Pregnyl - ako dlho v moči?

matrinka
2. dec 2007

Ahojte baby,
neviete ako dlho sa udrzi 5000 jednotiek Pregnylu v moci?

snazilkas
31. okt 2011

Ahojte, chcem sa este spytat, ci sa pregnyl z tela kazdy den vytraca, lebo ja som si robila test (pre zvedavost) 18DC, tam mi vysla taka slabucka ciarka, ale to bol samozrejme pregnyl a teraz som si zo zvedavosti spravila este aj 22DC a ta ciarka je tam taka ista slabucka. Tak neviem, ci to je stale pregnyl, nie je to divne, ze je ta ciarka taka ista???

didusa
9. nov 2011

@snazilkas ahoj, prosim, ako ti to vyslo? Lebo ja som po podani hcg tiez testovala, a tie ciarky neslabnu, su stale take iste.... Prosim, povedz ze si to mala nakoniec pozitivne 🙂))))

snazilkas
10. nov 2011

@didusa ahoj, nie, nakoniec vysiel negativne a prisla aj mrcha. A kolky DC si? Alebo kolky si testovala?

didusa
11. nov 2011

Ahoj. Tak to ma teda velmi mrzi ze to to vtedy nevyslo. Hadam coskoro sa zadari, neboj 🙂)))))) Ja som testovala, teda este stale testujem od 3 dna podani hcg... 🙂))))) Kazdy den. Robim pokus.... 🙂))) Teraz som 7 den po podani hcg a ciarka tam stale je a som 10 den od ovulacie. Prosim, prosim nech sa len zosilnuje... prosiiiiim....

zuzkag2
16. dec 2011

ahojte baby, ja som 7dni od pregnylu 5000,a teraz rano som testovala, a test je cisty, ziadna druha ciarka...tak asi mne sa ten pregnyl nejak rychlo uvolnol z tela...zaujimave. mate s tym niekto skusenosti? myslite, ze na moje vlastne HCG si mam este pockat, ? ...ak nejake bude 😖

stella881
23. dec 2011

dievcata ahojte
kedy po pichnuti pregnylu,mame snazilkovat? doktorka mi povedala ze az 36hodin po podani....

mmimmka
17. feb 2012

zostali mi 2 injekcie pregnyl, my uz nepotrebujeme. zaruka do 12/2012. ma niekto zaujem?

memi1
4. júl 2012

Ahojte!
Aj som po pregnyle, už 13 deň, test som si zatiaľ nerobila, ale mám nafúknuté bruško a dosť ma aj bolí v podbrušku. Lekár mi povedal že si mám urobiť test až o 5 dní. Je to moja prvá injekcia. Mohla by som už testnúť teraz a čo s tými bolesťami v podbrušku?

carmen23
5. júl 2012

@memi1 Ahoj, ja by som to skusila na tvojom mieste, hovori sa, ze uz po 10dni by si uz nemala mat v tele pregnyl. Skus spravit test a uvidis, alebo potom pockas ci dostanes mrsku...hm? ja by som chcela skusit tiez tak bud, tyzden v piatok, lebo mi pichli teraz v pondelok :D daj vediet potom ze co...

sonka43
30. júl 2012

Ahojte .Prosim o radu.Sme po prerusenom IVF .Brala som Pergoveris a Puregon .Som 48.dni po poslednej davke injekcii.Od vtedy som nemala menzes. Na 45 den sme urobile tehu test ,,dve ciarky ako fixskou identicke od dva dni dalsi test rovnaky vysledok ,treti pocas dna nie rano znovu dve zajtra ideme na krv. Nemoze to byt HCG este v tele s injekcii? Tesime sa ,ale nechceme byt aj sklamany 😨 Dakujem za odpovede.A dame vediet. 🙂

linda81
30. júl 2012

@sonka43 🙂 48 dni to uz umele HCG isto nie je....ja som mala poslednuu slabulinkui ciarku pi pregnyle na cca 10 den..potom uz nic,snehobielo...

linddi
24. sep 2012

Ako to je s pregnylom v moči? Som 12 deň od podania dvojitej dávky pregnylu, v sobotu t.j.10 deň som mala na tehotenskom teste viditeľnú čiarku, dnes (9 DPO), teda 12 deň som si robila test a čiarka tam je, len je slabšia... ten pregnyl, čo mi pichli sa mi vytráca a v prípade tehotenstva sa mi vytvára moje hcg? nesmejte sa, neviem, ako to napísať, aby som bola zrozumiteľná :D vďaka 🙂

miata
7. okt 2012

Cafte. Ja som 5.dni po pichnuti 10000 pregnylu a testik je uz snehobiely. Len jedna l. Zvlastne.

voskovka
28. jan 2013

ahojte.ja som dnes 4ty den po pichnuti pregnylu 5000j a na teste iba slabulilinka ciarka viditelna na svetle.kedy podla vas by som mohla testnut znova? 😕

kuspitka
28. jan 2013

Dievcata ma niekto test pregnylu na 10de?

kuspitka
31. jan 2013

Dievcata kolko dni ste mali pregnyl v krvi.dnes som id pichnutia 13den

stela91
27. apr 2013

Ahojte chcem sa opytat...brala som clostil 2*1 tab. Denne...pred 2 tyzdnami som bola v sobotu o desiatej rano na pregnyl...dnes som si robila test....a negativny... ☹ myslite si ze uz tam nie je sanca?dnes mam 27DC...picha ma tam kde som mala dominantny folikul...myslite ze bude z toho cysta /???ak mi nedojde menzes mam ist na krv....bolia ma sem tam krize a prsia len trochu...dakujem za vase rady.

lilien01
25. júl 2013

@kevama ahoj mne sa dnes stalo presne to iste v sobotu mi bol pichnuty pregnym v pondelok sme sli na iui vo stvrtok teda dnes som si robyla test vysiel pozitivny test neviem co si mam otom mysliet mozem byt tehu?

lilien01
25. júl 2013

ahojte babulky v sobotu som mala pichnuty pregnym v pondelok som bola na iui a vo stvrtok teda dnes som sa testovala a vysiel pozitivny je to pregnyl?teraz beriem utrogestan a calibrum babyplan poradili mi aj inofolic tak dnes si idem pren prosim poradte

mauerka
25. júl 2013

@lilien01 Je to pregnyl. Ked si mala v pondelok IUI, tak testuj buduci tyzden vo stvrtok. Utrogestan ti oddiali pripadny menzes, ak by si nebola tehotna. Inofolic je na kvalitne vajicka a ovulaciu, takze ten ber hlavne v prvej faze cyklu - od 1DC do takeho 20DC.

kevama
25. júl 2013

@lilien01 ja som tehu bola..pregnyl som nemala uz 3.den v moci tak neviem..mozno zalezi od toho aku vysoku davku pregnylu ti pichli...no ak su tie // viditelne tak podla mna to je tehu..

lilien01
25. júl 2013

@kevama dostala som 5000-jednu injekciu a ciarky su dost vyditelne jee mozne ze by ssom bola tehu uz pred iui? kedze mi niektore mamicky pisali ze 3-4 den to nieje eeste mozne aby to ukazalo uz rozmyslam hoci ako len sa modlim aby to nebol pregnyl

kevama
25. júl 2013

@lilien01 ako pred iui???ved na iui si bola v pondelok a dnes su //..takze po iui,nie?

lilien01
25. júl 2013

@kevama a je mozne ze to ukaze tak skoro?uz na treti den ked teda nepocitam pondelok

kevama
25. júl 2013

@lilien01 no ja som skusala na 5.den rano tusim..ale mne uz vlozili hotove vajicka..no neviem neviem ci po iui na treti den uz moze byt..rpedsa len to vajko musi putovat tymi cestami..

lilien01
25. júl 2013

@kevama ved to asi to predsa bude ten pregnyl :( som zvedava ako mi dopadne krv a uvydime...............

snazilka1983
25. júl 2013

@kuspitka fiha ziena a ty preco si mala pregnyl? prehliadla som daco?

snazilka1983
25. júl 2013

@kuspitka jaaj ja koza to stary prispevok 😀 😀

kuspitka
25. júl 2013

@snazilka1983 moja to už bolo davno

snazilka1983
25. júl 2013

@kuspitka noo potom som si vsimla heh

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre