Pregnyl - ako dlho v moči?

matrinka
2. dec 2007

Ahojte baby,
neviete ako dlho sa udrzi 5000 jednotiek Pregnylu v moci?

zuzkabm
29. júl 2013

Čaute ženy...taká otázka, ako dlho sa snažíte o bábätko? Ja s manželom vyše rok a pol. Užívala najprv estrofem 3 mesiace, teraz clostylbegyt, inofolic a druhý krát aj pregnyl. Tiež som nedočkavá a ked to nevýjde aj sklamaná, niekedy až zúfalá, ale nenapadlo mi robiť si testy takto skoro a často. Asi by ma to ubíjalo ešte viac ☹ Praktizujete niektorá Mojžišovej metódu?

naja812
30. sep 2013

Ahojte aj mne bol pichnutý pregnyl 19.9. o päť dní neskôr som si robila test,boli tam // no to som netušila,že to spôsobil pregnyl ☹ ,no vidieť tam // bolo úžasné aj keď to bol len klam 😢 ..no nedalo mi a test som zopakovala na 8 deň a tá druhá čiarka bola už úplne slabulinká...... dnes som si robila test znova tj. na 11 deň a zdá sa mi že tá druhá čiarka je výraznejšia 🙂 len dúfam,že to nieje len pregnyl 😒,skúsim test zopakovať za 2-3 dni,mrška by mala prísť o 4 dni ..tak už len čakať 🙂 ☹

naja812
30. sep 2013

@zuzkabm Aj my s manželom sa snažíme približne rok a pol,no u dr.som začala chodiť pred 3 mesiacmi,zistil že nemám ovuláciu a tiaž som brala clostylbegyt na 5 deň prvý mesiac 1 x druhý 2x denne a pred 11 dňami mi bol pichnutý pregnyl.... no mne to čakanie neide tak dobre ako tebe ☹ nevydržím a spravím si test...... a stále príde len sklamanie 😢

zuzkabm
30. sep 2013

@naja812 aj ja som sklamaná a vždy keď to dostanem, tak si poplačem 🙂
držím ti palce, nech tie dve čiarky sú skutočnosťou 🙂napíš, či sa podarilo 🙂
ja už o pár dní idem na laparoskopiu, dosť sa bojím, ale tak hádam mi to pomôže.

tata777
5. apr 2014

Ahojte! 20.4.mi pichli pregnyl (dvojitá dávka)....4.4 a 5.4 som testovala mamatestami, sú tam 2 //. 4.4 bola druhá čiarka slabšia, ako 5.4. Môžem byť tehotná, či je to ešte pregnyl?! Ďakujem vám za odpovede! 🙂

witch393
19. dec 2014

Ahoj kočky ... 16.12 som bola na IUI mala som pregnyl ... dnes som si spravila tehu test aby som vedela či ešte mam v sebe pregnyl a je tam slabulinká čiarka .... takže keď budem testovať neskôr nap. 7dní a čiakra bude silnejšia ako tá dnešná to už nebude kvôli pregnylu však??? alebo môžem od dnes aj ovu testami a budem vydieť či sa zosilňuje?? 😅

mirulka167
2. feb 2015

Ahojte. Prodim vas viete mi poradit kolko po pichnuti pregnylu 5000 nastane menstruacia? Cyklus mavam cca 35 dnovy, mozem s touto dzkou pocitat aj po pregnyle?( taktiez som uzivala aj clostilbegyt). Velmi pekne dakujem 🙂

miska11115
18. máj 2015

ahojte som tu nova no chcem sa opitat mam pichnuty prengil 500012.5.2015 u pani doktorky toporcerovej dnes teda 18.5.2015 som si robila test pod vecer a vysiel pozitívne ale velmi velmi slabunko prosím vás je to prengil,ktorý sa už tráti alebo tehotenstvo???dakujem

1martinka12
20. jún 2015

Baby dnes 12DPO po pregnyle co poviete

1martinka12
23. jún 2015

@misk11115 ahoj no ako si vtedy dopadla stym pregnylom?

minv
5. júl 2015

Prosim o radu 17.juna mi bol pichnuty pregnyl minuleho tyzdna som si test robyla a nevysiel mi teda bol negativny.Vcera ale aj dnez som si robyla testy a vysli pekne // ciarocky dr.ma dovolenu tak s krvou musim pockat co si myslite je to tym pregntlom ale mislim si ze ak by to bolo tym pregnylom tak // bi mi uz aj minuly tyzden ukazalo .Inac aj ms mi meska.

chmurkaxy
5. júl 2015

@minv Pregnyl zostáva v krvi 10-12 dní,takže už by to malo byť tehu!daj foto testu,poviem ti.

minv
8. júl 2015

@chmurkaxy ide o tehotenstvo bola som u dr.a ten mi bral krv.tak je to tehotenstvo tesiiiiim sa 🙂)))) a drzim palce kazden kt.sa nedary 🙂

minv
8. júl 2015

@1martinka12 ahojjj no ako si dopadla ide o tehotenstvo 🙂) difam ze ano tak drzim palce ...

chmurkaxy
8. júl 2015

@minv gratulujem!! Tak bezproblémové tehu!

1martinka12
8. júl 2015

@minv ahoj ano som tehu 🙂 gratulujem ti 🙂

minv
11. júl 2015

@1martinka12 a v ktorom si mesiaci ??

1martinka12
12. júl 2015

@minv 7tt. A ty?

minv
17. júl 2015

@1martinka12 aj ja som v 7 tyzdni akurad dnez som prepustena bola som hospitalozovana lebo som slabo spinila mala som hnedy vytok ale uz je to ok...

1martinka12
19. júl 2015

@minv a dali ti nieco?scoho bolo to spinenie? Ja som vcera tiez kus spinila no dnes uz nic ale zajtra zajdem k svojmu dr.

minv
28. júl 2015

@1martinka12 no ako v nemocnicy mi davaly neake tbl.a aj vyzivy ...a na doma mi daly duphaston magnezium a vitaminy calibrum baby mami uzivam zatial chvala bohu je uz dobre a ty ako si dopadla ...

1martinka12
28. júl 2015

Tak mna pustili v sobotu tiez mi davali to iste co tebe aj na domov okrem toho magnezia. Mne povedali ze hroziaci potrat zajtra idem k dr. Do sace tak uvidime dufam ze bude dobre.

koka231
30. júl 2015

Ahojte
Dnes som 23dc a 9dpo a 10dni od pichnutia pregnylu teraz som si robila test a je negativny je mozne ze uz ho nemam v tele alebo som radsej mala rano testovat a teraz poobedny moc skresluje

zuzanka28
18. nov 2015

@1martinka12 ahoj prepac ze otravujem ale citam si o pregnyle a tebe to ako vidim vyslo 😉 Chcem sa opytat sǒm 7den po pregnyle a nevydržala som a spravila test bol tam malinky duch 😉 To je asi zrejme pregNylovy ze?? Tak si zelam aby to vyslo tebe sa to podarilo na 1.krat?dakujem za odpoved 😉

1martinka12
18. nov 2015

@zuzanka28 ahoj tak to ti neviem povedat ci to je pregnyl alebo tehu niekomu sa drzi dlhsie a niekomu to hned vide. Ja som testovala az na 12-ty den a aj to som si nebola ista a testovala som dalej. Ano podarilo sa na prvy krat, ked niesu ziadnd problemy tak by to malo vist na prvy krat. Drzim palce 🙂

zuzanka28
18. nov 2015

Dakujem 😉Budem sa testovať dalej a snad to vyjde 😉Držím palčeky nech ti to dobre dopadne 😊

zuzanka28
18. nov 2015

Dakujem 😉Budem sa testovať dalej a snad to vyjde 😉Držím palčeky nech ti to dobre dopadne 😊Aj vies co to bude?

1martinka12
18. nov 2015

@zuzanka28 dakujem 🙂 verim ze ti to vide 🙂 povedali, ze chlapec 🙂 a kolko sa uz snazite?

zuzanka28
19. nov 2015

@1martinka12 no asi 4messiac viem ze je to skoro riešiť nieco take ako pregnyl mozno ale aj prve dieta sa podorilo az po roku a nie som najmladšia a chcem akosi teraz a nechem cakat 😉 sla som na gyndu 13den ovu foli mal 20mm a ani mi ho nechcel pichnúť ale vravím ze pichnutie 😉 potom sme mali styk hned ten vecer a obden tak hadam sa zadarilo.dnes rano som si robila test a znova slabý dusik.vwrim ze to vyjde stale premyslam ci sme to spravne vystihli ..gratulujem k chlapcovi aj ja prvého chlapca 😉

laydy7777
23. okt 2016

Ahojte. Je tu niekto kto mi poradi? Som treti den po pregnyle. Krize ma bolia jak slak.je mi na zvracanie a brucho ma stale boli. Aj vy ste boli na tom tak po vpichnuti? Dakujem za kazdy nazor

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre