Absolvovali ste niektorá prefuk vajcovodov?

maxx6
1. aug 2019

Dobrý deň, prosím vás mala niektorá z vás prefuk vajcovodov ? Snažíme sa cca 2 roky určite a nedarí sa nám chcela by som sa o tom informovať či by nám to nepomohlo. Čo je k tomu potrebné ( muž musí mať spravený najskôr spermiogram ?? ) ako sa postupuje? Objednáva na to gynekológ alebo sa môžem sama na to objednať u lekára ? ďakujem za odpoveď

limetka69
1. aug 2019

@maxx6 podla mna urcite musite mat obaja za sebou vysetrenia, ci je vobec prefuk potrebny, chyba moze byt niekde uplne inde, ak su nepriechodne tak urcite to moze pomoct, ale nie, ze preventivne prefuknu vajcovody, opravte ma ak sa mylim.

fialka1318
1. aug 2019

@maxx6 cize ides k gynkovi ak na tebe oskusa norethristeron ,pregnyl,duphaston,clostylbegit a neotehotnies manzela posle uz predtym na spermiogram alebo potom, najlepsie je ist do car stoji to rovnako ako u urologa pretoze urolog ked urobi spermiogram to dost zlahcuje celu diagnozu a chlapov presvedcia ze su ok aj ked nie su ako mojho ale nakonec v car az videl ze je to zle ☹ ked bude zly spermiogram ,tak ta moze odporucit preventivne na lsk vajecnikov +chromopertubaciu popripade je este driling vajecnikov ale hned po zakroku ked ma prepustili mi odporucal mat sex no ja som mala take zdravotne komplikacie kvoli zaucajucej sa masiarke s titulom mudr ze som mala dost ☹ dodrbala ma na sale jak mohla jak prasa ma silno zauzlila a museli mi stichy zahnisane a vrastene vytrhavat zaziva u obvodnej po 8mich dnoch od lsk ☹ cize ja som si uzila ale to fakt len kvoli ,,lekarke'' inak baby co boli so mnou mali celkom ok lsk lebo ich operovala dlhorocna lekarka skvela 🙂 cize neboj neni to az take zle len ja som nemala stastie 🙂 preto mam aj velke jazvy pod pupkom a aj pod bruskom namiesto troch vpichov malych ktore mali byt 🙂 ak ti nezistia nic ani na lsk a ani popripade na drilingu vajecnikov ak by ta poslal tak potom ta postupi na ivf ☹ mne sa podarilo teraz az druhe ivf 🙂 dufam ze som ti aspon kus pomohla 🙂

fialka1318
1. aug 2019

@maxx6 a objednava nato gynekolog na zaklade neplodnosti ked vam ju urci ako ze sa dlho snazite a nedari sa ..sama sa tam objednat nemozes ved predsa budes v narkoze uplnej mna operovali 55minut 🙂 a potom ma v termofolii priniesli na postel s morfiom lebo mala som bolesti velke 🙂 to morfium je bombove den som prespala a na dalsi den ma postavili na nohy 🙂 aj ked som odpadla ☹ kvoli ucinku narkozy este 🙂 inak hladna som bola jak pes ,klistir mi urobili jeden den vecer o 18tej dali mi tabletky a trocha najest ale fakt nic moc to nebolo jeden rozok s trochou masla ☹ na dalsi den som mala operaciu o 11tej a na dalsi den o 14tej ma postavili ze uz musim vstat a chodit 🙂 cize nejedla som dva dni 🙂 akoze davali mi nejake infuzky ale hladna som bola strasne potom na veceru som az bola a to som vylizala az tanier co som bola taka hladna 😀 a teda nemocnicna strava a este dietna nic moc 😀 neviem ci to niekomu pomohlo alebo nie lebo mne nie a baby co so mnou lezali ani jednej sa nepodarilo a vsetky sli na ivf ale u nich boli problemy ako u mna pcos 😉 drzim ti prsteky a hoci som tu vypisala hororove sceny z lsk ty sa neboj ja som nemala stastie na lekarku 🙂 inak je to ok baby v pohode chodili skor ako ja 🙂 hh drzim prsteky nech sa podari len nezabudni ze sex je potrebne mat hned jak ta prepustia z nemocnice 🙂 mne to tak hovorila lekarka lebo vtedy su vajecniky a vsetko okolo citlive a ze sa rychlejsie spermijka prebije 🙂

maxx6
autor
1. aug 2019

Ďakujem Vám všetkým 🙂 za rady aj skúsenosti pôjdeme sa poinformovať a hádam nám niečo poradia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre