Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
6. okt 2009

jaj ved ste tu.ved je 17.55.nejak som si pomylila cas.

ahojte...

matusik111
6. okt 2009

ahoj mata , 😎

nadenkaaa
6. okt 2009

ale vseobecne zvyknut si v za ked tu clovek nikoho nepozna okrem mm a jeho rodiny je dost tazke

matusik111
6. okt 2009

ako dlho si v ZA ? kedy ste mali svadbu ?

mata1001
6. okt 2009

dneska som sikupila acidofolan-kys listova...nemate s tym niektora skusenosti?

matusik111
6. okt 2009

ja som brala kyselinu listovku , ale neviem co to bolo acidofolan, ....... tento mesiac neberem nic, robim si pauzu so vsetkym. Je dobre to uzivat , ale neviem ci je to prave hlavna pomocka na otehotnenie

mata1001
6. okt 2009

ja tiez som dost uvazovala nad tym ci ju jest alebo nie, pretoze beriem 3 horm lieky tak neviem ci vhodne este aj toto....

nadenkaaa
6. okt 2009

uz som tu rok mali sme svadbu 16.8.2008 potm na konci septembra som sa sem prestahovala.
ja beriem kys. listovu ked si spomeniem 😅 .meriam jedine bt a tento mesiac som si robila aj ovu testy 😉

matusik111
6. okt 2009

myslim, ze s tym nic nepokazis, takze ked to mas kupene, tak jasne , ber to.
Ako dlho sa snazite?

mata1001
6. okt 2009

nadenkaaa aj ja si meriam bt a chystam sa robit ovu testy prvykrat.podla vypoctov by som mala mat ovu 13DC t.j.piatok...

matusik snz sa od decembra...a stale nic... 😢

nadenkaaa
6. okt 2009

ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa

inak meriam bt 2 cyklus ,a snazime sa intenzivne od juna 😔

nadenkaaa
6. okt 2009

ja som zistila ze sa mi ovu posunula minuly cuklus som mala 15 dc a tento mesiac az 17 dc bola ovu

matusik111
6. okt 2009

Nadenka, to mas krasny graf, pekne to ide hore,... mozno to bude posledny mesiac co budes musiet merat 😵 😵 😵 , drzim palce

mata1001
6. okt 2009

nadenkaaa to je super grafik...strasne ti drim palce
toto je moj....zatial len takyto... ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/mata1001

nadenkaaa
6. okt 2009

staviam schody do neba matusik 😉 dufam ze uz sa to coskoro podari ale to by sme chceli vsetky a ja na to vsetkym zo srdca prajem 🙂

nadenkaaa
6. okt 2009

mati a nahodou uz nebola u teba ovu kolko dnovy mavas cyklus?

matusik111
6. okt 2009

Mata, ja si nemyslim, ze to bola uz ovulky, myslim, ze pojde este teplota dole a potom hore. Uvidi sa 😵

mata1001
6. okt 2009

nadenka cyklus?do maja ziadny a od maja vdaka liekom 33,34 dnovy.ako kedy.u mna je to na dlhsie vysvetlenie.a minule som mala ASI (lebo som to nesledovala)okolo14-15den

matusik111
6. okt 2009

toto je moj graf, ja som dnes nemerala http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

nadenkaaa
6. okt 2009

aha no mati ja som nikdy s cyklom problemy nemala
co saq tyka tvojho grafu no bt je super len skoda ze ti to teplota povie az po nie pred 😔 a preto je lepsie kombinovat to napriklad s ovu testami

matusik111
6. okt 2009

ja som to kombinovala minuly mesiac, pekne to bolo potvrdene aj BT aj testy. ale skoncilo to mrchou, takze uz len vajku vysvetlit, aby cakalo na spermosa 😵 😵 😵

mata1001
6. okt 2009

matusik nic v zlom ale ten tvoj grafik je jak husenkova draha 😀 😀 😀
nadenka ano chcem pouzit ovu testy asi zacnem zajtra.no a som zvedava ci mi ovu dorazi....

nadenkaaa
6. okt 2009

podla mna sa moje babo chce narodit v lete takze dufam ze uz sa to coskoro podari 🙂 a co sa tyka vajka a potapaca vsetko je to loteria bohuzial 😅

mata1001
6. okt 2009

nadenka a ko si na to prisla ze tvoje babenko sa chce narodit v lete? 😉 😉 😉

nadenkaaa
6. okt 2009

neviem lebo proste musim niecomu verit 😉 a mat nejaku nadej 🙂

matusik111
6. okt 2009

ja som najskor chcela rodit v auguste, ale potom som si povedala, ze bolo by vhodne odrodit pred letom, lebo v tych horucavach chodit s brusiskom nie je vobec sranda 😀 😀 😀 😀 a teraz ked to tak vidim, tak budem rada ako vobec do vianoc 2010 bude dake babo 🙂

nadenkaaa
6. okt 2009

no na zaciatku som si aj ja myslela ze hupsneme na to bude to a holt smola 😅 tak uz teraz mi to asi bude jedno kedy to bude 😉

mata1001
6. okt 2009

nadenka jasne.vsetky verime ze raz budeme mamami.bez toho to nejde... 😉
baby ja som chcela rodit uz davno a ako na to tak pozeram tak to tak rychlo nebude 😢 😢 😢

nadenkaaa
6. okt 2009

ano lebo uz co sa tyka zivota si neviem predstavit svoj zivot bez babetka

mata1001
6. okt 2009

ja keby som si mohla vybrat tak mesiace od marca do juna.

kamoska si povedala ze v jan ostane tehula,ostala,a teraz bude rodit kazdu chvilu...to je co?takto mi to ona doslova povedala...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre