 😀
Ivkaj, Orsul nám dnes ráno napísala svoje tel.č., tak pozri vyššie.. asi si to prehliadla.
Labutienka, ahoj 🙂 Ako sa máš? Nejaké príznaky sa už objavili?

nelia
5. aug 2009

Labu, tak si mi odpovedala skôr ako som sa stihla opýtať 😉 😀

labutienka
5. aug 2009

ale sú aj iné príznaky 😝 v noci chodím 1-2krát cikať, ešte šťastie, že nemám problém znovu rýchlo zaspať 😀 a kozy ma bolia, keď ležím, v noci sa budím, keď si ich priľahnem 😀 už som si aj novú podprdu musela kúpiť, takú že soft, len bavlnenú, lebo inú neoblečiem, ma to tlačí všade. ale ja som nesmierne šťastná môjmu stavu 🙂 isto ma chápete 😉 a ani si neviete predstaviť, ako veeeeľmi veľmi veľmi vám to prajem 🙂

jeeeej a ozaj nelia, všetko všetučko najlepšie k dnešným okrúhlym narodkám 😉 ale najviac z celého môjho a bábätkového srdiečka ti prajem len to jediné - voňavé ružové bábätko 😉

nelia
5. aug 2009

Labutienka, si zlatá... díky moc 🙂 Ja Ťa veru chápem.. podľa mňa ani jedna z nás nebude nadávať na tehu nevoľnosti, lebo za to toľko bojujeme a tak moc si to prajeme, že to nejako určite vydržíme... bodaj by to už bolo 😔

adulik76
5. aug 2009

ja som to pochopila, orsul, že si mierila na moju fotku 😉

ivkaj
5. aug 2009

Omluvte moji lehkou demenci 😝

Číslo jsem našla, vyzkoušela spolejí, tak snad se Orsulka moc nevyděsila 🙂

Nelia, ty naše mládě 😀 Gratuluju k narozeninám a přeji jen to nejlepší, hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky. Možná to zní jako klišé, ale my víme, že je to pro nás důležité 🙂

Labutienka,děkujeme prskance;o) Si zlatá 😵 A hlavně na sebe dávej pozor!

adulik76
5. aug 2009

ivkaj, spolejí ??????????? čo si dnes pila ? 😀

orsulka
autor
5. aug 2009

adu...tak to som rada, lebo už som sa chcela nahnevat, že si myslíš, že proti tebe nieco mam......ale ty aj v albumiku nemas svoju fotečku, len Lin a draheho.....

potvrdujem Ivkaj, ADULIK...spojenie naviazane 🙂))))))))))))))))))))))))))))) aj cez sms 🙂)))

sincerity
5. aug 2009

ivkaj 😀
ja som adu videla na tej markize, tak preto asi nemam zmatok .... 😀

adulik76
5. aug 2009

no, ja som už aj zabudla, že som bola v telke, asi preto, že to pre mňa nebolo dôležité 😵

orsul, mala som tú vetu podporiť ešte smajlíkmi, aby bolo jasné, že som to myslela zo srandy.

nelia
5. aug 2009

Ivkaj, děkuji 🙂 🙂 😉
Orsul, idem Ti napísať SMS, lebo i já chci spolení 😀 😀

adulik76
5. aug 2009

neli, ty máš dnes právo, ba povinnosť si niečo chlipnúť...... a potom môžeš mať aj spolejí 😀

orsulka
autor
5. aug 2009

nel.....a nech ti nikto nič dnes nedáva robit, ano v praci ani doma!!!!!......veget.... 🙂
kde je ta sms?????????? 😕 😀

labutienka
5. aug 2009

sakra baby, vy ste asi pili skoro všetky 😀 😀 😀 čo príspevok to nejaká chybička 😀 😀 😀 alebo žeby nejaký koníkovský škriatok? 😕 😀

ale kľudne len tak ďalej, aspoň sa nasmejem 😉

labutienka
5. aug 2009

myslím, že jedine adulik píše bez chyby. Adulik máš na dnes 1* 🙂

sincerity
5. aug 2009

a ja pisem s chybami? Boze a kde zase? 😕

labutienka
5. aug 2009

sincer, ty asi tiež nie, tak aj ty máš 1* 😀

ale to je milé, dievčatá, že ste si hneď takto z rána pripili na neliine narodeniny 😉 😀

nelia
5. aug 2009

Adu, asi Ťa vezmem za slovo a niečo si chlipnem.. ale až po práci 😝 .. inak ako na potvoru mám dnes veľa roboty.. a to som nechcela pracovať 😠 😠
Labu, preklepy sú dnes trendy... 😀

orsulka
autor
5. aug 2009

nelia..................POTVRDENEEEEEEEEEEEEE 😀

labu.....chlasceme na nelkine narodky...🙂))))))) teraz každá sama, ale cez vik sa spolocne "zrubeme" ...hihihihihihihihihihih

nelia
5. aug 2009

Orsul 😀 😀 .. ja budem rúbať drevo... vieš, ja slušné dievčatko 😔 😝 😀 😀

labutienka
5. aug 2009

fúúú, ja sa zrúbať nemôžem ☹ nuž čo už... aj na svoje narodky o 3 týždne a o 3 dni budem o len vode 😝 ale ja to vydržíííííííííííííím, veď som nejaký partizán, nie? 😉 😀

adulik76
5. aug 2009

no, ja moc nemôžem chľastať, nám tu dávajú stále fúkať 😝

dnes som si vzala dáždnik ........ a neprší

sincerity
5. aug 2009

vidis adu... to sa vola zakon schvalnosti....

labutienka
5. aug 2009

...už vyše pol hodiny ma tu umárajú hlady, a to som o desiatej zjedla jogurt 😕 ale už je jedenáááááááásť a ja môžem ísť papaaaaaať. DOBRÚ CHUŤ!!! 😀

orsulka
autor
5. aug 2009

labu....tak ja napodobne..zjedla som jogurt asi o 9,00 a už mi škvŕka v bruchu.....podotýkam, že ja nie som tehu 😀 😀 😀 ale tebe dobru chut 🙂))))

ivkaj...ty prinesies to drevenne uhlie,alebo mam kupit??????

sincerity
5. aug 2009

orsul! tak ja som do faktury napisala namiesto "trzba" ze "truba" som si zamenila jaxik u zo z 😀

sincerity
5. aug 2009

boze... uz aj ja pisem sprostosti ... ma tam byt u SO s 😀 😀 😀

orsulka
autor
5. aug 2009

sincer....hihihihiih....
taký den podobny som mala vcera......napisala som na fakturu: Frakturujeme Vám...... 😀 😀 😀

dalsia vec...kolko prinesiete tej zeleniny??????? a co konkretne????? tiež aby som vedela ci kupit abo ani nie......
kava...bude stacit neska?????alebo niekto pije aj zalievanu???????

adulik76
5. aug 2009

no, keď sme pri tých preklepoch, nedá mi nespomenúť: prišlo nám nariadenie kvôli teplám a u nás sa z toho muselo robiť ďalšie nariadenie a bola tam veta asi tohoto znenia:
- zabezpečiť vetranie chodieb prirodzením alebo umelým vetraním..... samozrejme, v slove "prirodzeným" bola hrubica a čo z toho vzniklo - prirodzenie 😀 😀 😀 - tak sa na tom rehním dodnes, lebo nikto si to nevšimol len ja 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre