Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
19. nov 2009

majus ja takuto pesnicku nepoznam...ma aj pokracovanie?

natalca
19. nov 2009

zatial nie, len mi dal wobenzym, nakazal pit gynastan a papkat vit. E

mata1001
19. nov 2009

aha to mi nakazala tiez ta pani byl.a este sa mam naparovat..

majuska7979
19. nov 2009

mata neviem, mozno ma, ale ja pozam iba tuto cast 😀 😀 😀

lubka0506
19. nov 2009

boli sme v GF a ako to dopadlo som nečakala... 😢

mata1001
19. nov 2009

no lubi no pissssss ako?

majuska7979
19. nov 2009

luby, nebud smutna 😒 co to znamena to GF???

natalca
19. nov 2009

ano, citala som aj o nej, vdaka za radu, pojdem k dokimu a potom pojdem aj do Piestan, videla som, ze ste boli spokojne a nikto na nu nepovedal nic zle 🙂

lubka0506
19. nov 2009

no nič moc,čaká ma zákrok,genetika....ani sa mi o tom nechce hovorit... Asi sa musím na to vyspat... 😒

lubka0506
19. nov 2009

majka ako dovolenkuješ?

majuska7979
19. nov 2009

luby, netrap sa 😒 normalne mi je smutno ked vidim ze si smutna 😒 vyspinkaj sa na to 🤐 zajtra bude lepsie

mata1001
19. nov 2009

natalca ja som zatial spokojna a strasne dufam ze mi to pomoze.je mila a zlata a myslim ze bylinky nezaskodia.

natalca
19. nov 2009

Lubka, mne ked je tazko pomoze prechadzka

mata1001
19. nov 2009

lubi je mi to luto ale neboj vsetko bude dobre....sme s tebou.vsetky.

lubka0506
19. nov 2009

ani vám tu nejdem kazit ovzdušie,ked sa spametám tak vám napíšem... 😒 tak sa majte a ešte spievajte...ja si vás budem aspon čítat...zajtra sa ozvem...papa. 😵

mata1001
19. nov 2009

ja mam zajtra dovolenku... 😉

natalca
19. nov 2009

ja verim, ze vam to pomoze, velmi vam, teda nam to prajem 🙂

mata1001
19. nov 2009

lubi a nebud smutna...ahoj... ☹

majuska7979
19. nov 2009

luby, nekazis ovzdusie 😒 ty si tu stale vitana, aj s nie najlepsou naladou 🤐

natalca
19. nov 2009

Matka, ozvem sa mozno neskor, prisiel mi drahy, tak sa mu idem venovat, tak sa zatial majte, pa pa 🙂

mata1001
19. nov 2009

baby aj ja pridem zachvilu idem sa najest.paaaa zatial

majuska7979
19. nov 2009

no papa mata 😉

mata1001
19. nov 2009

majus si tu?

mata1001
19. nov 2009

ach som sklamana nikoho tu niet.... 😢 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ ☹
tak ahojte 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 ☹ ☹ ☹ 😒 😒 😒 😠 😠 😠 😎 😎 😎 😖 😖 😖 😲 😲 😲 😢 😢 😢 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😔 😔 😔 😅 😅 😅 😕 😕 😕 🙄 🙄 🙄 😨 😨 😨 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵

mata1001
19. nov 2009

to som sa nudila pred chvilou.... 😖 😖 😖

natalca
19. nov 2009

🙂 ale pekne si sa nudila 😉

lubkabb
20. nov 2009

Ahojte baby, ozývam sa ako som sľúbila. Ale zatiaľ nemám dobré správy ☹ . Bola som dnes u toho nového dr. Vyšetril ma. V maternici nebolo vidno nič, len mi tam našiel nejaké nepravidelné zrasty na spodku maternice, ktoré môžu byť spôsobené tou kyretážou v apríli a kvôli ktorým môžem mať nepravidelný cyklus ☹ Ale zobral mi krv na HCG - v pondelok si mám zavolať o výsledky. A dal mi pre istotu lieky - duphaston na udržanie plodu, vitamín E a kyselinu listovú. Spomínala som mu aj to pichanie na pravej strane. Vraj to môže byť príznak mimomaternicového tehotenstva 😢 Mám prísť k nemu 30.11. a spraví mi sono - či je v maternici alebo mimo nej. Vraj keby sa pichanie zosilnelo a začnem špiniť, mám utekať do nemocnice ☹ . Takže takto som zatiaľ dopadla 😢 Som z toho veľmi smutná. Viem že ešte je tu pravdepodobnosť, že to môže byť v poriadku. Stále len revem 😢 Ešte že som dnes nemusela ísť do práce. Ani na tú svadbu zajtra nemám vôbec náladu ísť. Tak sa strašne bojím 😢 😢 😢 .

makda
autor
20. nov 2009

ahojte babule. vidim, ze to tu vzdy ozije len vecer. ja idem od buduceho tyzdna zase do prace, PN som dnes skoncila. Takze tiez nebudem mat cas cez den tu vypisovat 😀 .
Som dnes 28 DC, mrcha zatial nikde, ale mam dost velke bolesti v podbrusku. Nezvyknem to mavat, tak neviem, ci ide mrcha alebo co to bude. Ved pockam a uvidim, nie? 😀 😉

bobjan
20. nov 2009

Ahojte,

lubka, držím palce, prajem ti veľa síl a nech to dobre dopadne. 😵

Makda, dúfam, že si si aspoň dobre oddýchla a budeš mať veľa elánu do práce 😀

Ja som včera začala špiniť, som myslela, že už ide konečne po tej cyste mrcha a zasa dnes nič 😒 Tak som z toho jeleň...dúfam, že sa mi tam zasa nejaká netvorí, lebo ma mrdne 😠

makda
autor
20. nov 2009

lubka moja, co to citam? mojka drzim ti veeeeeelmi palce na nohach aj rukach, aby to bolo klasicke tehotenstvo a aby si uz nemala problemy. je dobre, ze si isla v tomto skorom stadiu a hlavne ze si sla k tomu novemu lekarovi. drzkaj sa moja 🙂

bobjan,ty si bola na operacii? stratila som troska prehlad, nebola som tu dlho. dufajme, ze dalsia cysta to nebude. ides na kontrolu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre