Pregnyl - ako dlho v moči?

matrinka
2. dec 2007

Ahojte baby,
neviete ako dlho sa udrzi 5000 jednotiek Pregnylu v moci?

brumca
27. jún 2010

ahojte zienky 🙂 som 11DPO a bol mi tento cyklus pichnuty Pregnyl...dnes na ten 11DPO som testla a nasla som si slabucku druhu ciarku na teste, taky tienik, myslite, ze to mozu byt este ucinky Pregnylu?

shaarka
27. jún 2010

@brumca, odpoved je "skor nie ako ano" 🙂 tak potichu gratulujem k babatku 😵
ja som napr. po dvojitom pregnyle mala po 3 dnoch uz len ledva viditelneho ducha 😅

brumca
27. jún 2010

@shaarka dakujem velmi pekne za odpoved 🙂 nechcem sa tesit dopredu, ale v kutiku duse verim, ze sa nam to podarilo 😵 bolesti mam ako keby ma prist mrcha, som 25DC, tak uvidim ako to dopadne 🙂

shaarka
27. jún 2010

@brumca
staci, ked testnes zajtra tiez a uvidis, ci ciarocka zosilnela 😉

martinaaaaa
27. jún 2010

@shaarka ahoj 13 dni po pregnyle by uz mohlo byt tehotenstvo dakujem 🙂

shaarka
27. jún 2010

@martinaaaaa
to sa ma pytas?
ano, ak je 13 po pregnyle // test, tak to uz je tehu na 100% 😉

martinaaaaa
28. jún 2010

@shaarka dakujem sa strasne tesim 😀

brumca
28. jún 2010

@martinaaaaa aj ja ti veeeelmi gratulujem 😀 a aku si mala tu druhu ciarku, uz peknu silnu na ten 13 den po Pregnyle? lebo ja som dnes 12 den po Pregnyle a mam taku slabucku, ved mozes kuk do albumu 🙂 nech sa ti dariiii

martinaaaaa
28. jún 2010

@brumca trochu silnejsiu dam ju do albumu ked sa vrati mm z roboty 🙂 to je jedno aka je hlavne ze je 😀

brumca
28. jún 2010

ahojte 🙂 teraz som skusila testnut testom Women secret, nemala som uz Mamatest a nic tam nieje ☹ zajtra idem k doktorovi, tak uvidim.

brumca
29. jún 2010

@martinaaaaa ahojky 🙂 uz vies vysledky? mas krasnu tu druhu ciarku na teste 😉 velmi drzim palceee 😵

zuzana_18
29. jún 2010

@martinaaaaa supeeer,krásne čiaročky.Martnaaaa máš prosím Ťa aj Ty také nafúknuté brcho?Ja som ako balóóón 😲

martinaaaaa
30. jún 2010

@zuzana_18 ja som ho mala nafuknute najprv som cakala ze dostanem MS ale mam aj zacpu teda mala som ale teraz ho uz take nafuknute nemam neboj to prejde... v tehotenstve je to normalne 🙂

martinaaaaa
30. jún 2010

@brumca ahoj zatial mam vysledky iba z jednej krvy /na 10 den po vlozeni 2 dvojdnovych embryi 49 hcg/na druhu idem az v piatok tak uvidime 🙂

zuzana_18
30. jún 2010

@martinaaaaa diki mooc,to som rada,že to prejde,lebo to je hrúza normálne behať stále rozopnutá 😠

martinaaaaa
30. jún 2010

@zuzana_18 mas aj nejake chute ja by som stale jedla mesko a paradajky 🙂 a tesim sa ze mi nechutia sladkosti ani zmrzlina chapes 😕

zuzana_18
1. júl 2010

@martinaaaaa špeciálne chute ani nie,len papám čo vidím a dnes ráno skočím na váhu-podotýkam nalačno a kilečko už je hore 🙂 .Tak ak to takto pôjde ďale....Drahý sa mi už smeje,že zvládam teda aj za ňho.Nevadí,hlavne,že nám chutí 😉 .Dnes mám 11,deň po ET a čiarka už bola skoro presne tak tmavá ako prvá-kontrolná.Jáj,len nech je všetko v poriadku..

martinaaaaa
1. júl 2010

@zuzana_18 neboj vsetko bude ok no ja som zatial iba schudla ale nemam take zrave obdobie 😀 no ved uvidime 🙂

romana1000
8. júl 2010

Čaute baby. Koľkokrát vám pichli pregnyl, kým sa vám podarilo otehotnieť? Mne zatiaľ len raz, ale nič. Dva mesiace som brala aj clostylbegyt.

callex
9. júl 2010

romana1000...ja som mala pregnyl asi uz 4x...a clostylbegyt som brala 6mesiacov..viac sa ani nesmie. nezufaj vsak raz to vyjde.

brumca.. mne lekar hovoril ze pregnyl sa straca tak tyzden po vpichnuti.

mrnous1
27. júl 2010

Ahojte baby! 🙂
Neviete mi náhodou poradiť, kedy by bolo najlepšie si urobiť tehotenský test, keď mi bol pichnutý pregnyl na vyvolanie ovulácie? A bolesť prsníkov môže byť spôsobená pregnylom som 5. deň po jeho pichnutí. Vďaka za radu. 🙂

brumca
29. júl 2010

@mrnous1 ahojky 🙂 tak ja som mala pichnuty pregnyl minuly cyklus a este na 12DPO a aj 15DPO som mala na teste tienik, musel byt z Pregnylu, lebo mrcha prisla ako hodinky ☹ cize sa mi dost dlho drzal pregnyl v tele...tu baby pisali, ze do tyzdna by uz mal byt z tela prec...cize este pockaj a potom skus testnut 🙂 aj ked ja by som po mojej skusenosti s Pregnylom uz asi netestovala ale len cakala ci pride alebo nepride mrcha 😉 potom daj vediet

mrnous1
1. aug 2010

Ahoj brumca 🙂 Vďaka za radu, ale dnes som 10DPO a nevydržala som a urobila testik. Bola tam už len taká slabulilinká čiarka ako sa vraví asi duch Pregnylu. Bože keby to však nebol ten blbý pregnyl, tak si to želám. 🙂

martinaaaaa
1. aug 2010

@mrnous1 ahoj ja som si robola test 11 dni po pregnyle a bola tam dost viditelna ciarka nie silna ale dost dobre viditelna vid album a bola tehu 🙂

brumca
1. aug 2010

@mrnous1 ahoj 🙂 uplne ta chapem, ze si nevydrzala...ja som rovnaka 😀 naozaj velmi drzim palce aby to nebol Pregnyl, ale aby si bola tehulka 😵

mrnous1
1. aug 2010

Ahojte brumca a martina 🙂 No uvidím aký bude test zajtra to budem 11.DPO pregnyle. Dnes tam čiaročka bola ale len veľmi slabulilinka skoro ako tieň. Ak bude zajtra silnejšia tak si myslím, že to bude moja čiarka a nie pregnylovská.Bože len dúfam, že tomu tak bude, lebo ináč budem veľmi skalmaná opäť. Babky zajtra vám dám vedieť. 🙂

mrnous1
1. aug 2010

Martinaaaaaa 🙂 akurát som bola na tvojom fotoalbume a pozrela si tie testiky, ale moja čiaročka je ešte slabšia ako tá tvoja, povedala by som len taký slabý tienik. Tak neviem, len dúfam, že začne silnieť a že sa nestratí. 🙂

brumca
1. aug 2010

@mrnous1 juuj urcite nam daj vediet 😉 tesime sa na dobre spravy...a akym testom testujes? tu na MK velmi chvalia Mamatest 😉

mrnous1
2. aug 2010

Ahojte babky 🙂 Tak dnes som testla znova a zlá správa čiaročka je ešte slabšia ako včerajšia takmer ju už nieje ani vidno takže bol to Pregnyl. Brumca testovala som mamatestami sú fakt dobré. Som z toho sklamaná, lebo tak som dúfala, že to tentoraz vyjde. 🙂 Už ma normálne nebaví napchávať sa tými všetkými tabletkami. A nechápem prečo to tentoraz opäť nevyšlo,veď to bolo naplánované lekárkou. Napchala som sa Clostilom, prišla na ultrazvuk, dala pichnúť pregnyl a mala pekný deň, keď som ho mala mať. A aj tak to nevyšlo. 🙂

brumca
2. aug 2010

@mrnous1 ahoj, tak to mi je skutocne luto ☹ viem si predstavit, ako ti je...mne sa toto iste stalo minuly cyklus...tiez som sa pchala clostilom, potom mi pichli pregnyl, tiez naplanoval doktor snazilkovanie a nic z toho nebolo, len tie tieniky na teste ☹ velmi ti prajem, aby to vyslo v dalsom cykle 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre