Pregnyl - ako dlho v moči?

matrinka
2. dec 2007

Ahojte baby,
neviete ako dlho sa udrzi 5000 jednotiek Pregnylu v moci?

mrnous1
2. aug 2010

Ahoj brumca 🙂 A koľko folíkov sa ti po Clostyle vytvorilo? Mne prvý cyklus sedem a tento druhý jeden, ale to som clostyl nebrala to som ho mala nechať doznieť. A ďakujem, že mi to praješ, už mi začína vrtať v hlave prečo to nevyšlo, ale dúfajme, že druhý cyklus bude lepší. Ešte skúsim testnúť na 14DPO, lebo ma pobolieva podbruško, ale to môže byť aj z Duphastonu, ktorým sa momentálne trepem aby došla mrcha. 🙂

kevama
3. aug 2010

Ahoj ja som dostala pregnyl 5000 j a dva dni po nom vy uz vysiel uplne negativne tehotensky test.A ked som si robila testy 6 dni po ET tak som mala krasnu slabucku ciarku a aj ked my vela zien vravela ze je to pregnyl, pregnyl to uz rozhodne nebol...

brumca
3. aug 2010

@kevama ahoj 😉 kazda sme ina a nase telo inak reaguje, mne aj na 15DPO robil Pregnyl tienik na teste 😒

kevama
3. aug 2010

@brumca jasne ze moze byt,ze sme kazda ina,ale zasa sa mi nepaci ked niekto po ivf alebo po nejakych problemoch sa vytesuje ze ma // na tehu teste na ktore tak dlho cakal a nejaka ,,dobra" dusa ho hned schladi ze to je pregnyl nech sa netesi...mne sa to tiez stalo a nie je to prijemne.

brumca
3. aug 2010

@mrnous1 ahojky 🙂 tak mne sa aj prvy aj druhy cyklus vytvorili dva foliky a tento treti cyklus som nebola na folikulometrii, tak neviem 🙂

brumca
3. aug 2010

@kevama tak to uplne chapem, nic take by som nikomu nepisala, ja som do tejto temy napisala len moju skusenost 🙂 ja som minuly cyklus mala tieniky na teste po pregnyle a tento cyklus mam ciarku a bola som bez pregnylu a stale tomu nejako neverim...prajem ti aby brusko kraasne rastlo 😉

kevama
3. aug 2010

@brumca dakujem pekne, ja ti prajem nech tie ciarocky silneju a nech tentokrat uvidis svojho drobceka aj na ultrazvuku a samozejme s bijucim srdieckom.

brumca
3. aug 2010

@kevama dakujem velmi pekne 🙂 vsimla som si, ze mas termin na vianoce, joooj to budete mat najuzasnejsi darcek pod stromcek 😀 tak nech sa dari 😉

mrnous1
3. aug 2010

ahoj kevama 🙂 Je fakt, že každá na pregnyl reagujeme inak, ja som si dnes opäť robila test a vyšiel mi ešte tienik a to som 12DPO. Ale verím ti, že to nieje nič príjemné, keď ťa niekdo schaldí, tým že dve čiarky na teste sú pregnyl. 🙂

mrnous1
3. aug 2010

brumca bola som na tvojom fotoalbume a musím povedať, že aj mne tie čiaročky vychádzajú asi ako tebe vychádzali čo si písala, že nakoniec to boli tieniky pregnylu. Takže už začínam byť z toho trošku zmätená, lebo neviem či je to pregnyl,ale to znamená to druhé, čo by si radila ty testovať ďalej?, alebo počkať kým nedojde mrcha? Fakt neviem, pretože tá čiarka nesilnie, len je tam ako tienik. A ja stále dúfam...... 🙂

mrnous1
28. sep 2010

Ahojte babenky 🙂 Myslíte si, že urobiť test 6DPO podaní pregnylu je ešte skoro? Musím sa priznať, že som fakt nedočkavá. Minule som si ho robila na 12DPO a už sa mi tam neukázal ani tienik, proste nič. Čo myslíte mám skusiť testnúť, alebo ešte radšej počkať?

gerdusha
3. nov 2010

baby,

15 dni po pichnuti pregnylu 5000 by uz nemal byt v moci, ze? ma niekto skusenost, ze ho v moci stale este mal?

darla27
3. nov 2010

@gerdusha ja som mala 10 dni po pregnyle // ale mala som 10000 IUI pregnylu, takze tvoj pozitivny test rohodne neurobil pregnyl! Blahozelam. 😉

gerdusha
3. nov 2010

@darla27 ,

joooj, este to nechcem zakriknut...este mi radsej neblahozelaj... 🙂
...ale dakujem...

darla27
3. nov 2010

@gerdusha tak len tak potichucky 😉 Jedna ampula pregnylu na sto percent neurobi dve palice po 15 dnoch ! 😉

gerdusha
3. nov 2010

@darla27 ,
som este len 9. den po ET...som neskutocne netrpezliva...

darla27
3. nov 2010

A kedy ides na krv? Ako to tak sledujem vo vasej RF teme, mam chut ist tiez vyskusat ked tam oplodnuju zo softov len taky fukot. 😵 Mozem sa spytat kolko vas to vyslo?

gerdusha
3. nov 2010

@darla27 ,
mudr. mi kazal testovat az v nedelu...13. den...pomylil sa v pocitani, pretoze povedal, ze testovat 14. den...ja som uz skusala 8 a 9...

ja som stimulovala clostilom a aj injekciami, som trochu "vacsej postavy", takze som ich potrebovala viac, ako "sikovne postavicky" 🙂 a mali sme aj icsi a platili sme 1133 €

gerdusha
3. nov 2010

jaaaj...a na tu krv neviem kedy mam ist..ja by som najradsej isla uz aj zajtra, ale pripada mi to velmi velmi skoro...

darla27
3. nov 2010

Toto bolo tvoje IVFko? Kolko ste vkladali embryjok?
No vyslo vas to teda dost na soft. Aj vam nieco zostalo na mrazenie?
Na kontroly sa chodi do Brna ci u vlastnych gynekologov?
Ked ta to potesi, ja som testovala vacsinou uz od 5 dna po ETe, takze ty s PK si vlastne uz 12 ci 13 den po oplodneni, takze malo by to byt jasne. Tak vela stastia a velke hcg. 🙂

gerdusha
3. nov 2010

@darla27 ,
dakujem 🙂 velmi sa bojim biochem. tehotenstva...aj teraz prave napisala jedna holka z temy RF, ze jej ho dnes potvrdili... :((

vkladali sme 4. den a 2 embryjka. Na kontrolu mozes aj k svojmu mudr, ale ja tomu svojmu neverim a byvam na hraniciach s CR, takze to nemam az tak daleko.

Nech sa aj tebe dari a podari!

darla27
3. nov 2010

@gerdusha no dnes narazit na dobreho gyn je zazrak.
Problemov sa zbytocne neobavaj dopredu, co ma byt to bude, nemusi mat kazdy problemy v tehu, zazit potrat a podobne.
Tes sa z toho ze sa to podarilo, ked ti to potvrdi lekar a na zle nemysli, taketo veci funguju jak magnet, teda aspon u mna.
Si tehu, bude mimi, tes sa. 🙂
A dakujem, dufam ze sa aj my raz dockame.

anuci22
1. feb 2011

ahojte koceny.citam ze ste tiez brali uz par krat ten preglyn ako ja.vcera som hop dostala uz druhy krat a prvy pokus sa podaril ale potratila som mam nieco s krvou.
ked mi 31.1.pichla ten preglyn po akej dobe mi to ukaze test?
jak dlho mam cakat?
mne gynekologicka povedlaa ze cely tyzden mame mat pohlavny styk.
tak kedy asi by mi ukazalo ci som?
vtedy ako som bola tak som mala pocit ze som.

mimma17
2. mar 2011

ahojte vidim ze uz sem viac menej velmi malo pisete ale aj tak mi neda sa opytat...od 5 DC som brala clostylbegyt a na 14 DC mi pichli pregnyl prvykrat este som to nemala nevydrzala som a hned na 15 DC som si len tak urobila test a krasna druha ciarka je mi jasne ze je to s pregnylu a mala som testovat az tak o 10 dni lenze zvedavost bola silnejsia a robila som si aj 16 a 17 DC a kazdym dnom druha cirka slabne znamena to ze nic s toho?kedze kazdym dnom sa pregnyl vylucuje tak aj moja ciarka kazdym dnom slabne...chcem sa opytat ci to znamena ze asi sa nezadarilo alebo je mozne ze ciarka vymizne s tym ze aj pregnyl sa zo mna vyplavil a moze tam naskocit ciarka ked tak opat o tyzden nanovo?????

snazilkas
27. okt 2011

@mimma17 ahoj, ako pozeram, tak cakas miminko, chcem sa spytat, ci to bolo po tomto cykle, ktory si tu opisovala, ked ti pichali pregnyl. Ja som tento cyklus na tom takisto, pichli mi pregnyl na 14DC a testovala som uz 18DC, lebo som chcela vidiet, ci tam bude pregnylovska druha // 🙂 A bola, ale strasne slabulinka, akoze volnym okom viditelna, ale velmi slaba...A teraz neviem, ci to len mizne pregnyl alebo to moze byt uz aj tehu...ale to asi nie, tak kratko po ovu....
Buduci tyzden mam dost mrchu, tak som zvedava ako to bude 🙂

mimma17
27. okt 2011

@snazilkas ahoj no co sa tyka toho cyklu co som sem v tom marci prispela vtedy to nevyslo a ani v aprili a vtedy som prestala pichat pregnyl teda myslim ze v aprili som si pichla naposledy v maji som uz nepichala nemala som v zasobe pregnyl a mala som pred svadbou a riesila som uplne ine veci cize to vyslo ked som uz pregnyl nepichala 🙂 ale hovori sa o ucinkoch doznievajucich s pregnylu uz aj ked nepichas.....no a co sa tyka toho testovania je to uplne zbytocne po pregnyle lebo tu ciarku druhu tam mas z toho pregnylu kazdym dnom slabne je skoda minat na testy ale chapem tvoju zvedavost ja som bola taka ista.....az tak po 10-12 dnoch aj ked to je tiez este skoro sa oplati testovat tam by uz PREGNYLOVA ciarka nemala byt....

snazilkas
27. okt 2011

@mimma17 dakujem, tak budem testovat az buduci tyzden najskor 🙂 Ved toto, ze my zeny sme nedockave, ja sa snazim to oddialovat (tie testy), ale vrta mi to hlavou od ovulky az po mrchu 🙂 Ale vzdy testujem az po termine mrchy, teraz som len chcela vyskusat, ci mi ten Pregnyl vidno na tehotenskom teste. Nam ak to teraz nevyjde, tak pojdem na IUI, ale ja som na 100% presvedcena, ze to vyslo, ze som tehu 🙂 Ale uvidi sa vsetko az buduci tyzden 🙂

mimma17
27. okt 2011

@snazilkas drzim palce....potom daj vediet 🙂

alica311
27. okt 2011

Ahojte dievčatá, mne pichli pregnyl 5000 ui v sobotu, mali sme mať s manželom plánovaný poh. styk, ale doktorka nám ho zakázala, pretože som mala až 8 folikulov. Na druhej strane neviem na čo bol ten zákaz styku, keď nám oznámila, že manžel má takú zlú morfolu spermií, že jediná šanca je IVF. Preto sme to riskli a na doktorkin príkaz vykašlali. Neviete náhodou, koľko tvrvá kým sa ten pregnyl z tela vytratí?

pancuska
27. okt 2011

ahojte.....ja mam problem uz dost dlhu chvilu otehotniet a tak mi zaciatkom roka dr nasadil clostyl a pregnyl po dva mesiace,nevytvarali sa mi dobre foliky tak preto clostyl ale ani jeden pokus nevysiel na treti mesiac mi uz nedal nic a zostala som tehu lenze ani to dlho netrvalo,mala som mmt.....teraz sa snazime znova len s tym rozdielom ze foliky sa mi pekne vytvaraju a tak mi dr pichol len pregnyl aby vyvolal ovulku a presne na hodinu nam naplanoval styk ....o dva dni mam dostat mrchu a mna uz tyzden boli podbrusko......pre zvedavost som si robila test na 10DPO ale nic nebolo vidiet,no citam tu ze aj to sa stava ze je zena tehu a test vysiel negativny! 😉 no to by bol ten lepsi pripad....kiez by som aj ja mala take stastie 😉 takze som rovnako nedockava ako vy 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre