Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
6. dec 2009

ahojte 🙂

mata1001
6. dec 2009

ahojte 🙂 🙂

majuska7979
6. dec 2009

ahoj mata, si tu este???? 😉

narciska77
7. dec 2009

Ahojte, mam odkaz od Lubkybb. Vcera zacala krvácat a dnes uz nebilo srdiecko. Zajtra ju budu čistit.Je to smutné,myslite na nu. ☹ ☹ ☹

majuska7979
7. dec 2009

ahoj narciska, to mi je velmi luto ☹ pozdrav ju odomna ☹ a nech sa drzka, proste neviem co povedat az mne sa hrnu slzy do oci 😢

narciska77
7. dec 2009

Hej, je to smutné...nemám slov.... ☹

mata1001
7. dec 2009

ahojte.jaj narciska povedz jej ze na nu myslim a drzim jej palceky,nech nie je smutna....chuda.... 😢 😢 😢

ste tu niektora?

lubka0506
7. dec 2009

ahoj babule ☹ ...no to som velmi smutná z tej správy... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ako je to možné že bola pod dohladom a stalo sa takéto niečo... ☹ mráz mi behá po chrbte...je mi to lúto... 😢 narciska pozdrav ju odo mna a povedz jej že jej odkazujeme že musí byt silná... ☹

mata1001
7. dec 2009

ahoj lubi ako sa mas?jaj mne je tak lubky luto 😢 😢 😢

lubka0506
7. dec 2009

ahoj tehulka 🙂 aj mne jej je strašne lúto ako je to možné povedz mi ked je pod dohladom,to tí lekári nevideli??????? ☹ A ty sa máš ako?

mata1001
7. dec 2009

lubi mne az slzy vysli.ja neviem ako je to mozne.neviem si to ani predstavit.jaj chuda...

ja sa mam vcelku ok.rano mi zvykne byt na vracanie ale potom to prejde,som na vzduchu tak je to ok...a asi som prisla na to ze mi je ze aj od keksikov a tie ja milujem.hocijake.a teraz som zjedla jeden a uz ho citim v krku.

a ty?

lubka0506
7. dec 2009

jaj moja nepapaj tolko keksíkov... 🙂 ja sa mám v pohode, mala som íst zajtra na príjem do nemocky a v stredu som mala mat laparku,ale sa to posúva lebo mrcha mrchovatá prišla včera... 😠 takže asi na druhý týžden... 😖 inak nič nové,po malovaní mám upratané takže pohoda...bola som dnes mínat peniaze,bola som si kúpit ježiška... 😀

mata1001
7. dec 2009

a co pekneho si si kupila?
a na aku farbu ste malovali?
tu laparku si uz chcela mat za sebou.vsak?a nebojis sa?ja by som sa pokakala... 🙂

lubka0506
7. dec 2009

no kúpila som si nový župan,čižmy,spodné prádielko a také drobnosti......jednu misstnost sme malovali na oranžovo a druhú na žlto a tretiu takú inú žltú... 🙂 ...nebojím sa laparky,bude to už moja tretia...akurát sa mi moc nepáči že budem cez vianoce ubolená a budem sediet doma,ked budem mat marodku... ☹ bát sa nebojím ale minulý týžden som mala taký na figu,bola som psychicky unavená,myslela som na sprostosti a k tomu mrcha tak som mala také kolísavé nálady...

mata1001
7. dec 2009

juj mojka tretia laparka?a to ti to tam nemohli hned vsetko naraz pokukat?boze moj.

a pekne farby.my mame 3 steny ruzove a jednu bordovu.-to zevraj podporuje sex.ale nejak to u mna nepomaha 😀 😀 😀 -my mame len 1 izbu ☹ ☹ ☹ zatial...

a uz sa mas lepsie ako minuly tyzden?

lubka0506
7. dec 2009

no také farby si musím dat aj ja ak mi to pomože v tej podpore... 😀 😀 😀 my sme malovali našim izbu a chodbu a ešte jednu miestnost,na jar pokračujeme,ja mám steny v izbe také slabo oranžové ale musím ich dat asi bordové... 😀 už mi je lepšie,ale keby si videla tie moje nálady včera,plakala som a nevedela som prečo...no coment...mm bol zo mna hotový,takú náladičku som nemala dávno...mata idem umyt riad ešte prídem... 😉

mata1001
7. dec 2009

ok chod a ponahlaj sa spat 😀 😀 😀

ejasmeja
7. dec 2009

uu

ejasmeja
7. dec 2009

caute! ste tu niekto?

mata1001
7. dec 2009

ja ja ja som tuuuuuuuuuuuuu!!! ahoj

mimuska77
7. dec 2009

Cau ejasmeja,ja som tu až teraz som sa dostala k PC

mimuska77
7. dec 2009

Cau mata1001

ejasmeja
7. dec 2009

no som rada, ze som vas stihla 🙂 ako sa mate?

mata1001
7. dec 2009

ahoj mimuska..aky ste mali dnik?

ja celkom ok.a unavene a ospalo ☹

mata1001
7. dec 2009

a vy?

mimuska77
7. dec 2009

Ja celkom fajn,dík za opýtanie,až na to,že som v robotke a Tebe,teda Vám sa ako darí? 🙂

mata1001
7. dec 2009

mimus v robotke a dokedy?no nechcela by som...ale mas ok robotu ked konikujes 😀 😀 😀

ejasmeja
7. dec 2009

celkom fajn, ak si odmyslim, ze sa mi stale chce spat 🙂
a babo sa odvcera strasne hmiri, asi preto, ze videlo vela vela konikov a citi s nimi nejake suznenie, tak kopka a "cvala" 😀

mimuska77
7. dec 2009

No matuska do 22:00,ale čaká ma aspoň víkend vv(veľké voľno),takže sa teším,a robotka je o.k. ale ja len tak "šuťomba" koníkujem... 😀 A ty ako si dnes prežila dník?

mata1001
7. dec 2009

ejka ved to je dobre aspon vies ze ho mas....

mna bolia vajecniky ale jedna baba mi povedala ze to je ,,mimco,,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre