Pregnium a Permen. Viete viac?

poleva
14. feb 2008

cawte, dnes som sa dočítala v časopise o nových tabletkách, s názvom Pregnium.
špeciálne určený na obdobie plánovania tehotenstva, samotné tehotenstvo a dojčenie
( v predaji od marca )
Permen , pre mužov - prípravok špeciálne určený na zlepšenie mužských sexuálnych funkcií, t.j na zlepšenie spermiogramu a na zlepšenie stavu pacientov s erektilnou dysfunkciou ( jaj čo to je ! )
tak šup šup do lekárne a ak niečo viete viac prosím podiskutujme
vďaka

poleva
autor
15. feb 2008

nikto nemá skúsenosť?

poleva
autor
15. feb 2008

asi tu každá užíva len calibrum

poleva
autor
27. mar 2008

má niekto skúsenosť a tabletami Pregnium ?

marcela24
28. mar 2008

ahoj poleva, ja som tiez pocula o tych tabletkach Pregnium ale skor sa mi zdaju uz pre tehotne a dojciace mamicky. my mame doma akurat Permen a vysledky po jednej stranke sa urcite dostavili 😉

poleva
autor
28. mar 2008

no neviem, píšu, že pregnium je pre aj snažilky

marcela24
28. mar 2008

ono by to chcelo asi pozriet co vsetko obsahuje babyplan a podobne tabletky a podla toho sa rozhodnut

poleva
autor
28. mar 2008

asi tak...ja som brala teraz len čistú kyselinu listovú
predtým calibrum, neviem či to nie je len o značke

katy09
29. mar 2008

ahoj poleva aj moj priatel berie pormen a vysledky sa zatial zlepšili v sexe a spg.uvidime v maji...inak ho berie kvoli babu 🙂

poleva
autor
30. mar 2008

aha...no ja som skôr myslela či niekto neužíva ten pregnium

katy09
30. mar 2008

ten vobec nepoznam...

poleva
autor
31. mar 2008

to je novinka

katy09
31. mar 2008

a načo konkretne to posobí??

mysulik
1. apr 2009

ahojte tak ja som zacala brat pregnium a mam kupeny aj calibrum ale najskor som zacala s tym pregniom 😉

petraruk
9. feb 2011

Ahojte,

nieco o nom viem. manzel pracuje vo walmarku, takze mam ake take info 🙂 je urceny hlavne pre tehotne maminy, pretoze obsahuje DHA, nejake kyseliny a mineraly (tie presne nazvy si bohuzial nepamatam 🙂). po slovensky povedane, ze podporuje vyvoj neroveho systemu, a tym padom posobi na jeho inteligencny vyvoj. ale je dobre ked ho buduca mamicka uziva este pred otehotnenim a to prave kvoli tomu, ze to prostredie, do ktoreho babatko pride by uz nan malo byt pripravene. a prave pre to "ustlatie" je urceny 🙂 takze neberte to tak, ze by to pomahalo otehotniet, skor prispieva k spravenmu prostrediu pri pocatii. ja som ho uzivala pri nasom matkovi, takze mam aj dobre osobne skusenosti 🙂 🙂 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre